Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Red Bull Ring 02.26.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Második helyszínünk az Ausztriában található Red Bull Ring.



    2. Futam: 02.26. - Szerda Red Bull Ring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 02. 16. 00:59. Indoklás: plakátcsere

  2. #2
    Mai patchben:

    Fixed Car Setup menu not saving the differential setting for frontwheel driven cars

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Mai futam itt nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:40-kor LAG TESZT!


    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ez egy felejtheto futam volt, a +45kg miatt mindenki ott utott, ahol tudott.

    Polgar Balazstol pedig elnezest kerek, megcsusztam es mar csak utas voltam.

    Elb*sztam, bocsanat!

  6. #6
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Polgar Balazstol pedig elnezest kerek, megcsusztam es mar csak utas voltam.

    Elb*sztam, bocsanat!
    Részemről nincs gond, láttam, hogy megcsúszott az Audi. A rajtnál meg én rontottam el, pont behúzott a szélárnyék Ladányi Peti mellé, de megállni már nem tudtam belső íven, ott meg én löktelek meg, bocs. Legalább a sorrendet nem rendeztem át vele.

    Az első futamon meg nagyon jót meccseltünk Hevesi Sanyival, egy-két manőverem talán már határeset volt, de összességében szerintem remek csata volt.

  7. #7
    Nekem gyors futam volt ez, sajnos. Kidobott a LAG-teszt előtt a szerverről, akkor újraindítottam a router-t és a RR-ot is. Utána Zelfi szerint stabil ping-em volt (valószínűleg előtte is), majd a kvali végén repültem ismét, de ezúttal már vissza se tudtam lépni, zárva volt a bazár. Úgyhogy majd legközelebb...

  8. #8
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Azért ez a zsák virágföld (+30kg) így tavaszra nem esett jól szegény Alfának...

    Ennek ellenére nem is indult olyan vészesen rosszul a dolog, az első futamon sokáig megvolt a 10. hely, de kb. az 5. perctől csak a végét vártam, a plusz súlytól se menni, se kanyarodni, se semmit nem tudott rendesen szerencsétlen autó, néha érintő irányban elindultam orral kifelé a pályáról... Ennek ellenére bejöttem végül 11. -nek, amiért nagy köszönet Cseszkó Csabának, szerintem legszívesebben hókotróval letolt volna a pályáról, de nagyon korrekten támadott végig, és valahogy sikerült elöl maradni.

    Aztán indult a Benny Hill show... A superpole-on először nem mérte az időt, aztán gyors ki - belépéssel ez megoldódott, de utána olyan helyen sikerült eldobni az időt, ahol talán még felkészülés alatt egyszer sem... Irány a mezőny vége. Innen még a második futamon még feljöttem valahova a 14-15. hely körülre, de a 3. futam végül bevitte a KO-t, a rajtnál hátulról beköszönt valaki, így le is szakadtam rögtön, majd kétszer is sikerült elmérni 1-1 féktávot a nagy felzárkózási kisérletben, végül pedig egyszer csak mindenki eltűnt a 2. kanyar után, így még elgurultam ugyan a belső részig, de addigra ledobott a TS is, majd az RR is kidobott a hiba képernyőre (először 106 - os, majd 21 -es hibakóddal... ). Valószínű nálam volt valami, bár fogalmam sincs mi okozta.

    Már nem emlékszem ki mondta, hogy megvan az első dobós hétvégéje, de azt hiszem nem csak neki...

  9. #9
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148

    Flag

    Q: Kicsit elszámoltam az üzemanyag mennyiséget, így az utolsó három percben a boxban malmoztam, reménykedve hogy nem kerülök nagyon hátra. Zelfel Tomi be is ugrott elém, aminek nem örültem, mert sohasem egyszerű megelőzni őt P4

    R1: Próbáltam minél hamarabb áthámozni magam rajta, de ahogy sejtettem, most sem könnyítette meg a dolgom. Mikor végre sikerült, akkor is ott loholt a nyakamban majdem a verseny végéig. Nem tudom mit találtál a T1-ben, de olyan tempóval küldted ott át, hogy 2-3 tizedet visszahoztál rajtam a T2-ig minden egyes körben, akárhogy próbálkoztam Elöl Füredi Zoli és Nagy Balázs addigra kb 4 másodperc előnyt épített ki, így bekocogtam P3-ban.

    Superpole: Nekem sem indult el a futóóra elsőre, szerencsére még időben észrevettem és sikerült megszereznem a pole-t.

    R2: Jó rajt és első kanyar után csak sikerült kicsit lecsúszni az ívről T2-ben a hideg gumik/fékek miatt, pedig direkt figyeltem, hogy előbb fékezzek. Zoli mellém is ért, de szerencsére nem tudott rámgyorsítani, így elsőként tudtam lecsúszni az ívről a T3-ban is Ennyi izgalom elég is volt, ezután már felvettem a ritmust és hazahoztam a kocsit. P1

    R3: Na itt voltak kemény jelenetek. Nagy Balázzsal voltak jó csaták, többször is megtaláltuk egymást a 18 perc alatt. Egyszer kicsit megpöcköltem T4-ben, elnézést kérek emiatt, visszaadtam az így nyert pozíciót. Ezután Zoli esett ránk, szépen körbe is autózott T4-ben, a célegyenesben 3-man vonatoztunk egymás lökhárítóján. A T1 féktávját kicsit elnéztem, meglöktem Zoli Audija sarkát, aki szerencsére össze tudta kaparni, de megérkezett Ősz Balázs is a buliba. Ne haragudj Zoli
    Ezután eléggé feltorlódott a mezőny eleje, ezt kihasználva tudtam egy-két helyet előrejönni. Végül egy rakáson érkeztünk a célba, P4-ig jutottam, amit először P3-nak gondoltam, mert nem láttam, hogy Zelfi már vagy 10 másodperccel előttünk volt. Gratula a győzelemhez, szépen mentél!

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Kicsit elszámoltam az üzemanyag mennyiséget, így az utolsó három percben a boxban malmoztam, reménykedve hogy nem kerülök nagyon hátra. Zelfel Tomi be is ugrott elém, aminek nem örültem, mert sohasem egyszerű megelőzni őt P4

    R1: Próbáltam minél hamarabb áthámozni magam rajta, de ahogy sejtettem, most sem könnyítette meg a dolgom. Mikor végre sikerült, akkor is ott loholt a nyakamban majdem a verseny végéig. Nem tudom mit találtál a T1-ben, de olyan tempóval küldted ott át, hogy 2-3 tizedet visszahoztál rajtam a T2-ig minden egyes körben, akárhogy próbálkoztam Elöl Füredi Zoli és Nagy Balázs addigra kb 4 másodperc előnyt épített ki, így bekocogtam P3-ban.

    Superpole: Nekem sem indult el a futóóra elsőre, szerencsére még időben észrevettem és sikerült megszereznem a pole-t.

    R2: Jó rajt és első kanyar után csak sikerült kicsit lecsúszni az ívről T2-ben a hideg gumik/fékek miatt, pedig direkt figyeltem, hogy előbb fékezzek. Zoli mellém is ért, de szerencsére nem tudott rámgyorsítani, így elsőként tudtam lecsúszni az ívről a T3-ban is Ennyi izgalom elég is volt, ezután már felvettem a ritmust és hazahoztam a kocsit. P1

    R3: Na itt voltak kemény jelenetek. Nagy Balázzsal voltak jó csaták, többször is megtaláltuk egymást a 18 perc alatt. Egyszer kicsit megpöcköltem T4-ben, elnézést kérek emiatt, visszaadtam az így nyert pozíciót. Ezután Zoli esett ránk, szépen körbe is autózott T4-ben, a célegyenesben 3-man vonatoztunk egymás lökhárítóján. A T1 féktávját kicsit elnéztem, meglöktem Zoli Audija sarkát, aki szerencsére össze tudta kaparni, de megérkezett Ősz Balázs is a buliba. Ne haragudj Zoli
    Ezután eléggé feltorlódott a mezőny eleje, ezt kihasználva tudtam egy-két helyet előrejönni. Végül egy rakáson érkeztünk a célba, P4-ig jutottam, amit először P3-nak gondoltam, mert nem láttam, hogy Zelfi már vagy 10 másodperccel előttünk volt. Gratula a győzelemhez, szépen mentél!
    Köszönöm Norbi a gratulációt! Azért van még mit fejlődni úgy érzem! Elég sokat gyakoroltam a T1-et, de érdekes hogy én ugyanezt éreztem veled kapcsolatban a T2-nél. Nekem azt talán a 3 futamon sikerült normálisan eltalálni párszor. Hiába hoztam ott 1-2 tizedet buktam is utána szépen így állandósult a különbség. Jó érzés volt futamot nyerni ez tény de azért ez foridott rajtrács volt. De ami késik az nem siet! Ezt egyébként többen írták már hogy elég széles az autóm és nem egyszerű megelőzni. De miért? Túl agresszív vagyok vagy szabálytalanul védekezem vagy csak úgy általában nehezebb elmenni mellettem mint mások mellett. Az biztos hogy nem adom magam könnyen kivéve ha le körözés van. Jó kis futamok voltak egyébként! Grat mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    De miért? Túl agresszív vagyok vagy szabálytalanul védekezem vagy csak úgy általában nehezebb elmenni mellettem mint mások mellett.
    Csupán csak jól védekezel és keményen tartod a pozíciót, ennyi

  12. #12
    Cseszkó Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ez a zsák virágföld (+30kg) így tavaszra nem esett jól szegény Alfának...

    Ennek ellenére nem is indult olyan vészesen rosszul a dolog, az első futamon sokáig megvolt a 10. hely, de kb. az 5. perctől csak a végét vártam, a plusz súlytól se menni, se kanyarodni, se semmit nem tudott rendesen szerencsétlen autó, néha érintő irányban elindultam orral kifelé a pályáról... Ennek ellenére bejöttem végül 11. -nek, amiért nagy köszönet Cseszkó Csabának, szerintem legszívesebben hókotróval letolt volna a pályáról, de nagyon korrekten támadott végig, és valahogy sikerült elöl maradni.
    R1: Pétery Zoli - Valóban jobb volt a tempóm, de annyival nem hogy könnyed előzés legyen, ezért a „mindig a nyugi a tuti” elvbe kapaszkodva próbáltalak nyomás alatt tartani és várni a lehetőséget, amiből volt is egy-kettő, de azokat megfelelő határozottsággal levédted. Jó futam volt.

    R2: A superpole időmérés nekem se működött, de sajnos nem tudtam mit kezdjek vele, így talán P16-ról indultam. A futam jól alakult, némi felzárkózás és szerencse után (Piski Tomi akadt össze valakivel) az ölembe hullhatott volna egy P10 az „utolsó” körben, ami izgalmas R3-at hozott volna, amit már "ünnepeltem" is, célegyenes, befutó, gázelvétel és „MI A …..!?!?!?”, hát nem az volt az utolsó kör.…..mire észbe kaptam P17. Elsőre mérges voltam, másodikra még jobban, majd röhög rajta az ember, és persze az együtt érző család is.

    R3: „Jókedvű verseny”, nem rossz tempó, felzárkózás, szerencse, P10.

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Red Bull Ring

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



  14. #14
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg cseszist írta Hozzászólás megtekintése
    R1: Pétery Zoli - Valóban jobb volt a tempóm, de annyival nem hogy könnyed előzés legyen, ezért a „mindig a nyugi a tuti” elvbe kapaszkodva próbáltalak nyomás alatt tartani és várni a lehetőséget, amiből volt is egy-kettő, de azokat megfelelő határozottsággal levédted. Jó futam volt.
    Valóban jó volt, a végére tényleg azt számoltam, hogy hány kanyar van még... Azért azt tegyük hozzá, hogy lehetek én bármilyen határozott vagy bármilyen, tudnék mondani 1-2 nevet, akivel ilyen tisztán nem 20 percig, de 3-4 kanyarig nem lehet csatázni, mert konkrétan keresztülgázol rajtam... Szóval tényleg jár a respect meg a pacsi, mert végig izgalmas volt!

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg cseszist írta Hozzászólás megtekintése
    az ölembe hullhatott volna egy P10 az „utolsó” körben, ami izgalmas R3-at hozott volna, amit már "ünnepeltem" is, célegyenes, befutó, gázelvétel és „MI A …..!?!?!?”, hát nem az volt az utolsó kör.…..mire észbe kaptam P17. Elsőre mérges voltam, másodikra még jobban, majd röhög rajta az ember, és persze az együtt érző család is.
    Annyi nyugtasson meg, hogy ha az utolso kor lett volna is tul koran unnepeltel volna, mert a celvonal a rajtvonal volt, igy kicsit kesobb volt vege a kornek, mint gondoltad.

    Mindenesetre koszonom!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •