Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Per pillanat 26 fónél tart a létszám, azaz 1 fő miatt nem elég egy szerver, ha jól sejtem. Ez esetben én szívesen visszavonom és jó versenyzést a többieknek mind egy szerveren! Ha nem csak ezen múlik, akkor persze jövök.
    Szerintem tudsz jönni

  2. #27
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem tudsz jönni
    Benézek, aztán meglátjuk

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kommentár nélküli közvetítés a futamról:

  4. #29
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kommentár nélküli közvetítés a futamról:
    Tök jó csak nincs hang semmi, vagy ez direkt?







  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jó csak nincs hang semmi, vagy ez direkt?
    Dehogy direkt, rossz beállítás. De már megy

  6. #31
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Hullámvasút :)

    Huh, ez most a boxkiállásokról szólt nekem.
    Az első verseny, so so, bár 1-2 szűkebb kanyarban nem akart befordulni a versenyen végiga kocsi, érdekes módon a gyakorlás alatt ok volt, megtankolva is.
    A másodikban valamiért a tankolásnál valami programhiba lehetett, mert 30 lityi benzinre 150 kör körüli értéket írt ki a progi, a kocsi úgy viselkedett, mint egy tank.
    Az utolsó etapban falnak vágtam, így megint box és hibás gép lett a vége.
    Utoljára módosította: Perec75; 2020. 02. 13. 11:48.

  7. #32
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Felemásan alakult nekem ez a verseny.

    Q1: nem volt tiszta a köröm + hibáztam is, P4.

    R1: túl sok benzin volt a kocsiban és valamiért az első tapadás is eltűnt (lecsúsztam az ívekről stb.), szenvedtem, majd Piski Tomi csapattársam előzése után P4 lett a vége.

    SUPERPOLE: gyatra kör, P7 (vagy P8, nem is tudom)

    R2: beragadtam Nagy Balázs mögé, majd kettesben kergettük az előttünk haladókat. Szinte végig ment a vonatozás, majd P7 lett a vége.

    R3: a negyedik helyről harcosabb énemet vettem elő (amiben a kocsi is partner volt, mert jó volt a tempóm), pár sikeresen kivitelezett előzés után már Ősz Balázs mögött voltam, de nem tudtam 2 msp-nél közelebb kerülni... Így be kellett érnem a második hellyel.

    Bajnoki nyitó fordulónak jó volt, élveztem a küzdelmeket.

  8. #33
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Hockenheim

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



  9. #34
    A múlt heti patch és a véletlen difi egyesítés valamit rendesen hazavágott a Golfon, már tegnap is éreztem, hogy valami nem kerek, de most élesben jött ki igazán, egyszerűen nem lehetett vele kigyorsítani, kínomban már mindenféle technikával próbálkoztam, de a 2-3-as kombinációban és a hajtű kijáratán együtt buktunk vagy fél mp-t legalább körönként.

    Ennek ellenére a futamok azért jók voltak, az elsőn végig Zelfivel és Varga Gáborral harcoltam. A superpole körömben volt egy komolyabb hiba, de még azzal együtt is hatodik lettem, olyan szempontból viszont mindegy volt, hogy versenyen megtankolva megint nem nagyon volt esélyem, ha még az ideális ívről is lekényszerültem, úgy gyorsult le mindenki, ahogy csak szeretett volna. Remélem az S3 a következő fordulóíg kiadja a javítást, a belső buildben elvileg már megcsinálták.

  10. #35
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A múlt heti patch és a véletlen difi egyesítés valamit rendesen hazavágott a Golfon, már tegnap is éreztem, hogy valami nem kerek, de most élesben jött ki igazán, egyszerűen nem lehetett vele kigyorsítani, kínomban már mindenféle technikával próbálkoztam, de a 2-3-as kombinációban és a hajtű kijáratán együtt buktunk vagy fél mp-t legalább körönként.

    Ennek ellenére a futamok azért jók voltak, az elsőn végig Zelfivel és Varga Gáborral harcoltam. A superpole körömben volt egy komolyabb hiba, de még azzal együtt is hatodik lettem, olyan szempontból viszont mindegy volt, hogy versenyen megtankolva megint nem nagyon volt esélyem, ha még az ideális ívről is lekényszerültem, úgy gyorsult le mindenki, ahogy csak szeretett volna. Remélem az S3 a következő fordulóíg kiadja a javítást, a belső buildben elvileg már megcsinálták.

    Ezek szerint a WTCR csoportba is belenyúltak? Az megmagyarázná, h miért nem tudtam még csak megközelíteni sem a prequalos időmet a frissítés után...

  11. #36
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint a WTCR csoportba is belenyúltak? Az megmagyarázná, h miért nem tudtam még csak megközelíteni sem a prequalos időmet a frissítés után...
    Papíron csak a Hyundai hasmagassága csökkent az állítható tartománnyal együtt. De a differential beállítások is beragadtak, látszólag minden kocsinál ugyanazon az értéken.

  12. #37
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Papíron csak a Hyundai hasmagassága csökkent az állítható tartománnyal együtt. De a differential beállítások is beragadtak, látszólag minden kocsinál ugyanazon az értéken.
    Igen, azt írták is a content listában, de a diffivel kapcsolatban semmit sem találtam.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •