Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Oschersleben- GT

  1. #1
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Oschersleben- GT

    Már megint abba a hibá estem, hogy a bemelegítőn marha meleg volt, de a futamon egyre csak hült a pálya... Nem is kicsit!
    Az x körben az uccsó kanyarban csak egy csöppel adtam elöbb gázt--> bal első defekt! (Hurrá) Az egész pályát végig kellett tötyögnöm...
    Ez még mind semmi, a 2. boxnál, keveset tankoltam, és 5-6 körrel a vége elött láttam, hogy vissza kell vennem, de már késő volt! Ezen a kis apróságon csúszott el a 7. helyem, sőt talán a 6.! Bár kemény gumikkal egyre nehezebb lett volna...
    Jól van, ebből is tanultam! Ez a lényeg!

  2. #2
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Oschersleben- GT

    Végre sikerült elindulnom a futamon . Míg ti felvezetőn mentetek, túráztattam a gépet, hogy legalább a motor melegedjen fel üzemi hőmérsékletre. A hideg gumik kissé csúszkálóssá tették az első körömet.Utolértem Gusztávot, majd felváltva adtuk egymásnak a pozíciót. Verseny közben éreztem, hogy még mit kellett volna változtatni kicsit az autón. Sajna némely kanyarban nem voltam ura az autónak 100%-ban és ez visszaköszönt, mert párszor ki is csúsztam, utolsónál felfüggesztés: szevasz. Szerintem sikerült megfelelő gumit választani. Elől lágy hátul közepes kombináció végig optimálison vagy közelben volt. Most végre lesz időm gyakorolni mert szünet van.

  3. #3
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Oschersleben- GT

    He-he, 1 órásra volt a setupom beállítva, így 1 órás versenyt terveztem. A 30. percben ugrott le, hogy a GT 1,5 óra. Na egye fene, telenyomtam max. benyával így a végére maradt 4 körre elegendő. Csak sajna a soft-med gumipáros nem bírta az egy órát. Az utolsó 15 percben végig a boxot hallgattam: "elkoptak a gumik teljesen, de most már tényleg". 30mp-re volt az 5. helyezett, a végén lett 12mp. A 3. helyezett meg 0,2 mp-re. Rezső, jó kis meccs volt, sajna a kopott gumik beleszóltak, így nem erőltettem tovább.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  4. #4
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Oschersleben- GT

    Nemszeretem pályához nemszeretem autót választottam. Jól alakult az időmérő, de meg kellett szakítanom egy gyors Aston Martin installálás miatt Visszajöttem, és az utolsó pillanatokban sikerült egy jó kört mennem, így én lettem a legjobb Saleenos Vitézkedésem kb a negyedik körig tartott, mikor Csiki Peti a nagy vonatozásban megpördült, én meg nem tudtam elkerülni az ütközést. Maga elé engedett utána pedig gyorsabb volt, viszont fél kör múlva vissza is engedtem, mert a kocsival volt valami gáz, balra nehezen akart kanyarodni és így nem mertem bevállalni pozícióharcot. Gézát üldöztem utána kitartóan, de megelőzni nem tudtam, sőt egy féktávot el is néztem és inkább kiengedtem az autót minthogy kilökjem. Kb. itt úszott el a maradék esélyem hogy versenyben legyek a dobogóért utána már eseménytelen futamom volt, kiesések miatt nyertem csak pozíciókat. Gratulálok Piski Tominak, és a Saleenos kollégáknak, kb így szerettem volna én is szerepelni...
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    275

    Re: Oschersleben- GT

    Grat Mindenkinek!
    Sajna még mindíg várat magára a költözésem, így a gépköltözés is
    Amugy nagyon szeretem ezt a pályát, rövidsége miatt. Amugy 1:24.406-os PB-mel úgy látom nem sok vizet zavartam volna, de hát ilyen ez. Ez az idény asszem (már nem most) elment. Konkrétan ki sem használom a servermanit, de én hibám, kell nekem dolgozni jönni BPre
    Grat mindenkinek mégegyszer, Ákos fiam te meg szedd össze magad!!!
    Zoe

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •