Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 72 (72 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, a Zsigovics Peti volt a fő atrakció, miután kilökött előttem ment körökön keresztül, a sárga zászló állandóan fent volt, úgy vette a kanyarokat. a másik spiler meg a Varga Tamás.
    Még egyszer elnézést a 4. kör végén történtekért. Egyszerűen félreértettem azt a pici mozdulatot, amikor kifelé indultál, ezért én befelé jöttem, és egy hajszállal később fékeztem. Amikor láttam, hogy mégis ott maradsz, már nem tudtam elkerülni az ütközést. A verseny hevében rosszul ítéltem meg, ezért nem engedtelek vissza benneteket. Nyugodtan óvd meg.
    Utána viszont a sárga zászlókkal nem értek egyet. Úgy tapasztaltam, hogy ezen a pályán amikor csippan az app, mindig időt vesztek. Végignéztem onnantól újra az egész versenyt, sehol nem nyertem időt a lecsúszásokkal, és nem volt több mint körönként 1, max 2. Sőt azt láttam, hogy pont azért tudok közeledni emberekre, mert sokszor lecsúszkálnak.

  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A RankApp bugos, van hogy egy pillanatra nem veszem el es megis eltunik a felirat, van, hogy 5 masodpercet lassulsz es akkor is kint marad. De olyankor nem novekszik a Penality erteke a kor vegen. Szoval fura.

    En ugy szoktam menni, hogy ha lecsuszom es veszitek vele, akkor megyek tovabb, akar piros, akar nem. Ha nem veszitek vele, akkor picit elveszem es utana megyek tovabb, ha piros, ha nem. Ha pedig megvan a Penality, a harmadikra nagyon vigyazok, de altalaban 0-val, vagy 1-el fejezem be a versenyeket.

    Nem kell tul komolyan venni, csak idomeron.
    Valamit elnézhettél szerintem. A lassíts felirat és a büntetés ugyan azt az értéket figyeli. Ha a kör végéig nem tűnik el a lassíts felirat, akkor kivétel nélkül, minden esetben büntetést kell kapnod.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 25. 11:59.

  3. #53
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Valamit elnézhettél szerintem. A lassíts felirat és a büntetés ugyan azt az értéket figyeli. Ha a kör végéig nem tűnik el a lassíts felirat, akkor kivétel nélkül, minden esetben büntetést kell kapnod.
    Nem néztem el semmit. Régóta használom és ezt tapasztalom.

    Szóltam is neked meg jóval korábban, hogy néha másodperceket adtam vissza és nem tűnt el a felirat. Azt mondtad ez igy normális.

    Aztán rajottem, hogy hiába marad piros es a slow down, nem kapok buntetest,ha kicsit lelassitok. Ezt is, mint sokminden mást, megszoktam.

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem néztem el semmit. Régóta használom és ezt tapasztalom.

    Szóltam is neked meg jóval korábban, hogy néha másodperceket adtam vissza és nem tűnt el a felirat. Azt mondtad ez igy normális.

    Aztán rajottem, hogy hiába marad piros es a slow down, nem kapok buntetest,ha kicsit lelassitok. Ezt is, mint sokminden mást, megszoktam.
    Belenéztem Zelfi stream-jébe és egyszer sem kapott büntetést. Olyankor sem amikor egyértelműen nyert vele 1-2 tizedet a kör végén.
    A másik ami látszik, hogy ~10 kockával a rajtvonal előtt minden esetben eltűnik a lassíts felirat.

    Letöltöttem a pályát és kipróbáltam. Mindegy hogy mennyit vágsz. 10 másodpercet is lehet vágni büntetlenül. Nem kell egyszer sem elvenni a gázt. A büntetés egyáltalán nem működik ezen a pályán. A célvonal előtt pontosan ugyan ott ahol Zelfi streamjén is látszik, eltűnik a lassíts felirat.
    Ellenőriztem a pályát, bugos. A cél vonal és a pálya kezdete között legalább 5 méter eltérés van. Ahol emiatt törlődik a lassíts felírat. Minden pályán amiben ilyen hiba van, büntetlenül lehet vágni.
    A jövőben erre érdemes oda figyelni, vagy nem használtok ilyen pályákat, vagy új verzió kell a Rank App-ból ami tudja kezelni ezt a hibát.

    A lasíts feliratot motec-el ellenőriztem, köridőbe vissza számítva 0.01 másodperc pontos. A kör végéig tökéletesen működött, ahol a hiba van a pályában.
    Szándékosan elő tudom idézni az általad leírt lassító felirat "hibát", referencia körön akármelyik kanyarba benne hagyok 3 másodpercet, ha legközelebb ott vágok, akkor 3 másodpercet kell vissza adnom. De itt nem a felirat hibás, hanem én. A rendszer így működik, rajtad múlik mennyit kell vissza adni, minden egyes kanyarban külön - külön.
    Mint minden alkalommal amikor ez szóba kerül, most is csak azt tudom mondani, ha van olyan köröd, ahol másodperceket adsz vissza és nem törlődik a lassító felirat, miközben tökéletes referencia köröd van, akkor arról log-ot és replayt kérünk. Az hogy "szerintem rossz", nem információ. Ha egy hibát nem lehet reprodukálni, bemondásra nem tudjuk eldönteni hogy valós és javítani sem lehet.

    Jelen esetben, semmi szükség "trükközésre", a célvonal előtt 5 méterrel a lassíts felirat azonnal törlődik így a célvonalon áthajtva senki sem kap büntetést ezen a pályán.

    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 25. 14:50.

  5. #55

    B szerver időmérő replay

    Sziasztok!
    Szükségem lenne a B szerver időmérőjének replay-ére. Valakinek esetleg meg van?
    Köszönöm!

  6. #56
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem Zelfi stream-jébe és egyszer sem kapott büntetést. Olyankor sem amikor egyértelműen nyert vele 1-2 tizedet a kör végén.
    A másik ami látszik, hogy ~10 kockával a rajtvonal előtt minden esetben eltűnik a lassíts felirat.

    Letöltöttem a pályát és kipróbáltam. Mindegy hogy mennyit vágsz. 10 másodpercet is lehet vágni büntetlenül. Nem kell egyszer sem elvenni a gázt. A büntetés egyáltalán nem működik ezen a pályán. A célvonal előtt pontosan ugyan ott ahol Zelfi streamjén is látszik, eltűnik a lassíts felirat.
    Ellenőriztem a pályát, bugos. A cél vonal és a pálya kezdete között legalább 5 méter eltérés van. Ahol emiatt törlődik a lassíts felírat. Minden pályán amiben ilyen hiba van, büntetlenül lehet vágni.
    A jövőben erre érdemes oda figyelni, vagy nem használtok ilyen pályákat, vagy új verzió kell a Rank App-ból ami tudja kezelni ezt a hibát.
    Akkor ezt most sokan kihasználták akarva akaratlanul, mert jó páran a pályán kívül közlekedtek.

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezt most sokan kihasználták akarva akaratlanul, mert jó páran a pályán kívül közlekedtek.
    Ez csak kényelmi kérdés. Annyit jelent hogy automatikusan nem lesznek itt büntetve a normál vágások.
    A Rank App nem bírálja felül a VB-t. Meg lehet óvni, ha a VB úgy ítéli hogy jogtalan előnyszerzés történt, akkor kiszabhat büntetést függetlenül a Rank App-tól.
    E mellet a log-ban megvan pontosan hogy ki hányszor és mennyit vágott a saját referencia köréhez képest. Óvás esetén a VB tudja ellenőrizni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 25. 17:11.

  8. #58
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szükségem lenne a B szerver időmérőjének replay-ére. Valakinek esetleg meg van?
    Köszönöm!
    B szerver időmérő replay.

  9. #59
    Kiss Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 16.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    10

    B Szerver

    Sziasztok!

    Először is szeretném megköszönni, hogy itt lehetek és nem utolsó sorban a szervezést!
    Nagyon tetszik, a lebonyolítás, hogy közel azonos köridőket futott versenyzőket egy szerverre zárják össze.
    Igaz a legelső futamot kihagytam, mivel rossz "lóra tettem" egy másik bajnokságban aminek az időpontja egybe esett a Leon kupával.
    De itt szerencsére megtaláltam azt a közeget, azt hozzáállást mind szervezés és mind versenyzők körében amit kerestem. Tényleg nagyon hálás vagyok! Nagy pacsi mindenkinek!

    A versenyre sajnos nagyon keveset tudtam készülni idő hiányában. De a vasárnap reggel-délelőtt nagyon igyekeztem összeszedni magam és megtalálni a beállításokat.
    Az autó szerintem jól reagál a hangolásokra, így jól éreztem magam. Nem volt frusztrált, hogy az autó nem azt csinálja amit szeretnék. Jó volt vezetni.
    A szerverre belépéskor volt némi fennakadás, de szerencsére az nagyon gyorsan orvosolva lett. Nem picit volt idegtépő, versenylázban égve az az 1-2 perc.
    A szabadedzésen nagyon meglepődtem amikor az első helyen találtam magam. alig akartam elhinni.
    Aztán jött az időmérő ahol javítottam is egy nagyon keveset és megéreztem a "vérszagot". Úgy éreztem magam mint valami cápa és megy a kiszemelt zsákmányra... csak a zsákmánya az utolsó pillanatban jól orrba b@ssza! Tényleg ilyen volt. Köszi Erik!
    Aztán az első futamon azon izgultam, hogy csak ne legyen baleset! Végig nyugtattam magam, hogy csak ésszel okosan. És adott pillanatban már támadni is tudtam de sajnos az nem járt sikerrel. Csatay úr kiválóan védekezett! Nagyon élveztem, hogy ott hárman szinte szélárnyékozunk. Majdnem belétek is mentem a 12. kanyarban, de azonnal mentettem a helyzetet.

    A második futamon szintén azon izgultam, hogy ne legyen baleset. Dőljön el csatában a verseny.
    Az első kanyarban Erikkel összeértünk többször, de az bőven benne van a túraautózásban. Viszont valaki tett egy elkeseredett kísérletet a pályára való visszatérése után a megfordításomra, de bízom abban, hogy csak merő figyelmetlenség volt...
    Szóval pár körig tudtam tartani a tempót, de abban a fránya 12. kanyarban történt incidens miatt Erik takarásából nem láttam mi történik előttem, és a balesetben szerintem a vétlen féllel koccantam, amiatt tolatnom kellet, de persze a pályán lévő forgalomra is figyelni kellett, így én is sok helyet buktam. (Pedig már próbáltam egy előzést felépíteni a 3. kanyarra. Nagyon szerettem volna látni, hogy sikerült volna vagy nem... )
    Kicsit szomorú vagyok a második futam miatt, de összességében pozitívnak érzem a versenyt.
    Nagyon szépen köszönöm az élményt! Piszok jó móka volt! Mindenkinek további jó versenyzést kívánok! Hajrá!

  10. #60
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szépen köszönöm!

  11. #61
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy kellemetlen esetem volt, az is még a kvalifikáción. Zsigovics Peti csúszott le a második egynes utáni kanyargós részen a pályáról, aztán bóklászott vissza a pályára pont elé úgy, hogy telibe is vertem hátulról. Kár nem ért, csak nagyon hülyén éreztem magam. Két kanyarral korábban is elemnt az ívről, aztán vissza, majd ismét le, így reméltem, figyel hátrafelé is, ha már a saját körét kasztrálta. Ez inkább csak figyelmetlenség, de jó példa ara, hogy miért kell megtanulni másokat "látni" a pályán.
    Ma megkaptam a replayt. Nagyon bosszantott a dolog. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert szerintem nem voltam ilyen helyzetben. Valóban nem, a közelben sem voltam. Légyszi legközelebb, mielőtt valakire ráhúzzátok a vizes lepedőt, nézzetek replayt.
    Amit én követek el hibát, azért vállalom a felelőséget.

  12. #62
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma megkaptam a replayt. Nagyon bosszantott a dolog. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert szerintem nem voltam ilyen helyzetben. Valóban nem, a közelben sem voltam. Légyszi legközelebb, mielőtt valakire ráhúzzátok a vizes lepedőt, nézzetek replayt.
    Amit én követek el hibát, azért vállalom a felelőséget.
    Igazad van, elnézést kérek. A kvalis incidens saját csapattársammal, Fellenbeck Zsoltival történt nagyjából a kvali felénél. Talán a Zs betű kevert meg és az, hogy különböző festéssel mentünk (ezek szerint az nincs jól beállítva, vagy valami anomália van).

    Még egyszer bocsánat, hogy "hírbe hoztalak". Nem volt nagy jelentősége a dolognak egyébként, csak lehetett volna akár az is, ha valaki épp a legjobb körét dobja el.

  13. #63
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Köszönjük a dícséreteket, a szervezőség teljes nevében.
    Legyen máskor több szerencséd. Jó versenyeket!

  14. #64
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán jött az időmérő ahol javítottam is egy nagyon keveset és megéreztem a "vérszagot". Úgy éreztem magam mint valami cápa és megy a kiszemelt zsákmányra... csak a zsákmánya az utolsó pillanatban jól orrba b@ssza! Tényleg ilyen volt. Köszi Erik!
    Bocsánat, az engem is meglepett. Ennyit nem szoktam javulni a prekvalhoz képest, habár azt nem szoktam túlzásba vinni, csak legyen valami időm

  15. #65
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Még egyszer elnézést a 4. kör végén történtekért. Egyszerűen félreértettem azt a pici mozdulatot, amikor kifelé indultál, ezért én befelé jöttem, és egy hajszállal később fékeztem. Amikor láttam, hogy mégis ott maradsz, már nem tudtam elkerülni az ütközést. A verseny hevében rosszul ítéltem meg, ezért nem engedtelek vissza benneteket. Nyugodtan óvd meg.
    Utána viszont a sárga zászlókkal nem értek egyet. Úgy tapasztaltam, hogy ezen a pályán amikor csippan az app, mindig időt vesztek. Végignéztem onnantól újra az egész versenyt, sehol nem nyertem időt a lecsúszásokkal, és nem volt több mint körönként 1, max 2. Sőt azt láttam, hogy pont azért tudok közeledni emberekre, mert sokszor lecsúszkálnak.
    Oké, nincs gond, én is sokszor hibázok, de a féktávoknál óvatosabb vagyok, főleg ha többen vannak előttem.

  16. #66
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    Kedves András!

    Sajnálom, ha poziciót/ pozíciókat veszítettél, de én hagytam neked helyet és semmi szándékosat nem tettem.
    Kanyarkijáraton rámhúztad az autót, és lepattantál rólam. Szerintem lett volna még ott hely, és ketten is elférünk.
    ...példa a videó végén!

    https://www.youtube.com/watch?v=X6VBVrGKVfo&feature=youtu.be

  17. #67
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Szaboo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves András!

    Sajnálom, ha poziciót/ pozíciókat veszítettél, de én hagytam neked helyet és semmi szándékosat nem tettem.
    Kanyarkijáraton rámhúztad az autót, és lepattantál rólam. Szerintem lett volna még ott hely, és ketten is elférünk.
    ...példa a videó végén!

    https://www.youtube.com/watch?v=X6VBVrGKVfo&feature=youtu.be
    Semmi gond!
    Ha ugy itelik, hogy versenybaleset, akkor versenybaleset. Jo ez a video, de ha az en autommal jatszod le, akkor az latszik, hogy mikor gazra lepsz, egybol sordrodsz kifele, mikozben van boven helyed elfordulni. Es a videodon latszik is, hogy kijaraton az utkozes utan sincs meg annyi hely, ami egy masik autonak eleg lenne. Ha nem vagyok ott, akkor az idealis ivre erkezel. Csakhat ott voltam.
    Az ovas reszemrol azert tortent, hogyha ugy latjak en hibaztam, tanuljak belole.
    Ugyanez van a masik ovasomnal, ahol azt az esetet kerem kivizsgalni, mikor Piski urat tettem ki nem szandekosan. En jeleztem az esetet, nem varok senki joindulatara, hatha meguszom.

    U.i: a peldanal Morvai Norbi hagyott neked eleg helyet kijaraton balrol.

    Tovabbi jo versenyeket kivanok!
    Utoljára módosította: Gedu; 2020. 02. 26. 17:26.

  18. #68
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma megkaptam a replayt. Nagyon bosszantott a dolog. Nem hagyott nyugodni a dolog, mert szerintem nem voltam ilyen helyzetben. Valóban nem, a közelben sem voltam. Légyszi legközelebb, mielőtt valakire ráhúzzátok a vizes lepedőt, nézzetek replayt.
    Amit én követek el hibát, azért vállalom a felelőséget.
    Ugyan ezt már privátban is tisztáztuk, de itt is elnézést kérek tőled, a konkrét esetre emlékeztem, a nevekre sajnos nem, csak hogy Erik volt az egyik érintett fél...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  19. #69
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond!
    Ha ugy itelik, hogy versenybaleset, akkor versenybaleset. Jo ez a video, de ha az en autommal jatszod le, akkor az latszik, hogy mikor gazra lepsz, egybol sordrodsz kifele, mikozben van boven helyed elfordulni. Es a videodon latszik is, hogy kijaraton az utkozes utan sincs meg annyi hely, ami egy masik autonak eleg lenne. Ha nem vagyok ott, akkor az idealis ivre erkezel. Csakhat ott voltam.
    Az ovas reszemrol azert tortent, hogyha ugy latjak en hibaztam, tanuljak belole.
    Ugyanez van a masik ovasomnal, ahol azt az esetet kerem kivizsgalni, mikor Piski urat tettem ki nem szandekosan. En jeleztem az esetet, nem varok senki joindulatara, hatha meguszom.

    U.i: a peldanal Morvai Norbi hagyott neked eleg helyet kijaraton balrol.

    Tovabbi jo versenyeket kivanok!
    Köszönöm a korrekt választ!

  20. #70
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Szaboo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a korrekt választ!

  21. #71
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Piski Tamas: szabadits fel tarhelyet az uzeneteid miatt, mert nem tudok valaszt kuldeni!
    Koszi

  22. #72
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tamas: szabadits fel tarhelyet az uzeneteid miatt, mert nem tudok valaszt kuldeni!
    Koszi
    Megtortent.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •