Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg mindig nem vagom ezt a plakat dolgot
    Erre lett cserélve az eddig első hsz-es "plakát".

    És mivel volt erre irányuló szavazás is ezért érdeklődtem, mivel tulajdonképpen semmi nem tudunk arról hogy a bajnokság egyes futamai milyen hosszal, milyen napszakkal, és milyen időjárási körülmények közepette fognak lezajlani

    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha le lennének egyértelműen írva a bajnokság részletei nem merülne fel a kérdés
    Sajnálom, de olyan információt amit még mi sem tudunk nem tudunk megosztani.
    Még fogalmunk sincs hogy melyik futam lesz naplementében, vagy napfelkeltében. Ez az ami abszolút lényegtelen.
    De az jó hír hogy ez a legnagyobb problémád a szervezéssel.

  3. #28
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    mivel tulajdonképpen semmi nem tudunk arról hogy a bajnokság egyes futamai milyen hosszal, milyen napszakkal, és milyen időjárási körülmények közepette fognak lezajlani
    Pedig már válaszoltunk a kérdésre.
    A hivatalos verseny szabályzat és vereseny naptár-t szombat, vagy vasárnapi nap folyamán tudjuk kihirdetni.
    Az időjárás ki van írva a verseny szabályzatban és az első hozzászólásban is. Ha nem olvastad, akkor most érdemes.

    Szerk:
    Illetve ha van még valami amit nem tudsz, várjuk örömmel a kérdéseket, hátha másnak is segít.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 01. 30. 15:39.

  4. #29
    Sziasztok! Az Audival szeretnek indulni. Nevezni sikerult de nincs vele mert korom. Nem tudtam h lezarult a preki. Azert megoldhato?

  5. #30
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az Audival szeretnek indulni. Nevezni sikerult de nincs vele mert korom. Nem tudtam h lezarult a preki. Azert megoldhato?
    Nevezni bármelyik autóval nevezhetsz, idő nélkül az utolsó szerveren indulhatsz (amennyiben több szervernyi nevező összejön, egyetlen szerver értelemszerűen egyben az utolsó is).

  6. #31
    Hanyan leszunk 1 szerveren? Azert is kerdem mert sok autoval lehet lesznek fps gondjaim

  7. #32
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Hanyan leszunk 1 szerveren? Azert is kerdem mert sok autoval lehet lesznek fps gondjaim
    Én le szoktam venni a látható autók számát 18-ra, úgy viszonylag tűrhető szinten marad az FPS nagy mezőnnyel is.

  8. #33
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Streamet lecci, Asztalos Andrisnak előben szeretnék drukkolni. Bárki ha tud kérem linkeljen.
    Jó bulizást mindenkinek ma estére

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Streamet lecci, Asztalos Andrisnak előben szeretnék drukkolni. Bárki ha tud kérem linkeljen.
    Jó bulizást mindenkinek ma estére
    Itt lehet szurkolni de csak nekem!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 22-ig. Szarka András - Asztalos András

  11. #36
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Itt lehet szurkolni de csak nekem!
    zsír popkorn bekészítve...

  12. #37
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Első kanyar előtt kaptam egyet hátulról TT-től...gondoltam itt feladom..aztán cska elindultam, próbáltma felmérni a károkat, attól eltekintve hogy fura volt a kigyorsítás, és kicsit hektikusak voltka a féktávok, elég random volt hogy milyen hosszan álltam meg, elég jól tudtam meni, gondotlam megyek annyit hogy beleférjen a benzin, és megjavítom, aztán a szokásos távról nem tudtam megállni a T1-ben, pedig eszem ágában se volt előzni...mégis belemntem most én TT-be...megette a fene ezt...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #38
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Ne rakjatok fel kvalis fékpadot 1,5 órás futamra!

  14. #39
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    A felvezető körre indulásnál Poszmik Gilbert elé keveredtem, nekem fel se tűnt, csak az első pár kanyar után. Utána lassítotgattam, félrehúzódtam párszor, de nem tűnt úgy, hogy el akarsz menni mellettem. Legközelebb konkrétabban beleállok a fékbe, ha ilyen szitu van, most tartottam tőle, hogy nagyon megfogjuk a mezőnyt. A célegyenesben meg még szép, hogy behúzódtam a te oldaladra, az előttem lévő balra húzodott, akkor nekem az a reális, ha én pedig jobbra. Oké, h nem így álltunk a rajtrácson, de ha már nem sikerült megoldani a helycserét, akkor alkalmazkodjunk.

  15. #40
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Első kanyar előtt kaptam egyet hátulról TT-től...gondoltam itt feladom..aztán cska elindultam, próbáltma felmérni a károkat, attól eltekintve hogy fura volt a kigyorsítás, és kicsit hektikusak voltka a féktávok, elég random volt hogy milyen hosszan álltam meg, elég jól tudtam meni, gondotlam megyek annyit hogy beleférjen a benzin, és megjavítom, aztán a szokásos távról nem tudtam megállni a T1-ben, pedig eszem ágában se volt előzni...mégis belemntem most én TT-be...megette a fene ezt...
    Bocs Sziszka, amatőr hiba volt, nem csináltam még ilyet a hosszú ACC-s pályafutásom alatt. Ami ha jól számolom, 4 egész nap...

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Simresults (olyanamilyen)

  17. #42
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    A felvezető körre indulásnál Poszmik Gilbert elé keveredtem, nekem fel se tűnt, csak az első pár kanyar után. Utána lassítotgattam, félrehúzódtam párszor, de nem tűnt úgy, hogy el akarsz menni mellettem. Legközelebb konkrétabban beleállok a fékbe, ha ilyen szitu van, most tartottam tőle, hogy nagyon megfogjuk a mezőnyt. A célegyenesben meg még szép, hogy behúzódtam a te oldaladra, az előttem lévő balra húzodott, akkor nekem az a reális, ha én pedig jobbra. Oké, h nem így álltunk a rajtrácson, de ha már nem sikerült megoldani a helycserét, akkor alkalmazkodjunk.
    En Zelfel Tamast hagytam le a felvezetonel, de nem is vettem eszre. Vallalom a buntetest, csunyan beneztem. (Mentsegemre szolgaljon, hogy 38 fokos lazam van Es nem lapmalaz )
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 02. 03. 01:15. Indoklás: bena vagyok

  18. #43
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    A felvezető körre indulásnál Poszmik Gilbert elé keveredtem, nekem fel se tűnt, csak az első pár kanyar után. Utána lassítotgattam, félrehúzódtam párszor, de nem tűnt úgy, hogy el akarsz menni mellettem. Legközelebb konkrétabban beleállok a fékbe, ha ilyen szitu van, most tartottam tőle, hogy nagyon megfogjuk a mezőnyt. A célegyenesben meg még szép, hogy behúzódtam a te oldaladra, az előttem lévő balra húzodott, akkor nekem az a reális, ha én pedig jobbra. Oké, h nem így álltunk a rajtrácson, de ha már nem sikerült megoldani a helycserét, akkor alkalmazkodjunk.
    Szia,

    Én egyből észleltem próbáltam is melléd menni de a SPA-i futam tanulsága alapján én nem mertem előzni, nem tudtam hogy képben vagy-e...A rajtnál miután láttad hogy hibáztál el kellett volna engedned szerintem.

    A kiforgatásért sorry még egyszer, úgy gondoltam ha visszaadom a poziciót úgy korrekt, így is tettem.

  19. #44
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Én egyből észleltem próbáltam is melléd menni de a SPA-i futam tanulsága alapján én nem mertem előzni, nem tudtam hogy képben vagy-e...A rajtnál miután láttad hogy hibáztál el kellett volna engedned szerintem.

    A kiforgatásért sorry még egyszer, úgy gondoltam ha visszaadom a poziciót úgy korrekt, így is tettem.
    Mindegy, ez már így alakult, mondom részemről annyi a tanulság, h következő ilyen szituban még konkrétabban le kell lassítanom és félrehúzódnom. A rajtnál el is engedtelek, mármint az egyes kanyarnál a féktávot direkt lazábban vettem, nem is védekeztem ellened. Gondoltam rá, h már az egyenesben elveszem, de akkor valszek nem csak te mentél volna el mellettem.
    Semmi gond, ez részemről is korrektvolt, hogy visszaengedtél.

  20. #45
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    annyi a tanulság, h következő ilyen szituban még konkrétabban le kell lassítanom és félrehúzódnom
    Csak magánvélemény, de általánosságban nem biztos, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Szinte garantált, hogy 3-4 autónyira, vagy messzebb már lesz olyan, akinél takarásban vagy, mindenki egyre később tud csak reagálni a torlódásra, könnyű ezzel balesetet előidézni (ráadásul a formációt megbontó pilótát meg lehet előzni, ezzel esetleg mások is visszaélhetnek). Hogyha a mögötted érkező láthatóan szeretné visszavenni a helyét, nem tartja a sort, villog... stb. akkor le lehet zavarni a helycserét, de egyébként hagynám a dolgot. Olyan szempontból egyszerű a képlet, hogy ha páros a rajtpozíciód, akkor indulásnál a melletted lévőt magad elé kell engedni, ha páratlan, akkor tied az elsőbbség. Az ilyen eseteket el lehetne kerülni, ha kicsit szellősebben indulnánk el és várna mindenki addig, amíg minden előle induló mozgásba lendül.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •