Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (107 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.03.29 ACCGT01 - Silverstone

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Silverstone-ban tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Silverstone

    Szabad edzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:32
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 03. 21. 13:29. Indoklás: plk

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A Silverstone-i, napszak váltó futam.
    A verseny időpontját, Sziszka javaslatának megfelelően állítottuk be, 2x-es idő gyorsítással:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post273198

    A gyakorló szerver fut, GTR-Masters.hu #A mindenki tud tesztelni, jó felkészülést.

  3. #3
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A Silverstone-i, napszak váltó futam.
    A verseny időpontját, Sziszka javaslatának megfelelően állítottuk be, 2x-es idő gyorsítással:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post273198

    A gyakorló szerver fut, GTR-Masters.hu #A mindenki tud tesztelni, jó felkészülést.
    Eso ES ejszaka egyszerre nem er

  4. #4
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Eso ES ejszaka egyszerre nem er
    Pedig az király lenne

  5. #5
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Eso ES ejszaka egyszerre nem er
    Nem is értem mi a probléma vele:

  6. #6
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem mi a probléma vele:
    De amúgy tényleg. Ilyenkor is pont ugyanarra kell menni.

  7. #7
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De amúgy tényleg. Ilyenkor is pont ugyanarra kell menni.
    Streber...

  8. #8
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem mi a probléma vele:
    Csak hogy vitatkozzak Balazzsal, ha nem lenne kiirva, melyik palyan csonakaznak, fel sem ismernem

  9. #9
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem mi a probléma vele:
    Ez qrva jó csak ilyen versenyt akarok !!!

  10. #10
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Ez qrva jó csak ilyen versenyt akarok !!!
    Úgy emlékszem competition szerver volt, száraz időmérővel, aztán jött a meglepi, hogy este van és esik az eső.
    Kifejezetten jó volt, mikor a futam közepén a célegyenes végén lévő fehér táblát (amit ilyen időben sok mással ellentétben egész jol látni) ami kiváló fékpont jelölö, szépen eltüntették a srácok... gondolhatjátok mennyire meglepő volt

  11. #11
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy emlékszem competition szerver volt, száraz időmérővel, aztán jött a meglepi, hogy este van és esik az eső.
    Kifejezetten jó volt, mikor a futam közepén a célegyenes végén lévő fehér táblát (amit ilyen időben sok mással ellentétben egész jol látni) ami kiváló fékpont jelölö, szépen eltüntették a srácok... gondolhatjátok mennyire meglepő volt
    Ugyanaz, mint a nurbugringen az 5 gula vagy mi, a fekpont jelzo az egyik kanyarnal. Meg nem voltam olyan online versenyen, ahol a szabadedzes masodik koreben meg ott lettek volna.

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Lazán kapcsolódó: Szerintetek lehetséges hogy akár való életben, akár szimben valaki csukott szemmel végigtudna menni egy értékelhető tempójú kört? Vmi normál rövidebb pályán. Akinek csuklójában van, érzi a ritmust, minden úthibát, rázókőt hangról felismer.

    Nekem nem tűnik lehetetlennek, annak fényében hogy mario-t, meg azóta csomó gammát kitoltak már vakon.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Lazán kapcsolódó: Szerintetek lehetséges hogy akár való életben, akár szimben valaki csukott szemmel végigtudna menni egy értékelhető tempójú kört?
    A lányoknak nem ment jól.

  14. #14
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A Silverstone-i, napszak váltó futam.
    A gyakorló szerver fut, GTR-Masters.hu #A mindenki tud tesztelni, jó felkészülést.
    Nem lenne értelme úgy beállítani, hogy ne kelljen 1 órás fp-t, 30 perces q-t végigvárni és esetleg nem 90 perces race-val akár a napszak váltást is felgyorsítva?
    Mondjuk 10 perc q, 20-30 perc race (gyorsított napszakváltással), hátha akkor nagyobb eséllyel összetalálkoznának többen egy rövid futam tesztre, hogy hogyan változnak a fényviszonyok/körülmények...
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 03. 19. 19:24.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne értelme úgy beállítani, hogy ne kelljen 1 órás fp-t, 30 perces q-t végigvárni és esetleg nem 90 perces race-val akár a napszak váltást is felgyorsítva?
    Mondjuk 10 perc q, 20-30 perc race (gyorsított napszakváltással), hátha akkor nagyobb eséllyel összetalálkoznának többen egy rövid futam tesztre, hogy hogyan változnak a fényviszonyok/körülmények...
    Jelenleg bárki aki rászánja az időt, valós és teljes verseny tesztet mehet.
    Természetesen lenne annak is értelme, viszont ha bármit elgépelek, akkor az csak az éles futamon derülne ki.
    Azt meg szerintem el kell fogadni hogy a verseny szerveren körözgetés senkit sem motivál, ezért van lezárva a prekval péntek éjfélkor.
    Aki forgalomban autózást szeretne gyakorolni annak a public szerverek tökéletes lehetőség, ott minden előfordul.

  16. #16
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg bárki aki rászánja az időt, valós és teljes verseny tesztet mehet.
    Természetesen lenne annak is értelme, viszont ha bármit elgépelek, akkor az csak az éles futamon derülne ki.
    Azt meg szerintem el kell fogadni hogy a verseny szerveren körözgetés senkit sem motivál, ezért van lezárva a prekval péntek éjfélkor.
    Aki forgalomban autózást szeretne gyakorolni annak a public szerverek tökéletes lehetőség, ott minden előfordul.
    Preq végén visszalehetne állítani hétvégére
    De ha nem, nem...

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Preq végén visszalehetne állítani hétvégére
    De ha nem, nem...
    Ha nem felejted el egy hétvégén sem, minden péntek éjfélkor itt leszel hogy átállítsd, részünkről mehet.
    IMO erre a public szerver való.
    - 10q, 30r és 6x-os időgyorsítással elindítottam ha nem jön össze 2 embernél több, akkor nincs rá igény.

  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A lányoknak nem ment jól.
    Szerintem ez csak azt mutatja, hogy a noi kommunikacio katasztrofa.

    Azt mondja a BFF-jenek, hogy tekerje jobbra a kormanyt, o meg elforditja balra. Nem azt mondja, hogy "jobbra!" hanem, hogy "most egy kicsit jobbra". Jot rohogtem, de azert ket random faszit odaultetnenek, szerintem elbol jobban menne.

    Jelige: semmi szexizmus

  19. #19
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem felejted el egy hétvégén sem, minden péntek éjfélkor itt leszel hogy átállítsd, részünkről mehet.
    IMO erre a public szerver való.
    - 10q, 30r és 6x-os időgyorsítással elindítottam ha nem jön össze 2 embernél több, akkor nincs rá igény.
    Köszi, én biztos felnéznék rá, ha az SA-m elérné a 60-at

  20. #20
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, én biztos felnéznék rá, ha az SA-m elérné a 60-at
    Tegnap meg 90es SA-m volt, majd toltam 2 versenyt. Mind2 futamon ugyanaz a versenyzo lokott ki ugyanott es az egesz mezony atment rajtam. (ertsd mindenki belemrohant!!!) Most 70es
    Ugyanaz a BUG van Silverstoneban, mint Zandvoortban, rgo se a mandatory Pit stop, se a pilota csere nincs erzekelve a gep altal, raadasul a pit kihajtoja is BUGos, nem lehet gyorsitani az 50es feloldo tablanal. Mindannyiszor diszkavlifikalva lettem.

    Sztem en kiszallok ebbol a jatekbol, nagyon elegem van belole.

    Peace

  21. #21
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, én biztos felnéznék rá, ha az SA-m elérné a 60-at
    Azzal public nem is fogsz tudni versenyezni, 70SA alatt a vérpistike szerverek vannak, ahol 1:10-hez esélyed van túlélni a T1-et.
    De ha mondasz egy számot annyira állítom.

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap meg 90es SA-m volt, majd toltam 2 versenyt. Mind2 futamon ugyanaz a versenyzo lokott ki ugyanott es az egesz mezony atment rajtam. (ertsd mindenki belemrohant!!!) Most 70es
    Ugyanaz a BUG van Silverstoneban, mint Zandvoortban, rgo se a mandatory Pit stop, se a pilota csere nincs erzekelve a gep altal, raadasul a pit kihajtoja is BUGos, nem lehet gyorsitani az 50es feloldo tablanal. Mindannyiszor diszkavlifikalva lettem.

    Sztem en kiszallok ebbol a jatekbol, nagyon elegem van belole.

    Peace
    Talán egy hónapja kedvem támadt online körözni. Az első két futamon kifogtam két vérpistikét, akik védekezés képpen az egyenesben megpróbálnak kilökni, vagy hátulró kilökni mindenkit aki megelőzi. Ilyenkor nem érdemes sajnálni az SA-t hogy kilökd. Az enyém is lement 89-re. Átmentem normális szerverre, két 20 perces futam után 96-os SA-m volt. Szerintem teljesen rendben van.

    A mandatory pit stop-ot ellenőrizzük, köszi hogy szóltál.

  23. #23
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal public nem is fogsz tudni versenyezni, 70SA alatt a vérpistike szerverek vannak, ahol 1:10-hez esélyed van túlélni a T1-et.
    De ha mondasz egy számot annyira állítom.
    Perpill 56 de ez bármikor csökkenhet

  24. #24
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Talán egy hónapja kedvem támadt online körözni. Az első két futamon kifogtam két vérpistikét, akik védekezés képpen az egyenesben megpróbálnak kilökni, vagy hátulró kilökni mindenkit aki megelőzi. Ilyenkor nem érdemes sajnálni az SA-t hogy kilökd. Az enyém is lement 89-re. Átmentem normális szerverre, két 20 perces futam után 96-os SA-m volt. Szerintem teljesen rendben van.

    A mandatory pit stop-ot ellenőrizzük, köszi hogy szóltál.
    Szia Laci.

    Online nincs ilyen problema. Zandvoortban ugyanez volt AI futamokon, jeleztem is, a versenyunkon semmi problema nem volt, mind2 futamon voltam boxban es tokeletes volt. Vhogy csak a Single Player futamokon van ez.

    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

    Itt lathato, "en" -Tibor Radics - allok be a boxba, en kezdtem a versenyt is, rgo sokkal tobbet vezettem mint 19.xx perc.
    Az 50-es feloldo tablanal nem old ki a pit limiter, ha kezzel huzom 2 be akkor kapom a figyelmeztetest. Stint nem szamol vissza es DSQ a vegen.

    Azert allok a 8. helyen, mert a stinteknel megvartam, mig kierek a boxbol es ott oldottam ki a pit limitert, igy nem kaptam figyelmeztetest, de mindannyiszor keresztul mentek rajtam hatulrol, akik ugyankkor csereltek.

    Itt egy masik, ez egy egy oras, stint nelkul, csak PitStop. Ujra telepitettem elotte a jatekot, sajnos a benzin fogyast es a gumikopast elfelejtettem beallitani, igy 58 literrel mentem vegig

    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

    Hiaba voltam a boxban, akkor is kizart, mert szte nem voltam.
    Szoval szanalmas
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 03. 20. 10:54.

  25. #25
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Laci.

    Online nincs ilyen problema. Zandvoortban ugyanez volt AI futamokon, jeleztem is, a versenyunkon semmi problema nem volt, mind2 futamon voltam boxban es tokeletes volt. Vhogy csak a Single Player futamokon van ez.

    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

    Itt lathato, "en" -Tibor Radics - allok be a boxba, en kezdtem a versenyt is, rgo sokkal tobbet vezettem mint 19.xx perc.
    Az 50-es feloldo tablanal nem old ki a pit limiter, ha kezzel huzom 2 be akkor kapom a figyelmeztetest. Stint nem szamol vissza es DSQ a vegen.

    Azert allok a 8. helyen, mert a stinteknel megvartam, mig kierek a boxbol es ott oldottam ki a pit limitert, igy nem kaptam figyelmeztetest, de mindannyiszor keresztul mentek rajtam hatulrol, akik ugyankkor csereltek.

    Itt egy masik, ez egy egy oras, stint nelkul, csak PitStop. Ujra telepitettem elotte a jatekot, sajnos a benzin fogyast es a gumikopast elfelejtettem beallitani, igy 58 literrel mentem vegig

    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

    Hiaba voltam a boxban, akkor is kizart, mert szte nem voltam.
    Szoval szanalmas
    Köszi, már megijedtem hogy valami gond van. Eddig nem volt probléma online.
    Single playerben a hotlap módot ismerem, a többi azt sem tudom mire való.

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •