Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.01.05 ACCGT01 - Spa

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. Elérkeztünk a záró futamhoz, amit Spa-ban fogunk megtartani. Az 1.2-es update után, az Eau Rouge-ban mindenki megtapasztalhatja majd a saját bőrén hogy mit jelent a "Chassis Flex". Amikor terhelés alatt deformálódik az autó.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Spa

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc
    Időjárás:
    Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 01. 14. 19:14.

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Itt nézheti az aki nem tud indulni vagy esetleg érdekli a futam!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 01. 19. 20:57.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Barcelona-ban a felvezető kör T1-ben nem történt, baleset. Itt nehezebb lesz a feladat.
    Az Eaur Rouge az egyik legnehezebb kanyar a pálya autózásban, 2 sávban venni pedig már művészet. Az új Chassis Flex-nek köszönhetően egészen furcsa jelenségeket is produkálhat itt az autó, inkább több helyet hagyjunk egymásnak mint keveset.

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 22-ig. Terhes Csaba - Fehér Norbert

  5. #5
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274

    Mea culpa

    Elnezest kerek Horvath Attilattol. A masodik verseny elejen a felvezeto korben neki mentem. Az elso verseny vegen korzoztem a la source ban es kitekerve maradt a kormanyom. Az AC jelezte ezt, itt sajnos nem vettem eszre es neki mentem Attilanak

    Lanyi Tamastol is bocsanat, megkoccoltam, amikor a buszmegalloban kuzdott egy AMG ellen a 2. versenyen.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Gratulálunk mindenkinek aki célba ért és végig csinálta a bajnokságot!

    Az esetleges utolsó futamos büntetések idő büntetésként kerülnek elszámolásra.
    Valamint mivel a jelenlegi lebonyolítás mellet csak 2 URH-t lehetett letölteni egy futamon, a le nem tölthető megmaradt 1 URH-k szintén időbüntetésként kerülnek elszámolásra Spa-ban. (15 másodperc időlevonás)

    Nem hivatalos eredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13509

  7. #7
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Legkozelebb egy fiat panda dizellel indulok. Az elso versenyen eppen eleg volt az 54 liter, a masodikrara tettem ra meg 4 litert, hogy tutira eleg legyen. Erre az utolso korben le kellett lassitanom, ketten is lenyomtak es buktam a negyedik helyet. Rutintalansag es sza..agas
    Gratula mindenkinek, nagyon jo futam volt, nagyon elveztem, foleg a masodikat...

  8. #8
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Elnezest kerek Horvath Attilattol. A masodik verseny elejen a felvezeto korben neki mentem. Az elso verseny vegen korzoztem a la source ban es kitekerve maradt a kormanyom. Az AC jelezte ezt, itt sajnos nem vettem eszre es neki mentem Attilanak

    hahaha.. (:
    nem gond.

  9. #9
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Lacinak és a Masters csapatának köszi a bajnokság szervezését és háttérmunkáját.

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Lacinak és a Masters csapatának köszi a bajnokság szervezését és háttérmunkáját.
    A lehetőségekhez mérten igyekeztünk mindenki számára biztosítani hogy egyenlő feltétek mellet versenyezzen a pályán és hogy színvonalas futamokat rendezhessünk. A többi rajtatok múlott, úgy hogy mi is mindenkinek megköszönjük a részvételt.

    Ahogy látszik az ACC tovább fejlődik, abban már a kezdetektől biztosak voltunk, hogy a fizikára nem lesz panasz. Ezen a téren remek munkát végeztek Kunosék. Azt hiszem minden szimulátor rajongónak akit érdekel ez a kategória, kötelező darab az ACC. Reméljük hogy a program többi része is hasonlóan fog fejlődni és eljut arra a szintre ahol egyre többen kezdik majd el használni.

    Várunk mindenkit a következő szezonban is. Az ezzel kapcsolatos információkat itt fogjuk megosztani:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7088

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •