Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    22es hsz-ben az idezet Laszlotol..
    Ami annyit jelent csak, hogy előre bejelentett, a szerveren fixen esősre állított verseny nem lesz...

  2. #27
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ami annyit jelent csak, hogy előre bejelentett, a szerveren fixen esősre állított verseny nem lesz...
    Ezek szerint azt olvastam, amit olvasni akartam

    Gond egy szal se, ezentul megy az esos gyakorlas is. Köszi

  3. #28
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!

    Valaki tudna feltenni egy raplayt a 2. futamról?

    Köszi előre is.

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Na most a T1 az esos volt. Mindenki szaraz gumin indult es csak en voltam bena, aki a vizeset valasztotta?

    A verseny kozepen ki kellett alnom, mert feltem hogy defektet kapok.
    Amennyire tudtam mar lassitottam es a palya vizes oldalan mentem, de nem tudtam lehuteni a gumikat, kenytelen voltam bealdozni a 8 poziciomat. Teljesen rutintalan vagyok esoben, rosz gumit valasztottam es/vagy rosz nyomast?
    Nem keszultem esore, a fent olvasottak miatt..
    Oh, énis esőssel mentem. Vizes a pálya, esik az eső, esős ikonkák vannak az előrejelzésben. A slick kevesebbet vizet szorít ki Paulrichard óta. Erre kellett volna szárazgumi... (https://www.youtube.com/watch?v=dPU_uCW7q68)

    Már az 1-2 körben is kezdtek vörösödni a száraznyomásos esőgumijaim... 37 körűl volt a max, beledöglöttem, de nem cseréltem le. Vezethetetlen szar volt, a többiek mintha F1-es kocsival mentek volna. A vezető párost, Csabiékat is szarul, alig tudtam elengedni kék zászlónál, koccoltunk, sorry.

    Full esős Q2 5 perc alatt Full jól ment, tökre feltartottak minkét körömön, hiába hagytam 2mp-et is magam elött, ígyis 2. hely.

    A rajtokra viszont Misano után tökre figyeltem, nem is rontottam, hoztam rajtuk helyeket. Ákos szépen megelőzött, viszont utána valahogy lekockáztam a gumimat. 4-es ABS-nél száraz pályán, hogyan lehet annyira kockás, hogy pl balra fordulásnál, mintha téglákon kéne áthajtanom. Még a székemből is majdnem kiestem a balrakanyaroknál.

    Namind1, sajna mindkét futamot elbaltáztam valahol. A rajtok most jók voltak

    Grat aki megcsinálta!

    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Valaki tudna feltenni egy raplayt a 2. futamról?
    Köszi előre is.
    Oda raktam, csak R2-m van. /Laci felrakta mindkettőt/

  5. #30
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Oh, énis esőssel mentem. Vizes a pálya, esik az eső, esős ikonkák vannak az előrejelzésben. A slick kevesebbet vizet szorít ki Paulrichard óta. Erre kellett volna szárazgumi... (https://www.youtube.com/watch?v=dPU_uCW7q68)

    Már az 1-2 körben is kezdtek vörösödni a száraznyomásos esőgumijaim... 37 körűl volt a max, beledöglöttem, de nem cseréltem le. Vezethetetlen szar volt, a többiek mintha F1-es kocsival mentek volna. A vezető párost, Csabiékat is szarul, alig tudtam elengedni kék zászlónál, koccoltunk, sorry.

    Full esős Q2 5 perc alatt Full jól ment, tökre feltartottak minkét körömön, hiába hagytam 2mp-et is magam elött, ígyis 2. hely.

    A rajtokra viszont Misano után tökre figyeltem, nem is rontottam, hoztam rajtuk helyeket. Ákos szépen megelőzött, viszont utána valahogy lekockáztam a gumimat. 4-es ABS-nél száraz pályán, hogyan lehet annyira kockás, hogy pl balra fordulásnál, mintha téglákon kéne áthajtanom. Még a székemből is majdnem kiestem a balrakanyaroknál.

    Namind1, sajna mindkét futamot elbaltáztam valahol. A rajtok most jók voltak

    Grat aki megcsinálta!


    Oda raktam, csak R2-m van. /Laci felrakta mindkettőt/
    Engem az elso qualin majd minden korben feltartottak, amiben nem, ott 0.4 seccel gyorsabbat tudtam menni, amit aztan a sajt hibambol dobtam el az utolso S kanyar kijaratban.
    Arra kene majd vmi szabaly/megallapodas, hogy ha vki latja, hogy egy versenyzo 50-el megy a celegyenes elotti kanyarban a qualin, akkor vszeg nem ez a max tempoja, hanem helyet akar magank hagyni, hogy gyors kort menjen. Erre jonnek hatulrol es beeloznek es o sem, en sem tudok gyors kort menni.

    En nemtudtam, meddig birja a wet gumi, nem akartam emiatt egy balesetet, igy kialltam cserelni, mert azt hittem csak a nyomas nagy. Megint vizesre csereltem, az is lufi lett 2 kor utan, vissza a boxba slickert

    A masodik futamon vizre keszultem, mire eszre vettem, hogy szaraz az ido, mar csak par sec volt hatra a "drive" ig, igy betoltottem a szaraz setupot, de rosszat igy a gumim sem volt jo - set 1, free practiceon mentm vele vagy 20 kort - se a benzin nem volt tele, igy visszakellett mennem pitbe.

    Szoval Misano utan meg egy horror futam. Visszafestettem a Porschet az eredeti szinre, mert amiota valtoztattam, uz a balszerencse (illetve benasag)

    Amugy elveztem a futamot, tobbet kell mennem esoben, jobbrol balrol elozgettek es semmit nem tudtam tenni ellene
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 03. 16. 13:32.

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13704

    Az egyik, ha nem a legnehezebb pálya az ACC pályák közt, gratulálunk mindenkinek aki célba ért.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •