Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    Drive to Survive

    Ma jelent meg a "Formula 1 Drive To Survive", magyarul "Száguldás a túlélésért" címen futó netflixes sorozat új, második évada, amely a 2019-es szezont dolgozza fel. Elvileg Szujó/Wéber is megszólal benne valahol, nemcsak magyar feliratos (?).


    https://www.imdb.com/title/tt8289930/

    Vélemények jöhetnek majd a topikba

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Tok jo lett!

    Bar en nemetul nezem.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tok jo lett!

    Bar en nemetul nezem.
    Mégcsak az első részt láttam, de tetszik. Jobban mint az első évad. Mondjuk mostmár tudhattam, hogy kb mit várhatok az egésztől. Tavalyhoz képest szerintem a netflix, a forgatócsoport is sokkal jobban tudta hogy mit kell felvenni, mikor/hol kell ott lenni, mit is akarnak egyáltalán megmutatni. Tavaly szerintem évközben felvettek csomó mindent, összevágták az egészet, és kb akkor derűlt ki hogy mit is főztek. Idén a tavalyi produkció hibáiból, erényeiből tovább tudták csiszolni a sorozatot.
    Egy picit a nem odavaló vágások zavarnak. Pl előzésre készűl valaki, 50m-re nincs elötte senki, következő snittben megmár előz is. Vagyhogy a belsőkamera, lelátó képei nem is az adott helyszínről vannak.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mégcsak az első részt láttam, de tetszik. Jobban mint az első évad. Mondjuk mostmár tudhattam, hogy kb mit várhatok az egésztől. Tavalyhoz képest szerintem a netflix, a forgatócsoport is sokkal jobban tudta hogy mit kell felvenni, mikor/hol kell ott lenni, mit is akarnak egyáltalán megmutatni. Tavaly szerintem évközben felvettek csomó mindent, összevágták az egészet, és kb akkor derűlt ki hogy mit is főztek. Idén a tavalyi produkció hibáiból, erényeiből tovább tudták csiszolni a sorozatot.
    Egy picit a nem odavaló vágások zavarnak. Pl előzésre készűl valaki, 50m-re nincs elötte senki, következő snittben megmár előz is. Vagyhogy a belsőkamera, lelátó képei nem is az adott helyszínről vannak.
    Ez kedvcsinalo, nem azoknak szol, akik ertenek is hozza. Inkabb az amerikaiaknak es a vilag azon reszenek, akiknek nem sok fogalma van az F1-rol, de itt most hosoket lathatnak.

    Kepzeld el, hogy mit szolna egy orvos egy korhazsorozathoz

  5. #5
    Nagy nehezen átrágtam magam rajta végre (az első évadot is idén fejeztem csak be), de nekem összességében nem igazán jött be. Az egész sorozat kicsit erre a szenzációhajhász, drámai hangvételre van kihegyezve és minden témába csak éppenhogy belekóstol akár a sport, akár az emberi oldalon, valakinek, aki eleve napi szinten követi az eseményeket, nem sok újat tud nyújtani. De állítólag a sorozat hatására az USÁ-ban jelentősen megugrott az érdeklődés a Forma-1 iránt, különösen a nők körében, tehát mondhatni a célját elérte.

    Az egyetlen dolog, amire kíváncsi lennék, hogy ezek a paddockban felvett jelenetek, mikor a "kulisszák mögötti" beszélgetéseket mutatják, mennyire szóltak a kamerának, mert ahhoz képest, hogy a nyilvánosság felé mennyire diplomatikusan tudnak viselkedni, sokszor meglepően szókimondóak voltak.

  6. #6
    Ma reggel megjött a harmadik évad


  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma reggel megjött a harmadik évad

    Jeszjesz, szégyen nemszégyen, vártam.

    Tagnap este épp említettük, hogy a megjelenését miért húzzák ilyen sokára? 2 hét és indul az új szezon. Kinek lenne akkor kedve tavalyi sztorikat újraélni? Egy egész tél rendelkezésre áll a vágásokra, utómunkékra, sőt sztem a korábbi futamokat már elötte is ellehet kezdeni.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tagnap este épp említettük, hogy a megjelenését miért húzzák ilyen sokára? 2 hét és indul az új szezon. Kinek lenne akkor kedve tavalyi sztorikat újraélni? Egy egész tél rendelkezésre áll a vágásokra, utómunkékra, sőt sztem a korábbi futamokat már elötte is ellehet kezdeni.
    Szerintem azért, mert elsősorban az új/nem elkötelezett nézőket célozzák vele, hetekig ott lesz most a Netflix kezdőoldalán, az általános sajtóban, közösségi médiában is beszédtéma lesz, akkor már csak bele-belenézek és hoppá, F1 megy a TV-ben vasárnap? Megnézem milyen ez élőben. (FYI: Jövő héten indul a szezon, én is benéztem itt a húsvéttal.)

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •