Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC SEAT LEON TCR - Mugello - 02.09

    Kedves Versenyzők!

    SEAT LEON TCR bajnokságunk második futama következik. A bajnokság nagy csatákat, test-test elleni harcokat tartogat, így ismét izgalmas futamokra számíthatunk. Gyertek és hajtsuk meg ezeket az "elsőkerekes" méregzsákokat, na meg egymást! Ne felejtsétek, hogy két futam dobható! Tehát még semmi nincs veszve!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    1. Futam: Mugello osrw - rank (letöltés)

    Autó: SEAT LEON TCR 1.4 (letöltés)

    Időpont: 2020.02.09. (VASÁRNAP)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*16 kör) (kb.30 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - SEAT #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - SEAT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: SEAT LEON TCR Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 02. 08. 19:05.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Kickelve lettem a szerverrol (You have voted to kick...). Miert?
    Resztvevok:
    Gabor Nyers, Matyas Kiskovacs, Peter Szanto es jomagam.

  3. #3
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Valószínű véletlen valaki session váltás helyett kicket nyomott, a többiek meg megszavazták.

  4. #4
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű véletlen valaki session váltás helyett kicket nyomott, a többiek meg megszavazták.
    Igy jartam

  5. #5
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok.

    Miért nem gyári Mugello-n megyük? Boxok miatt? Hány főre gondoltatok szerverenként?

  6. #6
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Miért nem gyári Mugello-n megyük? Boxok miatt? Hány főre gondoltatok szerverenként?
    ....letöltöttem, 34 fő

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Miért nem gyári Mugello-n megyük? Boxok miatt? Hány főre gondoltatok szerverenként?
    Max 30 fő lehet egy szerveren
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    Question

    Sziasztok!
    A Versenyszabályzatban ezt olvasom:
    "Azon pilóták, akik neveztek, de nem indulnak a futamon, büntetésben részesülnek!"

    Milyen büntetésre számíthat, aki nevez, de nem tud elindulni a futamon? Sajnos nem tudom, hogy visszaérek-e időben a futam előtt. És, ha csak a másodikon indulok? Viszont, ha nem nevezek, akkor Murphy szerint biztos visszaérek, de nevezni már nem fogok tudni
    Köszi!

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A Versenyszabályzatban ezt olvasom:
    "Azon pilóták, akik neveztek, de nem indulnak a futamon, büntetésben részesülnek!"

    Milyen büntetésre számíthat, aki nevez, de nem tud elindulni a futamon? Sajnos nem tudom, hogy visszaérek-e időben a futam előtt. És, ha csak a másodikon indulok? Viszont, ha nem nevezek, akkor Murphy szerint biztos visszaérek, de nevezni már nem fogok tudni
    Köszi!
    Nevezzél a futamra és jelezd a futam előtt, hogy nem biztos hogy hazaérsz. Így nem fogunk megbüntetni. Illetve még a futam napján este 7 óra előtt visszatudod vonni ha nem érsz haza.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Toth Zoltan Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 12. 14.
    Város
    Badacsonytomaj
    Üzenetek
    10
    Sziasztok.

    Mugello Pályára valami használható Beállítást valaki meg tudna osztani ? Eléggé nehezen találom az ideális beállítást Nem vagyok nagy Configos 1:53 as idő meg csak álom főleg ezzel a kocsi beállítással

  11. #11
    van pár váratlan féktáv hátulról
    https://www.youtube.com/watch?v=vSZ9bz6Z2AU

    Ui.: meg nem árt majd egy másik szélvédő

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futamtáv 2x16 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A futamtáv 2x16 kör lesz.
    Csak éljék túl a gumik ...na meg a gyorsvonat 10-en x ember van 1 mp-n belül , hatalmas tolongás lesz Izgalmas futamot mindenkinek .

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*16 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Figyelem!

    Egy-két fontosabb infó a bajnokságban való részvételhez!



    Jó versenyeket és jó szórakozást kíván a szervezőség!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80

    nevezés

    Sziasztok! Van esély, hogy nem érek haza ma az időmérőre ( Bozso Marci SEAT LEON TCR - Mugello), de arra is, hogy igen. Így a nevezésem mégsem vonom vissza. Ha mégsem tudnék részt venni a mai fordulón, kérlek a büntetésem kezeljétek annak megfelelően, hogy mindent megtettem, hogy elindulhassak. Köszönöm!
    Bozso Marci

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-30. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Morvai Norbert -> Kéri Szabolcs
    31-43. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Mammel Erik -> Kökény Gábor


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Nézzétek, élvezzétek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #19
    Teszt szerverek mennek.

  20. #20
    A szerver 2. futamán a rajt után elment az FFB, pontosabban nem középre rántotta a kormányt, hanem kifelé, jól behimbált, ezért nyomtam satu féket még az egyenesben. Bocs, akit érintett az ügy! Megyek jól leb@szom a szerelőimet...

  21. #21
    fuuu emberek én nem tudom nektek hogy nem kopnak el a gumik de mindkét futam vége korcsolyázás lett nekem
    már visszavettem a kerékdőlést a széttartást próbáltam minnél egyenesebb kormányálással kigyorsítani de a 10. körtől már mindegy volt
    még a bal láb fék sem segített kanyar közben
    a 2. futamra állítgattam picit már egész jól vezethető volt a 9. körig onnantól pedig estem keltem ugyhogy utólag is bocsánat aki előtt szerencsétlenkedtem
    egyben megjegyezném ha van estleg valakinek valami nem titkos ötlete autóbeállítás terén szívesen és nagy köszönettel fogadnám

  22. #22
    Frissiben egy replay visszanézés után a B-szerver versenyeiről

    R1 - nagy küzdés volt Zengő Ádámmal, aztán Kiskovács Mátyással. A végére a gumik megadták magukat, így nagyon nehéz volt tartanom a mögöttem jövőket. Mátyással aztán votl egy kis kocc a T2-ben (ha jól rémlik) és abból én jobban jöttem ki, sajna azt a replay-t nem tudtam visszanézni, mert csak R2 maradt meg.

    R2 - Rajt után a T1-ben kicsit szűken fordultam Vida Zoli meleltt, de én jártam rossul, veszítettem egy-két helyet. Két kör alatt aztán a második helyre kerültem, részben előttem koccanók jóvoltából, részben Mészáros Gábor megpöccintése miatt. Utólag visszanézve az én hibám vita nélkül, elnézést kérek érte. A verseny második felében - ezúttal óvatos és gumispórolós autózgatás után - aztán Zengő Ádámmal ismét egymásra találtunk, amihez csatlakozott csapattársam, Felelnbeck Zsolti is egy felzárkózás után és kellemes kis vonatot siekrült magam mögé gyűjtenem Nem egyszerűen, de bejöttünk 2-3. helyen, Balogh Gábornak meg gratuláció a komolyabb hiba nélkül elért győzelemhez. Bocs, hogy ilyen unalmasra sikeredett

    Úgy érzem, a Spa-i "hétvégéhez mérten kevésbé volt a mezőny izgága, pár koccanás megesett, de alapvetően figyeltünk egymásra.

  23. #23
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Az első verseny 2. kanyarjában akkora lagot kaptam,hogy esélyem sem volt semmire.
    Nem tudom mitől volt vagy, hogy lehetne ezen segíteni Spa-ban nem volt ilyen.
    Mindenesetre aki ez miatt vesztett azért elnézést!
    Pedig quali is rendben volt, éreztem a pályát kár, hogy az aszfalt nem volt hűvösebb.
    Szoros volt azok az egy ezredek..

    Na szóval lag után visszaestem szinte a végére egy tömegbalesetbe is belekeveredtem így a 2. futam is elszállt így, ennél jobbat vártam mindenesetre.
    Másnak volt lagja?
    Utoljára módosította: Balogh András; 2020. 02. 09. 23:04.

  24. #24
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Értékelés

    Én is úgy éreztem, hogy mindenki nagyon összekapta magát, legalábbis én kimaradtam mindenféle nagyobb adok-kapokból. Egy-két kisebb kocc volt, de azok bőven belefértek a túraautózásba, legalábbis amikben érintett voltam. Köszönöm mindenkinek, remek kis verseny volt, pedig őszintén szólva a rajt előtt 1 órával még a nevezést is visszavontam, mert nem volt meg a tempóm (nemröhög, az is tempó, csak lassú ). Aztán végül remek versenyt futottam, amikor hibáztam, akkor sem rontottam el senki versenyét. Még dolgoznom kell, hogy ne legyen ennyire könnyű hibára kényszeríteni...

    Replayek (B Szerver):
    https://drive.google.com/drive/folde...hL?usp=sharing
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  25. #25
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Frissiben egy replay visszanézés után a B-szerver versenyeiről

    R1 - nagy küzdés volt Zengő Ádámmal, aztán Kiskovács Mátyással. A végére a gumik megadták magukat, így nagyon nehéz volt tartanom a mögöttem jövőket. Mátyással aztán votl egy kis kocc a T2-ben (ha jól rémlik) és abból én jobban jöttem ki, sajna azt a replay-t nem tudtam visszanézni, mert csak R2 maradt meg.

    R2 - Rajt után a T1-ben kicsit szűken fordultam Vida Zoli meleltt, de én jártam rossul, veszítettem egy-két helyet. Két kör alatt aztán a második helyre kerültem, részben előttem koccanók jóvoltából, részben Mészáros Gábor megpöccintése miatt. Utólag visszanézve az én hibám vita nélkül, elnézést kérek érte. A verseny második felében - ezúttal óvatos és gumispórolós autózgatás után - aztán Zengő Ádámmal ismét egymásra találtunk, amihez csatlakozott csapattársam, Felelnbeck Zsolti is egy felzárkózás után és kellemes kis vonatot siekrült magam mögé gyűjtenem Nem egyszerűen, de bejöttünk 2-3. helyen, Balogh Gábornak meg gratuláció a komolyabb hiba nélkül elért győzelemhez. Bocs, hogy ilyen unalmasra sikeredett

    Úgy érzem, a Spa-i "hétvégéhez mérten kevésbé volt a mezőny izgága, pár koccanás megesett, de alapvetően figyeltünk egymásra.

    Az első futamon két bodicseket is adtam neked. Rettenetesen sajnáltam, és valahogy próbáltam visszaadni a helyet neked.
    Közbe meg nem akartam, hogy Kiskovács Mátyással szembe pozíciót veszítsek, szóval egy rohadt nehéz helyzetbe találtam magam.
    Ha óvni akarsz, nyugodtan tedd meg.


    Viszont örültem a küzdelemnek, mindkét futamon!!
    Végre nem légüres térben kellett autóznom, mint Spa-ban.

    Kíváncsi leszek Chang-ra, mert ott eddig GT500 meg GT300 autókkal mentem, hátha ezzel élvezetesebb lesz.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •