Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC SEAT LEON TCR - Watkins Glen - 03.08

    Kedves Versenyzők!

    SEAT LEON TCR bajnokságunk negyedik futama következik. A bajnokság nagy csatákat, test-test elleni harcokat tartogat, így ismét izgalmas futamokra számíthatunk. Gyertek és hajtsuk meg ezeket az "elsőkerekes" méregzsákokat, na meg egymást!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    4. Futam: Watkins Glen - rank (letöltés)

    Autó: SEAT LEON TCR 1.4 (letöltés)

    Időpont: 2020.03.08. (VASÁRNAP)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*16 kör) (kb.30 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - SEAT #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - SEAT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: SEAT LEON TCR Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 03. 08. 15:52.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése

  4. #4
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tamas: meg epp idoben jelentkeztel a Watkins futamra. Majdnem lekested

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Tamas: meg epp idoben jelentkeztel a Watkins futamra. Majdnem lekested
    Kapkodnom kellett, de halistennek sikerült időben.

  6. #6
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46

    Talán mégis

    Hali! Csak jelezni szeretném,hogy mégis jövök futamra , az egyik ok,hogy befizettem egy jóval erősebb csomagot és bízom benne,hogy talán most nem fogok annyira laggolni mivel 15mbit/s-t (feltöltést) fizettem igaz ennek a fele sincs meg 5-6mbit/s között ingadozik,de a napokba ha nem füllentettek akkor kijönnek és próbálnak ezen is javítani. Aztán meglátjuk....

  7. #7
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Csak jelezni szeretném,hogy mégis jövök futamra , az egyik ok,hogy befizettem egy jóval erősebb csomagot és bízom benne,hogy talán most nem fogok annyira laggolni mivel 15mbit/s-t (feltöltést) fizettem igaz ennek a fele sincs meg 5-6mbit/s között ingadozik,de a napokba ha nem füllentettek akkor kijönnek és próbálnak ezen is javítani. Aztán meglátjuk....
    Melyik telepulesen laksz es melyik szolgaltatonal vagy elofizeto?

  8. #8
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik telepulesen laksz es melyik szolgaltatonal vagy elofizeto?
    Hát őöö rosszul van a kérdés feltéve, melyik országból játszom? Szerbia. Másfél hete kommunikálunk,ma kiderült van jeladójuk 1km-re az otthonomtól (mikrohullámú net) Elfelejtették mondani. jelenleg is 5km-ről kapom a jelet ,azt ígérték ma kijönnek átállítani...az ígéret szép szó,ha betartják úgy jó. Ma nem voltak,nem tudok mit mondani. jó munkához idő kell....

  9. #9
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412

    Wink

    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Hát őöö rosszul van a kérdés feltéve, melyik országból játszom? Szerbia. Másfél hete kommunikálunk,ma kiderült van jeladójuk 1km-re az otthonomtól (mikrohullámú net) Elfelejtették mondani. jelenleg is 5km-ről kapom a jelet ,azt ígérték ma kijönnek átállítani...az ígéret szép szó,ha betartják úgy jó. Ma nem voltak,nem tudok mit mondani. jó munkához idő kell....
    Jo, de Szerbiaban is vannak telepulesek
    Ha kozel vagy Szegedhez, legfeljebb kihuzunk egy UTP-t
    Remeljuk a legjobbakat!

  10. #10
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Dehát ott van neki a település a neve alatt.
    Zenta amúgy nincs messze Szegedtől csak 55kilóméternyi kábel kell

  11. #11
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    412
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Dehát ott van neki a település a neve alatt.
    Zenta amúgy nincs messze Szegedtől csak 55kilóméternyi kábel kell
    Jovanna, nem kell bantani a kisebbet

    Amugy valami nem szazas ezzel a Watkins palyaval (tobbit nem neztem): http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/.../seat_leon_tcr
    A szektoridok nem adjak ki a teljes koridot, hianyzik kb. 30mp.

    Palyan a koroket kezdve a Delta ertek a celvonalat atlepve mindig kilo zold iranyba, ami nem termeszetes.

    Mas is tapasztalta ezt?

  12. #12
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Jovanna, nem kell bantani a kisebbet

    Amugy valami nem szazas ezzel a Watkins palyaval (tobbit nem neztem): http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/.../seat_leon_tcr
    A szektoridok nem adjak ki a teljes koridot, hianyzik kb. 30mp.

    Palyan a koroket kezdve a Delta ertek a celvonalat atlepve mindig kilo zold iranyba, ami nem termeszetes.

    Mas is tapasztalta ezt?
    igen én is észleltem valami szokatlant amikor áthaladok a célvonalon
    ha pl elrontom az utolsó kanyar kigyorsítását vagyis jelentősen lassabban kezdem meg a következő kört a delta idő az első kanyar utánig 0 marad holott már rég pirosban kellene számolni a + időket
    de fordítva ugyan ez a helyzet ha javítok akkor ugyan zöldre vált a delta de akkor sem számol az első kanyar utánig
    na hát ez nem tudom mennyire volt érthető de mindegy is mert ennél nagyobb problémám volt a setupolásal hogy legalább egy kanyart normálisan be tudjak venni mert lassan elfogy az aszfalt mert feltúrom az összeset

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futam 2x16 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futaminfók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*16 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Büntetések - Figyelmeztetések

    Az összevont büntetések összesítve:
    1 db Boxutca Áthajtás: Oláh Gergely,
    3 db figyelmeztetés: Lányi Tamás, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Asztalos András, Fellenbeck Zsolt, Tuzy János Pál, Boros Gyevi Lóránt, Varga Tamás, Gera András, Kéri Szabolcs, Homoki-Szabó Csaba, Bozsó Marci, Balogh Gábor, Kéri Attila,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Piski Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Sziasztok!

    Szakadozik az internetem, viszont a versenyig még lehet, hogy helyreáll. (tegnap is ez volt, estére jó lett, egészen ma délelőttig...)
    Az lenne a kérdésem, hogy ez estben visszavonjam a nevezésem, vagy ne (és ha nem lesz jó 20 óráig, akkor nem indulok)?

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szakadozik az internetem, viszont a versenyig még lehet, hogy helyreáll. (tegnap is ez volt, estére jó lett, egészen ma délelőttig...)
    Az lenne a kérdésem, hogy ez estben visszavonjam a nevezésem, vagy ne (és ha nem lesz jó 20 óráig, akkor nem indulok)?
    Csinálj egy modem/router restartot mindenképp! Ne vond vissza a nevezést, max ha nem javul akkor kilépsz a szerverről!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-25. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Morvai Norbert -> Zsigovics Peter
    26-40. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Kohari Roland -> Balogh Gábor


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #19
    Teszt szerverek mennek, lehet csatlakozni!
    Ha probléma van, itt a fórumon jelezzétek!

  20. #20

    a server

    nem tudok belépni az a-ra. No avaible slots

  21. #21
    Éles szerverek mennek.
    Jó versenyt mindenkinek!

  22. #22
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    nem tudok belépni az a-ra. No avaible slots
    Az élesen már rendben van ugye?

  23. #23
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csinálj egy modem/router restartot mindenképp! Ne vond vissza a nevezést, max ha nem javul akkor kilépsz a szerverről!
    Sajnos a restart nem sokat ért, de úgy néz ki, hogy maga a játék (nem látok lagot) használható, így végül maradok a szerveren.

  24. #24
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    "A" szerver!

    Az első versenyen állítólag valakit féktávon kiraktam a fűre, ha így volt, akkor elnésést!
    A második verseny utolsó körében az utolsó előtti kanyart vagy azelőttit elrontottam, próbáltam úgy visszajönni, hogy ne zavarjak senkit, de mint a hiánák a vérszagra körülöttem 1000 autó, valaki szépen ki is rakott és ezáltal én is valakit. Ezért is elnézést! Nem fogom visszanézni és óvni sem, mert kb ennyi időm van erre az egészre, hogy a héten megyek kb 10-15 kört és a verseny. Aki szeretne óvni, tegye, vállalom a következményeket..
    További szép estét..

    CsG

  25. #25
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    B szerver

    Tanulság: Még egyszer nem indulok el, egy fél napos favágás és fapakolás után.

    1. futamon szinte semmi akció nem volt nekem. A legelején elszabtam a rajtot (anagrammázni ér :P ), de majdnem úgy, mint 2010-be Michelisz Norbi Marokkóban.
    Emiatt Szűcs Ádám nehezebb helyzetbe került, amit rettenetesen sajnálok, hogy mondhatni közvetve miattam volt rajtbaleset.

    Onnantól a 13-ik körig szinte semmi, majd onnan Szabó Ferenc szorongatott meg, majd az utolsó előtti körben meg is előzött. Én nem tudom mi szándékból, de már pofátlan szinten kapcsolgattam a lámpát mögötte, ami nem épp a legetikusabb.

    Első futam: 4. pozíció

    2. futamon már egész jól kaptam el a rajtot, sikerült negyediknek fordulni a nagy egyenesre, ahol a #szélárnyékparty miatt sikerült előzési pozícióba kerülni. Viszont itt jött ki a fáradtságom elsőnek: elmértem a féktávot, mert Bükkös Robi mellé akartam beslisszanni és ottmaradni belül, csak a kelleténél nagyobbat fékeztem, innentől elkezdtem kisodródni a pálya széle fele, ahol Rádi Petit forgattam meg. Mire bocsánatot tudtam volna kérni, lelépett a szerverről. Szóval itt is bocsánatot kérek!

    Utána estem vissza folyamatosan, mert onnantól szétestem fejben totálisan: a nagy egyenes utáni jobbost, sokszor negyedikbe vettem ötödik helyett, és ugyanez érvényes volt az utolsó előtti kanyarra is. A harmadik körben viszont Együd Istvánnal akadtam össze, és onnan tolt bele a falba. Olyan volt, mintha felakadt volna a gázpedálja. A replay-t visszanézve a kocsim leghátsó apró részét pöccintette meg, mikor befordultam elé. Nem mondanám, hogy előzési pozícióban volt, de ha ő óvni szeretne, tegye meg nyugodtan, ez most számomra is egy eldönthetetlen helyzet volt. Ha én kapom a büntit, elfogadom, mindenféle duzzogás, vinnyogás nélkül.

    Utána Rádi Peti, meg Varga Tamás felébresztettek azzal a verseny végéig tartó hármas csatározással! Köszi srácok, ébren tudtam maradni így!

    Szóval második, kaotikus futamom: 11-12. hely (ennyire fáradt vagyok xD)

    Nos, legközelebb nem lesz ilyen, és azért Fuji-ra igyekszek nem beiktatni semmi terhelő programot. Kedves nekem az a pálya (nem, nem konkrétan a pálya miatt).

    Találkozunk Japánban, és Csoki is megmondta, a szusit csak rizzsel, nem kenyérrel enni!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •