Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (81 összesen)
  1. #26
    szóljon, ha valakinek sikerült visszalépnie

  2. #27
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Ketté lesz osztva a mezőny! 20-20fő

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A VB úgy döntött hogy 20-20 fővel megpróbáljuk, ha úgy is lag van akkor töröljük a futamot!
    A: BÁN-CSATAY
    B: FARAGÓ-KISKOVÁCS
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Akkor nem csak nálam van gond?

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A VB úgy döntött hogy 20-20 fővel megpróbáljuk, ha úgy is lag van akkor töröljük a futamot!
    A: BÁN-CSATAY
    B: FARAGÓ-KISKOVÁCS
    Nem latom benne a logikat, a B-n 15-en voltak es az is lehalt.

  6. #31
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    20-20 fős szerverek lesznek...hátha

  7. #32
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #33
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Szerverek mennek! Lehet csatlakozni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #34
    B-t nem látjuk

  10. #35
    restart kell az assettoban, utána megjelenik

  11. #36
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    A "B" ugyanúgy van lag, ahol nézem, az előbb Zengő Ádám ugrált előtte. Dettó, mint az "A" szerveren Sári András meg Ács Attila

  12. #37
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem latom benne a logikat, a B-n 15-en voltak es az is lehalt.
    Ha te nem látod az nembaj, de ha megoldoik az jó le lettek kapcsolva és nem lehaltak....

  13. #38
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    már bocsánat, hogy így, de kik versenyeznek ezeken a szervereken? elég régóta szimulátorozom és nem csak ez az egy liga amiben versenyeztem, de ami itt van az botrány! Tökön paszujon keresztűl. Semmi nem szent, hatulról félrelök, bevág elém, mert ő nem akarja elvenni a gázt, majd a maik elveszi. Hát mi megy itt basszameg??? Értem én, hogy fiatalok vagytok és hajt a véred, de egy ilyenért régen egy verseny off járt...
    Elég rég versenyeztem veletek de asszem most be is fejezem megint. Nagyon sajnálom. Jó volt régi arcokkal találkozni, kitartás. Prequlara lehet, hogy jövök, mert úgysem tudom dolgozniu, de versenyre biztos nem.

  14. #39
    Én feladtam ezt a mai futamot... Eddig nem volt ilyen problémám, most a felbontást is lejjebb állítottam, minden low, élsimítás, árnyék, füst ki és még így is laggoltam, mint a barom. Nem volt értelme folytatni. Remélem a legközelebbi pályákon nem lesz ilyen gondom.

  15. #40
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    A rank app biztos ,hogy jól működött?
    Volt ,hogy kiírta lassíts! Már megálltam a pályán de nem tűnt el pozit is buktam már annyira lelassítottam de nem vette le a feliratot és mikor átmentem a célon még fel is írta a büntit
    Más nem tapasztalt ilyet?

    üdv

  16. #41
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Balogh Andris és Homoki Csaba jövök egy bocsánatkéréssel azt az 1-1 szitut benéztem.

    Piski Tamás örülnék ha a hotlapozáson túl a versenyszituációkban is szintén nyújtanál kiemelkedőt vagy minimum tisztelnéd a többi embert is a pályán. Előztél úgyis ma/ebben a szezonban/életedben hogy elötte nem lökted le a másikat a pályáról?

  17. #42
    Kárpáti Peti elnézést a 2. futam első lörében történt két esetért. Az elsőnél próbáltam a legszélén maradni. A második esetnél nem vettelek észre, hogy beesel oda. Sajnálom. Ha gondolod óvd meg.
    Nagyon élveztem a versenyt a B szerveren, nagyon jó volt.

  18. #43
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    A rank app biztos ,hogy jól működött?
    Volt ,hogy kiírta lassíts! Már megálltam a pályán de nem tűnt el pozit is buktam már annyira lelassítottam de nem vette le a feliratot és mikor átmentem a célon még fel is írta a büntit
    Más nem tapasztalt ilyet?

    üdv
    Szinten igy jartam.

  19. #44

    B szerver skin hiba

    Sziasztok! B szerveren valami hiba lehetett, mert Oszlár Dominik az én autómmal ment, én pedig egy arany-fekete autót kaptam.

  20. #45
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    A rank app biztos ,hogy jól működött?
    Volt ,hogy kiírta lassíts! Már megálltam a pályán de nem tűnt el pozit is buktam már annyira lelassítottam de nem vette le a feliratot és mikor átmentem a célon még fel is írta a büntit
    Más nem tapasztalt ilyet?

    üdv
    +1

  21. #46
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Balogh Andris és Homoki Csaba jövök egy bocsánatkéréssel azt az 1-1 szitut benéztem.

    Piski Tamás örülnék ha a hotlapozáson túl a versenyszituációkban is szintén nyújtanál kiemelkedőt vagy minimum tisztelnéd a többi embert is a pályán. Előztél úgyis ma/ebben a szezonban/életedben hogy elötte nem lökted le a másikat a pályáról?
    Maradjunk Gilbert annyiban, hogy ma gyilkos voltál a pályán

  22. #47
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    A rank app biztos ,hogy jól működött?
    Volt ,hogy kiírta lassíts! Már megálltam a pályán de nem tűnt el pozit is buktam már annyira lelassítottam de nem vette le a feliratot és mikor átmentem a célon még fel is írta a büntit
    Más nem tapasztalt ilyet?

    üdv
    Nekem jól működött, bár kettőt azért begyűjtöttem!

  23. #48
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    B SZERVER

    Sziasztok!

    Hát ez izgalmasra sikeredett.

    1. futam:
    - Zsolt Fellenbeck 1. kör 1. kanyar előtt bocsi a koccért a célegyenesben nem vettelek észre, szerencsére semmi baj nem történt.
    - Varga Tamás1. kör 1. kanyar bocsi a koccért de abból még nem is lett volna bajod de szegény Zsolti meg rád vágott amiből aztán forgás lett.
    - Bukkos Robert 2. kör 2. kanyar nem gondoltam, hogy már ott fékezni fogsz ezért mikor már kanyarodtál melleted voltam. Utána mivel ezt elég erősnek éreztem vissza is adtam a helyet bár ott buktam is még 1-et sajnos.
    - Ádám Szűcs 13. kör 1. kanyar. Az nem is tudom mi volt szinte megáltál a kanyarban. Nem tudtam már mit csinálni. Féktávon berepültél.

    2. futam:
    - 1. kör 1. kanyar Antal Gábor nem tudom hol jártál de nem ezen a versenyen mert akkor konkrétan 2 autó kellett ahhoz, hogy megállítson. Óvható
    - 5. kör ?? kanyar (erős 2-es) Hát az minden volt csak jó nem. Óvható
    - Fari Ádám Utólsó kör célegyenes na az király volt. Az nem sokon múlt

    De a lényeg a sok rizsa után. Én azért jöttem ehhez a csapathoz mert a kollégám azt mondta itt jó lesz majd versenyezni. Az is. Nagyon élveztem a két futamot. Jókat csatáztam mindenkivel. Követek el Én is szabálytalanságokat de ellenem is van elég.
    Az óvásokat Én kihagyom. Nekem nem lesz jobb tőle más meg miért szenvedjen tőle. Versenyezni és szórakozni jöttem. JA ÉS EZ EGY JÁTÉK!!!

    Tali a következő futamon.
    Utoljára módosította: gupszii; 2020. 03. 23. 00:04.

  24. #49
    Kiss Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 16.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    10

    Cool B Szerver

    Sziasztok!

    Akkora menés volt, hogy hihetetlen!
    A kezdeti szerver problémák szerintem kibillentet pár embert, mert az időmérőn nem azok az emberek voltak az elején mint a szabadedzésen...
    Minden esetre én nagyon igyekeztem hozni a formám, hozzá teszem, hogy nagyon nem a kedvenc pályám.
    7. helyről indulva az első kanyarban sikerült nagyon mélyet fékeznem, csak ez másnak nem sikerült, mert a fűről és a belső szalagkorlátról visszapattanva úgy telibe b+!/= ott, hogy nagyon!!! Emiatt jelentősen sérült az autóm jobb oldala.
    Nagy csatába keveredtem Balogh Gáborral aki a kettes kanyarban nagyon optimista volt, én pedig túlzottan rácsaptam az ajtót. Mondjuk legalább jót mentünk keresztbe!
    Nagyon élveztem a csatát. Aztán a kisebb hibáim miatt lemaradtam, de végül sikerült vissza előznöm. Jó meccs volt! Köszönöm!
    A második futamon a harmadik rajthelyről indultam és sikerült elsőként fordulnom. Egy jó pár körig tudtam tartani az első helyem, de sajnos kisebb hibáim miatt elvesztettem a pozícióm egy nagyon tisztességes, korrekt csatában..
    Ahogy kopott a gumim sikeresen elbuktam a második helyet is szintén egy fair küzdelemben!
    Viszont láttam a tükörben, hogy egyesek keresztbe tolják a másikat. A visszajátszásban pedig több lökdösődést ami már túl lép a túraautózásban megszokottakon.
    Kérlek titeket ezt ne tegyétek. Ne rontsuk el más versenyét és hangulatát. Tiszteljük egymást!

    Számomra levontam a következtetést mégpedig azt, hogy még TÖBBET KELL GYAKORLNOM!!! Mert az, hogy 1,5-2,5 mp hátrányom van egy olyan karékterű autóval amit nagyon szeretek, az igen csak piszkálja a csőrömet! Szóval hajrá mindenkinek!
    Köszönöm a lehetőséget!

  25. #50
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435

    Fuji

    B Szerver

    Megszokottól eltérően most rövid leszek, mert ez az egész verseny ami volt, ment a kukába sajnos, pedig nem így indult!

    Q: Körökön keresztül kerestem magam a pályán, de nem találtam így a végéről majdnem utolsó helyről rajtolhattam. P:16

    R1: Volt az elején csihi-puhi, lehetett számítani rá a trükkös kanyarok miatt, de hogy ennyi azt én sem gondoltam. Szerencsére túléltem az első darálást, de a mezőny közepénél előrébb nem jutottam. Itt viszont kialakult a 1x-dik helyekért egy elég jó csata, egészen addig amíg egy elém forgatott autó miatt ment a verseny a kukába, sajnos telibe trafáltam, se kormány, se futómű, se kasztni, egy kanyart se tudtam többet bevenni. Kiálltam a boxba, majd a mezőny végére becsületből végig mentem, de minek? Tök utolsó hely....P:18

    R2: Mezőny végéről rajtolok direkt várok, lassan megyek, utolsónak fordulok, de látom így is pörögnek-forognak előttem az autók. Feljövök a mezőny közepére emiatt, de kb az 5-dik kanyarig jutok el, mert valaki hátulról telibe ver belerak a falba, majd boldogan tovább hajt. Se futómű, se kormány, se autó.....megint egy roncs. Visszaálltam, nagyon gondolkodva, hogy végig menjek-e végül elkörözgettem magamban 25mp-ces lemaradással....a legeslegutolsó hely.. P:18

    Ne haragudjatok, de egyfolytában azt olvasom, hogy ki kinek a versenyét így meg úgy teszi tönkre, bocsánatkérésekkel van tele a topic! Nem hiszem el, hogy lassan túl vagyunk a versenysorozat felén és még mindig ilyen aprítás van a mezőnyben. Az ember tényleg rászánja az időt készül, minden és akkor jön egy olyan ****** aki kirakja őt és leszarja, hogy megkapja érte a figyelmeztetését az jól van az úgy. Értem én, hogy egy játék, de nem mindegy, hogy hogyan játszol, normálisan mint 10x ember vagy **** módjára mint a pár ember. Az óvásnak sincs értelme, mert nincs nagyobb szankció amivel vissza lehetne tartani a visszaesőket akik csinálják itt a balhét. Én kizárnám őket a ****** nem szaroznék a figyelmeztetésekkel.....Elnézést, hogy így elragadtattam magam, majd a főnökség ha gondolja moderálja a hsz-t. És nem érdekel senki bocsánat kérése, mert nem bocsánatot kell kérni hanem megelőzni az ilyen szitukat és kulturáltan versenyezni............







Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •