Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Nem most kezdtem, kb 2 éve játszom evvel a kormánnyal, még SRS-be játszottunk együtt Erik. a kormányom változó, főleg az RR-be, van mikor kemény, van mikor puhább... a ppedálok jók(hmm), kicsit puhák, a gázon keményíttem egy kicsit rúgóval (állítható, saját barkács). Tudom a gyakorlás sokat számít. Itt az RR-be úgy érzem, hiába állítok setupot semmire nem reagál... uo. időt megyek-10 el mint 5-tel, a jobb oldali gumi mindíg bepirosodik, akármilyen nyomás, akármilyen pálya. Két év alatt sokat használodott a kormány, de nem vagyok benne biztos hogy befolyásol sokat, azért nem akarok feleslegesen beruházni. Nem zavar, ha nem tudok nyerni, csak ha mindíg nagy a lemaradása az embernek, az kicsit lehangoló.

  2. #27
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem most kezdtem, kb 2 éve játszom evvel a kormánnyal, még SRS-be játszottunk együtt Erik. a kormányom változó, főleg az RR-be, van mikor kemény, van mikor puhább... a ppedálok jók(hmm), kicsit puhák, a gázon keményíttem egy kicsit rúgóval (állítható, saját barkács). Tudom a gyakorlás sokat számít. Itt az RR-be úgy érzem, hiába állítok setupot semmire nem reagál... uo. időt megyek-10 el mint 5-tel, a jobb oldali gumi mindíg bepirosodik, akármilyen nyomás, akármilyen pálya. Két év alatt sokat használodott a kormány, de nem vagyok benne biztos hogy befolyásol sokat, azért nem akarok feleslegesen beruházni. Nem zavar, ha nem tudok nyerni, csak ha mindíg nagy a lemaradása az embernek, az kicsit lehangoló.
    Igen, tudom, hogy SRS-ben is mentünk együtt, és nagyjából hasonló tempót. A prekvalos időd itt is hasonló, csak a versenyre nem tudtad átmenteni azt. A setup esetében én sem érzek olyan nagy változásokat, bár a szárny ezeknél az autóknál egészen jól érzékelhető, legalábbis a legtöbb pályán az volt. Itt most én sem éreztem nagy differenciát a -5 és a +5 közt, meg is lepett.
    A gumi túlmelegedésre esetleg a Steering sensitivity érték csökkentését javaslom, az nálam 33%, ami a gumikopásra is jótékony hatással van. Ezt még 3-4 éve követtem el, amikor talán a 2015-ös WTCC évjárat volt roppant kényes a gumikra és szerették megenni őket. Próbáld ki azt lejjebb venni! A többi időhátrányt meg talán úgy lehetne megtalálni, hogy valaki gyorsabb egyszer a Race monitor módban "átül" hozzád és TS-en mondja mindjárt a hibákat vagy ad instrukciókat vezetéstechnikailag.

  3. #28
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Köszi a jótanácsokat, valami gond biztos van, mert próbáltam ACC-be... azokkal a beállításokkal amivel eddig próbálgattam és stabilan mentem, most nem jók, akárhogyan állítom sokszor elhúz a kormány a legkissebb gázadásnál, van mikor gáz nélkül is, de majd megoldjuk

  4. #29
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a jótanácsokat, valami gond biztos van, mert próbáltam ACC-be... azokkal a beállításokkal amivel eddig próbálgattam és stabilan mentem, most nem jók, akárhogyan állítom sokszor elhúz a kormány a legkissebb gázadásnál, van mikor gáz nélkül is, de majd megoldjuk
    Akkor az első, hogy azt csekkold és találd meg a hibát. Az előző futamon csapattársam, Fellenbeck Zsolti szenvedett és volt szokatlanul lassú, de ez mostanra megszűnt. Gondolom, nála is volt valami nyűg, csak ő Leo Bodnar kábellel bajlódott, ha jól rémlik.
    Korábban én is szoptam, amííg rá nem jöttem, hogy nem tudok 100% gázt adni, mert csak 90-95%-ig ment ki a csík. Indianapolis-ban ez elég feltűnő volt az egyenes vége felé...

  5. #30
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az első, hogy azt csekkold és találd meg a hibát. Az előző futamon csapattársam, Fellenbeck Zsolti szenvedett és volt szokatlanul lassú, de ez mostanra megszűnt. Gondolom, nála is volt valami nyűg, csak ő Leo Bodnar kábellel bajlódott, ha jól rémlik.
    Korábban én is szoptam, amííg rá nem jöttem, hogy nem tudok 100% gázt adni, mert csak 90-95%-ig ment ki a csík. Indianapolis-ban ez elég feltűnő volt az egyenes vége felé...
    Igen, én is hallottam a Zsolt gondjáról, azt mondta, hogy a központosítással van gondja és csak az RR-be, de úgy látszik megoldódott neki. Nekem a pedálok jók, csak a kormánnyal nem vagyok kibékülve... bár most mentem ACC-be Audival, és jobb (2,22 Spa), de óvatosan kell vele bánni, mert van mikor meggondolja magát.

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Slovakiaring

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •