Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (37 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Hockenheim 02.12.

    Kedves Versenyzők!

    Kezdődik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Első helyszínünk a Németországban található Hockenheimring.



    1. Futam: 02.12. - Szerda Hockenheimring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 02. 15. 11:58.

  2. #2
    A gyakorló szerver fut, a köridőket rögzítjük (csak a hétvégén tudjuk beállítani, hogy láthatóak legyenek )

    Gyakorló szerver:
    GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL
    Gyakorló jelszó:
    masters

  3. #3
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A gyakorló szerver fut, a köridőket rögzítjük (csak a hétvégén tudjuk beállítani, hogy láthatóak legyenek )

    Gyakorló szerver:
    GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL
    Gyakorló jelszó:
    masters
    csak az RR-be nem tudok belépni a Steam se tökéletes, az AC-be se találom a szervert

  4. #4
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    csak az RR-be nem tudok belépni a Steam se tökéletes
    Valami gáz van a Steammel, nálam is meghalt az egész.

  5. #5
    Nálam lehet a hiba ha nem látom a szervert?

  6. #6
    Idézet Eredetileg Duffy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam lehet a hiba ha nem látom a szervert?
    A mai patch után frissíteni kellett a szervert, most már megy, köszi, hogy szóltál!

  7. #7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A mai patch után frissíteni kellett a szervert, most már megy, köszi, hogy szóltál!
    Én köszönöm a gyors segítséget!

  8. #8
    Néhány kiinduló setup (Hyundai, Peugeot, Link & Co, VW Golf):
    Letöltés

    (A Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups\Hockenheimring\Grand Prix mappába kell másolni)

  9. #9
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Thumbs up Köszi

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány kiinduló setup (Hyundai, Peugeot, Link & Co, VW Golf):
    Letöltés

    (A Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups\Hockenheimring\Grand Prix mappába kell másolni)
    Köszi,

    Mindenképp kipróbálom.

  10. #10
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    jááááájjjj

    Érdekes jelenség uralkodott el a játékomon, nem menti el a játék a setupot, illetve a Differenciál beállításokban állított értékek módosítását ennél a kocsinál:
    VOLKSWAGEN GOLF GTI TCR
    Már töröltem a játékot, minden könyvtárral.... újratettem, de semmi változás.
    Alap értékekre ugrik vissza hiába módosítom az értékeket a Difi beállításoknál.

    Összes többi ok, van régebbi setupom, aminél módosítva vannak ezek a beállítások, de azokat is módosítva visszatöltés után visszaáll alapra, bárhová állítom
    Mentem, majd visszatöltöm és visszaugrik alap 61%-ra és 120Nm-re a Difi. Pffffff.
    Pedig nagyon kellene állítani rajta.

  11. #11
    Az összes autót érinti a probléma, ha szerdáig nem jön ki javítás, akkor mindenki egy cipőben fog járni.

  12. #12
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41
    Nem néztem meg a többi kocsit, enyémnél is csak véletlenül vettem észre. 😀
    Nem ezen fog múlni... Úgy érzem. 😂😂😂

  13. #13
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy nem jelenik meg a prekvalis listában a futott időm, pontosítok nem mindegyik. Ami megjelent az sem a legjobb. Mi lehet a gond mit csinálok rosszul?
    Név beállítás stimmel, egyelőre rejtély mi a hiba







  14. #14
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    nem jelenik meg a prekvalis listában a futott időm
    Sajnos a RaceRoom sajátosságai miatt meg kell várni az 1 perces futamot a 25 perces kval végén (részt venni nem muszáj rajta, ha egyből visszalépsz a boxba, akkor véget ér a verseny). Tehát egy blokkban egy autót tudsz felvinni a prequalra.

  15. #15
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a RaceRoom sajátosságai miatt meg kell várni az 1 perces futamot a 25 perces kval végén (részt venni nem muszáj rajta, ha egyből visszalépsz a boxba, akkor véget ér a verseny). Tehát egy blokkban egy autót tudsz felvinni a prequalra.
    Értem, rendben köszönöm szépen!







  16. #16
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha lehet. Nem vagyok már kezdő pilóta, de valahogy ez a R3E nem megy nekem (pedig stat szerint 971 kör már mentem a játékkal anno). Szerintem a kormány beállítással lesz a gond, ezért szeretnék tanácsot/ötletet kérni a régi motoros profiktól, hogy hogyan ideális beállítani a játékhoz a kormányt (FFB nem használok, mert utálom soha nem is használtam) Egy DFGT-ém van ami ugye tudja a 900 fokot, de ebben a játékban nem sok hasznát vettem eddig. Ha valaki megtenné, hogy a játékban és esetlegesen kint a kormány beállításokat elmagyarázná, megköszönném (az se baj ha képet mellékel hozzá). Köszi aki segít!







  17. #17
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Szerintem igazából néhány lényeges apróság van:

    1. Logitech Profilerben érdemes a kormány teljes elfordulási szögét (ezesetben 900) beállítani RR-hez, ezt követően a játék minden autóhoz automatikusan beállítja a helyes kormányzási szöget
    2. A Settings -> Gameplay Settingsben a 'Steering Animation' opciót 'Match Setup'-ra állítani. Aztán érdemes a pályán ellenőrizni, hogy a virtuális és a valós kormány tényleg együtt mozog-e (ehhez az Animated Driver-t is értelemszerűen legalább 'Wheel Only'-ra kell tenni átmenetileg)



    3. Ha a kormányzás érzékenysége nem tetszik (ami elsőkerekes gépeknél általában fennáll), akkor a kocsi setup képernyőjének jobb felső sarkában még a Steering Lockkal finomhangolható az áttétel - ha esetleg valakinek nem világos, Szabi leírása segíthet



    (Amúgy meg nem tisztem senkit kioktani, nem is ez a célom, 15+ évvel ezelőtt a kis Formula Force GP-men én is FFB nélkül F1-eztem, de szerintem a mai szimekben már olyan szintre jutott a visszacsatolás részletessége, hogy kifejezetten hátrány anélkül menni)

  18. #18
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha lehet. Nem vagyok már kezdő pilóta, de valahogy ez a R3E nem megy nekem (pedig stat szerint 971 kör már mentem a játékkal anno). Szerintem a kormány beállítással lesz a gond, ezért szeretnék tanácsot/ötletet kérni a régi motoros profiktól, hogy hogyan ideális beállítani a játékhoz a kormányt (FFB nem használok, mert utálom soha nem is használtam) Egy DFGT-ém van ami ugye tudja a 900 fokot, de ebben a játékban nem sok hasznát vettem eddig. Ha valaki megtenné, hogy a játékban és esetlegesen kint a kormány beállításokat elmagyarázná, megköszönném (az se baj ha képet mellékel hozzá). Köszi aki segít!
    Szia,

    Ne aggódj, én 20 év, és egy akkor használt MOMO Racing FFB után vagyok újra kormány közelben, azóta kizárólag F1 játékokkal nyomtam, 1.5 hónapja tértem vissza én is a kormányhoz, jelenleg egy Fanatec Elite V1.1-be, ClubSport eSport F1 kerékbe és egy alap pedálszettbe fektettem minden játékra spórolt pénzemet. Én sem találom a fogást sem a játékon, sem a kormányon. Meg kell még szoknom. A kormányom 360 fokra van belőve hardveren, FFB levéve 30-ra Drift -2, For, SPR, Dpr 100, Fei 60.
    Játékban egyenlőre minden alapon, ami 0 értéken volt, azokat 15-20 körülire tettem, de kísérletezgetek és nézegetek fórumokon én is.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha lehet. Nem vagyok már kezdő pilóta, de valahogy ez a R3E nem megy nekem (pedig stat szerint 971 kör már mentem a játékkal anno). Szerintem a kormány beállítással lesz a gond, ezért szeretnék tanácsot/ötletet kérni a régi motoros profiktól, hogy hogyan ideális beállítani a játékhoz a kormányt (FFB nem használok, mert utálom soha nem is használtam) Egy DFGT-ém van ami ugye tudja a 900 fokot, de ebben a játékban nem sok hasznát vettem eddig. Ha valaki megtenné, hogy a játékban és esetlegesen kint a kormány beállításokat elmagyarázná, megköszönném (az se baj ha képet mellékel hozzá). Köszi aki segít!
    A Steering Angle és a Steering Lock értékek arányát érdemes olyna 24-re állítani általában. Annál kisebb érték esetén a kormányzás érzékenyebb, direktebb lesz, nagyobb esetén kevésbé érzékeny.
    Amúgy meg FFB nélkül valószínűleg eléggé speciális beállítással mész, szóval abban nem biztos, hogy az FFB-t használó pilótáké stimmel a te elképzeléseidhez.

  20. #20
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Esetleg akkor valakitől kaphatnék egy jó FFB beállítást?

    Illetve azt szeretném tudni, hogy llétezik ehhez a játékhoz is rank app azt kell használni, vagy nem kötelező?
    Apróbb cseprő dolog, hogy az ülés pozícióját valamilyen gombal nem lehet állítani, a kinai csoda autóból konkrétan nem látok ki rendesen annyira lent van az ülés gyárilag
    Bocs, hogy ilyen béna vagyok de most ismerkedem a játékkal bővebben...sorry







  21. #21
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg akkor valakitől kaphatnék egy jó FFB beállítást?

    Illetve azt szeretném tudni, hogy llétezik ehhez a játékhoz is rank app azt kell használni, vagy nem kötelező?
    Apróbb cseprő dolog, hogy az ülés pozícióját valamilyen gombal nem lehet állítani, a kinai csoda autóból konkrétan nem látok ki rendesen annyira lent van az ülés gyárilag
    Bocs, hogy ilyen béna vagyok de most ismerkedem a játékkal bővebben...sorry
    FFB-t én így használtam a G27-el, bagyjából jó lehet neked is:
    https://szimversenyzes.hu/2017/06/23...b-beallitasok/

    Az ülés pozíciót tudod állítani a Settings/Controls/Advanced menüben van Seat forward, up, down, back beállítás. Én a kurzorbillentyűkre tettem ezeket, így egyszerűen tudom állítani, ha szükséges.

  22. #22
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    FFB-t én így használtam a G27-el, bagyjából jó lehet neked is:
    https://szimversenyzes.hu/2017/06/23...b-beallitasok/

    Az ülés pozíciót tudod állítani a Settings/Controls/Advanced menüben van Seat forward, up, down, back beállítás. Én a kurzorbillentyűkre tettem ezeket, így egyszerűen tudom állítani, ha szükséges.
    Nagyon szépen köszönöm Erik, sokat segítettél! Viszont észrevettem, hogy a profilomnál nem változnak a dolgok a játékban. Ez mítől lehet nem nő a kör szám a statban nem változnak az autók az 5 évvel ezelőtti állapotot mutassa folyamatosan olyan mintha nem látna engem. Pedig Zöld a nevem online vagyok a kihívás listákban megjelenek, máshol minden oké. A Multiplayerben futott köröket nem számolja amúgy, mert vagy az utóbbi 2 napban minimum mentem vagy 200 kört az tuti







  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt lehet nézni és szurkolni:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Per pillanat 26 fónél tart a létszám, azaz 1 fő miatt nem elég egy szerver, ha jól sejtem. Ez esetben én szívesen visszavonom és jó versenyzést a többieknek mind egy szerveren! Ha nem csak ezen múlik, akkor persze jövök.

  25. #25
    Szerverbeosztás:

    01-26. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    FONTOS!! 19:40-kor LAG TESZT!


    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •