Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (71 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.02.16 ACCGT01 - Hungaroring

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját a Hungaroring-en tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Hungaroring

    Szabad edzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:32
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 04. 22:05.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ma 21:20-kor tartunk egy felvezetőkör tesztet a GTR-Masters.hu #A szerveren, az új szerver oldali felvezetőkör szabályaival. Aki kedvet érez, csatlakozhat. Ha megfelelőnek találjuk és nem találunk bug-okat, akkor bekerülhet a szabályzatba.

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése


    Pálya: Nürburgring
    Németországba lesz a hungaroringi futam ?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Németországba lesz a hungaroringi futam ?
    Köszi, javítottam.

  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Az lehet hogy azért nem látom a szervert mert nem vettem DLC-t, vagy más baj van?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az lehet hogy azért nem látom a szervert mert nem vettem DLC-t, vagy más baj van?
    Az 1.3-as update kell.
    A DLC szervereket, csak akkor látod ha megveszed a DLC-t.
    A mi szervereinket ha nem látod más a probléma.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Valószínüleg a lobby nem bírja a forgalmat. Keresésre nem adja be a szervereket, van hogy többször kell próbálkozni.

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínüleg a lobby nem bírja a forgalmat. Keresésre nem adja be a szervereket, van hogy többször kell próbálkozni.
    igen,. erre jutottam én is..többszöri frissítés kell...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Változott a verseny szabályzat, a hungaroringi futamon az új felvezető kör szabályok szerint fogjuk megrendezni.

    Az új felvezető kör, még nem tökéletes, de a koncepciót tekintve hatalmas előre lépés az eddigi próbálkozásokhoz képest.
    Először is úgy tűnik végre sikerül megszabadulni a kivitelezhetetlen elképzeléstől, hogy az első helyezett felvezeti a kört és mindenki egy másik autóhoz igazodik.
    Az új rendszerben egyenlőre úgy fest, mindenkinek előre meghatározott helye van és nem kell igazodnia sem az elsőhöz, sem a többi autóhoz. Mindenkinek csak a saját pozícióját kell tartania, a többi autótól függetlenül. (A zöld területen tartani a HUD-ot) Ha ezt mindenki megteszi, értelem szerűen tökéletes a formáció. Aki nem, lehet szankcionálni.
    Ez így sokkal igazságosabb és a végeredmény is nagyságrendekkel vállalhatóbb. Valamint eddig nem volt rajt. Minden versenyzőt a kvalifikáció sorrendjében elengedett a program.
    Most rajtolni is kell, tehát ez új dolog és gyakorlást igényel.
    Valószínűleg még szükség lesz javítgatásra, de ez a koncepció alkalmas rá hogy a vágás ellenőrzéshez hasonlóan korrekten működhessen.

    Az új felvezető kör van amiben könnyebb és van amiben nehezebb, mindenképp minimális gyakorlást igényel. A gyakorló szerverünk úgy van beállítva hogy 10 perc alatt akár többször is lehet gyakorolni a felvezető kört. Mindenkinek ajánljuk hogy legalább 2-3 alkalommal menjen végig, (akár egyedül is) tapasztalja ki hogy mire kell odafigyelni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 11. 16:05.

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A szervereket frissítettem a legújabb verzióra.

    A GTR-Masters.hu #A szerveren az éles futam beállításaival lehet gyakorolni.
    A GTR-Masters.hu #B szerveren a felvezető kört lehet gyakorolni 2 perces session időkkel.

  11. #11
    SZiasztok!
    Sajnos nem tudtam résztvenni a prequalon viszont este ha van rá lehetőség elindulnék a futamon?

  12. #12
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    SZiasztok!
    Sajnos nem tudtam résztvenni a prequalon viszont este ha van rá lehetőség elindulnék a futamon?
    A határidőig tudsz nevezni idő nélkül is.

  13. #13

    prequali

    Tegnap a Prequalin futottam pár kört de valamiért nem jelent meg a listában az idő. Ma este viszont szeretnék indulni. Kérdésem hogy akkor idő nélkül adjak le nevezést este 19:00-ig?

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A prekvalifikációs oldalon, este 7-ig tudtok köridő nélkül nevezni a futamra.

    Aki esetleg nem biztos a dolgában az a prekvalifikációs oldalon mindig tudja ellenőrizni a határidőket:
    A bajnokság megnevezése alatt található:
    - Futam dátum: A futam dátuma és kezdési időpontja.
    - Nevezési határidő: A prekvalifikációs oldalon eddig az időpontig lehet nevezést leadni és vissza vonni. A nevezés köridő nélkül is érvényes.
    - Prekvalifikáció vége: A honlap, az itt megadott időpontig beérkezett köridőket dolgozza fel. Az ez után beérkező köridők érvénytelenek.

    A nevezési határidő letelte után a fórumban az időmérő edzés végig lehet kérni engedélyt, ha valaki elfelejtett nevezni. Ez esetben csak szervezői engedéllyel lehet pályára lépni a megadott szerveren.

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető a futam tőlem:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Már 2x ledobott a szerver, félek, hogy verseny alatt is megtörténik! Valami gond van, vagy nálam lehet?!
    Fair Play és versenyszellem!

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Már 2x ledobott a szerver, félek, hogy verseny alatt is megtörténik! Valami gond van, vagy nálam lehet?!
    Nem tudunk róla, hogy probléma lenne a szerver gépünk-el. De teljesen nem lehet kizárni, majd utána nézünk.

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 30 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 30-ig. Terhes Csaba - Nagy Balázs

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Az új rajtprocedúra kapcsán még néhány szó:

    Az új rajtprocedúra, jobban össze tömöríti a mezőnyt az utolsó szakaszban. (double file) Kétsoros alakzatban indítja el a mezőnyt, a célegyenesben számítani kell előzésekre a T1-ben pedig még az eddigieknél is jobban össze fog tömörülni a mezőny.
    A futamok 90 percesek lesznek, minden versenyzőtől elvárt hogy az első pár kanyarban amíg szét nem szakad a mezőny 1 soros vonalba, addig olyan féktávot vegyen és olyan ívet tartson, amivel az előtte és mellette lévőket nem veszélyezteti.

    Amíg össze van tömörülve a mezőny, hagyjunk helyet egymásnak és a forgalomhoz igazítsa mindenki a féktávokat!

    A leggyakoribb balesetek oka:
    - A T1-ben ideális íven halad valaki. Amíg 2 vagy több soros vonalban halad a mezőny, amelyik íven behajt a kanyarba (pl külső) ott is ajánlott kijönni (külső), aki nem így tesz, ívváltásnak tekintjük.
    - Ott fékez valaki ahol "szokott". Minden versenyzőtől elvárt hogy alkalmazkodjon az előtte haladó autókhoz és olyan féktávot vegyen amivel nem veszélyezteti azokat.
    Aki gyorsabb az előtte lévőnél, annak van 90 perce ezt bizonyítani.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 02. 16. 20:15.

  20. #20
    Szerintem legközelebb 10 autós szerver legyen,úgy hátha sikerül.

  21. #21
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    GRATULÁLOK A KEDVES Sportársaknak.....

    GRATULÁLOK A VB-NEK a realista és ésszerű szemléletért!

    A bucsúban a dodgem ehhez képest F1 ...........

    https://youtu.be/KdKjKyvrrj8
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: GilbertP; 2020. 02. 16. 23:38. Indoklás: csak hogy lássátok

  22. #22
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Hát ez sajnos a public (mélyen) alatti szinten volt minden szempontból. Ilyen hozzáállást és inkorrektséget mióta versenyzem nem láttam.
    Első kanyarban nyerni versenyt még mindig. Mondjuk a wreckfest játékban ez most pontokat ért volna. Grat
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  23. #23
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    én végremegúsztam...jó kis futam lett :9
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #24
    Egy ilyen első 1-2-3 kanyar után az életben is piros zászló és új rajt következik. Legyünk már enyire rugalmasak mert rohadtul nem jó hogy két hét ráforditott idő megy kukába fél perc alatt az 1/3 mezőnynek.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  25. #25
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen első 1-2-3 kanyar után az életben is piros zászló és új rajt következik. Legyünk már enyire rugalmasak mert rohadtul nem jó hogy két hét ráforditott idő megy kukába fél perc alatt az 1/3 mezőnynek.
    Pontosan!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •