Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Slovakia 01.08.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Kilencedik helyszínünk a Szlovákiában található Slovakia Ring.



    9. Futam: 01.08. - Szerda Slovakia Ring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 3 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 01. 04. 21:41.

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    Nevezés

    Hali! neveztm a futamra, hondával, de nem jelzi az időmet... úgy néz ki mintha 107-n kívül lennék,(2.10 979-es időm van)

  3. #3
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! neveztm a futamra, hondával, de nem jelzi az időmet... úgy néz ki mintha 107-n kívül lennék,(2.10 979-es időm van)
    13 Szabó Ferenc Honda Civic TCR 2:10.987

    Hali! A prekvalifikációs állás alatt ott van a NEVEZÉS - Slovakia Ring, alatta a saját köridőid, ezen belül válaszd ki a Hondás idődet és utána nyomj rá a NEVEZÉS gombra.

  4. #4
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Sajnos nem működik, hiába nyomok a köridőre nem csinál semmit, csak idő nélkül regisztrálja a nevezést... nem tudom így is indulhatok, vagy van valami megoldás? nem tudom itt miért ír Ferit

  5. #5
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    13 Szabó Ferenc Honda Civic TCR 2:10.987

    Hali! A prekvalifikációs állás alatt ott van a NEVEZÉS - Slovakia Ring, alatta a saját köridőid, ezen belül válaszd ki a Hondás idődet és utána nyomj rá a NEVEZÉS gombra.

    * Benéztem nem az a baj, dupla Szabó Ferenc van ezért nem tudsz nevezni.

  6. #6
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    A cuprát nem tudjátok törölni?

  7. #7
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Próbáltam az MX5-be is a nevezést, ott se müködik, pdig ott csak egyszer szerepel a nevem

  8. #8
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    A cuprát nem tudjátok törölni?
    Annak nincs köze hozzá, bármilyen autóval felmehetsz a prequal szerverre. A RaceRoomban rosszul van beírva a neved. Feri Szabo-ra kell átírnod és utána tudsz nevezni ( elvileg kell majd menned a prequalon, hogy frissüljön )

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem működik, hiába nyomok a köridőre nem csinál semmit, csak idő nélkül regisztrálja a nevezést... nem tudom így is indulhatok, vagy van valami megoldás? nem tudom itt miért ír Ferit
    Sztem a névbeállítással lehet valami. Egyik helyen Feri, másikon Ferenc vagy. A rendszerünk név alapján tud azonosítani.

  10. #10
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Köszönöm a segítséget, Módosítottam a nevem, most elfogadta... azt nem tudom hogy került oda a Szabó Feri, én így soha sehol nem írtam

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget, Módosítottam a nevem, most elfogadta... azt nem tudom hogy került oda a Szabó Feri, én így soha sehol nem írtam
    Hali.
    Sajna a probléma továbbra is jelen van, csak más formában.
    Jelenleg két "Szabó Ferenc"-ünk is van, és így a korábban regisztrált felhasználóval itt-ott összekeverhet a rendszerünk.
    Lásd a másikat: http://www.gtr-masters.hu/driverdeta...C3%B3%20Ferenc
    Kérjük hogy valami becézett, vagy számozott nevet használj nálunk (fórumban, játékban használt névnél is).
    Kellemetlenségért elnézést!
    Részleteket is találsz: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6506

  12. #12
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    HŰHA! Akkor megváltoztathatom, nem lsz gond? Csak az RR-be nem tudom módosítani, nem engedi, újra regisztráltatni akar!
    Utoljára módosította: szabi811; 2020. 01. 08. 17:32.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    HŰHA! Akkor megváltoztathatom, nem lsz gond?
    Nem, amíg még nem mentél futamon, nincs eredményed, nem dolgoztuk fel a napló-t (log), addig nem csúszhatnak el a dolgok.
    évszámmal így rendben a neved. Esetleg a játékban használt név meződnél, fordítva is beírhatod a nevedet (vesszővel elválasztva), így a magyar-nemzetközi sorrend sem tud bekavarni.
    Ha mégis vmi gond lenne, elcsúszás, akkor szürkén látnád a nevedet a prekval listában.

  14. #14
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Az RR-be sikerült a Ferenc Szabot módosítani Szabo Ferencre, úgy hogy a steamba is módosítanom kellett, talán jó lesz. újra kellett menni a prevet
    Utoljára módosította: szabi811; 2020. 01. 08. 18:33.

  15. #15
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  16. #16
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Túl sok mindent nem tudok a tegnapi versenyekről elmondani, minden szuperül alakult R1-R2-n (qualy-n és versenyen egyaránt), R3-ba viszont nem volt semmi a tömegkarambol, amibe belekeveredtem: azt hiszem Mózes Martin lecsúszott a pályáról, majd neki a pályát szegélyező betonkorlátnak, ahonnan elém csúszott vissza a pályára pont a leggyorsabb részen, az egyenesben a domb előtt... Szerencsém volt, hogy működőképes maradt a kocsim, így behoztam P12-be, de se eleje, se hátulja nem maradt. (szerencsétlen eset, nem tudtam mit tenni a nagy tempóban illetve rossszul döntöttem, rossz helyre pozícionáltam magam)

  17. #17
    Egész jól sikerültek a versenyek most számomra, kivéve az elsőt. Ott Ásványi Feri kicsit optimistán próbált a második híd utáni jobbosban beszúrni Hevesi Sanyi mellé a féktávon, így kicsit odébb taszajtotta Sanyit, majd engem is ki a fűre. Onnantól sok izgalom nem volt, igyekeztem Szabó Feri előtt maradni és bozni a kocsit.
    A harmadik futamnál szerencsésen elszlalomoztam az első hídon pörgő-forgó kollégák közt, így a 7. helyen találtam magam, majd volt az 6. is, de a végén Polgár Balázs és Leéb Pisti megelőzött. Mondjuk sokat nem is kekeckedtem, a magam versenyére ügyeltem és a 8. hely így is jó volt. Főként a prekval fényében, amihez képest 1,4 másodperccel voltam gyorsabb verseny közben. Nyilván nem volt sok gyakorlás mögötte, hanem a versenyen rázódtam bele.

  18. #18
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    En a frissites ota csak szenvedek az idomerokon, a mostani superpole kimondottan erdekes volt. Elindult a futoora mikor megkezdtem a korom, majd T3-ban egyszercsak kiirta, hogy invalid... pedig boven a palya hatarain belul voltam...
    Mindharom futamom kuzdelmes volt, mindig belekeveredtem valami csetepateba, elozni sem volt egyszeru ezen a palyan, hibaztam is parszor emiatt, szoval ez egy felejtheto verseny volt szamomra.
    Az R3 tomegbaleset tenyleg durva volt, nagyjabol atveszeltem a palankhoz szoritva a kocsit, igy is belemcsattant jobbrol az egyik roncs. Ilyenkor lehet a palya kozepen kellene maradnom, mert tokmindegy merre probalok kerulni, a vegen mindig pont arra csapodik valaki

  19. #19
    Másfél órával kezdés előtt sikerült megszerelni a kormányt, nem sok híja volt, hogy kihagyjam a futamot, még szerencse, hogy épp ez a pálya következett, amit már nem kellett tanulni.

    Mivel előtte három hétig nem vezettem ezért volt jópár bosszantó hibám, rögtön a superpole-on kétszer is eldobtam az autót, de legalább emiatt az első futam roppant szórakoztató volt a mezőny végéről.

    A második időmérőn Krisztiánnal nem értettük meg egymást, szerettem volna légüres térbe kerülni és félreálltam, ő meg gondolom arra számított, hogy csak helyet szeretnék hagyni magam előtt és arra várt, hogy elinduljak, azért elnézést kérek.

    A második verseny jól sikerült, az ideális ívről lerajtoltam Martint és körbe tudtam autózni az első kanyarban, megpróbáltam volna Füredi Zoli dolgát egy picit meghezíteni, de túl gyors volt és bele is hibázgattam, úgyhogy 2. hely maradt belőle.

    A fordított rajtrács meg valahogy nem az én műfajom ebben a szezonban, előlem Piski Tomi úgy ment át a mezőnyön, mint kés a vajon, én viszont eléggé beragadtam, a nagy balesetet sikerült elkerülni, viszont Norbi meg tudott előzni, utána viszont a semmiből olyan brutálisan blokkoltam a jobb elsőt az utolsó kanyarban, hogy még a sóderbe is belecsúsztam, sajnos ott minden esélyem elszállt egy jó eredményre, Erik visszaadta a 6. helyet és ott értem be.

    Ha esetleg valakit érdekel, saját szemszögből felvettem, de ez most helyenként a "mit ne csinálj" kategória


  20. #20
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Én most mentem elöször veletek. Nagyon vigyáztam, elengedtem mindenkit amint lehetett, nem akartam befolyásolni a bajnoki versengést. Ettől függetlenül el vagyok kenődve... nem tudom a kormányommal van e a baj vagy csak velem. Ismerem ezt a pályát, még szeretem is... hibátlanul, ütközés és kicsúszás mentesen végig mentem a három futamot, a 3.-ba jött össze egy 9. hely, sikerült átsuranni az ütközéseket... az a furcsa, ha valaki kicsúszik is pár kanyar után már ott lohol a fenekembe. T150 pro kormányom van, már két éves, mióta nyugdíjas vagyok, főleg most télen... elég sokat nyúztam... dilema! vegyek e másik kormányt? Kár hogy itt a közelbe nem tudok senkit (TATA) akivel ki lehetne próblni, hogy hol a bibi. Gratulálok mindenkinek, az első két futamba nem esett ki senki, a 3. ba már volt egy kis tömegbaleset.

  21. #21
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    T150 pro kormányom van [...] dilema! vegyek e másik kormányt?
    Ez a téma sokszor vissza szokott köszönni. Az kétségtelen, hogy egy közép-, vagy felsőkategóriás kormány részletesebb és pontosabb visszajelzéseket tud adni, de önmagában az, hogy mondjuk T150-ről T300-ra váltasz, még nem garantálja, hogy plusz energiabefektetés nélkül gyorsabb is leszel tőle. Én inkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy egy jobb kormány meg tudja adni az extra motivációt időráfordítás/felkészülés terén is, ami a javuláshoz szükséges, ezt kell eldönteni, hogy megtérül-e a "befektetés".

    Új belépőként egyébként érdemes csapathoz csatlakozni (persze ez most már inkább a következő szezonra érvényes), mert két-három ember hatékonyabban tudja segíteni egymást a helyes irány megtalálásában, akár vezetés, vagy beállítás terén.

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Én most mentem elöször veletek. Nagyon vigyáztam, elengedtem mindenkit amint lehetett, nem akartam befolyásolni a bajnoki versengést. Ettől függetlenül el vagyok kenődve... nem tudom a kormányommal van e a baj vagy csak velem. Ismerem ezt a pályát, még szeretem is... hibátlanul, ütközés és kicsúszás mentesen végig mentem a három futamot, a 3.-ba jött össze egy 9. hely, sikerült átsuranni az ütközéseket... az a furcsa, ha valaki kicsúszik is pár kanyar után már ott lohol a fenekembe. T150 pro kormányom van, már két éves, mióta nyugdíjas vagyok, főleg most télen... elég sokat nyúztam... dilema! vegyek e másik kormányt? Kár hogy itt a közelbe nem tudok senkit (TATA) akivel ki lehetne próblni, hogy hol a bibi. Gratulálok mindenkinek, az első két futamba nem esett ki senki, a 3. ba már volt egy kis tömegbaleset.
    A kormány beállításoknál ellenőrizd hogy ha teljesen kinyomod a gáz és a fék pedált, akkor kimegy 100%-ig, valamint nem ugrál. Ha nem tapasztalsz hibát, akkor biztos hogy nem a kormányon múlik. Volt / lesz nem egy bajnokunk, aki DFGT-vel verte a G25, Fanatec sporttársakat.
    Persze egy jobb kormány, kényelmesebb és tekerni is nagyobb élvezet.

  23. #23
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A kormány beállításoknál ellenőrizd hogy ha teljesen kinyomod a gáz és a fék pedált, akkor kimegy 100%-ig, valamint nem ugrál. Ha nem tapasztalsz hibát, akkor biztos hogy nem a kormányon múlik. Volt / lesz nem egy bajnokunk, aki DFGT-vel verte a G25, Fanatec sporttársakat.
    Persze egy jobb kormány, kényelmesebb és tekerni is nagyobb élvezet.
    Nekem speciel DFGT-m van, és nem is tervezem a lecserélését, jó kis kormány az.

  24. #24
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    En a frissites ota csak szenvedek az idomerokon, a mostani superpole kimondottan erdekes volt. Elindult a futoora mikor megkezdtem a korom, majd T3-ban egyszercsak kiirta, hogy invalid... pedig boven a palya hatarain belul voltam...
    Mindharom futamom kuzdelmes volt, mindig belekeveredtem valami csetepateba, elozni sem volt egyszeru ezen a palyan, hibaztam is parszor emiatt, szoval ez egy felejtheto verseny volt szamomra.
    Az R3 tomegbaleset tenyleg durva volt, nagyjabol atveszeltem a palankhoz szoritva a kocsit, igy is belemcsattant jobbrol az egyik roncs. Ilyenkor lehet a palya kozepen kellene maradnom, mert tokmindegy merre probalok kerulni, a vegen mindig pont arra csapodik valaki
    A pálya közepe se segített volna, én mögöttetek jöttem, és a dombtetőre érve négy autót találtam keresztben az út közepén...

  25. #25
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Én most mentem elöször veletek. Nagyon vigyáztam, elengedtem mindenkit amint lehetett, nem akartam befolyásolni a bajnoki versengést. Ettől függetlenül el vagyok kenődve... nem tudom a kormányommal van e a baj vagy csak velem. Ismerem ezt a pályát, még szeretem is... hibátlanul, ütközés és kicsúszás mentesen végig mentem a három futamot, a 3.-ba jött össze egy 9. hely, sikerült átsuranni az ütközéseket... az a furcsa, ha valaki kicsúszik is pár kanyar után már ott lohol a fenekembe. T150 pro kormányom van, már két éves, mióta nyugdíjas vagyok, főleg most télen... elég sokat nyúztam... dilema! vegyek e másik kormányt? Kár hogy itt a közelbe nem tudok senkit (TATA) akivel ki lehetne próblni, hogy hol a bibi. Gratulálok mindenkinek, az első két futamba nem esett ki senki, a 3. ba már volt egy kis tömegbaleset.
    Ahogy mások is írták, a kormányt érdemes leelenőrizni, de ha minden mónormálisan működik rajta, akkor nem ezen fog múlni. Anno a DFGT-vel kezdtem (amivel most Füredi Zoli a bajnoki címért van partiban), majd jött a G25, aztán G27, végül a T300, amihez társult egy Fanatec Clubsport V2 pedál. Egyiktől sem lettem gyorsabb Az élmezőnyhöz képest mostanában hátrébb vagyok körönként fél-egy másodperccel, ami egyértelműen azért van,mert már nem töltök plusz 3-4 órát egy-egy versenyre készüléssel, hanem megyek egy 25 perces prekvalt, hogy legyen időm, aztán a verseny előtt még fél órát szabadedzésen, és a három futamon egyre gyorsulok a végéig. Most speciel 1,4 másodperccel futottam jobb időt verseny közben, mint volt a prekvalos időm. Ennyit számít 2 órányi intenzív gyakorlás egy pályán.

    Amúgy meg, a te prekvalos időd sokkal jobb volt, mit az enyém. Azt is érdemes átgondolni, hova tűnik a sebesség a versenyen a prekvalhoz képest, ha ott megvolt? Nagyon fontos a konzisztens teljesítmény is.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •