Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)
  1. #1

    AC MX5 cup - Okayama - 01.12

    Kedves Versenyzők!

    MX5 bajnokságunk szezonzáró futama következik. A bajnokság végkimenetele már kevés kérdést tartogat, de a dobogó legalsó foka még nem dőlt el, így ismét izgalmas futamra számíthatunk. Gyertek és hajtsuk meg ezeket a kis méregzsákokat, na meg egymást!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    1. Futam: Okayama - rank (letöltés)

    Autó: Mazda MX5 Cup [Japanese Pack] (mx5 safe setup, mx5 agressive setup)

    Időpont: 2020.01.12. (VASÁRNAP)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*14 kör) (kb.25 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - MX5 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - MX5 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC MX5 cup Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 01. 12. 20:06.

  2. #2
    Urak, gondjaim vannak a lassú kanyarokkal (mindig is voltak). Azonban Csabival egy furcsaságot találtunk a telemetriában, miszerint ahogy váltok lefele, a gázpedálba bele-belerúg "valami", így nem csoda, hogy csak lassabb kanyartempóra vagyok képes, különben lesodródom az ívről, illetve hosszabb lesz a féktávom, ha egyenesben váltogatok vissza. Az AC automatic throttle blip viszont ki van kapcsolva! Megnéztem a Logitech Profiler-ben is, de ott ilyesmi beállítást nem találok.
    Csatoltam az AC beállítást és a telémetriát: Csabié a kék, enyém a piros vonal.
    Minden ötletnek örülök!
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ez Auto-blip, de ez nem lassít, csak akkor ad gazt, amikor kuplungol, így nem hat a fékezésre.

  4. #4
    Mezei Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 12.
    Város
    Karancsberény
    Üzenetek
    41
    Helló!
    Eddig pont jó hétvégéken voltak megszervezve a versenyek, de most tolódott egyet. Én minden második hétvégén dolgozok vasárnap. Ezért a Mazdás és a Seatos versenyeken sem tudok innentől kezdve részt venni. :-(
    19 órától 21 óráig tartózkodok itthon vasárnap, ez a két futamra nem elegendő idő. Ha elkezdem az első futamot és félbe hagyom, ugye a másodikon már el sem tudok indulni, ilyenkor mi a teendő? Van BUÁ büntetésem is, amit le kéne töltenem, azzal is mi lesz? Kapok büntetést ha félbe hagyom a versenyt, vagy mit csináljak?
    Ez most az én nagy problémám!!!!!!
    Mondjon valaki valami okosságot!!!!

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg orszagosbalhe írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Eddig pont jó hétvégéken voltak megszervezve a versenyek, de most tolódott egyet. Én minden második hétvégén dolgozok vasárnap. Ezért a Mazdás és a Seatos versenyeken sem tudok innentől kezdve részt venni. :-(
    19 órától 21 óráig tartózkodok itthon vasárnap, ez a két futamra nem elegendő idő. Ha elkezdem az első futamot és félbe hagyom, ugye a másodikon már el sem tudok indulni, ilyenkor mi a teendő? Van BUÁ büntetésem is, amit le kéne töltenem, azzal is mi lesz? Kapok büntetést ha félbe hagyom a versenyt, vagy mit csináljak?
    Ez most az én nagy problémám!!!!!!
    Mondjon valaki valami okosságot!!!!
    Elindulsz a futamon és letöltöd a BUÁD-at majd kilépsz és bejelented a megfelelő helyen és elmész dolgozni. Sajnos nálam is volt már ilyen eset.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Lesz kozvetites? Streamel valaki?

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz kozvetites? Streamel valaki?
    Elvileg én fogok streamelni. Bár messze leszek tőled ahogy nézem a prekvalt.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Kérlek fontold meg az indulást, nehogy másokat is kiüss a versenyből az általad említett fps esés miatt. Mikor engem kilöktél a környéken senki sem volt tehát már a rajtnál nagy veszélyben lesz mindenki.

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Leszkozvetites? Streamel valaki?

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg én fogok streamelni. Bár messze leszek tőled ahogy nézem a prekvalt.
    Nem az a lenyeg, hogy en latsszak, hanem paran erdeklodnek, jonnenek versenyezni es kertek a linket.

    Koszi szepen!

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az a lenyeg, hogy en latsszak, hanem paran erdeklodnek, jonnenek versenyezni es kertek a linket.

    Koszi szepen!
    Este futam előtt rakok ki linket.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Tőlem itt lesz nézhető: https://youtu.be/45WMnFGQdJ8
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-21. helyezett: GTR-Masters.hu - MX5 cup #A - Piski T. - Sipkai B.


    Teszt szerver hamarosan megy belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:40-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    A szerveren van még szabad hely, aki elfelejtett nevezni, az még csatlakozhat.

    Teszt szerver megy.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Futamtáv 14 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Szűcs Tomitól elnézést kérek a rajt után nem hagytam elég helyet mert legbelül jött még egy ember és összeszorítottunk.

    Oláh úr szándékosan kilökött a célegyenesbe. a célegyenesre ráfordítónál az első kerekem a te hátsó kereked vonalában volt, ott sem hagytál helyet majd az egyenesben amikor melletted voltam izomból rámhúztad ez full szándékos volt ásd el magad!

  16. #16

  17. #17
    második futamról valaki tud replayt feltölteni?

  18. #18
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    ...vagy inkább mindkettőről! ;-) köszi szépen előre is!

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  20. #20
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Szűcs Tomitól elnézést kérek a rajt után nem hagytam elég helyet mert legbelül jött még egy ember és összeszorítottunk.

    Oláh úr szándékosan kilökött a célegyenesbe. a célegyenesre ráfordítónál az első kerekem a te hátsó kereked vonalában volt, ott sem hagytál helyet majd az egyenesben amikor melletted voltam izomból rámhúztad ez full szándékos volt ásd el magad!
    Te pilóták GYÖNGYE TE, itt hol volt neked hely az előzéshez?
    Csatolt képek Csatolt képek

  21. #21
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Melletted vagyok és előttünk az a nagy széles szürke sáv a versenypálya tehát innentől kezdve helyet kellett volna hogy hagyj. De ami ezután az egyenesben történt az kritikán aluli éles versenyen szándékosan kilöktél TE VERSENYZŐK GYÖNGYE TE!

    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Te pilóták GYÖNGYE TE, itt hol volt neked hely az előzéshez?

  22. #22
    Kérném, hogy a szájkaratéval maradjunk kulturált keretek között. Az dícséretes, ha megpróbáljátok megbeszélni a történteket, de ne ebben a stílusban. Ha nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor kérjétek a VB segítségét.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez Auto-blip, de ez nem lassít, csak akkor ad gazt, amikor kuplungol, így nem hat a fékezésre.
    Kösz Tomi, tényleg ez volt! És pont ott kell állítani, ahogy a screenshot-on jelöltem, ha most ki-bekapcsolom, már működik a blip on/off. Az rejtély, hogy előtte miért volt auto-blip on, mikor a beállításban ki volt szürkítve .

  24. #24
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Diplomatikusan fogalmazva "érdekes" egy bajnokság volt. White-al nem csináltunk végig még egy ilyen "ki a fasza gyerek kétszer 20 percben" bajnokságot, de szerintem nem is fogunk többet... (hogy most miért tettük meg, annak is meg van az oka...). Mindenesetre örülök, hogy a Dexter Team-et itt is sikerült behozni a dobogóra. Az elején nem vettük komolyan, aztán úgy voltunk vele, ha már csináljuk, próbáljuk meg kihozni a legtöbbet. Az utolsó futamon végre White-nak kijött a lépés és szerzett két szép 3. helyet, ami sokat jelentett a végelszámolásban...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2020. 01. 16. 12:10.

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kifejtened kevésbé diplomatikusan is?

    Őszintén érdekel, nekem sem a kedvenc formátumom.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •