Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: GT4 - Spa 02.05.

    Kedves Versenyzők!

    2020.02.05 - szerda este - RaceRoom FUN futamot tartunk! A GT4 autókat hajtjuk meg Spa-Francorchamps-ban!





    Szimulátor:
    RaceRoom(INGYENES)
    Pálya: Spa-Francorchamps
    Autók: GT4
    Időpont: 2020.02.05 - szerda
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 20 perc
    Futamtáv: 2x30 perc (Második futam fordított rajtráccsal, első 10 fordul)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real

    Szerver: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters

    KÖRIDŐK


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:


    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: GT4
    • Pálya: Spa-francorchamps
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 01. 25. 17:31.

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    nem találok szervert

  3. #3
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    nem találok szervert
    Elindítottam a szervert, a kezdésig lehet gyakorolni.

  4. #4
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Szerver

    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    nem találok szervert

    Hi,

    nálam is csak akkor jelenik meg, ha a FULL és EMPTY is ki van pipálva a szűrésben, de működik.

  5. #5
    Szerver fut!

    Jelenleg kb. 60 perc practice van hátra, utána a kiírásban található időrendben indul a program.

    Jó szórakozást!

    szerver: GTR-MASTERS.HU - FUN*
    jelszó: masters

  6. #6
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Jó kis futamok voltak, nagyon élveztem csak kár hogy ilyen kevesen voltunk!

  7. #7
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41

    Smile

    Jó futam volt.

    20 év kihagyás után az elsődleges célom a túlélés volt.
    3 hetes kormány, 3 nappal a verseny előtt módosított fékpedál, ráadásul a Porsche nem a nekem fekvő autó volt, megkoronázandó a futam előtt 1 nappal jött fizika frissítés a kocsira, ami borított minden beállításomat (ami addig sem volt túl erős.)
    Mindenképpen pozitív benyomások a közösségtől és a versenyről.

    Köszi srácok!

  8. #8
    Az első futamon sikerült kvalira tankolva elindulni, így mehettem ki tankolni, ráadásul kétszer is, mert nem állítottam át a mennyiséget, amihez bekaptam még egy áthajtásos gyorshajtásért, szóval az nem az én köröm volt
    A második már rendben volt, de sok minden nem történt, nagyjából magányosan elautózgattama célig. Tényleg nem ártana még pár ember!

  9. #9
    Az nem jött jól, hogy pont most változtattak a Porsche fizikán, már eleve gondjaim voltak a gumik felmelegítésével azelőtt is, írtam is ezzel kapcsolatban a hivatalos fórumra, de az egyik fejlesztő diszkréten elküldött melegebb éghajlatra, hogy há' vezessem gyorsabban. De most még az eddigi setem brutálisan túlkormányzottá is tette. De a második futamra már jobban összeállt a dolog, a gumikat is sikerült megdolgozni.

  10. #10
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Melyik Porsche-nak változott a fizikája? A kajmánnak vagy az újnak?

    Én az első futamon durván elkalkuláltam a benzint, így egy laza 25 literrel raktam bele többet, mint kellett volna. Nem is tudtam tartani Kristófot a 2. szektorban. Az első körökben volt alkalmam gyakorolni a védekezést, de nem tudtam sokáig tartani. :-)

    A második futamon már könnyebb autóval indultam. Sikerült egy jó rajtot venni, gyorsan áthámoztam magam 3 autón, de aztán egy apró hiba miatt ketten vissza is előztek. Jót meccseltem Varga Gáborral, akit végül sikerült megelözni, de addigra Balázs meg Kristóf már 10mp-re elmentek. Nem gondoltam volna, de sikerült olyan tempót menni, amivel ledolgoztam ezt a hátrányt és gyakorlatilag majdnem egyszerre értük utol Balázst a Kristóffal. Kristóf elment Balázs mellett, egy pár körrel később én is, a végére maradt 2 köröm, hogy Kristóffal eldöntsük a P1-et, de ez most nekem sikerült jobban. Ez egy ritka élvezetes futam volt!
    Még nem tudom, hogy lesz e időm indulni a bajnokságban, de remélem azért ott többen leszünk. Szeretem ezt a kategóriát, mert nagyon élvezetes vezetni őket.

  11. #11
    Optimális guminyomásra van valami érték? Nálam olyan 24-25 psi körül volt futam közben. KIcsit lejjebb vettem a default-hoz képest, de nem vagyok benen biztos, hogy ez jó ötlet volt. Tulajdonképpen stabilan tudok autózni a BMW-vel, csak épp van 2-3 mp lemaradásom, úgy érzem tapadás miatt.

  12. #12
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Optimális guminyomásra van valami érték? Nálam olyan 24-25 psi körül volt futam közben. KIcsit lejjebb vettem a default-hoz képest, de nem vagyok benen biztos, hogy ez jó ötlet volt. Tulajdonképpen stabilan tudok autózni a BMW-vel, csak épp van 2-3 mp lemaradásom, úgy érzem tapadás miatt.
    Én default guminyomással mentem eddig minden alkalommal.

  13. #13
    Soós Attila Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 01. 28.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik Porsche-nak változott a fizikája? A kajmánnak vagy az újnak?

    Én az első futamon durván elkalkuláltam a benzint, így egy laza 25 literrel raktam bele többet, mint kellett volna. Nem is tudtam tartani Kristófot a 2. szektorban. Az első körökben volt alkalmam gyakorolni a védekezést, de nem tudtam sokáig tartani. :-)

    A második futamon már könnyebb autóval indultam. Sikerült egy jó rajtot venni, gyorsan áthámoztam magam 3 autón, de aztán egy apró hiba miatt ketten vissza is előztek. Jót meccseltem Varga Gáborral, akit végül sikerült megelözni, de addigra Balázs meg Kristóf már 10mp-re elmentek. Nem gondoltam volna, de sikerült olyan tempót menni, amivel ledolgoztam ezt a hátrányt és gyakorlatilag majdnem egyszerre értük utol Balázst a Kristóffal. Kristóf elment Balázs mellett, egy pár körrel később én is, a végére maradt 2 köröm, hogy Kristóffal eldöntsük a P1-et, de ez most nekem sikerült jobban. Ez egy ritka élvezetes futam volt!
    Még nem tudom, hogy lesz e időm indulni a bajnokságban, de remélem azért ott többen leszünk. Szeretem ezt a kategóriát, mert nagyon élvezetes vezetni őket.
    Content updates:


    • Bosh DDU4 - (data display seen in cars such as the Tatuus F4) - Fixed the Oil and Water temperatures that were swapped.
    • Aquila - Physics updates
    • Audi RS TT VLN - Physics updates
    • All Manual Gearbox cars - Reduced dogbox RPM to encourage more lifting when changing gears.
    • BMW M1 - Updated cockpit art
    • DTM (all years) - Reduced default FFB multipliers
    • Formula RaceRoom 90 - Tweaks to AI behaviour
    • Group 4 and Procar classes - Increased tyre heating and reduced default tyre pressures accordingly
    • GTR3 Car Class - Tweaks to AI behaviour
    • GTR3 Class BOP - Improved BOP of the older generation of GT3's. Porsche 911 GT3 R (2019) +20 Kg ; Mercedes AMG GT3 +15 Kg
    • GTR4 Class BOP - Adjustments
    • Hyundai I30 TCR - Reduced rear ride height and its adjustment range
    • Lotus Evora GT4 - Tweaks to pit limiter timings as well as engine orientation
    • Nissan GTR R32 - New sounds, updates to cockpit art.
    • Porsche Cayman (all types) - Adjustments to car physics
    • Porsche 911 GT3 Cup - The current model has now been modified to Endurance specs. The car now has Traction Control as well as more car setup adjustments allowed. The Cup specs will now be only available in upcoming Porsche Carrera Cup classes.
    • RUF CTR3 + RT12R GT2 and GT3 - Fixed a bad collision box
    • Silhouette Class - Physics updates
    • WTCC 2015/2016 - Fixed Chevrolet Cruze not having adjustable Tyre Pressure
    • Mount Panorama (Bathurst) - Tweaks to pitlane ambient sounds
    • Ningbo - Flipped the starting grid so the pole position starts on the right side, on the trajectory.
    • Nuerburgring GP Fast Chicane - Fixed rolling starts that could sometimes be bad for AI.
    • Portimao (all layouts) - Moved the spawn location used in Time Attack and rolling start qualifying.
    • Silverstone - Fixed AI running wide in turn 1 after a rolling start on GP and International layouts.
    • Zhuhai - Improved performance
    • Zolder - AI control in pitlane should no longer result in hitting a guardrail

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •