Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    Hp reverb pro 2 ora uzemidovel hetfo reggelig elado

    186500 ft-ert hetfo reggelig elado a hp reverb pro szemuvegem amit penteken kaptam meg. Sajna a 72mm es szemtavolsagommal nem jo a max 67mm ig allithato szemuveg nekem.

    Akit erdekel beker aron atveheti pesten vagy kornyeken.

    20 4730263-mas szamon lehet erdeklodni hetfo reggelig aztan visszakuldom a hp nek.

  2. #2
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    186500 ft-ert hetfo reggelig elado a hp reverb pro szemuvegem amit penteken kaptam meg. Sajna a 72mm es szemtavolsagommal nem jo a max 67mm ig allithato szemuveg nekem.

    Akit erdekel beker aron atveheti pesten vagy kornyeken.

    20 4730263-mas szamon lehet erdeklodni hetfo reggelig aztan visszakuldom a hp nek.
    jaja, írtam neked ma beszélünk!

  3. #3
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    jaja, írtam neked ma beszélünk!
    Ok, en ma iracingnek szentelem eletem szoval raerek

  4. #4
    Igy vasarnap reggel eleg nagy lett az erdeklodes a szemuvegre. Legyszi ne uivjatok tobben mert eddig van 3 fix vevo aki jon erte. Szoval erkezesi sorrendben megyek elore es ha elfogynak akkor kiirom unra hogy elado. Volt aki mar ra is igert a kikialrasi arra . Lehet a hp arulhatna ezt itthon is mert lenne par vevoje...

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ha ilyen sok az erdeklodo, akkor az enyemet is vihetik nyugodtan. 600 EUR vagy 200e Ft. Garival, szamlaval. 20 percet ment.

  6. #6
    Az enyem elkelt ebben a pillanatban beker aron 186e hufert. De az enyem black friday volt, mai ara mar 600 eur plussz szallitas angliabol vagy nemetbol lenne. Szoval a 200e realis ar erte, szerintem el fogod tudni adni.

    Kuldok privatban egy telefonszamot neked aki hw apron keresett meg engem es venni akart de mar nem volt mit.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •