Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 59 (59 összesen)
  1. #51
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben egészen biztos hogy tévedsz.
    Az egyik első dolog amit a mutiplayer megjelenésekor kipróbáltunk, hogy az ESC használatot bünteti e megfelelően a program. Egy esc-es boxba teleportálás után több mint egy kört a box-ban kellet ücsörögni, a "controls locked" vissza számlálót nézve, amíg megkaptad az irányítást.
    Most Barcelona-ban felmentem a szerverre, a célegyenesben összetörtem az autót és több mint két percig a boxban kellet ücsörögnöm a "controls locked" vissza számlálót nézve.
    Sajnos nem tévedek! Most voltam online szerveren és 3-szor nyomtam ESC-et verseny közben. Mivel rajt után T1-ben nekem jöttek hátulról, így az első kilépésnél 12mp-et kellett várnom. A második kört tisztán tettem meg, az ezt követő ESC után azonnal indulhattam. A harmadik kiállás előtt direkt palánknak vágtam az autót, ekkor 32mp után engedett vissza. Ebből én azt szűröm le, hogy büntetést nem ad, de a sérülés javítása idejéig nem enged ki a boxból.

  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tévedek! Most voltam online szerveren és 3-szor nyomtam ESC-et verseny közben. Mivel rajt után T1-ben nekem jöttek hátulról, így az első kilépésnél 12mp-et kellett várnom. A második kört tisztán tettem meg, az ezt követő ESC után azonnal indulhattam. A harmadik kiállás előtt direkt palánknak vágtam az autót, ekkor 32mp után engedett vissza. Ebből én azt szűröm le, hogy büntetést nem ad, de a sérülés javítása idejéig nem enged ki a boxból.
    Kipróbáltam, nekem is ez tűnik a legvalószínűbbnek. Remélem hogy bug és nem változtatás. A futamig hozunk rá döntést.

  3. #53
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Kerdeseim lennenek a tisztelt szervezo csapathoz es mivel nem tudom, hol tehetnem fel, megteszem itt :

    - a kovetkezo szezonban lesznek versenyhelyszinek a DLC-k alltal kinalt helyszineken is, mint Suzuka, Kyalami......?

    - leszenk GT4-es bajnoksagok is, ha kijon a DLC?

    - Lesz Porsche Cup bajnoksag esetleg?

    Most megint oda vagyok a jatekert es megvennem a DLC-t, plane ha ott is lesznek rendezve futamok...

    Köszi a valaszt.

  4. #54
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Kerdeseim lennenek a tisztelt szervezo csapathoz es mivel nem tudom, hol tehetnem fel, megteszem itt :

    - a kovetkezo szezonban lesznek versenyhelyszinek a DLC-k alltal kinalt helyszineken is, mint Suzuka, Kyalami......?

    - leszenk GT4-es bajnoksagok is, ha kijon a DLC?

    - Lesz Porsche Cup bajnoksag esetleg?

    Most megint oda vagyok a jatekert es megvennem a DLC-t, plane ha ott is lesznek rendezve futamok...

    Köszi a valaszt.
    A DLC pályák a nyári bajnokságban benne lesznek.
    A többi kérdést a jövő hét folyamán megválaszoljuk.

  5. #55
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A DLC pályák a nyári bajnokságban benne lesznek.
    A többi kérdést a jövő hét folyamán megválaszoljuk.
    Köszönöm

  6. #56

    Preq idő

    Hali, az a problémám, hogy a preq szerveren mentem egy 24.es időt, de a Prekvalifikációs állásnál csak egy 25öst mutat.
    Kell valamit csinálni, vissza menni a boxba, vagy bárnmit, hogy elmentse?
    Itt látható a kör https://youtu.be/jV3PDLwB0KM?t=1247
    Köszi a választ!

  7. #57
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, az a problémám, hogy a preq szerveren mentem egy 24.es időt, de a Prekvalifikációs állásnál csak egy 25öst mutat.
    Kell valamit csinálni, vissza menni a boxba, vagy bárnmit, hogy elmentse?
    Itt látható a kör https://youtu.be/jV3PDLwB0KM?t=1247
    Köszi a választ!
    Nincs semmilyen extra követelmény.
    Az viszont elő szokott fordulni hogy a köröd "beragad" a szerveren és csak később küldi el.
    Ha azt szeretnéd hogy a köröd minél hamarabb felkerüljön a honlapra, akkor érdemes a leggyorsabb kör után még futni pár kört.
    Az átlagos késés 5-10 perc.

  8. #58
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmilyen extra követelmény.
    Az viszont elő szokott fordulni hogy a köröd "beragad" a szerveren és csak később küldi el.
    Ha azt szeretnéd hogy a köröd minél hamarabb felkerüljön a honlapra, akkor érdemes a leggyorsabb kör után még futni pár kört.
    Az átlagos késés 5-10 perc.
    Mondjuk az említett köridő azóta se jelent meg.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, az a problémám, hogy a preq szerveren mentem egy 24.es időt, de a Prekvalifikációs állásnál csak egy 25öst mutat.
    Kell valamit csinálni, vissza menni a boxba, vagy bárnmit, hogy elmentse?
    Itt látható a kör https://youtu.be/jV3PDLwB0KM?t=1247
    Köszi a választ!
    Megnéztem a log file-t, a köröd benne van, de nem fogadta el a szerver. Nem tudom mi lehet az oka. A T3-at eléggé kiszélesítetted kijáraton, lehet hogy az volt a gondja.
    Bár szerintem ez esetben a HUD-on is el kéne hogy vegye a kört, ami a videón nem látszik, így lehet bug is.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •