Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 47 (47 összesen)
  1. #26
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Audis csapatba keresek szabad helyet, vagy nagymell....ja bocs ez nem az a hely, akarom mondani setupolni tudó egyedülálló audissal csapatot alakítanék Racing Republic néven.

    Első futamom volt Misano, alap gyári setuppal mentem, időmérő 14ik, verseny 5ik helyezés.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  2. #27
    János László Versenyző csige791 logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 24.
    Város
    London
    Üzenetek
    48
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Pfú, ez kemény futam volt. Sajnos most egyéb elfoglaltságok miatt nem maradt igazán sok időm készülni, ezért tulajdonképpen Radics Tibor vezetéstechnikai tanácsainak köszönhetem az eredményt, nagy kár, hogy nem jött össze csapat szinten a futam, mert elképesztő tempójuk volt ma.

    Az AC sorozatban egyszerűen nem boldogulok időmérőn a futamokhoz képest, úgyhogy a középmezőnyből kezdtem a versenyt. Sajnos rossz fékbeállításokkal töltöttem be a versenysetupot, ezért a kocsi bal oldala rögtön az első pár kör után túlmelegedett és veszettül szenvedtem a pálya egy-két pontján, sorozatos hibák miatt veszítettem pozíciókat Széchy Szabolcs, János László és Antal Gábor ellen.

    Aztán úgy a futam harmadánál kezdett életre kelni a Porsche, a gumihőmérséklet is mérséklődött valamelyest, próbáltam visszatámadni az Astont, nem sok sikerrel. A kiállás után is pont mögé érkeztem, próbáltam kamatoztatni a tapadásbeli előnyt. Az előzés picit pofátlanra sikerült, nem jött ki jól a visszafordító és rád tudtam gyorsulni, igazából nem értem még melléd, de mivel a törésekben hagytál egy pici helyet, beeresztettem a kocsit.

    Ezt követően pedig a leintésig János Lászlót üldöztem, az utolsó körben adódott egy esély és pár kanyart még egymás mellett is megtettünk, de sajnos nem sikerült körbeautózni, maradt P6, de ettől függetlenül jól szórakoztam.

    A leintés után meg kaptam egy drive though-t, amiért gyök kettővel átvágtam az első néhány kanyart a sóderben.
    Igen utolsó par körben megizzasztottál. Kiraly volt, köszi a fair csatát. Rémlik a neved még Live for Speed bajnokságból.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  3. #28
    Simresults (nem hivatalos végeredmény)

  4. #29
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults (nem hivatalos végeredmény)

  5. #30
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!

    Nagyon izgalmasra sikerült a verseny végre sikerült az ostoba botladozásaim után megszerezni az idei első győzelmet.

    A elején Radics Tibi és Kristóf láttam kapott DT. én is ugyanebbe a hibába estem a Hungaroringen felvezetőn a célegyenesben sebesség tekintetében zéró tolerancia van, ha átléped a 60at kapod a DT.-t.

    A második szett gumin valamiért nagyon szenvedtem magamhoz képest már az elején körönként 4-8 tizeddel lassabb voltam amit nem értettem.

    A vége nagyon izgalmas lett picit elóvatoskodtam és magamra húztam Tamás Norbertet aki nagyon stabil jó tempót jött mögöttem.

    Egy nagy problémám van a futamokon és nem kekeckedni meg szemétkedni akarok de a szabályzatban is fehéren feketén szerepel:

    - Lekörözések: A lekörözendő versenyző igyekezzen minél hamarabb lenyelni a békát, azaz elengedni a mögötte jövőt, hiszen ha egy kör hátrányban van már nincs értelme versenyezni az őt lekörözővel, sőt ez büntetést von maga után! A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen észszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni. A legtöbb probléma ilyen esetben az elöl haladó váratlan reakcióiból származik.

    Jelen esetben 6 tized volt az első és a második helyezett között, nem fér bele hogy 4-5 másodperceket dobjunk el a lekörözések miatt, volt aki rám is húzta, úgy hogy már jópár kanyar óta kék zászlója volt. a mostani futamon Sipka Béla miatt vesztettem sokat, sem előtted sem mögötted nem volt senki (akivel esetleg versenyben lettél volna és emiatt nem figyeltél a kék zászlóra) láthatóan direkt betartasz, ennek mi értelme?

    Ezt az újak miatt is fontosnak tartom a mezőny nagy része figyel és előzékeny.
    Utoljára módosította: T_Cs; 2020. 03. 02. 11:19.

  6. #31
    Idézet Eredetileg csige791 írta Hozzászólás megtekintése
    Rémlik a neved még Live for Speed bajnokságból.
    Hmm, én versenyszerűen sosem LFS-eztem, csak kipróbáltam párszor annak idején.

    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    A elején Radics Tibi és Kristóf láttam kapott DT. én is ugyanebbe a hibába estem a Hungaroringen felvezetőn a célegyenesben sebesség tekintetében zéró tolerancia van, ha átléped a 60at kapod a DT.-t.
    Igen, én úgy emlékszem, hogy a Blancpainben igaziból sem az első diktálja a tempót, hanem a versenyigazgató indítja a futamot a lámpákkal, ACC-ben is ezt próbálják modellezni. Próbálgattuk a tűréshatárát, azért önmagában még nem ad DT-t, ha egy rövidebb időre néhány km/h-val átléped a 60-at, de lényegesebb előnyszerzésnél megbüntet.

  7. #32
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Egy nagy problémám van a futamokon és nem kekeckedni meg szemétkedni akarok de a szabályzatban is fehéren feketén szerepel:

    - Lekörözések: A lekörözendő versenyző igyekezzen minél hamarabb lenyelni a békát, azaz elengedni a mögötte jövőt, hiszen ha egy kör hátrányban van már nincs értelme versenyezni az őt lekörözővel, sőt ez büntetést von maga után! A kék zászló lengetésekor a lekörözött igyekezzen észszerűen csökkenteni versenytempóját (lehetőleg fékezés nélkül), megtartva kanyarodási / haladási vonalait, így a hátulról érkező gyorsan eldöntheti, hogy honnan és mikor akarja/tudja megelőzni. A legtöbb probléma ilyen esetben az elöl haladó váratlan reakcióiból származik.

    Jelen esetben 6 tized volt az első és a második helyezett között, nem fér bele hogy 4-5 másodperceket dobjunk el a lekörözések miatt, volt aki rám is húzta, úgy hogy már jópár kanyar óta kék zászlója volt. a mostani futamon Sipka Béla miatt vesztettem sokat, sem előtted sem mögötted nem volt senki (akivel esetleg versenyben lettél volna és emiatt nem figyeltél a kék zászlóra) láthatóan direkt betartasz, ennek mi értelme?
    Szerintem egy kicsit félrevezető ez a "lekörözendő tartsa meg a kanyarodási és haladási vonalait" megfogalmazás, mert ha ez így történik, és nem az egyenes elején/közepén veszi el a gázról a lábát, akkor csak kifékezéssel lehet megelőzni. És itt az a probléma, hogy már előzésről beszélünk és nem igazán előzékeny elengedésről, és ebből a magatartásból nem lehet tudni, hogy tudja-e, hogy leköröző van mögötte és nem próbálja-e bezárni a "kiskaput" ami elég balesetveszélyes. Bélával rendszerint találkozom és sajnos én is csak azt tudom mondani amit Csaba, hogy sokszor versenyezni kell kanyarokon/körön keresztül vele, egy egyszerű kikerülés helyett. Pont ezért döntöttem az mellett, hogyha utolérek egy lekörözendőt, akkor rávillogok (, amit ne zaklatásnak vegyetek, csak pusztán azért csinálom, hogy tisztán látszódjon, hogy nem pozícióért harcolok veletek szemben, csak szeretnék gyorsan tova haladni, mert engem is üldöznek ). Bélára visszatérve az én szemszögemből a mostani versenyen teljen korrekt elengedést csinált. Viszont volt más lekörözőzendővel kapcsolatban kellemetlen szitum.

  8. #33
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, én versenyszerűen sosem LFS-eztem, csak kipróbáltam párszor annak idején.



    Igen, én úgy emlékszem, hogy a Blancpainben igaziból sem az első diktálja a tempót, hanem a versenyigazgató indítja a futamot a lámpákkal, ACC-ben is ezt próbálják modellezni. Próbálgattuk a tűréshatárát, azért önmagában még nem ad DT-t, ha egy rövidebb időre néhány km/h-val átléped a 60-at, de lényegesebb előnyszerzésnél megbüntet.
    Rutintalan vagyok multiban es AI ellen a regi motorleszabalyzos metodika van, rgo bamultam hulyen az elejen.... Igazabol mehettem volna 40-el is, ugyis tilos elozni, de eskuszom nemtudtam mit kell csinalnom. Kreszbol ismeros a 60as tabla, de igazabol a tukrot figyeltem, ki hogy helyezkedik, meg hogy mennyire melegek a gumijaim, motor mapot visszatettem e a bas.os ra ....

    Nem kifogas, bena voltam

    Mindezek ellenere nagyon elveztem a futamot

  9. #34
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem egy kicsit félrevezető ez a "lekörözendő tartsa meg a kanyarodási és haladási vonalait" megfogalmazás, mert ha ez így történik, és nem az egyenes elején/közepén veszi el a gázról a lábát, akkor csak kifékezéssel lehet megelőzni. És itt az a probléma, hogy már előzésről beszélünk és nem igazán előzékeny elengedésről, és ebből a magatartásból nem lehet tudni, hogy tudja-e, hogy leköröző van mögötte és nem próbálja-e bezárni a "kiskaput" ami elég balesetveszélyes. Bélával rendszerint találkozom és sajnos én is csak azt tudom mondani amit Csaba, hogy sokszor versenyezni kell kanyarokon/körön keresztül vele, egy egyszerű kikerülés helyett. Pont ezért döntöttem az mellett, hogyha utolérek egy lekörözendőt, akkor rávillogok (, amit ne zaklatásnak vegyetek, csak pusztán azért csinálom, hogy tisztán látszódjon, hogy nem pozícióért harcolok veletek szemben, csak szeretnék gyorsan tova haladni, mert engem is üldöznek ). Bélára visszatérve az én szemszögemből a mostani versenyen teljen korrekt elengedést csinált. Viszont volt más lekörözőzendővel kapcsolatban kellemetlen szitum.
    Ha mar lekorozottek.
    Kaptam szemrehyanyast, hogy lekorozottkent vissza eloztem a versenyben elottem allokat. Szabad ilyet csinalni?? Gyorsabb voltam, mivel vadi uj gumijaim voltak, ok meg mar 10en 20on korosokkel mentek.
    Szvsz hulyeseg lenne ezt tiltani, barki kerulhet ilyen helyzetbe, de attol meg hogy 24 vagyok, harcolhatok a 23, 22 pozcioert...
    Nem a gyozelem a reszvetel/jatek a fontos.

  10. #35
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mar lekorozottek.
    Kaptam szemrehyanyast, hogy lekorozottkent vissza eloztem a versenyben elottem allokat. Szabad ilyet csinalni?? Gyorsabb voltam, mivel vadi uj gumijaim voltak, ok meg mar 10en 20on korosokkel mentek.
    Szvsz hulyeseg lenne ezt tiltani, barki kerulhet ilyen helyzetbe, de attol meg hogy 24 vagyok, harcolhatok a 23, 22 pozcioert...
    Nem a gyozelem a reszvetel/jatek a fontos.
    Ezzel egyetértek, a verseny nem csak az első 10-re érvényes és szól, a hátul lévők ugyanúgy csatázhatnak! Jó azzal egyetértek, hogy a lekörözés zökkenőmentesen történjen, de valahol ők is még a verseny résztvevői! Nekem amúgy, ahogy írtam is nem foglalkoznak az itt-ott beeső ismeretlen tagokkal, sokkal inkább a régi gárda az érdek nekik! Ha nekik esetleg egy valami észrevételük van azt szankcionálják!
    Fair Play és versenyszellem!

  11. #36
    Lekörözésekkel kapcsolatban:
    A kör visszavétele nincs explicite tiltva a szabályzatban, de nyilván ezt is ésszel érdemes csinálni. Szem előtt kell tartani, hogy
    1. az előzésekre vonatkozó általános szabályok ilyenkor is érvényesek
    2. az elszenvedő fél nyilván nem lesz túl boldog, csak jelentős tempóelőnynél van értelme ebben gondolkodni, ha az előzés után nem tudsz elszakadni, vagy ráadásul oda-vissza előzgetitek egymást, akkor az csak frusztráló mindkét félnek
    3. nyilván hogyha valaki 3 kanyar alatt utólér és leköröz, akkor már nincs értelme erősködni és szélárnyékból bevetődni a következő kanyarban, mert sok jó valószínűleg nem származik belőle

    A szabályzatot meg ugyan nem én fogalmaztam, de általánosságban a lekörözöttnek úgy kötelessége az érkezőt minél előbb maga elé engedni, hogy az biztonsággal megtehető legyen, tehát hogy se a lekörözött, se a leköröző ne kényszerüljön hirtelen irányváltásra, fékezésre, pályaelhagyásra. Éppen ezért tényleg az a célravezető, ha a lekörözött alapvetően a megszokott ívein halad és az első megfelelő hosszúságú padlógázas szakaszon enyhe gázelvétellel segíti a gyorsabbak továbbhaladását, a lekörözőnek meg számolnia kell vele, hogy legfeljebb néhány kanyart a lassabb autó mögött kell megtennie. Láttam egy-két embert, aki rendkívül korrekt módon félreállt és egyszerre 3-4 autót elengedett, de ez azért nem várható el senkitől, mindenki a saját versenyét futja, a 22. helyért is lehet épp szoros a csata. Nemrég nekem is volt olyan futamom, ahol a velem egy tempót tudó pilóta folyamatosan egyenesben érte utól a GT mezőnyt, én meg állandóan a kanyargós szekciók elején kaptam meg őket és összességében buktam vagy 20-30 mp-t, de ez ilyenkor benne van.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 02. 13:47.

  12. #37
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyetértek, a verseny nem csak az első 10-re érvényes és szól, a hátul lévők ugyanúgy csatázhatnak! Jó azzal egyetértek, hogy a lekörözés zökkenőmentesen történjen, de valahol ők is még a verseny résztvevői! Nekem amúgy, ahogy írtam is nem foglalkoznak az itt-ott beeső ismeretlen tagokkal, sokkal inkább a régi gárda az érdek nekik! Ha nekik esetleg egy valami észrevételük van azt szankcionálják!
    Bertalan ha megengeded lenne pár észrevételem a hozzászólásoddal kapcsolatban.Én sem vagyok régi tag,viszonylag uj vagyok a csoportban,elöfordult már hogy kör hátrányba kerültem,volt hogy a saját,volt hogy más hibájából de ez igazából lényegtelen is.Viszont amikor ilyen helyzetbe kerültem kutya kötelességemnek éreztem hogy ha valaki épp lekörözni készül,kotródjak le elöle-elölük amint tudok,nem 3-4-5 kanyarral késöbb hanem azonnal.Teljesen mindegy hogy en ezzel mennyi idöt veszítek.Az esetek többségében kiélezett harc folyik jópár versenyzö között a verseny elejétöl a végéig,es ilyen apróságok is dönthetnek-döntenek is,hogy a lekörözendö versenyzö mennyire elözékeny,vagy épp mennyire figyelmetlen.Ilyenkor illik lenyelni a békát,ha már tempóban nem tudom felvenni velük a versenyt akkor az a minimum hogy ne legyek mozgó akadály a pályán.
    Amugy a régi mag,uj versenyzök dologgal kapcsolatban én ilyet nem tapasztaltam,nem tudom pontosan mire gondolsz,mint mindenhol az életben,ha bekerülök egy uj társaságba elöször meg kell ismertetnem magam a már ott lévökkel,jelen helyzetben oly módon hogy miként viselkedek a pályán,mennyire vagyok elözékeny,fair versenyzö stb stb.Ha ezek megvannak azzal már kivívod a tobbiek tiszteletét,szerintem ez így müködik,a tempó irreveláns,sok sracnak magamat is beleértve ez nem játék hanem a fö hobbim nem kevés befektetett munkával,idövel és rohadtul nem szeretném elrontani sem magam sem mások szórakozását,és ezt illik tiszteletben tartani mindenkinek.
    Utoljára módosította: Andras Richter; 2020. 03. 02. 14:06.

  13. #38
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem most jól sikerült a verseny, leszámítva a hátul rajtolókat!!! Én is ott voltam, természetesen a mezőny eleje ezt le sem sz..ja, a lényeg, ott most nem volt baj! Óvást nyújtok be, most engem is telibe vágott valaki, majd visszanézem a replayt! Érdekes, hogy most nem dobálkozott senki a mezőnyből büntetésekkel, mert a múltkori verseny közben már élőben restartot, büntetésekről beszéltek! Nekem az jön le, hogy itt vannak az egyes csapatok, meg a maradék, akik elrajtolhatnak!
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyetértek, a verseny nem csak az első 10-re érvényes és szól, a hátul lévők ugyanúgy csatázhatnak! Jó azzal egyetértek, hogy a lekörözés zökkenőmentesen történjen, de valahol ők is még a verseny résztvevői! Nekem amúgy, ahogy írtam is nem foglalkoznak az itt-ott beeső ismeretlen tagokkal, sokkal inkább a régi gárda az érdek nekik! Ha nekik esetleg egy valami észrevételük van azt szankcionálják!
    A GTR-Masters teljes szervezőségének nevében visszautasítom az általad alaptalanul felhozott vádakat, és kérlek Te is gondold át mielőtt ilyeneket leírsz, nem kell feleslegesen kelteni a feszültséget!

    A hungaroringi rajtnál a mezőny teljes terjedelme érintett volt balesetekben, hibásan azt gondolták, hogy a nagy létszám miatt jogosan várhatják, hogy restartot kapnak, de ez már meg lett magyarázva, miért nem lehetséges és nem is lesz ilyen a jövőben sem. Az érintettek megkapták a büntetésüket, függetlenül attól, hogy a mezőny melyik részében voltak, mikor kerültek a közösségünkbe. Mindenki egyenlő bánásmódban részesül. Most Te voltál érintett egy balesetben, megértem, hogy ez rosszul esik, de ezzel kapcsolatban mit vársz az élmezőnytől? Aki nincs a közeledben honnan kellene tudjon arról, hogy Téged sérelem ért? A megfelelő eljárás, hogy szabályosan leadod az óvásodat a megfelelő helyen, nem pedig nagy szavakkal dobálózva puffogsz.

    Szerintem nem lehet mondani a Mastersre, hogy ne fogadnánk nyitottan és segítőkészen az új tagokat, ezt számos példa bizonyítja. Fentieket figyelembe véve kérlek gondold át higgadtan újra a dolgokat és próbálj tagja lenni a közösségnek, mert jelen pillanatban csupán Te állítod be magadat kívülállónak.

  14. #39
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Lekörözésekkel kapcsolatban:
    A kör visszavétele nincs explicite tiltva a szabályzatban, de nyilván ezt is ésszel érdemes csinálni. Szem előtt kell tartani, hogy
    1. az előzésekre vonatkozó általános szabályok ilyenkor is érvényesek
    2. az elszenvedő fél nyilván nem lesz túl boldog, csak jelentős tempóelőnynél van értelme ebben gondolkodni, ha az előzés után nem tudsz elszakadni, vagy ráadásul oda-vissza előzgetitek egymást, akkor az csak frusztráló mindkét félnek
    3. nyilván hogyha valaki 3 kanyar alatt utólér és leköröz, akkor már nincs értelme erősködni és szélárnyékból bevetődni a következő kanyarban, mert sok jó valószínűleg nem származik belőle

    A szabályzatot meg ugyan nem én fogalmaztam, de általánosságban a lekörözöttnek úgy kötelessége az érkezőt minél előbb maga elé engedni, hogy az biztonsággal megtehető legyen, tehát hogy se a lekörözött, se a leköröző ne kényszerüljön hirtelen irányváltásra, fékezésre, pályaelhagyásra. Éppen ezért tényleg az a célravezető, ha a lekörözött alapvetően a megszokott ívein halad és az első megfelelő hosszúságú padlógázas szakaszon enyhe gázelvétellel segíti a gyorsabbak továbbhaladását, a lekörözőnek meg számolnia kell vele, hogy legfeljebb néhány kanyart a lassabb autó mögött kell megtennie. Láttam egy-két embert, aki rendkívül korrekt módon félreállt és egyszerre 3-4 autót elengedett, de ez azért nem várható el senkitől, mindenki a saját versenyét futja, a 22. helyért is lehet épp szoros a csata. Nemrég nekem is volt olyan futamom, ahol a velem egy tempót tudó pilóta folyamatosan egyenesben érte utól a GT mezőnyt, én meg állandóan a kanyargós szekciók elején kaptam meg őket és összességében buktam vagy 20-30 mp-t, de ez ilyenkor benne van.
    Na pont ez erdekelt volna. Akiket visszaeloztem, le tudtam hagyni par kanyaron belül, mert mint irtam, uj gumin voltam, a tobbiek meg mar szanvedtek a regieken.
    Ha - ne adj Isten - Terhes Csabat, a leggyorsabbat kozulunk, kilokik a rajtnal, teljes generalra kell mennie a boxba es 1 kor hatrannyal kell visszajonnie a 24, utolso helyre, akkor aljon be az elotte levo moge es unatkozza vegig a versenyt, ahhelyett, hogy harcolna?

    Azt tamogatom, hogy egy lekorozott ne elozze meg a versenyben elotte alot ugy, hogy aztan nem tud elszakadni. De ha eltud, akkor szvsz legyen ilyen.
    Azt viszont tenyleg nem kene, hogy lekorozok vkit, emiatt rossz ivre kerulok, rossz az exitem es a lekorozott betamad a kovetlezo egyenes vegen es vedekeznem kell, amivel idot veszitek...

    Amugy EDDIG nekem jo tapasztalataim vannak lekorozesek szempontjabol, egyedul a ringen volt elottem vki, akit fel korig kovettem es nem hagyott helyet, emiatt magamra huztam a tamdoimat. De a hungaroring mar csak ilyen...

  15. #40
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése


    A GTR-Masters teljes szervezőségének nevében visszautasítom az általad alaptalanul felhozott vádakat, és kérlek Te is gondold át mielőtt ilyeneket leírsz, nem kell feleslegesen kelteni a feszültséget!

    A hungaroringi rajtnál a mezőny teljes terjedelme érintett volt balesetekben, hibásan azt gondolták, hogy a nagy létszám miatt jogosan várhatják, hogy restartot kapnak, de ez már meg lett magyarázva, miért nem lehetséges és nem is lesz ilyen a jövőben sem. Az érintettek megkapták a büntetésüket, függetlenül attól, hogy a mezőny melyik részében voltak, mikor kerültek a közösségünkbe. Mindenki egyenlő bánásmódban részesül. Most Te voltál érintett egy balesetben, megértem, hogy ez rosszul esik, de ezzel kapcsolatban mit vársz az élmezőnytől? Aki nincs a közeledben honnan kellene tudjon arról, hogy Téged sérelem ért? A megfelelő eljárás, hogy szabályosan leadod az óvásodat a megfelelő helyen, nem pedig nagy szavakkal dobálózva puffogsz.

    Szerintem nem lehet mondani a Mastersre, hogy ne fogadnánk nyitottan és segítőkészen az új tagokat, ezt számos példa bizonyítja. Fentieket figyelembe véve kérlek gondold át higgadtan újra a dolgokat és próbálj tagja lenni a közösségnek, mert jelen pillanatban csupán Te állítod be magadat kívülállónak.
    Élek is a lehetőséggel, nem szokásom ”puffogni”, csak a tegnap esti órákban már nem volt erőm ezt beadni, maradok tisztelettel továbbra is a Masters képviseletéhez!
    Fair Play és versenyszellem!

  16. #41
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!

    Replay a futam másofik feléről van valakinek és tudna linkelni?

    Köszi

  17. #42
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Röviden totális káosz volt nálam. Bocs mindenkitől akivel szemben valami balf*szkodást bemutattam. Nem voltam ott fejben

  18. #43
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Replay a futam másofik feléről van valakinek és tudna linkelni?

    Köszi
    Bocs, kiment a fejemből
    Link

  19. #44
    Elsősorban White-tól kérdezem, mert pont ő linkelte, de bárkitől szívesen fogadom a választ A futam elejéről hogy csináltok replay mentést?

  20. #45
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elsősorban White-tól kérdezem, mert pont ő linkelte, de bárkitől szívesen fogadom a választ A futam elejéről hogy csináltok replay mentést?
    Van egy Save Replay funkció, amihez gombot rendelhetsz (alapból az M-re van téve), ha ~45-60 perc után eszedbe jut megnyomni menet közben, akkor meglesz az eleje is.

  21. #46
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy Save Replay funkció, amihez gombot rendelhetsz (alapból az M-re van téve), ha ~45-60 perc után eszedbe jut megnyomni menet közben, akkor meglesz az eleje is.
    Szuper, köszönöm!

  22. #47
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Köszi

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, kiment a fejemből
    Link

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •