Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (71 összesen)
  1. #26
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen első 1-2-3 kanyar után az életben is piros zászló és új rajt következik. Legyünk már enyire rugalmasak mert rohadtul nem jó hogy két hét ráforditott idő megy kukába fél perc alatt az 1/3 mezőnynek.
    +1
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #27
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Hát, Én rengeteget nyertem ezzel az első kanyarral, de ha ez nem ér szerver restartot akkor semmi. Sok pozíciót szereztem, de aztán sikerült megbüntetnem saját magam.

  3. #28
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen első 1-2-3 kanyar után az életben is piros zászló és új rajt következik. Legyünk már enyire rugalmasak mert rohadtul nem jó hogy két hét ráforditott idő megy kukába fél perc alatt az 1/3 mezőnynek.
    Pontosan így van!

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen első 1-2-3 kanyar után az életben is piros zászló és új rajt következik. Legyünk már enyire rugalmasak mert rohadtul nem jó hogy két hét ráforditott idő megy kukába fél perc alatt az 1/3 mezőnynek.
    +1
    Szégyen és gyalázat ami itt volt! Nem GTR - Mastershez méltó ami itt volt inkább GTR - Lúzers.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, Én rengeteget nyertem ezzel az első kanyarral, de ha ez nem ér szerver restartot akkor semmi. Sok pozíciót szereztem, de aztán sikerült megbüntetnem saját magam.
    En sokat vesztettem , aztan meg is büntettem magam ugyanugy - DT, pedig csak kitettem a kereket, ez nagyon f.szul van benne a jatekban.

    De ez egy jatek, en nagyon elveztem, sok jo csata volt, neha fair, neha nem... De ettol meg a kenyer ugyanannyiba kerul holnap.....

  6. #31
    Nem hittem volna,hogy egyszer ilyen hsz-t kell írnom (na jó nem kell/muszáj de valahol úgy érzem,hogy most ez nagyon nem fog ártani). Nem vagyok profi se oktató, de azért szeretnék adni egy tippet, hátha sikerül kicsit változtatni.

    Szóval kezdeném a T1 replay-el.
    https://youtu.be/S3lEyJKfGsg

    Értem én, hogy senki nem akar sok időt veszteni,de könyörgöm ez csak a T1. DE?!
    1. Ha veszítesz is lesz 89 perc 45 másodperced behozni a lemaradást.
    2. Ha korábban fékezel nem fogja senki levágni a fejed.
    3. Tiszteljük már egymást annyira,hogy egy ilyennel nem vágjuk haza másnak a versenyét/szezonját.


    Igazából az én kis rajtommal szeretnék tanácsot adni,hogy mégis hogyan lehet biztonságosan végig vinni egy T1-et minimális idővesztességgel. Nem Hungaroring, de szerintem itt még neccesebb szituációk fordulhatnak elő.
    https://youtu.be/iYDmQDQber8


    1. 11 másodpercnél elrajtolunk,mindenki úgy ahogy.
    2. 18 másodpercnél rálépek a fékre miközben a gázt még nyomom,tehát az autó lassul,de nem veszítek sok időt.
    3. 20 másodpercnél felengedem a gázt,hogy tartsam a távolságot és ne verjem telibe a másikat.
    4. Tartom a távolságot. Nem próbálom előre okoskodni magam.


    A videón 12. helyről rajtoltam, nyilván ha hátrébbról indulsz, akkor még hamarabb kezdesz fékezni.

    Eredmény: Tökéletes első kanyar az egész mezőnytől.
    https://youtu.be/rUmH3zgM9Bg


    Annyi még,hogy nem vagyok nagy híve a restartnak, de amikor 29 autóból 19 sérűl amiből legalább 5 totálkár, akkor bizony szerintem meg kéne fontolni az újraindítást.

  7. #32
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Mind2 rajtbaleset ugy alakult ki, hogy 2 versenyzo - nevek nelkul - a belso iven probalt poziciÓKAT nyerni, es ezzel kiloktek masikakat illetve elinditottak egy lancreakciot, amibe sokan belebuktak.
    En szemely szerint sok poziciot vesztettem es a dukko is megserult a kocsin

    Hala Gilbert videojanak, visszatudtam nezni, mi tortent.... AI ellen en is igy szerzek poziciokat, de ez most multi.

    (Bar ha belegondolok, kb annyi valtozas tortent az eletunkben, mintha AI ellen versenyeztunk volna. (SEMMI, EZ EGY JATEK!!!)

  8. #33
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Nekem tetszett a futam, nem volt túl jó a rajt utáni féktávom, belecsúsztam az előttem haladóba, ami megdobta a kocsiját! Ez láncreakciót okozott, amitől ő szintén kiütött pár autót! A futamom nem sikerült túl jól, saját magam büntettem egy Stop & Go-val, ami elég hátra sorolt, végül a 21. Helyre értem be! Várom a következő futamot, ami a 2. futamom lesz, vállalom a felelőséget és a büntetésem!
    Fair Play és versenyszellem!

  9. #34

  10. #35
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Szerintem ezzel a restart dologgal nagyon óvatosan kell bánni. Egyrészt jelenleg - ha jól tudom -, nincs erre vonatkozó szabály, hogy bármilyen baleset esetén új rajtot kellene (lehetne) indítani.

    (Kis kitérő: viszont a verseny alatti chatstoppról van, azt tehát be kellett volna tartani mindenkinek, akárhogy is ért véget a versenye a T1-ben. A szabály nem véletlen létezik, verseny alatt, a szerencsésebbeknek, akik pályán maradtak a roncsderbi után is, rendkívül zavaró a fel-felugró csetablak.)

    A restart intézménye szerintem inkább kiengedi a rossz szellemet a palackból, ami a rajtbaleseteket illeti, mert ennek tudatában talán még inkább könnyelműen/felelőtlenül viselkedek a rajtnál, hiszen mi történhet, max egy restart következik, ha beüt a baj. Az újraindítás csak akkor lehetne opció, ha az új rajtban a tömegbaleset felelősei már nem vehetnének részt. Ez pedig nyilván megoldhatatlan.

    Marad az utólagos óvás és büntetés, ami az adott versenyen már nem segít senkinek, de a következőre a hibát elkövetők már több felelősséggel állnak rajthoz (ha engedik).

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezzel a restart dologgal nagyon óvatosan kell bánni. Egyrészt jelenleg - ha jól tudom -, nincs erre vonatkozó szabály, hogy bármilyen baleset esetén új rajtot kellene (lehetne) indítani.

    (Kis kitérő: viszont a verseny alatti chatstoppról van, azt tehát be kellett volna tartani mindenkinek, akárhogy is ért véget a versenye a T1-ben. A szabály nem véletlen létezik, verseny alatt, a szerencsésebbeknek, akik pályán maradtak a roncsderbi után is, rendkívül zavaró a fel-felugró csetablak.)

    A restart intézménye szerintem inkább kiengedi a rossz szellemet a palackból, ami a rajtbaleseteket illeti, mert ennek tudatában talán még inkább könnyelműen/felelőtlenül viselkedek a rajtnál, hiszen mi történhet, max egy restart következik, ha beüt a baj. Az újraindítás csak akkor lehetne opció, ha az új rajtban a tömegbaleset felelősei már nem vehetnének részt. Ez pedig nyilván megoldhatatlan.

    Marad az utólagos óvás és büntetés, ami az adott versenyen már nem segít senkinek, de a következőre a hibát elkövetők már több felelősséggel állnak rajthoz (ha engedik).
    Itt kérném a VI-t hogy törölje el a Chat stop szabályt ugyanis ki lehet kapcsolni a játékban ha zavar. Engem soha nem zavart és nekem nem ugrik fel rossz helyen. Itt lehet kikapcsolni:
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezzel a restart dologgal nagyon óvatosan kell bánni. Egyrészt jelenleg - ha jól tudom -, nincs erre vonatkozó szabály, hogy bármilyen baleset esetén új rajtot kellene (lehetne) indítani.

    (Kis kitérő: viszont a verseny alatti chatstoppról van, azt tehát be kellett volna tartani mindenkinek, akárhogy is ért véget a versenye a T1-ben. A szabály nem véletlen létezik, verseny alatt, a szerencsésebbeknek, akik pályán maradtak a roncsderbi után is, rendkívül zavaró a fel-felugró csetablak.)

    A restart intézménye szerintem inkább kiengedi a rossz szellemet a palackból, ami a rajtbaleseteket illeti, mert ennek tudatában talán még inkább könnyelműen/felelőtlenül viselkedek a rajtnál, hiszen mi történhet, max egy restart következik, ha beüt a baj. Az újraindítás csak akkor lehetne opció, ha az új rajtban a tömegbaleset felelősei már nem vehetnének részt. Ez pedig nyilván megoldhatatlan.

    Marad az utólagos óvás és büntetés, ami az adott versenyen már nem segít senkinek, de a következőre a hibát elkövetők már több felelősséggel állnak rajthoz (ha engedik).
    Akit ennyire zavar a chat az kapcsolja ki ilyen nagyon egyszerű az eset, ez a szabály a pont totál felesleges szabály mivel egy gombnyomással megoldható és mivel a te gondolatmeneted alapján a VB úgysem fog semmit sem oda írni így a használata teljesen szükségtelen is.

    A restart pedig miért ne lenne megoldható? A megfelelő büntetés kiszabásával pedig a könnyelműség visszaszorítható, pl aki miatt restartot kell csinálni az nem indulhat a következő versenyen...

    Ha ezt a valóságban hozzák össze azon kívül hogy szánalmasan vicces lenne de piros zászlóval leintenék a futamot és újra rajt következne.

    Egyébként is érdekes ez a néha nagyon ragaszkodjunk a szabályokhoz máskor meg a saját szabályainkat értelmezzük kicsit másképp hozzáállás a VB részéről.....

    A szabályok azért vannak hogyha szükséges változtassunk rajta, nem véletlen nincs ma már szemet-szemért fogat fogért törvény sem és a tolvajok kezét sem vágják le (sajnos).....
    Utoljára módosította: GilbertP; 2020. 02. 17. 10:42. Indoklás: csak

  13. #38
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Akit ennyire zavar a chat az kapcsolja ki ilyen nagyon egyszerű az eset, ez a szabály a pont totál felesleges szabály mivel egy gombnyomással megoldható és mivel a te gondolatmeneted alapján a VB úgysem fog semmit sem oda írni így a használata teljesen szükségtelen is.
    Verseny alatt a cset pont arra van, hogy a VB kommunikáljon rajta, ha van akar/van mit. De ha még ha felesleges is a chatstop, akkor is, jelenleg szabály, amit illik (kötelező) betartani. Egyébként meg csak a kvalin és a versenyen van chatstop, a prekvalon, practicen nincsen - ne kelljen már ki-be kacsolgatni.

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Baleset: összesen kb 4 elfékezés miatt alakultak ki az elsőkörös balesetek. Elfékezni, féktávot benézni belehet, megeshet. Az összes többi incidens, a nem megfelelő hozzáállásból következett. Ha úgyérezzük, hogy rajtunk kívűlálló okok miatt tönkrement a versenyünk, az nem ok arra hogy veszélyeztessük a többieket. Pályára visszatérés, és ha elöttünk láthatóan baleset van (elméleti sárga zászló), akkor 200-m ről, ne ragadozó madárként vessük bele magunkat. Ilyenkor minden versenyzőnek annak kellene az elsődlegesnek lennie, hogy ne legyen nagyobb baj/kár/vér, jussunk ki együtt belőle.

    Restart: 1. hagyomány, szokás hogy nem restartolunk a versenyeinken.
    2. Technikai, hardveres gond esetén lehetne a restart-on gondolkodni. Oriási szerverlag okozta tömegbaleset, fél mezőnyt egyszerre ledobja, stb.
    3. Tudtommal az acc restart parancsa nemtúl megbízható, anomáliákat tud okozni.

    Chatstop: Ezen lehet morfondírozni, de ha meg nincsen cset ablak, nem lehet ki-be kapcsolgatni, akkor meg sok embernek az hiányozna. Nem tudnánk egymásnak gratulálni, üzengetni. Ha valaki illetéktelen feljön a szeverre, nem lehetne szervezői szinten felszólítani a távozásra. Amúgy ha kikapcsolod, akkor nincsen cset stop, mert nem látod, nem? Kommunikálni kell, nem mindegy hogy mit. Máshol a TS-t teszik kötelezővé versenyen. Persze menet közben ott sem a rikácsolást szeretnék hallani az emberek, de ott talán van némítás gomb is.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 02. 17. 13:00.

  15. #40
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Sajnos visszatérve, a rajtot megelőzően, sokat jelentene, ha a versenyt rendezők figyelmeztetnék az újjonan érkezőket az első kanyar, a későn fékezés, a koccolás veszélyeire! Ez persze rám is ugyanúgy vonatkozik, nem a mentségemre írom, ez volt az első versenyem az ACC-n, és még nem indultam ennyi versenyzővel, ezért kérem a vezetőséget, ne szedjék szét a mezőnyt, nekem így is nagyon tetszett a verseny, elnézést kérek azoktól, akiknek a verseny elszállt!!! Még egybe kell szoknia a mezőnynek! Izgalmas versenyek elé nézünk, a Hungaroringen lezajlott verseny szabálytalankodókat büntetéssel figyelmeztessék ezek elkerülése végett, ez rám is vonatkozik! Tudom, hogy elérhetjük a GTR-MASTERS nevéhez méltó szintet.
    Utoljára módosította: JONAS; 2020. 02. 17. 13:14.
    Fair Play és versenyszellem!

  16. #41
    Sokat jelentene, ha a versenyen résztvevők olvasnák is a fórumot

    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    sokat jelentene, ha a versenyt rendezők figyelmeztetnék az újjonan érkezőket az első kanyar, a későn fékezés, a koccolás veszélyeire!
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az új rajtprocedúra kapcsán még néhány szó:

    Az új rajtprocedúra, jobban össze tömöríti a mezőnyt az utolsó szakaszban. (double file) Kétsoros alakzatban indítja el a mezőnyt, a célegyenesben számítani kell előzésekre a T1-ben pedig még az eddigieknél is jobban össze fog tömörülni a mezőny.
    A futamok 90 percesek lesznek, minden versenyzőtől elvárt hogy az első pár kanyarban amíg szét nem szakad a mezőny 1 soros vonalba, addig olyan féktávot vegyen és olyan ívet tartson, amivel az előtte és mellette lévőket nem veszélyezteti.

    Amíg össze van tömörülve a mezőny, hagyjunk helyet egymásnak és a forgalomhoz igazítsa mindenki a féktávokat!

    A leggyakoribb balesetek oka:
    - A T1-ben ideális íven halad valaki. Amíg 2 vagy több soros vonalban halad a mezőny, amelyik íven behajt a kanyarba (pl külső) ott is ajánlott kijönni (külső), aki nem így tesz, ívváltásnak tekintjük.
    - Ott fékez valaki ahol "szokott". Minden versenyzőtől elvárt hogy alkalmazkodjon az előtte haladó autókhoz és olyan féktávot vegyen amivel nem veszélyezteti azokat.
    Aki gyorsabb az előtte lévőnél, annak van 90 perce ezt bizonyítani.

  17. #42
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval kezdeném a T1 replay-el.
    https://youtu.be/S3lEyJKfGsg
    Szóval nézem a videót, és arra gondolok hogy a tömörebb elrajtolás miatt-e, de máskor is 4-5 oszlopban szoktunk a T1-be megérkezni?

  18. #43
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Baleset: összesen kb 4 elfékezés miatt alakultak ki az elsőkörös balesetek. Elfékezni, féktávot benézni belehet, megeshet. Az összes többi incidens, a nem megfelelő hozzáállásból következett. Ha úgyérezzük, hogy rajtunk kívűlálló okok miatt tönkrement a versenyünk, az nem ok arra hogy veszélyeztessük a többieket. Pályára visszatérés, és ha elöttünk láthatóan baleset van (elméleti sárga zászló), akkor 200-m ről, ne ragadozó madárként vessük bele magunkat. Ilyenkor minden versenyzőnek annak kellene az elsődlegesnek lennie, hogy ne legyen nagyobb baj/kár/vér, jussunk ki együtt belőle.

    Restart: 1. hagyomány, szokás hogy nem restartolunk a versenyeinken.
    2. Technikai, hardveres gond esetén lehetne a restart-on gondolkodni. Oriási szerverlag okozta tömegbaleset, fél mezőnyt egyszerre ledobja, stb.
    3. Tudtommal az acc restart parancsa nemtúl megbízható, anomáliákat tud okozni.

    Chatstop: Ezen lehet morfondírozni, de ha meg nincsen cset ablak, nem lehet ki-be kapcsolgatni, akkor meg sok embernek az hiányozna. Nem tudnánk egymásnak gratulálni, üzengetni. Ha valaki illetéktelen feljön a szeverre, nem lehetne szervezői szinten felszólítani a távozásra. Amúgy ha kikapcsolod, akkor nincsen cset stop, mert nem látod, nem? Kommunikálni kell, nem mindegy hogy mit. Máshol a TS-t teszik kötelezővé versenyen. Persze menet közben ott sem a rikácsolást szeretnék hallani az emberek, de ott talán van némítás gomb is.
    Megeshet elfékezés, beleférhet 3 egymást követő kanyarban tapasztalt versenyzők részéről is.
    De az, hogy semmilyen vb kommunikáció nem történt, a legnagyobb probléma a chatstop volt, az rég szomorú.

    Így nem anomália lett, hanem konkrétan egy wreckfest és több versenyző versenyének, felkészülésének, kedvének a vége (akár).
    Ha felmegyek publicra és kiütnek az első körben, akkor is mérges vagyok, hogy miért nem lehet jobban figyelni, de arra azt mondjuk, hogy hát ilyen a public. De ez egy zárt csoport és előfordul egy ilyen bántó történéssorozat, és semmilyen segítő kezet nem kapunk, holott volt nem egy kérés.
    De a chatstop, ez a lényeg.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  19. #44
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    a harmadik futamom volt ACC-vel a háromból, ahol végre először úsztam meg baleset nélkül...érdekes most mindenki vinyog, de olyat még nem láttam, hogy mikor sárga miatt fékeztem, lassítottam akkor ne suhant volna el mellettem akárki/bárki, nem csak első körben, hanem bármikor egy verseny alatt...mielőtt mártírhalált hal itt mindenki, először nézzetek kicsínyt magatokba, nem kvalizok érdemben vajon miért??? Nem az időmérőtől függ a futam eredményem, tök felesleges időveszteség, ahogy belépünk a szerverre induljunk el, és előbb mehet mindenki aludni fél órával...
    Mondhatnám, hogy régen minden jobb volt, meg bezzeg a GTL - Gentlemen driving - de ha eccer így van....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #45
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként is érdekes ez a néha nagyon ragaszkodjunk a szabályokhoz máskor meg a saját szabályainkat értelmezzük kicsit másképp hozzáállás a VB részéről.....

    A szabályok azért vannak hogyha szükséges változtassunk rajta, nem véletlen nincs ma már szemet-szemért fogat fogért törvény sem és a tolvajok kezét sem vágják le (sajnos).....
    Gilbert. Kifejtenéd hogy hol tértünk el a szabályokban leírtaktól? Sugallsz valamit, de mire gondolsz? Említve van a szabályzatban a restart lehetősége? Menet közben a pilóták kitalálhatnak, kérvényezhetnek új szabályokat?

    De ha nem is lennének technikai, program által adta korlátai a futamok újraindításának, akkor ilyesmi kérdések jönnének:
    • Ki, és mennyi időn belűl dönti el hogy legyen restart?
    • Mi alapján kell eldöntenie az illetékesnek hogy legyen restart?
    • Ha csak x-1 ember írja be, akkor nem lehet restart?
    • Csak az írhatja be hogy legyen restart aki balesetbe keveredett?
    • Ki ellenőrzi az első kör alatt, hogy hányan keveredtek balesetbe?
    • Aki vétkes volt, balesetet okozta, az ne kapjon büntetést?
    • Aki meg élete rajtját fogta, azt fosszuk meg az illetőtől?
    • Szeretnél olyan restartokat, hogy "Lacika" a WC-n ragadt, indítsuk már újra?
    • Szeretnél minden futam rajtja után ~3db "léccilécci resi" feliratot olvasni az első kőrben?
    • Szeretnél durcás "Petitől" olyanokat olvasni hogy "kössz hogy nem restartoltatok, nyomik"?


    Felnőttek vagyunk, tessék mindenkinek felnőni a feladathoz. Egy lövés van, ne cseszd el. Ettől izgalmas.
    A tegnapi esetet minél többünknek legalább saját szemszögéből megkéne néznie. Leszűrni a következtetéseket, hogy esetleg tehetett-e volna valamit a balesetek elkerülése érdekében, hogy a jövőben ne történhessen meg ugyanez. A VB kifogja osztani a vétkező embereknek a büntetéseit, akik ez alapján remélhetőleg átérzik, átgondolják mit csináltak rosszul.
    Mindemellett empatikus lény vagyok, megértem hogy sok embernek jól esett volna valami plusz segítség, remény a tegnapi káoszban. Esetleg a TS közös csatornáját tudom javasolni, talán több infót kaphattok a VI-től.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg a TS közös csatornáját tudom javasolni, talán több infót kaphattok a VI-től.
    Egyébként RaceRoom oldalon ez valóban elég jól működik. Itt kissé túl nagy a klikkesedés.

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként RaceRoom oldalon ez valóban elég jól működik. Itt kissé túl nagy a klikkesedés.
    Ami meg ugyanúgy itt a topikban is fel van tüntetve (TS). Csakúgy mint közvetlen a futam elötti felhívás, hogy figyeljünk a T1-re, rajtolásra.

  23. #48
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    A büntetéseket hol lehet majd olvasni?
    Fair Play és versenyszellem!

  24. #49
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A büntetéseket hol lehet majd olvasni?
    Itt: http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...ág-közleményei

  25. #50
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Gilbert. Kifejtenéd hogy hol tértünk el a szabályokban leírtaktól? Sugallsz valamit, de mire gondolsz? Említve van a szabályzatban a restart lehetősége? Menet közben a pilóták kitalálhatnak, kérvényezhetnek új szabályokat?

    De ha nem is lennének technikai, program által adta korlátai a futamok újraindításának, akkor ilyesmi kérdések jönnének:
    • Ki, és mennyi időn belűl dönti el hogy legyen restart?
    • Mi alapján kell eldöntenie az illetékesnek hogy legyen restart?
    • Ha csak x-1 ember írja be, akkor nem lehet restart?
    • Csak az írhatja be hogy legyen restart aki balesetbe keveredett?
    • Ki ellenőrzi az első kör alatt, hogy hányan keveredtek balesetbe?
    • Aki vétkes volt, balesetet okozta, az ne kapjon büntetést?
    • Aki meg élete rajtját fogta, azt fosszuk meg az illetőtől?
    • Szeretnél olyan restartokat, hogy "Lacika" a WC-n ragadt, indítsuk már újra?
    • Szeretnél minden futam rajtja után ~3db "léccilécci resi" feliratot olvasni az első kőrben?
    • Szeretnél durcás "Petitől" olyanokat olvasni hogy "kössz hogy nem restartoltatok, nyomik"?


    Felnőttek vagyunk, tessék mindenkinek felnőni a feladathoz. Egy lövés van, ne cseszd el. Ettől izgalmas.
    A tegnapi esetet minél többünknek legalább saját szemszögéből megkéne néznie. Leszűrni a következtetéseket, hogy esetleg tehetett-e volna valamit a balesetek elkerülése érdekében, hogy a jövőben ne történhessen meg ugyanez. A VB kifogja osztani a vétkező embereknek a büntetéseit, akik ez alapján remélhetőleg átérzik, átgondolják mit csináltak rosszul.
    Mindemellett empatikus lény vagyok, megértem hogy sok embernek jól esett volna valami plusz segítség, remény a tegnapi káoszban. Esetleg a TS közös csatornáját tudom javasolni, talán több infót kaphattok a VI-től.
    Kristóf,

    Balázs már rám írt és elmondtam neki a véleményem.

    Az itt feltett kérdéseid kötözködésnek érzem. Nem 1 embert érintett az a káosz ami ott történt. Ez többen is leírtuk a mezőny konkrétan harmada összetört volt aki teljesen és volt aki tovább tudott menni. Egy lövésem volt nem csesztem el max azzal hogy én nem vadállat módjára közelítettem meg az első 4 kanyart. 4 kanyar alatt 4szer lötktek ki és még én érezzem szarul magam???

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •