Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 55 (55 összesen)

Téma: Szilveszteri Fun Race Audi TT Cup

  1. #51
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Olyan rég írtam itt verseny tapasztalatokról, hogy most megteszem.
    Nem is tudom, de kb. 2 éve nem versenyeztem veletek.. De tegnap tök véletlenül vettem észre Zelfi, fb oldalán, hogy van fun, úgyhogy gondoltam megyek egyet. Rávettem Rádi Petit is, gondoltam majd megkergetjük a srácokat a végén. Mi leszünk a sereghajtók..
    Az autót szimpi volt, gyengusz kis elsőkerekes, jó lesz az...
    Nagyjából én ezzel az autóval 0 kört mentem a verseny előtt.
    Quali: Bírtam menni kb 3 kört, hat nem sikerült megtanulnom az autót ) nem baj, majd az első versenyen. Nem is tudom, asszem a huszon ixedik helyről rajtoltam.
    Race1: Mint egy rendes autón, piros lámpánál kuplung be, egyes....aha, ez a sz@r vagyis aranyos kis Audi automata kuplungos vagy mi és ahogy egyesbe raktam már ugrott is előre így kaptam egy fekete fehér zászlót. Kérdeztem TS-en Petit, hogy ez mi de ő sem tudta pontosan, gondoltam, ha box áthajtás, majd kiírja, de nem. A második kör végén úgy rakott a boxba, mint a sicc...
    Na nem baj, majd race2-n...
    Race2: 25. helyről rajtoltam, de nehezítést is kaptam, mert az előttem lévő autó, kb 30 méterre volt tőlem. Nem baj, innen szép győzni. Hát ha győzni nem is sikerült, de a 9. helyre azért felküzdöttem magam, Jó kis verseny volt. Volt egy sporttárs, aki egy kicsit keresztbe rakott az első körökben, ezért visszacsúsztam egy kicsit, de alapjáraton jó kis verseny volt
    Ha lesz még ilyen és észreveszem, akkor jövök.
    Köszi a szervezést, Zelfi köszi a set-et Boldog új évet kívánok mindenkinek...
    Jó volt egy kicsit gyorsan vezetni a sok tanuló után....

  2. #52
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Na, hát egész jó kis meccsek voltak, oké hogy nem a legizgalmasabb ezeket a kis Audikat vezetni, de szerintem jókat lehet velük csatázni, én nem bánnám, ha majd egyszer lenne egy ilyen bajnokság is
    Viszont!! Oké, hogy fun race, de voltak (körülöttem nem is kevés) public szerverre való megmozdulás... Második futam rajtját elég jól sikerült elkapni, 4. helyről külső ívre kihúzódva talán sikerült volna fogni két helyet... de még a fékpont előtt kiütöttek.. Az ilyet nem nagyon tudom hova tenni, hárman is simán el lehet(ne) férni pedig egy egyenesben, na majd legközelebb.
    Pedig magamhoz képest nem volt rossz a tempóm, kíváncsi lettem volna, hogy tudok e menni az elejével, így viszont, hogy mindkét futamon a végéről kellett felzárkózni legalább izgi volt, a csaták többsége tényleg jó volt

  3. #53
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Ledobott a szerver a rajt előtt . Már nem először történik.
    Mi oldalunkról semmit, senkit nem "korlátozunk". Ha csak nálad jelentkezik, akkor csak a környékeden lehet a hiba.
    Indulás elött restartold a routeredet, más készülékeket kapcsolj ki, bármi szoftvert, blokkolót, tűzifalat kapcsolj ki, nézd meg hogy szakadsz-e, megjavul-e.
    Illetve szerintem voltmár jónéhány futamod amikor nem szakadtál le. Ahhoz képest változtattál valamin? Próbáld elkapni, hogy mi okozza a szakadásodat.
    Régesrég GTL alatt nekem olyan volt hogy az éles futamon, első kör után, amikor átmentem a célvonalon, akkor dobott le.

  4. #54
    Teket Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 10.
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, hát egész jó kis meccsek voltak, oké hogy nem a legizgalmasabb ezeket a kis Audikat vezetni, de szerintem jókat lehet velük csatázni, én nem bánnám, ha majd egyszer lenne egy ilyen bajnokság is
    Viszont!! Oké, hogy fun race, de voltak (körülöttem nem is kevés) public szerverre való megmozdulás... Második futam rajtját elég jól sikerült elkapni, 4. helyről külső ívre kihúzódva talán sikerült volna fogni két helyet... de még a fékpont előtt kiütöttek.. Az ilyet nem nagyon tudom hova tenni, hárman is simán el lehet(ne) férni pedig egy egyenesben, na majd legközelebb.
    Pedig magamhoz képest nem volt rossz a tempóm, kíváncsi lettem volna, hogy tudok e menni az elejével, így viszont, hogy mindkét futamon a végéről kellett felzárkózni legalább izgi volt, a csaták többsége tényleg jó volt
    Ez a public szerveren dolog nekem is eszembe jutott. R1-en egész jókat lehetett csatazni pici hibával a részemről. Előttem korábban fékezték és már nem tudtam elkerülni a kontaktot de szerencsére nem lett belőle pozíció vesztés senki részére és verseny végén elnézést tudtam kérni. R2-ben a rajt után T1-ben már bőven volt jogom harcolni a pozícióért de még az egyenesben kiforgatott a versenyzőtárs. Ha jól emlékszem Kiss János is vendége lett itt a kavicságynak. Utána a hosszú egyenesben végleg kiütöttek, sérült a futómű. Nem láttam értelmét elgurulni a boxig és legalább 1 kör hátránnyal a mezőny után eredni. Kicsit mérges lettem hogy készültem erre a versenyre és a felét tönkre tette más, viszont várom a tavaszi bajnokságokat és remélem jó kis versenyek lesznek 😊😊😊

  5. #55
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •