Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    AC SEAT - büntetések - Mugello

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Spa - 2020. február 09.

    Óvások:
    A R1 15:50 Csaba2 Szabo - Attila Tullner - Andras Balogh: - versenybaleset
    A R2 7:15 Zoli Toth - Lorant Boros Gyevi: Boros Gyevi Lóránt - lökés, kiforgatás - 3 figyelmeztetés
    A R2 18:05 Piski Tamás - Zelfel Tamás: Piski Tamás - leterelés - 2 figyelmeztetés


    Vágások:
    Oláh Gergely futamon 3 vágás - 4 figyelmeztetés

    Szabálytalan időmérő kör:
    Varga Tamás - 3 figyelmeztetés

    Faragó Imi indult a futamon, de nem töltötte le az érvényes BUÁ-ját - DQ a mugelloi futamon

    Kéri Attila nevezett, de nem indult a futamon - szóbeli figyelmeztetés
    Kökény Gábor nevezett, de nem indult a futamon - szóbeli figyelmeztetés

    Az összevont büntetések összesítve:
    1 db Boxutca Áthajtás: Faragó Imi, Oláh Gergely,
    3 db figyelmeztetés: Lányi Tamás, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Asztalos András, Fellenbeck Zsolt, Tuzy János Pál, Boros Gyevi Lóránt, Varga Tamás,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Piski Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 02. 20. 11:59.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kedves VB!

    Mi Zelfivel az elso futamon nem is talalkoztunk. Nem tudom, hogy sikerult ezt kihozni. Csodalkoztam is az ovasan, de az meg jobban meglepett, hogy buntetest kaptam erte

  3. #3
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Szabálytalan időmérő kör:
    Varga Tamás - 3 figyelmeztetés


    A B szerver utolsó helyére qualiztam magam ez komolyan 3 figyelmeztetést ért???

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves VB!

    Mi Zelfivel az elso futamon nem is talalkoztunk. Nem tudom, hogy sikerult ezt kihozni. Csodalkoztam is az ovasan, de az meg jobban meglepett, hogy buntetest kaptam erte
    Én írtam el véletlen a futamot, csak nem akartam már utólag belejavítani mert lejárt az óvási határidő. Így szóban jeleztem a a Versenyigazgató Úrnak(Latoo).
    Gondolom megtalálták az esetet, igaz hogy csak egyszer találkoztunk ott is de az nekem emlékezetes marad!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Szabálytalan időmérő kör:
    Varga Tamás - 3 figyelmeztetés


    A B szerver utolsó helyére qualiztam magam ez komolyan 3 figyelmeztetést ért???
    A szabály eredménytől függetlenül ugyanúgy érvényes mindenkire, tehát igen, a szabálytalan időmérő kör 3 figyelmeztetést ér.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves VB!

    Mi Zelfivel az elso futamon nem is talalkoztunk. Nem tudom, hogy sikerult ezt kihozni. Csodalkoztam is az ovasan, de az meg jobban meglepett, hogy buntetest kaptam erte
    Javítva, az R2-es találkozásotokra jár a bünti. Így már nemolyan meglepő igaz?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •