Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)
  1. #26
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék állásfoglalást kérni a Tisztelt VB-től a következő helyzetekkel kapcsolatban, mert a régi GTR-es és AC-s szabályzattal ellentétben ezek most nincsenek kirészletezve:
    - A tegnapi monzai futamon verseny közben megszakadt a kapcsolatom a szerverrel. Mennyire lett volna szabályos, ha visszalépve a szerverre folytatom a versenyt?
    - Az előző helyzetet tovább gondolva, ha a verseny közben valamilyen oknál fogva ESC használatával kilépek a boxba, onnan újra versenybe állhatók?
    Erre kaphatnék választ?


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  2. #27
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Erre kaphatnék választ?


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről
    " - Az előző helyzetet tovább gondolva, ha a verseny közben valamilyen oknál fogva ESC használatával kilépek a boxba, onnan újra versenybe állhatók?"

    En ezt tettem a Szabo Urral tortent utkozesem utan es eddig nem lettem DSQ-zva. Esetleg majd most

  3. #28
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Erre kaphatnék választ?


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről
    ACC szerver automatikus időbüntetést szab ki annak aki kilép a boxba. Amikor teszteltük akkor sem újra csatlakozással, sem box-ba vissza lépéssel nem lehetett időt nyerni.
    Azt nem tudjuk hogy az azóta érkezett update-ek hoztak e ebben változást.
    Amennyiben óvás érkezik hogy valaki evvel időt nyer, akkor a VB elbírálja az esetet. Ha a szerver megfelelően kezeli az ilyen eseteket, nincs erre vonatkozó tiltás.

  4. #29
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    ACC szerver automatikus időbüntetést szab ki annak aki kilép a boxba. Amikor teszteltük akkor sem újra csatlakozással, sem box-ba vissza lépéssel nem lehetett időt nyerni.
    Azt nem tudjuk hogy az azóta érkezett update-ek hoztak e ebben változást.
    Amennyiben óvás érkezik hogy valaki evvel időt nyer, akkor a VB elbírálja az esetet. Ha a szerver megfelelően kezeli az ilyen eseteket, nincs erre vonatkozó tiltás.
    Nem szab ki időbüntetést. Ez az AC-ban volt, a ACC-ben nincs.
    Radics Tibor az előbb vallotta be, hogy Sziszkával való ütközés után, amitől elég durván összetörhetett az autója, nyomott egy ESC-et, majd fél percen belül kijött a boxból és folytatta a versenyt. (Valószínű a tényleges javítás, és a sérült autóval a boxba visszajutás nem ennyi időt vett volna igénybe.) A játék nem adott plusz kör büntetést. Ezek után tényleg csak akkor foglalkoztok az ilyen lehetőségekkel, ha valaki megóvja? És ha senki sem veszi észre, ha valaki hasonlót tesz? Szerintem ezt szabályzatba kellene foglalni, amíg a játék ezt nem teszi önállóan.

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szab ki időbüntetést. Ez az AC-ban volt, a ACC-ben nincs.
    Radics Tibor az előbb vallotta be, hogy Sziszkával való ütközés után, amitől elég durván összetörhetett az autója, nyomott egy ESC-et, majd fél percen belül kijött a boxból és folytatta a versenyt. (Valószínű a tényleges javítás, és a sérült autóval a boxba visszajutás nem ennyi időt vett volna igénybe.) A játék nem adott plusz kör büntetést. Ezek után tényleg csak akkor foglalkoztok az ilyen lehetőségekkel, ha valaki megóvja? És ha senki sem veszi észre, ha valaki hasonlót tesz? Szerintem ezt szabályzatba kellene foglalni, amíg a játék ezt nem teszi önállóan.
    Ha szabalyzatban van foglalva, akkor sem nézi meg senki és ugyanúgy ovni kell,kulonben sosem derül ki.

  6. #31
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szabalyzatban van foglalva, akkor sem nézi meg senki és ugyanúgy ovni kell,kulonben sosem derül ki.
    Ilyen alapon a szabályzat is felesleges. Mindenki menjen úgy ahogy gondolja és óvja meg mindenki, ami nem tetszik neki.
    Ez a kérdés nem egy versenyhelyzet megítélésének a kategóriájába esik, aminél több mindent figyelembe kell venni. Erre szimplán igen vagy nem válasz lehet.



    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szab ki időbüntetést. Ez az AC-ban volt, a ACC-ben nincs.
    Radics Tibor az előbb vallotta be, hogy Sziszkával való ütközés után, amitől elég durván összetörhetett az autója, nyomott egy ESC-et, majd fél percen belül kijött a boxból és folytatta a versenyt. (Valószínű a tényleges javítás, és a sérült autóval a boxba visszajutás nem ennyi időt vett volna igénybe.) A játék nem adott plusz kör büntetést.
    1. Ezek után tényleg csak akkor foglalkoztok az ilyen lehetőségekkel, ha valaki megóvja?
    2. És ha senki sem veszi észre, ha valaki hasonlót tesz?
    3. Szerintem ezt szabályzatba kellene foglalni, amíg a játék ezt nem teszi önállóan.
    1. Az óvás ilyen esetekben nem követelmény, de ha nem óvjátok meg, akkor nem fogunk tudni róla és foglalkozni sem tudunk vele.
    2. Az első válasz a második kérdésre is.
    3. Foglalkozni csak olyan esetekkel lehet, amiről tudunk.Függetlenül attól hogy van e rá külön szabály a szabályzatban, vagy sem. Amikor utoljára teszteltük, nem fél perc volt az idő büntetés. Ellenőrizzük és döntünk az esc használat sorsáról.

  8. #33
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    1. Az óvás ilyen esetekben nem követelmény, de ha nem óvjátok meg, akkor nem fogunk tudni róla és foglalkozni sem tudunk vele.
    2. Az első válasz a második kérdésre is.
    3. Foglalkozni csak olyan esetekkel lehet, amiről tudunk.Függetlenül attól hogy van e rá külön szabály a szabályzatban, vagy sem. Amikor utoljára teszteltük, nem fél perc volt az idő büntetés. Ellenőrizzük és döntünk az esc használat sorsáról.
    Mint írtam már korábban, egyáltalán nincs időbüntetés és ezt én most teszteltem e hét elején. Belépek a boxba és már indulok is ki a teljesen ép autóval, gumikon feltankolva. A fél percet csak Radics Tibor eseténél írtam, de azt ő tudná megmondni, hogy mit csinált még fél percig.

    Mert ugye nem mindegy, hogyha a szerverről leesek és visszajövök folytatni vagy éppen totálkárosra törik az autóm és nyomok egy ESC-et, (mert gyorsabb visszajutni így a boxba mint lábon, és még a több perces javítást sem kell megvárnom,) majd szabályosan, de feltartok pár embert, aki az én akadályoztatásom nélkül sokkal előrébb végezne, ezzel befolyásolom a végeredményt. Az ilyen esetek az én meglátásom szerint annyira súlyosak, hogy nem csak DQ-t, de egy futamos eltiltást is adnék az illetőnek.
    Mindegy, hagyjuk. Én kérek elnézést, hogy rá mertem kérdezni a program által nem kezelt kiskapura. (Úgy tűnik, hogy csak én vagyok túl precíz és aprólékos a jogi munkámból adódóan.)

  9. #34
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mint írtam már korábban, egyáltalán nincs időbüntetés és ezt én most teszteltem e hét elején. Belépek a boxba és már indulok is ki a teljesen ép autóval, gumikon feltankolva. A fél percet csak Radics Tibor eseténél írtam, de azt ő tudná megmondni, hogy mit csinált még fél percig.

    Mert ugye nem mindegy, hogyha a szerverről leesek és visszajövök folytatni vagy éppen totálkárosra törik az autóm és nyomok egy ESC-et, (mert gyorsabb visszajutni így a boxba mint lábon, és még a több perces javítást sem kell megvárnom,) majd szabályosan, de feltartok pár embert, aki az én akadályoztatásom nélkül sokkal előrébb végezne, ezzel befolyásolom a végeredményt. Az ilyen esetek az én meglátásom szerint annyira súlyosak, hogy nem csak DQ-t, de egy futamos eltiltást is adnék az illetőnek.
    Mindegy, hagyjuk. Én kérek elnézést, hogy rá mertem kérdezni a program által nem kezelt kiskapura. (Úgy tűnik, hogy csak én vagyok túl precíz és aprólékos a jogi munkámból adódóan.)
    Minél közelebb vagy a rajt/cél vonalhoz, annál kevesebbet buksz, mert a megkezdett körnek veszi...mi esetünkben nem láttam fairnek újra elindulni a totálkáros autómmal frissen a boxból...persze ez lehet csak régi beidegződés...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mint írtam már korábban, egyáltalán nincs időbüntetés és ezt én most teszteltem e hét elején. Belépek a boxba és már indulok is ki a teljesen ép autóval, gumikon feltankolva. A fél percet csak Radics Tibor eseténél írtam, de azt ő tudná megmondni, hogy mit csinált még fél percig.

    Mert ugye nem mindegy, hogyha a szerverről leesek és visszajövök folytatni vagy éppen totálkárosra törik az autóm és nyomok egy ESC-et, (mert gyorsabb visszajutni így a boxba mint lábon, és még a több perces javítást sem kell megvárnom,) majd szabályosan, de feltartok pár embert, aki az én akadályoztatásom nélkül sokkal előrébb végezne, ezzel befolyásolom a végeredményt. Az ilyen esetek az én meglátásom szerint annyira súlyosak, hogy nem csak DQ-t, de egy futamos eltiltást is adnék az illetőnek.
    Mindegy, hagyjuk. Én kérek elnézést, hogy rá mertem kérdezni a program által nem kezelt kiskapura. (Úgy tűnik, hogy csak én vagyok túl precíz és aprólékos a jogi munkámból adódóan.)
    Írd le légyszives hogy hol és hogyan teszteltél. Ki fogjuk próbálni.

  11. #36
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mint írtam már korábban, egyáltalán nincs időbüntetés és ezt én most teszteltem e hét elején. Belépek a boxba és már indulok is ki a teljesen ép autóval, gumikon feltankolva. A fél percet csak Radics Tibor eseténél írtam, de azt ő tudná megmondni, hogy mit csinált még fél percig.

    Mert ugye nem mindegy, hogyha a szerverről leesek és visszajövök folytatni vagy éppen totálkárosra törik az autóm és nyomok egy ESC-et, (mert gyorsabb visszajutni így a boxba mint lábon, és még a több perces javítást sem kell megvárnom,) majd szabályosan, de feltartok pár embert, aki az én akadályoztatásom nélkül sokkal előrébb végezne, ezzel befolyásolom a végeredményt. Az ilyen esetek az én meglátásom szerint annyira súlyosak, hogy nem csak DQ-t, de egy futamos eltiltást is adnék az illetőnek.
    Mindegy, hagyjuk. Én kérek elnézést, hogy rá mertem kérdezni a program által nem kezelt kiskapura. (Úgy tűnik, hogy csak én vagyok túl precíz és aprólékos a jogi munkámból adódóan.)
    Öszinten nem emlexem ra, mennyi ido volt, ha jol emlexem nem 30 sec. En is fel akartam adni, ket karambol 3 koron belul nem kicsit frusztralo. De aztan gondoltam, ha mar itt vagyok, egy fandrive belefer.
    AI versenyen csinaltam ilyet, amikor elfelejtettem kijonni boxba es csere, kissebb javitas, plusz idobuntetes kb 2 perc volt. Ussetek agyon, de nem emlexem mennyi volt mos, de a replayban biztos latszik

  12. #37
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szab ki időbüntetést. Ez az AC-ban volt, a ACC-ben nincs.
    Radics Tibor az előbb vallotta be, hogy Sziszkával való ütközés után, amitől elég durván összetörhetett az autója, nyomott egy ESC-et, majd fél percen belül kijött a boxból és folytatta a versenyt. (Valószínű a tényleges javítás, és a sérült autóval a boxba visszajutás nem ennyi időt vett volna igénybe.) A játék nem adott plusz kör büntetést. Ezek után tényleg csak akkor foglalkoztok az ilyen lehetőségekkel, ha valaki megóvja? És ha senki sem veszi észre, ha valaki hasonlót tesz? Szerintem ezt szabályzatba kellene foglalni, amíg a játék ezt nem teszi önállóan.
    Silverstonera valo keszulesemkor volt olyan, hogy a kiloktek 3 korrel a vege elott - igen az AI - es teleportaltam a boxba. Javitas csere idobuntetes 4.22 min volt. De ez az update elott volt, meg a 1.3.9el talan.
    Most kb olyan szinten tort a kocsi, hogy nem ertem volna be a boxba, kb pont annak magassagaban csapodtam a betonfalba. Egyszerubb lett volna atemelni a kocsit a betonfalon es megszegecselni.

  13. #38
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Írd le légyszives hogy hol és hogyan teszteltél. Ki fogjuk próbálni.
    Amint átmész a célvonalon ESC-el bemész a boxba majd drive (setup ellenőrzés? állítás, guminyomás, ez az ha akarsz) és mehetsz is...gyorsabb mint egy normál boxkiállás, igaz nem is "számoja el" annak, viszont ha mondjuk eső miatt kényszerül valaki kiállni akkor bőven megéri.....meg akkor is, ha menni kellene egy teljes kört összetört autóval hogy kimehess....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #39
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Amint átmész a célvonalon ESC-el bemész a boxba majd drive (setup ellenőrzés? állítás, guminyomás, ez az ha akarsz) és mehetsz is...gyorsabb mint egy normál boxkiállás, igaz nem is "számoja el" annak, viszont ha mondjuk eső miatt kényszerül valaki kiállni akkor bőven megéri.....meg akkor is, ha menni kellene egy teljes kört összetört autóval hogy kimehess....
    Látom más is érti, hogy miről beszéltem.

  15. #40
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Írd le légyszives hogy hol és hogyan teszteltél. Ki fogjuk próbálni.
    Mivel online ott volt Radics Tibor esete, így online már nem teszteltem. Ezt megtalálod, ha a tusi74 3. óvását (#A - 12:03 - Radics 555 - Szabó 101 - kiforgatás) az eseten túl is tovább nézed.
    Offline meg elindítottam egy versenyt Monzán, az első kör végén átmentem a célvonalon, nyomtam egy satuféket, majd esc. Persze jól összetörtem az autómat az Al versenyzők kárára (itt kérek tőlük elnézést ), hogy ez se maradjon ki tesztből. A boxban betöltöttem egy új setupot, (hogy még ez is növelje a kint tartozkodásom idejét) és visszamentem a zsír új autómmal pályára és megtettem egy teljes kört.

    Csak, hogy annak is mondjon valamit ez az egész akinek nincs kedve tesztelni, a replayből kiderült, hogy ez a köröm 2perc 33mp-es volt és semmilyen retorziót nem adott a játék. Ezt összehasonlítva hétvégi éles versenyen a leggyorsabb boxkiállás és a kivezető kör ideje 2perc 55mp volt. A kötelező boxkiállást így nem lehet megoldani, de egy összetört autó javításánál, vagy ahogy Sziszka is írta egy esős versenynél a gyors setup váltásnál már előnyt jelent a szabályosan versenyzőkkel szemben.

  16. #41
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Öszinten nem emlexem ra, mennyi ido volt, ha jol emlexem nem 30 sec. En is fel akartam adni, ket karambol 3 koron belul nem kicsit frusztralo. De aztan gondoltam, ha mar itt vagyok, egy fandrive belefer.
    AI versenyen csinaltam ilyet, amikor elfelejtettem kijonni boxba es csere, kissebb javitas, plusz idobuntetes kb 2 perc volt. Ussetek agyon, de nem emlexem mennyi volt mos, de a replayban biztos latszik
    Ne értsd félre, ez az egész nem ellened irányul, én főleg azt akartam megtudni, hogy amikor kiestem a futam 2/3-nál a 3. helyről, akkor mennyire lett volna szabályos visszajönnöm a versenybe. Mivel az AC még a kezdeti stádiumában az esc használattal együtt hasonlóképpen (nem) kezelte ezt a problémát, akkor a VB ezt szabályzatba egy mondaton belül tiltotta. Ezért kérdeztem rá együtt a két variációra. Az merőben véletlen, hogy te pont alkalmaztad ezt.

  17. #42
    Laci, a prequal nem menti az időket. Rá tudnál nézni?
    Köszi!

  18. #43
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ne értsd félre, ez az egész nem ellened irányul, én főleg azt akartam megtudni, hogy amikor kiestem a futam 2/3-nál a 3. helyről, akkor mennyire lett volna szabályos visszajönnöm a versenybe. Mivel az AC még a kezdeti stádiumában az esc használattal együtt hasonlóképpen (nem) kezelte ezt a problémát, akkor a VB ezt szabályzatba egy mondaton belül tiltotta. Ezért kérdeztem rá együtt a két variációra. Az merőben véletlen, hogy te pont alkalmaztad ezt.
    Nem ertem felre es ha ez szabalytalan, akkor kerem az "eredmenynem" torleset.
    A szabalyzatban nincs benne, hogy nem lehet, a jatek engedi es en is feladni akartam, nem csalni...
    Amugy ilyen alapon, ha a qualin elrontok egy kort es mar csak 3 min van hatra, akkor is vissza kell vezetnem a boxba, vagy esc es gyorsan ki megint egy korre? Mert ugye ez is "csalás" akkor

  19. #44
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, a prequal nem menti az időket. Rá tudnál nézni?
    Köszi!
    Ugyanez, pedig délután mentem :/

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, a prequal nem menti az időket. Rá tudnál nézni?
    Köszi!
    Idézet Eredetileg norbinono95 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez, pedig délután mentem :/
    Utána fogok nézni, egyenlőre úgy tünik hogy FTP szerver hiba lesz. Ez esetben semelyik prekval listánk nem fog frissülni.
    Az ACC szerver menti a köröket, ha helyre áll a kapcsolat fel fognak kerülni, tudtok gyakorolni.

  21. #46
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Utána fogok nézni, egyenlőre úgy tünik hogy FTP szerver hiba lesz. Ez esetben semelyik prekval listánk nem fog frissülni.
    Az ACC szerver menti a köröket, ha helyre áll a kapcsolat fel fognak kerülni, tudtok gyakorolni.
    Köszi!

  22. #47
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel online ott volt Radics Tibor esete, így online már nem teszteltem. Ezt megtalálod, ha a tusi74 3. óvását (#A - 12:03 - Radics 555 - Szabó 101 - kiforgatás) az eseten túl is tovább nézed.
    Offline meg elindítottam egy versenyt Monzán, az első kör végén átmentem a célvonalon, nyomtam egy satuféket, majd esc. Persze jól összetörtem az autómat az Al versenyzők kárára (itt kérek tőlük elnézést ), hogy ez se maradjon ki tesztből. A boxban betöltöttem egy új setupot, (hogy még ez is növelje a kint tartozkodásom idejét) és visszamentem a zsír új autómmal pályára és megtettem egy teljes kört.

    Csak, hogy annak is mondjon valamit ez az egész akinek nincs kedve tesztelni, a replayből kiderült, hogy ez a köröm 2perc 33mp-es volt és semmilyen retorziót nem adott a játék. Ezt összehasonlítva hétvégi éles versenyen a leggyorsabb boxkiállás és a kivezető kör ideje 2perc 55mp volt. A kötelező boxkiállást így nem lehet megoldani, de egy összetört autó javításánál, vagy ahogy Sziszka is írta egy esős versenynél a gyors setup váltásnál már előnyt jelent a szabályosan versenyzőkkel szemben.
    Köszi Norbi hogy rászántad az időt, de offlnie elpazarolt idő tesztelni. A mutiplayer és a single playernek nincs köze egymáshoz.
    Minket az érdekel hogy Radics Tibi miért kapott ilyen rövid idő büntetést. A replay alapján 99% hogy időbüntetést kapott, más oka aligha lehet hogy járó motorral ácsorog a boxban.
    Ha van rá időd akkor multi playerben próbáld ki légyszives. Használhatod a Rank szervert is, ott rövedebb az időmérő. A singel player minket nem érdekel.
    Ahogy idönk engedi mi is ki fogjuk próbálni a szerveren.

  23. #48
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mint írtam már korábban, egyáltalán nincs időbüntetés és ezt én most teszteltem e hét elején.
    Ebben egészen biztos hogy tévedsz.
    Az egyik első dolog amit a mutiplayer megjelenésekor kipróbáltunk, hogy az ESC használatot bünteti e megfelelően a program. Egy esc-es boxba teleportálás után több mint egy kört a box-ban kellet ücsörögni, a "controls locked" vissza számlálót nézve, amíg megkaptad az irányítást.
    Most Barcelona-ban felmentem a szerverre, a célegyenesben összetörtem az autót és több mint két percig a boxban kellet ücsörögnöm a "controls locked" vissza számlálót nézve.

  24. #49
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Norbi hogy rászántad az időt, de offlnie elpazarolt idő tesztelni. A mutiplayer és a single playernek nincs köze egymáshoz.
    Minket az érdekel hogy Radics Tibi miért kapott ilyen rövid idő büntetést. A replay alapján 99% hogy időbüntetést kapott, más oka aligha lehet hogy járó motorral ácsorog a boxban.
    Ha van rá időd akkor multi playerben próbáld ki légyszives. Használhatod a Rank szervert is, ott rövedebb az időmérő. A singel player minket nem érdekel.
    Ahogy idönk engedi mi is ki fogjuk próbálni a szerveren.
    A replayt most nem tudom visszanezni, de a vagott video alapjan - eltekertem a videoban a boxban allasomat - kb 50 sec-et alltam, ami ha azt vesszük, hogy komplett javitas - nemcsak betonfal kontakt volt, hanem Gilbert is megpuszilt - es gumi csere tankolas is volt, akkor nagyon keves.
    Nem is szamitva azt, hogy egy kort meg kellett volna tennem egy ronccsal.

    Nem eskuszom meg, de ilyenert regebben mintha 4 percet alltam volna Silverstoneban az update elott. (Single player)

  25. #50
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    A replayt most nem tudom visszanezni, de a vagott video alapjan - eltekertem a videoban a boxban allasomat - kb 50 sec-et alltam, ami ha azt vesszük, hogy komplett javitas - nemcsak betonfal kontakt volt, hanem Gilbert is megpuszilt - es gumi csere tankolas is volt, akkor nagyon keves.Nem is szamitva azt, hogy egy kort meg kellett volna tennem egy ronccsal.
    Főleg, hogy a replay alapján konkrétan csak 37 mp-et álltál a boxban, nem "kb. 50-et"... Más kérdés, hogy az ütközés és az ESC lenyomása között kb 19 mp telt el. Boxból kijövet pedig tilos a fehér vonal keresztezése, ez mondjuk konkrétan benne van a szabályzatban...

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •