Találatok: 1 - 1 (1 összesen)
  1. #1

    Trophy R3E MWTCR 2020 Tavasz

    Indul a Masters WTCR 2020 tavaszi bajnokság!

    Február 12-én elrajtol a 10. éles bajnokságunk a RaceRoom-mal és a WTCR 2018, WTCR 2019 gépekkel!



    A Masters WTCR 2020 Tavasz kilenc fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A autóválasztás fix, minden résztvevőnek 1 márkával kell teljesíteni a megmérettetést, a 9 fordulóból azonban csak a 7 legjobb eredmény számít majd bele a végértékelésbe.

    A versenynaptár összeállítása során igyekeztünk új és régebben használt, pályákat kiválasztani.Valamint Nordschleife-n 1db. 1 órás futamot tartunk.

    Idén picit változtattunk a versenyek lebonyolításában. Marad a 3 futamos "versenyhétvége" , a rajtsorrendet az első versenyen a 10 perces qualifikáció, a második futamon a superpole-ban elért eredmény határozza meg. A harmadik verseny előtt nem lesz időmérő edzés, a rajtsorrendet a második futam végeredménye határozza meg, de az első 10 helyezett fordul.


    Versenynaptár:
    1. futam: 02.12 - Hockenheimring 1. futam topikja
    2. futam: 02.26 - Red Bull Ring Spielberg 2. futam topikja
    3. futam: 03.11 - Road America 3. futam topikja
    4. futam: 03.25 - Dubai Autodrome 4. futam topikja
    5. futam: 04.08 - Chang International Circuit 5. futam topikja
    6. futam: 04.22 - Hungaroring 6. futam topikja
    7. futam: 05.06 - Sonoma Raceway 7. futam topikja
    8. futam: 05.20 - Nordschleife 1h 8. futam topikja
    9. futam: 06.03 - Ningbo International Speedpark 9. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: WTCR 2018, WTCR 2019-es kategóriából 1 autóval kell rendelkezni: WTCR 2018, WTCR 2019
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Szervertagság: a GTR-Masters bajnoki futamain csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2019/2020
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával. A gyakorló szerver használata nyílt!
    • Tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy elkerüljétek a LAG-ot! Infók itt: RaceRoom - LAG
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Jelentkezés, csapatnevezés: R3E WTCR Bajnokság 2020 tavasz - Csapatnevezés
    (itt lehet csapattársakat keresni!)

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.

    Várunk minden régi és új versenyzőt, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 05. 31. 21:16.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •