Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 98 (98 összesen)
  1. #76
    Ki mennyiert oldana meg hogy idejon bezarom a szimulatorral 1 szobaba majd 1 het mulva kinyitom az ajtot es akkorara minden kabelt es vezerlot es osszes szaros tartozekot a helyere tesz nagyon esztetikusan?

    szerintem megmakkanok amire mindent logikusan es szepen elrendezek annyi kabel meg loszar van....

  2. #77
    Na par orat ismet beletettem. Legnagyobb fokisz a kabeleken es a polcra valo felpakolason volt.

    Meg a kormany vezerlojet kell felrakni, odahuzni meg 1 utp kabelt (mert a szoba ezen a pontjan az pont nincs) es egy aramot es elmeletileg mehetne a vegso test.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  3. #78
    Egy kicsit szabd át az üléspozíciót:
    - az ülésnek lehetőleg az első és hátsó aktuátor között félúton kéne elhelyezkednie. Ezt nem olyan egyszerű elérni, mert vagy lehetetlenné tenné a beszállást, vagy nagyon messze kerülnének egymástól az aktuátorok, és kicsi lenne az előre-hátra mozgási szög. Azért próbáld közelíteni, és told előre az ülést amennyire lehet. Most pont az aktuátoron ülsz
    - általános irányelv szintén, hogy tedd az ülést minél mélyebbre a vázban, hogy közelebb ülj a forgásponthoz

  4. #79
    Koszi az eszrevetelt es full igaz az elv amit mondtal.

    Nem ott ulok ahol most a szek van, a szek mozgathato elore hatra es amikor bemaszok akkor huzom a helyere. A seggem kb az aktuatorok altal kijelolt alakzak kozepebe esik.

    A sullyeszteses otlet is teljesen jo gondolat. Ezt nem tudom hogy tudnam konnyen megoldani ezzel a cockpittel

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  5. #80
    Rengetegen használják ezt a riget. Ha jól emlékszek a pedáltartó keresztrudaiból levágják annyit, hogy az egész belülre kerüljön, de nem vagyok benne biztos. Nézz utána a racedepartment-es fórumon, ha jól emlékszek az tele van ötletekkel ezzel kapcsolatban. Ha nem találsz ott, akkor szólj, és megnézem a discordon. (Vagy már csatlakoztál?)

  6. #81
    Koszi. Szerintem.en mar mindenhez IS csatlakoztam. Most a tervem az hogy befejezzem a rendezgetest es minden mukodjon es hasznalhassam egy kicsit vegre. Aztan majd johet a sullyesztes meg egyeb tuning de most versenyezni akarok

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  7. #82
    Készülj fel a köridő jelentős visszaesésére. Már ha kicsit komolyabb kitérésekre konfigolod a kasztnit, ami jobban érzékelteti, mi történik a pályán.
    Ha gyengére állítod, akkor a több motion clue (miután megtanultad mit jelentenek) segíteni fog. Viszont ha erősre, akkor egy csomószor zavaró lesz, viszont more fun. Egy csomó rázókőre már reflexből nem merek rámenni, pályavágás még két kerékkel se fordul meg a fejemben, és Bathurst-on a fal eléggé veszélyesnek tűnik.
    Erről jut eszembe, Rowan épp most fejezi be a G-Seatjét:
    https://www.rowanhick.com/motion-simulator
    Gondolom az segítene még több helyet elkerülni a pályán.

  8. #83
    Hat ez a foszer egyszer eltori a gerincet ha falat fog

    Robi amugy par neked bevalt parametert megoszthatsz, szivesen kiprobalgatom.

    A servo nekem meg 1200 on van pl. Meg azt se tekertem feljebb. Azt mondom keruljon minden a helyere aztan johet a durvulas

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  9. #84
    Csak ACC-t használok. Mióta az megjelent, más program nem nagyon foglalkoztat. (Igazából a motion rig is az ACC miatt készült, sokba került nekem ez a sim...)

    Csatoltam az aktuális profilom VR-hoz, viszont ehhez az RPM-et fel kell venned max-ra (és a full SimFeedback kell hozzá).

    + csatoltam egy módosított telemetry providert, ami egyelőre csak egy gyors hack, amolyan proof-of-theory. Az indulás, és a fékezés utolsó pár métere általában szétrázta az agyamat, kénytelen voltam filteringet bekapcsolni, de ugye az a hasznos spike-okat is kiszűrte, és darabos lett a mozgás tőle. Az ACC-nem amúgy kiváló telemetriája van, gyönyörűen megérzed, ahogy átmész egy-két bukkanón (egy csomó pályán pl. a bukkanó lett a fék-referenciám, pl. Silverstone Stowe). Aztán rájöttem, hogy miért lehet ez, mikor véletlenül elkalibrálódott a kuplungom: a kuplung csúszását az ACC szerintem PWM-ként kezeli, és ez az periodikus ON-Off, ami gyönyörűen megmutatkozik a heave és surge signalban. Most betettem egy feltételes mozgóátlagot amikor a kuplung csak részben van megnyomva, és lényegesen jobb lett a szituáció (a verseny lényegi részében pedig a full raw signal átjön).
    Majd rákérdezek az ACC fórumon, szebb lenne, ha maga a program kezelné ezt rendesen, gondolom ez az indulás fizikájában is segítene. Meg majd csinálok egy PR-et a simfeedback-be is, amint eljutok odáig, hogy letisztázzam a gányolmányomat. ACTelemetryProvider_clutch_avg.zipacc_hodrob.zip

  10. #85
    Sikeresen beszereltem mindent. Mukodik a kormany(meg jo), megy a szel, mennek a vibra motorok es megy az sfx 100 is.

    Nem tul latvanyos video de itt egy 1 perces teszt iracing 360hz telemetriahoz. Meg tovabbra is minden alap beallitason van es leglasabb sebessegen az osszes szervo.

    https://youtu.be/4fp5TpEKrPw

    Kovetkezo lepes. Egy kis monitort azert felrakok meg oldalra hozok valami eger es billentyuzet tartot mert igy eleg maceras minden.

    Ezen kivul.simfeedback donation megvolt most varom a kulcsot az expert modhoz es elkezdem az allitgatast es gyorsitgatasat a szervoknak.

    Amugy mar igy is oriasi elmeny. Az iranyvaltasokat nagyon erezni, a fekezesekrol gyorsitasokrol es a magasabb razokovekrol is csak jot lehet mondani. Egy magasabb elemnyszint ez igy mar az biztos.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  11. #86
    Na jelentem kezd ez osszeallni. Aldassek az sf100 discord nepe meg Robi neve .

    Kicsereltem az ulest is egy merevebbre es rendeltem 4 pontos ovet is ami remelem a heten beer.

    Kabelek ob elrendezve majd meg lehet finomotok rajta mert van meg par lazado kabel ami nem ott van ahol kellene.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  12. #87
    Na ime egy kis teszt az osszerakott cuccal 0.7 es intensityn de meg nem piszkalva az eddigi alap beallitast.
    Igen tudom eleg balfaszul megyek de ettol tessek elvonatkoztatni es csak az aktuatorokra figyelni

    https://youtu.be/3tMy8S-GM-8

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  13. #88
    Jelentem ez a cucc mukodik de nagyon. kaptam egy gt3 es egy openwheel profilt az iracinghez es uramisten egyszeruen nem lehet abbahagyni a vezetest vele.

    Ilyet akkor ereztem amikor direct drive kormanyom lett vagy amikor VR-re valtottam a monitorrol. ez az sfx 100 a kovetkezo elvezeti szint szerintem.

    Ha gondolkozol motion platformon szerintem ne habozz epits egy ilyet azonnal. Siman ossze lehet rakni es egesz jo a kozosseg mogotte, ha elakadsz barhol segitenek.

    No de vissza a vezetesre: megvan az az erzes amikor sebringen a hatso kanyarban dobal az aszfalt es kozben elindul a kocsi segge kifele es mar nincs eselyed megfogni a kocsit es kipordulsz bele a falba? Na az sfx-100-al valahogy pont megerzem az a pillanatot amikor elindul a kocsi segge es eddig 10 bol 8 szor meg is fogtam es orias veszteseg nelkul tudtam tovabb menni. Amikor meg nem fogtam meg az meg azert volt mert kivancsi voltam ra hogy tenyleg azt erzem e a seggemen hogy elindul a kocsi mindjart kifele vagy csak delibaba. Es direkt mentem tovabb es nyilvan belevagodtam a falba

    Masik orias elmeny hogy jo palyan amikor mentem mar vagy 30 kort akkor voltak olyan fektavok ahol nem is vizualisan hanem a mozgason keresztul lehetett mar erezni hogy mikor es hol kell elfordulni a kocsival mert pont ahogy lejossz razokorol dob egyet balra aztan hupli jobbrol es akkor kell fekezni es fordulni...

    na osszegezve imadom!!!!

    epitsen mindenki ilyet akinek ehhez van kedve

  14. #89
    Eeees akkor zarom ezt a projektet es eladom a 3d nyomtatom:
    https://hardverapro.hu/apro/anycubic.../hsz_1-50.html

    10k buktaval 125k az ara. Minden gyari cucca es potalkatresze megy a csomagban. 95%-ban csak ezt a projektet nyomtattam vele illetve ezen kivul kb meg 3 kis kutyut ismerosnek.

    Meg 9 honap gari van ra es beallitva hazhoz viszem neked 2 napon belul

    Akit erdekel szoljon: 204730263

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  15. #90
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Eeees akkor zarom ezt a projektet es eladom a 3d nyomtatom:
    https://hardverapro.hu/apro/anycubic.../hsz_1-50.html

    10k buktaval 125k az ara. Minden gyari cucca es potalkatresze megy a csomagban. 95%-ban csak ezt a projektet nyomtattam vele illetve ezen kivul kb meg 3 kis kutyut ismerosnek.

    Meg 9 honap gari van ra es beallitva hazhoz viszem neked 2 napon belul



    Akit erdekel szoljon: 204730263

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Én a kistesóját árulom 2 hónapja nem nagyon érdeklődnek utána én is egy projekthez vettem de sajna így elég drága projekt lett olcsóbb lett volna ha lenyomtattatom mással sok sikert az eladáshoz azért

  16. #91
    Nem izgulok. El fogjak ezt vinni. Ha 2-3 napon belul nem megy el akkor meghirdetem kulfoldi forumon es akkor poztasok max

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  17. #92
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Mennyibe fájt megépíteni a motyót ?

  18. #93
    2.2k eur

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  19. #94
    De.ki.tudnam.mar hozni kb 1.8k bol mert tudnam rendelni kevesebb helyrol a alkatreszeket

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  20. #95
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Köszi a választ ! Sok sikert hozzá, élvezd !

  21. #96
    Na volt 1 ausztral erdeklodom aki vitte volna a nyomtatot de megneztem a csomagolast es szerintem.nem tudtam volna jol visszacsomagolni szoval ez ugrott.

    Ket magyar erdeklodo pedog inkabb beszelgetni akart nem vasarolni. Szoval rajottem hogy magyarnak akarom eladni hogy ne keljen szetszednem.
    Leguen az uj ara 115e.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  22. #97
    A nyomtato elkelt.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  23. #98
    Jelentem megjott es ossze is raktam az uj prusa nyomtatomat. Ez gyorsabb es meg az elozonel is szebben nyom. Ugy nez ki nyomtatok egy sfx 100 ay meg de ezuttal pirosban....

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •