Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Road America 03.11.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Harmadik helyszínünk az Amerikában található Road America.



    3. Futam: 03.11. - Szerda Road America - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 09. 13:47. Indoklás: plakátcsere

  2. #2
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:40-kor LAG TESZT!


    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Mai futam itt nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Nekem nem tett jót, hogy ezen a pályán elképesztő sokat versenyeztem formaautókkal, mert ha nem koncentráltam tudatosan a féktávokra, mindig 20-30 méterrel később léptem a fékre megszokásból, mint kellett volna, ezzel az első futamon rendesen megszívattam magam, ahogy a Kenéz Sanyi-Ősz Balázs csatára figyeltem a dombról lezúdulva a T5 előtt, túl mélyet akartam fékezni és azonnal elszállt a Golf, ráadásul pont úgy találtam el a falat, hogy az orra is csúnyán sérült, ezért kénytelen voltam a boxba menni javításra, innentől az egyetlen kihívás az volt, hogy ne kapjak kört Nagy Balázstól, ez még épp össze is jött.

    A második futam jobban sikerült, de sajnos az első három pont el tudott húzni annyira, hogy már csak távolról tudtam figyelni a csatájukat, aztán a végére sikerült felzárkózni, de támadni érdemben nem maradt idő, azért behoztuk a Golfokat P4-5-ben.

    A harmadik verseny elején meg szokás szerint nem jöttem ki jól a helyezkedésből, az egyik taxi pont előttem állt keresztbe és picit kirakott a pályáról, az meg egy láncreakciót indított el és visszaestem P9-be, innentől Krisztiánnal gyepáltuk egymást, volt egy-két meredekebb elfékezés közben, de megoldottuk. P8.

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Road America

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK


    Utoljára módosította: dtom84; 2020. 03. 26. 20:49.

  6. #6
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Ez a "hétvége" is érdekesen alakult... Most nem megszokott módon két egész jó időmérőt sikerült lehozni, top10 - es rajthelyekkel, a futamok viszont... Az első futam 1 körig alakult jól, utána kármentő rohanás volt a végéig, végül 2 tizeddel csúsztam le a 13. helyről. A második futam az utolsó előtti körig teljesen jól alakult, majd sikerült megcsípni a füvet a kanyargós részen, és sikeresen eldobni egy 3. futamos pole-t és egy 10. helyet, az utolsó pillanatban még sikerült előzni egyet, így lett belőle 13. hely. Az utolsó futamon sikerült feljönni a 10. helyre, egy olyan előzéssel Erik és Árpád társaságában, ami kb. az összes örömöm volt az egész versenyhétvégén... Majd az utolsó körben a T5 -ben féktávon keresztbe állt az autó, ezzel előzékenyen félrehúzódtam Erik elől, és ismét 2 tizeddel lecsúsztam a végén a 10. helyről.

    Ami kiderült többször, hogy a kanyargós részeken nagyon jó volt az Alfa, de a hosszú egyenesekben még szélárnyékban is maximum követni tudtam másokat, sőt, volt hogy az egyenes elején jobb kigyorsítással közeledni kezdtem pl. a célegyenesben, de a célvonaltól már simán lemaradtam... Nem a motorerő az erős oldala a gépnek, az fix.

  7. #7
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Izgalmas és küzdelmes versenyeken vagyok túl a motorgyenge Audi-val + történt egy érthetetlen baleset is (amit meg is óvtam), mindjárt kifejtem.

    Q1: a 10 percbe 3 gyors kör fért bele, az elsőben beszorultam Tullner Attila mögé, a második valamiért nem állt össze, és a harmadikban sikerült egy viszonylag tűrhető kört összerakni, P3.

    R1: jó rajt után sikerült Epinger Norbi elé beférnem, de motorerő hiányában esélytelen volt Nagy Balázsra felmenni, Norbit is csak féktávokon tudtam tartani, ami viszont őrületes csatákat eredményezett. Teljesen korrekt módon küzdöttünk, majd mikor Norbi kicsit besokallt, kikerült a szélárnyékomból, így tudtam a saját tempómban menni, amivel befutottam P2-be.

    SUPERPOLE: mostanában elég gyakran előfordul, hogy a RaceRoom a kör kezdetén kiírja, hogy "ezt a kört nem számolja", gyors kilépés majd újrakezdés, a kör is rendesen összeállt, P1.

    R2: az első versenyből kiindulva tudtam, hogy sok keresnivalóm az első helyen nem lesz, aztán a rajtot követően fogalmam nincs, mi történt: T5 felé haladva az egyenesben kihúzódtam balra védekezni, Nagy Balázs már mellettem volt, a féktáv közeledtével próbáltam araszolni és terelni Balázst jobbra az ideális ív felé (hogy azért kedvezőbb legyen a kanyarbevétel), erre először éreztem egy pöcit, majd féktávon mégegyet, és mentem a bukótérbe... Visszanéztem: nem tudom, nem vagyunk egyformák, de én ilyen közel nem mentem volna az előttem haladóhoz, főleg úgy, hogy rengeteg hely volt még jobbra, mert a Balázs kb. a pálya közepén - vagy ahhoz közel, nem az ideális íven - közlekedett. Mindegy, majd a versenybíróság meghozza a döntését (még a végén én leszek a hibás ), szóval kikecmeregve a kavicságyból, megkezdtem a felzárkózást, ami P9-ig sikerült. (P10-re pályáztam volna, de előre kellett menekülnöm Balázs elől, aki a végén majdnem megfogott)

    R3: második helyről elrajtolva tudtam a dolgomat, Zelfel Tomit tartva (aki nagyon szép tempót autózott) behoztam a kocsit P2-be.

    Hátrányos helyzetűnek érzem magam jelenleg, mivel mondjuk ki: az Audi motorja gyenge. (az őszi szenzonban, Indianapolis-ban éreztem ugyanezt, mikor szélárnyékban csak tartani tudtam az előttem haladót, az előzésre esély nem volt erőből) Ahogy nézem a naptárat, gondban leszek még pár helyen...
    Utoljára módosította: FuReady; 2020. 03. 12. 12:28.

  8. #8
    1. verseny - Az első kör végéig egész jól ment minden, de ott féktávon kicsit összeértünk Pétery Zolival (visszanézve a replay-t az autók nem is értek össze, tegnap gyorsan csekkoltam) és mindketten végigsúroltuk a korlátot, kicsit Szilágyi Árpit is magunkkal rántva. Eztán, ahogy Zolinál is, a kármentés volt a cél, bár még egyszer sikerült a T3-ban féktávon megfordulnom, onnantól ott sokkal óvatosabban fékeztem. 15. hely végül, ez van....

    2. verseny - Jó verseny volt, legtöbbet Árpival küzdöttünk, de egyszer Zoli is beszállt és előadtok a Hakkinen-Schumacher-Zonta előzés remake-jét, amit ők '99-ben Spa-ban műveltek. Én voltam most Zonta... A verseny vége Árpinak jött ki jobban, egy hibámat kihasználva elment, már nem tudtam megfogni, a tempónk is hasonló volt.

    3. verseny - Küzdés ismét leginkább Árpival, de most nekem sikerült jobban és 10. hely. Végül a tendencia fejlődést mutatott

  9. #9
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    2. verseny - Jó verseny volt, legtöbbet Árpival küzdöttünk, de egyszer Zoli is beszállt és előadtok a Hakkinen-Schumacher-Zonta előzés remake-jét, amit ők '99-ben Spa-ban műveltek. Én voltam most Zonta... A verseny vége Árpinak jött ki jobban, egy hibámat kihasználva elment, már nem tudtam megfogni, a tempónk is hasonló volt.
    Ez a "móka" a 3. futamon történt, bár végül is mindegy a lényeg szempontjából. De szépen megoldottuk, hogy mindenkinek maradt hely.
    Ha valakit érdekel, 7:10 körül indul be az események láncolata...

    https://drive.google.com/open?id=1Fv...rtNbRjMbd2XbwO

  10. #10
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a "móka" a 3. futamon történt, bár végül is mindegy a lényeg szempontjából. De szépen megoldottuk, hogy mindenkinek maradt hely.
    Ha valakit érdekel, 7:10 körül indul be az események láncolata...

    https://drive.google.com/open?id=1Fv...rtNbRjMbd2XbwO
    Na, ezt jó volt kívülről is látni. Közben csak azt néztem, hogy középen maradjak, mert bármerre húzódtam volna, valakit sanszosan leszorítok

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •