Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (114 összesen)
  1. #51
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Óvások ide jöhetnek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #52
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Zadi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt kérdezném, hogy lesz majd replay mindkét versenyről?
    (Nekem nem mentette le a teljeset )
    Nagyon remélem, mert azt a dodgemezést, ami hátul ment, azt még public lobbykban is kinézik...
    (egyébként Settings, General, Replay Size Limit-et kell felemelni az egekig)...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  3. #53

    Elnézés

    Kedves B szerveren játszók!
    Szeretnék mindenktől elnézést kérni, akivel kontaktom volt. Az első versenyek kimondottan durva hibát követtem el. Sajnos nem tudom visszanézni, így nem látom ki volt az, de ezer bocsánat.
    Azon leszek, hogy a jövőben ilyen ne forduljon elő.
    Üdv: Peti

  4. #54
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Wow, nem lesz semmi ez a bajnokság, tetszik hogy itt is a második futamra éledek fel igazán

    R1: Érdemleges nem sok történt, aki akart elhaladt mellettem, én pedig próbáltam stabilan tartani egy tempót, ami sajnos csak a versenyvégére állt össze, így a P14-et teljesen reálisnak éreztem. Voltam egy szendvicsben a Kemmel végén, nem tudtam eldönteni bemenjek-e középre, de mondom egyszer élünk... bejött
    R2: Ezen futam már viccesebben indult, éreztem hogy P10 elérhető, tempóm lesz hozzá. Rajtnál kicsi kakaskodás után kb ott voltam ahonnan indultam, which is not nice but not bad. Aztán szép lassan estek ki előlem emberek, mellettem sem nagyon közlekedett el senki, Gombos Geri is csak mögöttem loholt, egy pillanatra sem engedte hogy fókuszt veszítsek. Azon kaptam magam hogy 28.0 alatti köröket megyek stabilan, P6 vagyok, pedig kb nem is előztem, de ami még jobban meglepett, hogy a P3-P4-P5 vonatra közeledem, és az utolsó kör közepére megérkeztem. Nem akartam semmi komolyat játszani ott, mondom első futam, hosszú a bajnokság.. Aha, arra nem számítottam mennyivel jobb kigyorsításom volt az utolsó szektorra, kicsit véleményes előzéssel (bocsi Csaba, szívesen megbeszélem veled ha úgy érzed ) hirtelen ott teremtem a sikán előtt egy jóval lassabb Seat mögött. Külső ívet válaszottam a jobbra fordulásnál, hátha marad az enyém a belső ív. Enyém maradt, kollega még belém is fordult kicsit, és beértem negyedikként. Az öklözés a levegőben megvolt

  5. #55
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    B szerver

    Q - P19: Kétszer is sikerült olyan helyzetbe kerülnöm, hogy lassabb volt az előttem haladó, így igazából, csak egy normális mért kört tudtam menni, ami sajnos nem volt valami gyors.

    R1 - P18: Küzdöttem az autóval végig, egyáltalán nem működött a beállításom, nem volt tapadásom, a fékerő se volt jó, így aki mögöttem volt könnyedén ment el mellettem, igaz a tapadás hiánya miatt nem is erőltettem a védekezést.

    R2 - P19: Az első kanyarban próbáltam óvatos lenni, de valakivel sikerült ütköznöm, nem tudom, hogy pontosan hogy történt, majd vissza kell nézni. Majd az Eau Rouge után megint volt ütközésem, ott viszont szerintem nem én hibáztam, de majd azt is visszanézem. A futam további részén a mezőnyt üldöztem, sajnos a tapadás megint megszűnt létezni, így a verseny felétől ismét csak szenvedtem a kocsival.

    Összességében jól éreztem magam, jó ötlet volt így három év után leporolni az öreg Momo-t és visszatérni a pályára. Az első futam előtt kb. annyira izgultam, mint az itteni legelső futamom előtt.
    Az időmérőn sajnos nem jött ki a lépés és a setup-om is pocsék lett a futamokra, ezen még dolgoznom kell a jövőben.

  6. #56
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    B szerver R1 első körében az uccsó sikán előptt a féktávot túl optimistán lőttem be, berántottam Ladányi Peti mellé, hogy ne verjem telibe hátulról (ha jól rémlik te voltál, ha nem akkor jelentkezzen aki magára ismer), de csak megtámaszkodtam rajta, közben Mammel Erik bejött mellém, belül pedig próbáltam helyet hagyni Petinek, ha netán visszajönne. Na, ez arra pont jó volt, hogy Eriket is kiüssem a pics@ba . Szal bocsi srácok, majd óvjátok meg, azt benéztem rendesen.

  7. #57
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    Én is szeretnék elnézést kérni a B szerveren azoktól, akikkel szemben nem volt elegáns a "harci szellemem". Bele kell szoknom, hogy az ellenfél is gondolkodik, mint én.

    Azonban a második futam második körének első kanyaros esetét megnézném...
    Kijött a rally-s reflex, a telibetrafálásom után

  8. #58
    Sziasztok!Elöször is szeretnék mindenkitől bocsánatot kérni, hogy ennyire nem voltam néha a helyzet magaslatán....Sajnos mind2 futamon benne voltam valamilyen fajta balesetben, de remélem Mugello-n jobban megszokom ezt az új környezetet és még ennél is jobb versenyzés lesz.

  9. #59
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver R1 első körében az uccsó sikán előptt a féktávot túl optimistán lőttem be, berántottam Ladányi Peti mellé, hogy ne verjem telibe hátulról (ha jól rémlik te voltál, ha nem akkor jelentkezzen aki magára ismer), de csak megtámaszkodtam rajta, közben Mammel Erik bejött mellém, belül pedig próbáltam helyet hagyni Petinek, ha netán visszajönne. Na, ez arra pont jó volt, hogy Eriket is kiüssem a pics@ba . Szal bocsi srácok, majd óvjátok meg, azt benéztem rendesen.
    Jah, annak nem örültem, mert félreparkolhattam és megvárhattam, míg gyakorlatilag az egész mezőny szépen elkanyarodik, mire újra visszaállhattam, olyan 21.-nek. Amiből végül feljöttem pár kör alatt a 13.-ra, de akkor valakivel az Eau Rouge-ban akadtunk össze. Pont egymás meleltt fordultunk, igyekeztem helyet hagyni, de már felfelé éreztem egy lökést és mentem ki jobbra. Vissza kell majd néznem, nem tudom melyikünk volt a hunyó, ha egyáltalán.... Sebaj, megint egy kis felzárkózás, aztán jött a kegyelemdöfés, a gázpedál (ahogy a practice alatt is már) elkezdett maximum 80-85%-ig működni, így értelmetlenné vált a folytatás és lehúzódtam.

    Tényleg elég sok volt hátul az ütközés, az első két körben szinte szlalomoztam a neccesebb féktávokon, kanyarokban. Egy kicsit több respektus mások felé és belátás, hogy nem egyedül vagyunk a pályán, az sokat segítene ilyen helyzetekben. Ugyanakkor a felzárkózásom során mindenki figyelt, nem voltak koccanások. Inkább ott voltak gondok, amikor egy kanyarba 3-4 autó próbál beesni és persze senki nem akar belőle rosszul kijönni.

  10. #60
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Hát nem is tudom hogy kezdjem a dolgot, de sok embernek biztos nem fog tetszeni amit írok, úgyhogy én nem leszek paraszt mint S. Norbika én előre elnézést kérek akit esetleg megbántanék (akinek nem inge ne vegye magára). Nem vagyok már fiatal, nem vagyok kezdő versenyző se, (jó pár futam van már a hátam mögött) de ami itt tegnap történt a "B" szerveren az kimeríti a sportszerűség határait! Az első futam egy igazi roncsderbi volt, amit láttam nem hittem el, hogy ilyen lehetséges voltak olyanok akik nemhogy egyszer, de folyamatosan akár körön belül aprították a mezőnyt, se istent, se embert nem ismerve. Azt sem tudtam mit tegyek, merre húzódjak, hogyan kerüljem el az ütközést a másik pilótával -kal. Sajnos ez sok esetben nem sikerült, de igyekeztem kevesebb kárt tenni másban inkább az én autóm törjön mint a másiké. Én sem vagyok tökéletes, sőt én is hibáztam kiforgattam egy másik pilótát a célegyenes végén, de rögtön amikor láttam mit tettem, lehúzódtam és visszaengedtem magam elé, mert tudtam, hogy hibáztam, ezért itt is ELNÉZÉST KÉREK tőle. A nevet nem tudok, mert arra még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet a kocsik fölé nevet varázsolni. Persze, halkan jegyzem, meg, hogy természetesen másik pilóta is kihasználta a lehetőséget és elment mellettem miközben lassítottam, de ez nem igazán érdekelt, ez benne van. Én is voltam kezdő versenyző, én is elkezdtem valamikor, de örültem, ha lyuk van a seggemen, már bocsánat és szó szerint vér izzadva igyekeztem lehozni a versenyt baleset és lökdösődés nélkül, természetesen ez nem mindig sikerült. De a lényeg, hogy próbáltam figyelni a másikra és azt, hogy ő, hogyan veszi a kanyarokat, hogyan gyorsít ki stb. Arra kérnék minden új emberkét aki benne volt ezekben a dolgokban, hogy egy kicsit gondolkozzon el és ne akarja rögtön az első versenyén az első kanyarban megnyerni a versenyt, mert ez nem erről szól. Közösen játszunk hangsúlyozom "Játszunk" egy szimulátorban egy bajnokságban, ne azon legyünk, hogy a saját magunk és mások élményét buta és meggondolatlan cselekedettel elrontjuk! Azért ne csak a negatív dolgokról essen szó, azért a 2-dik futam egy fokkal jobb volt láttam olyan dolgokat ami reményt ad arra, hogy jó kis bajnokság legyen ebből.

    Akit meglöktem, kilöktem vagy gondot okoztam neki, attól elnézést kérek, nyugodtan óvja meg vállalom a következményeket, de sokszor saját hibámon kívül más hibája miatt történtek ezek az esetek! Na vége a szent beszédnek, most egy kicsi futam beszámoló, tényleg röviden, mert így is hosszú lett!

    Q:Sikerült egy jobb időt futnom (2:29.688) a prekvalishoz képest, de ez így is csak a középmezőnyre volt elég P:15

    R1: A rajt jól sikerült, viszonylag jól kaptam el a lámpák kialvását, de az első kanyarban hatalmas tumultus volt és több baleset. Nem tudom hogy, de valahogyan kikeveredtem belőle a 3-dik körig a 17-18-dik helyen haladtam, majd utána tényleg nem tudom de több balesetbe kerültem illetve valaki kiforgatott és végül a mezőny végén találtam magam. Az autóm többszörösen sérült volt, így a futam utolsó körei eseménytelenül teletek számomra. P:23

    R2: Az utolsó előtti helyről rajtoltam, nem kockáztattam, elengedtem a mögöttem lévőt és lassan közelítettem a célegyenes végéhez, de hiába itt megint újabb baleset volt amiben sajnos a csapattársamat Fári Danit rakták ki kétszer is a "fűre" neki ez a futam ment a kukába. Én valahogy a középmezőny végére keveredtem és onnan szép lassan elkezdtem a felzárkózást. Megmondom őszintén, nem sikerült egy értelmeset sem előzni, a másik hibáját lecsúszását kihasználva jutottam egyre előrébb. A 15-dik pozícióban tanyáztam egy elég szép számú 5-6 főt számláló konvojban, elég közel voltunk egymáshoz, de itt láttam már végre a reményt, hogy nem csúfos roncsderbi lesz a vége. Szépen a másikra vigyázva egymással versenyezgettünk, hazudnék ha azt írnám nem élveztem, ezt lehet így is grat akik részt vettek benne. Végül egy újabb kakaskodás miatt előttem sikerült még a verseny végére újabb 2 pozicíót feljönni és végül a középmezőny elején végeztem, amivel elégedett lettem volna a futam előtt bőven P:13

    Összességében elégedett vagyok főleg a 2-dik futammal, ahhoz képest, hogy 5 éve nem mentem virtuális versenypályán jó eredménynek értékelem ezeket a pozíciókat. Találkozunk a következő futamon(kon) jó felkészülést mindenkinek!







  11. #61
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Ez az előre-hátra hintázás mitől van? Csak egy valakinéll láttam ilyet Boros Gyevi Lóránt kocsija csinálta, de nagyon kellemetlen tud lenni előzésnél.

  12. #62
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    A nevet nem tudok, mert arra még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet a kocsik fölé nevet varázsolni.
    Ctrl+L ezzel tudod a neveket kitenni.

    Egy-két gyors gomb akkor ha már itt vagyunk:
    CTRL+R : replay
    CTRL+S : slow motion (replay)
    CTRL+A : ABS on/off
    CTRL+T : cycle traction control modes
    CTRL+H : show/hide apps
    CTRL+U: cycle virtual desktops
    CTRL+O : restart session
    CTRL+L : disable names
    CTRL+M : toggle mouse steering
    CTRL+G : gearbox Auto
    CTRL+I : racing line on/off
    CTRL+Q : damage displayer on/off
    CTRL+J : show damage displayer
    1 .. 0 : Turbo boost management
    CTRL+1 / 3 : MGU modes

    VR (OCULUS):
    CTRL+Space:
    recenter view
    Look Left+Look Right: recenter view

    F1 : cycle car cameras
    F2 : random cameras
    F3 : track cameras
    F5 : pivot camera around the car
    F6 : cycle on-board cameras
    F8 : in-game screenshot
    F9 : toggle bottom learderboard
    F11 : toggle virtual mirror
    F12 : (Steam related) screenshot
    KeyPad +/- : Change Force Feedback (disabled in replays)
    Ctrl +/- : Change onboard FOV
    Ctrl Shift +/- : Change saturation
    PageUp/Down : adjust exposure
    Home : Open/close console
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 01. 27. 12:03.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #63
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az előre-hátra hintázás mitől van? Csak egy valakinéll láttam ilyet Boros Gyevi Lóránt kocsija csinálta, de nagyon kellemetlen tud lenni előzésnél.
    Magas ping érték produkál ilyet. Lóri ezért is lépett ki, de már rajta van az ügyön.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #64
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #65
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A "B" szerverről kérnénk szépen replayeket! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #66
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    Smile seat Spa

    Gratula a győzteseknek, és a SZERVEZŐKNEK!. Ngyon sokan voltunk és ez jó. A B futamba indultam, az elsőbe nagyobb zűr nélkül sikerült a 9. helyre bejönni. A 2. futamon a 2. helyről indulva sokáig elöl haladtunk Szabó Csabával, aztán jöttek az ufók, meg az agresszívek, azt nem tudtuk tartani, Sajnos az utolsó sikán végénél megszorongattak és megkoccoltam hátulról Csabát, elnézést kérek. Mi Szabók legalább vigyázzunk egymásra. Egy Szabó csapatot is össze lehetett volna hozni. A 2. futamon 7.- nek sikerült bejönnöm. Köszönöm a játékot mindenkinek.

  17. #67
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ctrl+L ezzel tudod a neveket kitenni.

    Egy-két gyors gomb akkor ha már itt vagyunk:
    CTRL+R : replay
    CTRL+S : slow motion (replay)
    CTRL+A : ABS on/off
    CTRL+T : cycle traction control modes
    CTRL+H : show/hide apps
    CTRL+U: cycle virtual desktops
    CTRL+O : restart session
    CTRL+L : disable names
    CTRL+M : toggle mouse steering
    CTRL+G : gearbox Auto
    CTRL+I : racing line on/off
    CTRL+Q : damage displayer on/off
    CTRL+J : show damage displayer
    1 .. 0 : Turbo boost management
    CTRL+1 / 3 : MGU modes

    VR (OCULUS):
    CTRL+Space:
    recenter view
    Look Left+Look Right: recenter view

    F1 : cycle car cameras
    F2 : random cameras
    F3 : track cameras
    F5 : pivot camera around the car
    F6 : cycle on-board cameras
    F8 : in-game screenshot
    F9 : toggle bottom learderboard
    F11 : toggle virtual mirror
    F12 : (Steam related) screenshot
    KeyPad +/- : Change Force Feedback (disabled in replays)
    Ctrl +/- : Change onboard FOV
    Ctrl Shift +/- : Change saturation
    PageUp/Down : adjust exposure
    Home : Open/close console
    Szia Tamás! Azt megtudod mondani, hogy van e olyan beállítás, hogy jobbra néz, balra néz?

  18. #68
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ctrl+L ezzel tudod a neveket kitenni.

    Egy-két gyors gomb akkor ha már itt vagyunk:
    CTRL+R : replay
    CTRL+S : slow motion (replay)
    ...................
    Oh köszönöm szépen Tamás! Azt még elárulod, hogy a közvetítésedben látott mini pályatérkép honnan van? Szerintem sokkal átláthatóbb, mint a gyári amiben csak a pálya aktuális részét látod!
    Illetve volt még egy apróbb gondom, hogy a bal oldalon folyamatosan láttam a neveket, helyezéseket, de eltüntetni nem tudtam azt hogyan lehet kikapcsolni?

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 001.jpg (91,5 KB, 107 megtekintés)







  19. #69
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve volt még egy apróbb gondom, hogy a bal oldalon folyamatosan láttam a neveket, helyezéseket, de eltüntetni nem tudtam azt hogyan lehet kikapcsolni?
    F9-el lehet körbeléptetni, meg lehet jeleníteni vízszintesen, a képernyő alján, illetve az egyik állás ki is kapcsolja.

  20. #70
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Tamás! Azt megtudod mondani, hogy van e olyan beállítás, hogy jobbra néz, balra néz?
    Nem Tamás vagyok, de válaszolok.
    Igen a van, Look Left és Look Right beállításnál kell keresni a gombok között.

    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Oh köszönöm szépen Tamás! Azt még elárulod, hogy a közvetítésedben látott mini pályatérkép honnan van? Szerintem sokkal átláthatóbb, mint a gyári amiben csak a pálya aktuális részét látod!
    Illetve volt még egy apróbb gondom, hogy a bal oldalon folyamatosan láttam a neveket, helyezéseket, de eltüntetni nem tudtam azt hogyan lehet kikapcsolni?

    F9-et nyomkodd, lekerül majd a képernyő aljára. Eltűntetni végleg talán a jobb oldali menüből tudod majd, mikor kocsiban ülsz.
    EDIT: Upsz, Balázs gyorsabb volt

  21. #71
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Köszi mindenkinek! Most már tudom mit kell nyomogatni!
    Jobbra-balra nézést a kormányra is be lehet állítani, sőt van hátra fele nézés is, hogy én is segítsek picit!







  22. #72
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek! Most már tudom mit kell nyomogatni!
    Jobbra-balra nézést a kormányra is be lehet állítani, sőt van hátra fele nézés is, hogy én is segítsek picit!
    Majdnem mindent megválaszoltak már! A pálya térkép pedig Map Display. Itt letoltheto: https://www.racedepartment.com/downl...-display.3508/
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #73
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A "B" szerverről kérnénk szépen replayeket! Köszi!
    Ez ne sikkadjon el, én is ezt várom, mert a rutintalanságom miatt nekem is rosszul volt az AC beállítva...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  24. #74
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Én egy nagyon hasznos app-ot szeretnék ajánlani minden új és újrakezdő pilótának nagy segítség lehet a kontaktok elkerülése végett:

    https://www.racedepartment.com/downl...elicorsa.5199/

  25. #75
    Toth Zoltan Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 12. 14.
    Város
    Badacsonytomaj
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Én egy nagyon hasznos app-ot szeretnék ajánlani minden új és újrakezdő pilótának nagy segítség lehet a kontaktok elkerülése végett:

    https://www.racedepartment.com/downl...elicorsa.5199/

    Ez egy nagyon hasznos program de nem szabad megbízni benne 100% an. Mert nem mindig ponzos a jelzése... néha meg nem is jelzi a mellettem lévő autót. De a semminél sokkal jobb azért az ember kb re betudja határolni a mellette haladó távolságát és hogy melyik ívet fogja használni. Én is ajánlom mindenkinek

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •