Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    R3E MGT4 - Hockenheim Óvások

    Óvásokat ide lehet benyújtani bárki által feltöltött replay (!!) alapján, a versenybíróság megvizsgálja a kérdéses eseteket és meghozza a szükséges intézkedéseket, attól függetlenül, hogy ki nyújtotta be az óvást!
    Az óvásokban az incidens helyét/idejét pontosan kéretik megadni a lent megadott módon.
    Az óvásban személyeskedésnek és story mesélésnek helye nincs, csak ezeket az adatokat adjátok meg pontosan ebben a formában:

    Az óvások formátuma:

    "A" server, R1, L3 T4, Törő Géza - Vágó Ottó (cut)
    replay link

    Magyarázat:
    A szerver, R1 - GTR-Masters #A szerver, első futam (Race1)
    L3 T4 - linkelt replay szerinti körszám és kanyarszám
    Törő Géza - Vágó Ottó - az érintett résztvevők neve
    (cut) - opcionális, amennyiben vágást jelentesz be
    Replay link - link a replay-ek topikba az óváshoz használt konkrét replay-hez


    Az futamok nem lesznek automatikusan teljesen átvizsgálva, akit bármilyen sérelem ért, az óvjon!
    (Aki a fórumban úgy morgolódik, hogy közben nem képes egy óvást benyújtani, azt nyakon vágom! )

    Adott futamra óvásokat mindig azon a héten vasárnap este éjfélig lehet benyújtani.
    A személyes ellentéteket kérjük privátban rendezzétek!


    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 03. 02. 18:59.

  2. #2
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    "A" server, R2, L7 T12, Szalai Tibor - Piski Tamás (kiforgatás)

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    "A" server, R1, L1 T1, Nagy Balázs - Piski Tamás (kiforgatás)
    replay link

  4. #4
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Sziasztok! Ezek az óvások nem lettek elbírálva?

  5. #5
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ezek az óvások nem lettek elbírálva?
    Kicsit megcsúsztunk vele ( most teszem ki)

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Csak annyit jegyeznek meg, hogy Tibor nem toltotte fel a replayt, pedig harom darab felkialtojel van ott. En tisztesseggel feltoltottem, belinkeltem.

    Most vagy nekem sem kelljen megcsinalni, mert nektek ugyis megvan es ne csinlajunk egymasnak felesleges munkat, vagy szukseg van ra es akkor koveteljuk meg mindenkitol. Ne ertsetek felre, joggal buntettetek, de ha valamit kiirtok, vegyuk komolyan.

    Illetve gondolom templatebol dolgoztatok, a GT4-ben nem volt harmadik futam, igy nyilvan ovas sem erkezhetett.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit jegyeznek meg, hogy Tibor nem toltotte fel a replayt, pedig harom darab felkialtojel van ott. En tisztesseggel feltoltottem, belinkeltem.

    Most vagy nekem sem kelljen megcsinalni, mert nektek ugyis megvan es ne csinlajunk egymasnak felesleges munkat, vagy szukseg van ra es akkor koveteljuk meg mindenkitol. Ne ertsetek felre, joggal buntettetek, de ha valamit kiirtok, vegyuk komolyan.

    Illetve gondolom templatebol dolgoztatok, a GT4-ben nem volt harmadik futam, igy nyilvan ovas sem erkezhetett.
    Tomi, kicsit túlgondolod.

    - csak 2 felkiáltójel van
    - óvni bárki által feltöltött replay-e alapján lehet ( ha esetleg a szervezők, vagy a versenyzők nem töltik fel akkor sikítunk )
    - valóban sablonból "dolgozunk" hibáztam és ott maradt. Köszi, hogy szóltál

  8. #8
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit jegyeznek meg, hogy Tibor nem toltotte fel a replayt, pedig harom darab felkialtojel van ott. En tisztesseggel feltoltottem, belinkeltem.

    Most vagy nekem sem kelljen megcsinalni, mert nektek ugyis megvan es ne csinlajunk egymasnak felesleges munkat, vagy szukseg van ra es akkor koveteljuk meg mindenkitol. Ne ertsetek felre, joggal buntettetek, de ha valamit kiirtok, vegyuk komolyan.

    Illetve gondolom templatebol dolgoztatok, a GT4-ben nem volt harmadik futam, igy nyilvan ovas sem erkezhetett.
    Csak azért nem linkeltem be, mert mikor beírtam az óvást, akkor még nem volt feltöltve a topicba a replay. De majd legközelebb pótlom.

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, kicsit túlgondolod.

    - csak 2 felkiáltójel van
    - óvni bárki által feltöltött replay-e alapján lehet ( ha esetleg a szervezők, vagy a versenyzők nem töltik fel akkor sikítunk )
    - valóban sablonból "dolgozunk" hibáztam és ott maradt. Köszi, hogy szóltál
    Koszi Krisztian, tiszta ugy!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •