Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 34 (34 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Köszönjök a replay-eket, átraktam őket a replay-es témába, így a késöbbiekben sem kell a hsz-ek között keresgélni azt.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7103

  2. #27
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjök a replay-eket, átraktam őket a replay-es témába, így a késöbbiekben sem kell a hsz-ek között keresgélni azt.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7103
    Köszönjük főni!
    Rend a lelke mindennek

  3. #28
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    B szerver

    Q - P14: Sikerült hibázni a köreimben és a tempó se volt az igazi.

    R1 - P16: Az első kanyarban volt egy kisebb balhé előttem, többen ütköztek, aminek a következtében - ha jól emlékszem - Szabó Ferencet sikerült oldalba találnom. Elnézést ezért, de nem volt esélyem elkerülni az ütközést. Az autóm eleje összetört, de szerencsére, még bőven használható maradt. A verseny feléig egy kisebb "vonat" volt előttem, többnyire tudtam tartani velük a tempót. Viszont ahogy elérkeztünk a féltávhoz, a gumi megint megszűnt létezni (Spa-hoz hasonlóan), elég durván visszaesett a tempóm, gyakorlatilag az autót sem tudtam nagyon a pályán tartani... Akik még akkor mögöttem voltak, könnyedén mentek el mellettem.
    Így a csalódást keltő utolsó helyen fejeztem be az első futamot.

    R2 - P12: A start előtt még állítottam a guminyomáson, ami így utólag jó döntés volt. A rajt jól sikerült, viszont a taktikám az volt, hogy a verseny első felében inkább spórolok, így az első kanyart ismét a mezőny végén teljesítettem, ám később valaki hibázott, így előrébb kerültem. Majd ismételten hibáztak előttem és már a 12. hely környékén autóztam. A féltáv körül a Zengo eSport autói üldöztek, de szerencsére volt még tapadásom (és ekkor már spórolni se spóroltam), így sikerült előttük maradnom. Majd szépen lassan légüres térbe kerültem, egészen a verseny utolsó köréig, amikor Szabó Ferencet értem utol. Az utolsó kanyarra próbáltam volna tartalékolni, de ott nem sok esélyem volt.
    Végül 12. lettem. Végre az abroncsok is egészen használhatóak maradtak a végére is.

    Sajnos az eddigi eredményeim nem túl jók, őszintén szólva sokkal többet vártam magamtól. Viszont tudom, hogy miben kell és tudok is még fejlődni, így bizakodva várom a következő versenyt, versenyeket.
    Utoljára módosította: adfar94; 2020. 02. 09. 23:56.

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük főni!
    Rend a lelke mindennek
    Vki mostmeg a beszámolót írja a replay-hez Kiérti?

  5. #30
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Wink B szerver

    Sziasztok!

    Hát ez nem volt semmi futam megint. Végig élveztem az egészet.

    1. futam: Az időmérőm pocsék volt. 13 helyről indultam 7.ig jutottam onnan vissza 9. Csak magamnak köszönhetem, hogy visszaestem mert olyan hibákat vétettem ami elég amatőr (de hát az is vagyok). A rajt utáni első kanyarban nagy volt a csihi puhé. Majdnem meg is forgattak 2x abban az egy kanyarban. De ez normális volt. Sokan voltunk abban az egy kanyarban. Viszont onnan szenvedtem végig, mert az első kerekről a tapadás elment szabira. Így nehéz volt tartani a helyet mert a kanyarok "jegesek" lettek. De még ezt is élveztem, a sok gépészkedést a kanyarokban.

    2. futam. Sikerült nagyon jó rajtot vennem így első lettem a második kanyarban. Ami szerencsére kitartott a végéig. Mammael Erik ne sajnáld. Mióta "versenyzem" még csak a közelében sem voltam semmilyen jó helynek. Ez igazi meglepetés volt. Végig teljesen izgultam mi lesz. Saját magamat kellett nyugtatnom, hogy nyugi csak szépen ahogy kell. A 4.-5. körben magamra rántottam mindenkit mert a leváltás helyett felváltottam és csak pilláztam miért nem megy. Utána még pár kanyar kellett ahhoz hogy felfogjam mi történt. Azután meg szerencsém volt, hogy aki mögöttem volt azok el voltak egymással.
    Srácok köszönöm ismét a pozitív élményeket. Gratula a szervezőknek!

    Viszlát Chang-ban. (még hallani se halottam róla)

  6. #31
    Idézet Eredetileg Zadi írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamon két bodicseket is adtam neked. Rettenetesen sajnáltam, és valahogy próbáltam visszaadni a helyet neked.
    Közbe meg nem akartam, hogy Kiskovács Mátyással szembe pozíciót veszítsek, szóval egy rohadt nehéz helyzetbe találtam magam.
    Ha óvni akarsz, nyugodtan tedd meg.


    Viszont örültem a küzdelemnek, mindkét futamon!!
    Végre nem légüres térben kellett autóznom, mint Spa-ban.

    Kíváncsi leszek Chang-ra, mert ott eddig GT500 meg GT300 autókkal mentem, hátha ezzel élvezetesebb lesz.
    Nem óvok, nem volt semmi durva. Én is megbökötleke néha, amikor elém kerültél, persze nem direkt, csak nem ugyanott fékeztünk és gyorsítottunk, így időnként össze-összeért a két kocsi. Láttam, hogy Mátyás közelít mögötted és nagyon örültem neki. Itt a védekezés ki tudott venni fél-egy másodpercet is a köridőből, így levegőhöz jutottam. Igazából itt a célegyenes volt csak előzési lehetőség, azt meg igyekeztem kivédeni, hiába is kerültél elém féktávon többször, a T1-T3 kombináció végére én maradtam jobb helyen a kanyargás miatt.
    Szerintem egy remek védekezési gyakorlat volt ez számomra, nektek meg is-is, illetve támadási

  7. #32

  8. #33
    Sziasztok!Nekem sajnos ez a hétvége se jött össze valamilyen pozitívan de mind1 majd legközelebb
    Első futam:Sikerült jót rajtolnom és az élmezőnnyel tempót tartani.Egész futam során Zengő Ádám és Mammel Erik kollégával nagyot csatáztam,de mint mindig történnie kellett valaminek és az a bizonyos eset az utolsó körben köztem és Mammel Erik között történt.Következménye nincs az esetnek, mert ez benne van a versenyzésben és én nem akarok óvást tenni (lenne értelme de nem szeretnék).Az a lényeg, hogy nincs harag.
    Második futam:A rajt itt is jól sikerült és itt is az élmezőnnyel csatázhattam köszönhetően a fordított rajtrácsnak, DE persze megint történt valami.Saját hibámból kimentem a kavicságyba a T8 nál és ennek következtében rengeteg pozíciót vesztettem és onnantól nem történt valami sok sajnos....
    Tanulság:Erre a pályára jó pár napot rászántam de a versenynapra hibát hibára halmoztam.A jövőben próbálok még ennél is jobb tempót kicsikarni ebből a Seat ból.Remélem a legjobbakat mindenkinek!See you in Chang!!

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Egesz jol sikerult az idomero, a futam eleje is, de sajnos eleg elkeserito a helyzet?

    Teljesen egy temponk volt Morvai Norbival, de 5 kor utan elkopott a gumi koronkent kaptam fel masodpercet.

    A mezony egy reszenek van olyan setupja, amivel nem kopik a gumi ilyen mertekben. Kuldjetek egy setet vagy aruljatok el kerlek, hogy mit kell ehhez atallitani, mert most olyan, mintha masik autot vezetnek ,versenytavon eselyem sincs.

    Koszonom elore is!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •