Találatok: 1 - 25 (25 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    2019.12.15 ACCGT01 - Paul Ricard

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A bajnokság következő színhelye Paul Ricard.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Paul Ricard

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Lexus, Audi, Lambo, Mercedes, 5 tizeden belül.
    Nem tűnik rossznak, igaz még nincsen hibátlan kör.

  3. #3
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Mindkét versenyen át kell hajtanom a boxutcán vagy csak az elsőn?

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Mindkét versenyen át kell hajtanom a boxutcán vagy csak az elsőn?
    Az első verseny felvezető kör végén. A másodikon nem kell áthajtani.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post271102

  5. #5
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Nem rögzíti a köreimet a prekval

  6. #6
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rögzíti a köreimet a prekval
    Péntek estig rögzít a prekval, hétvégén már verseny felkészülés van, de nevezni tudsz vasárnap este 7-ig.

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Itt talán nézhető lesz a futamom, igaz hogy a végéről indulok de hátha valaki így is kíváncsi rá!
    Link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 22-ig. Gáspár Gergely - Bartha László

  9. #9
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Csatlakozhatok a szerverhez?

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozhatok a szerverhez?
    Indulhatsz a GTR-Masters #A szerveren.

    Jó versenyt.

  11. #11
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Horváth Atillától elnézést kérek a második futam eleji kiforgatásért!

  12. #12
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Na ezért jobb az Acc mint az Ac!
    Ez az eső hogy megbolondította az erőviszonyokat?
    Nem tudtam elég jól kezelni a szitut,és csúnyán visszaestem.
    A 2.futamnál meg lassabban álltam vissza a megszokott helyzethez mint Gyetván Ákos,és kaptam Majd 3 mp-t 4 kör alatt!
    Utána megtaláltam a tempót,de már késő volt!
    Ilyen a statikus AC-ban nem történne meg

  13. #13
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Gratulálok a bajnoknak!

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Nem volt unalmas a verseny.
    Esőben bepróbáltam a száraz gumit, nem is volt rossz, de a setup nem volt jó hozzá a szárnyon kellet volna állítani. Minden kanyarban meg akart ölni a Lambo.
    Most először tapasztaltam olyat hogy esőben változott a féktáv. Nem tudom 1.1, vagy csak én nem próbáltam ezt a kombinációt, de volt vagy 10 kör mire belőttem a féktávokat...
    A második futamon elfelejtettem T6 féktávját, egymás után 2 körben elfékeztem, a hátsó gumik vörösre izzottak, onnan korcsolyázás volt a verseny, az utolsó pár körben gyakorlatilag nem lehetett a kanyargós részeken gázt adni. Az utolsó körben kaptam egy Drive through-t. Hogy meglegyen a hab a tortán.
    Mindig is utáltam ezt a pályát. De nem voltak unalmasak a futamok, úgy hogy megérte végig küzdeni.
    Időmérő végén gondoltam egyet és kimentem az utolsó három körre hogy mi lesz. Ami tanulság hogy ennyi gyakorlással felesleges nekem qualozni, az utolsó helyről is ugyan oda jövök be.
    Köszi mindenkinek a versenyt, volt egy-két jó üldözésem két hiba között.

  15. #15
    Valaki megtenné, hogy tölt fel replayt? Köszi!

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13507

  17. #17
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    A verseny hihetetlen izgalmakat hozott, minden a tervek szerint alakult!

    Az első verseny első féktávján szerencsére összetörték az autóm hátulját. Ezért nagyon hálás vagyok, hiszen így Monza után ismét átélhettem, milyen az, amikor az egyenesben kikerülnek az autók! Persze, ebben a mezőnyben megesik az ilyesmi, ezért gondoltam nem panaszkodom és nem szemetelem teli a game chat-et futam közben.. mert a felugró szöveg talán zavarna másokat.
    Ami meglepett, hogy a második futam még az előbb leírtaknál is jobban alakult! Igaz, az eső elállt, a pálya pedig felszáradt, valahogy ez nem javította az események alakulását, hiszen ismét az első körben váltam áldozattá, pozitívum, hogy most tudtam menni két szektort mielőtt kitorpedóztak. Külön öröm, hogy a bukótérbe repülésért DT-t kaptam, (utólag azt gondolom, hogy teljesen jó dolog ha a balesetben vétlent is büntetik, hiszen így van idő lehiggadni és átgondolni mi is történhetett, miközben 50 km/h-val gurulsz a boxban) Szóval, az első kör végén gyors szervizre a boxba hajtottam, majd a következő körben ismét a pitbe mentem, hogy letöltsem a büntetést, amit nem törölt, így újra letöltöttem, ezt követően ismét boxoltam, hogy lecseréljem a gumikat, mert elsőre egy olyan szettet rakott fel, amin flat spot volt. (utóbbi az én hibám, figyelni kellene mit ír a pre-set)
    A kalandos kezdésnek hála, a negyedik körben már negyedszerre jártam a boxban, a hátrányom pedig két kör volt. Majd három körön át, körhátrányban, üres térben autóztam, de szerencsére nem unatkoztam sokáig, végre ismét autót láttam a pályán.. 270-nél... keresztben mozgott a pályán, úgy 10-15 km/h sebességgel, óriási élmény volt! Konkrétan, majd be sza..tam aztán, valahogy csak-csak eljutottam a boxig, immáron ötödjére! Ezt követően, sajnos semmi említésre méltó nem történt már, kifejezetten unalmas utolsó néhány kör volt



    "Komolyra" fordítva, 93-as SA-m volt a verseny előtt, hosszú idő után, most végre beestem 90 alá, 87-re. Érdekes és sokatmondó, hogy az open lobby-ban emelkedik az SA-m, itt, szervezett keretek közt pedig rendre csökken. Az ACC bajnokságban, ütöttek már ki prekvalin, szabadedzésen, időmérőn, rajt után és még a rajt előtt is
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 12. 16. 03:08.

  18. #18
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Hát érdekesebben alakultak a dolgok mint ahogy terveztem

    Qualy-n ugye nem mehettem ki így végignéztem a családdal a filmet amit elkezdtünk, Vasárnap délután futottam 5-6 kört a pályán hogy mégis tudjam merre van az előre, mivel a jogtalan büntetésem miatt gondoltam végig se megyek csak letöltöm és kilépek de a vártnál érdekesebbek voltak a versenyek

    R1:

    Megjött az eső Karrier módban mentem csak egy pár kört esőben így kíváncsi voltam, letöltöttem a kiszabot büntit és a mezőny után eredtem kiváncsi voltam milyen ilyen taknyos pályán a kocsi agressive szettel és esőgumival. Meglepően jól sikerült mennem egyszer hibáztam csak a lehetőségekhez képest izgalmas verseny volt

    R2:

    Száraz pályán 5 kör gyakorlással gondoltam ha esőben ment, itt is menni fog egész jól is sikerült igyekeztem kimaradni a buliból de az második kőr végén egy Astonnak csak sikerült kiforgatni így uccsó hely, de nem léptem ki mondom neki rugaszkodom az előttem lévő balesetek és a viszonylag jó tempó miatt sikerült egész sokáig feljönnöm, bár a telibetrafált kocsim 5-6 km/h-val volt lassabb az egyenesben ha van még 1 kör sztem Lányi Tomi meglett volna, összességében nagyon elégedett vagyok és kicsit meg is szerettem a pályát

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki megtenné, hogy tölt fel replayt? Köszi!
    Replayek fent vannak!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Srácok esőgumival az esőben nagyon gáz volt. Ahogy Laci is írta ha egyszer felhevűltek már képtelenség volt velük normálissan menni a végén már annak is örültem ,hogy nem durrannak el alattam.

    Amúgy meg lehet valahol nézni setup elött ,hogy mennyire esik az eső?(Light, Medium vagy Heavy) Mert én csak annyit láttam ,hogy Rain de ezt nyilván a cockpit-ből is látom...

  21. #21
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg lehet valahol nézni setup elött ,hogy mennyire esik az eső?(Light, Medium vagy Heavy) Mert én csak annyit láttam ,hogy Rain de ezt nyilván a cockpit-ből is látom...
    Érdemes memorizálni a menüben, hogy melyik pályaállapothoz milyen ikon tartozik, mert utána a szerveren a UI tetején jelzett ikonok alapján általában jól be lehet lőni, hogy merre érdemes tekerni a setupon.

  22. #22
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    ... bár a telibetrafált kocsim 5-6 km/h-val volt lassabb az egyenesben ha van még 1 kör sztem Lányi Tomi meglett volna, összességében nagyon elégedett vagyok és kicsit meg is szerettem a pályát
    Ha van még egy kör, simán meglettem volna. Egy verseny elején történt baleset miatt nekem 280 helyett 264 km/h volt a végsebességem, így körönként kb. 2 mp-vel voltam lassabb a valós tempómnál. Nézegettem is, hogy 5 körrel e vége előtt volt 7 mp előnyöm hozzád, aztán az utolsó körben már csak azt néztem, hogy az egyenes elején mennyire vagy, hogy azt túlélem-e, gondoltam a kanyargós részt valahogy kivédekezem. Ja és annyira szétfékeztem a gumikat, hogy az utolsó körökben a lassabb részeken olyan volt, mintha pattogott volna az autó eleje ilyet még nem tapasztaltam ACC-ben, de nagyon jól meg van csinálva ez is. A futam szempontjából az is csoda volt, hogy így is top 10-ben tudtam végezni, de ebben sokat segített a többiek sok drive trough-ja is

    Amúgy az esőgumi valóban melegedett, de bírta a strapát. Érdekes volt, hogy ilyen körülmények között az esős és a száraz gumi is versenyképes volt, bár szerintem az eső gumi biztonságosabb volt összességében, pl ha előzésnél, védekezésnél el kellett hagyni a szárazabb ívet.

  23. #23
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Igen érdemes az időjárási ikonokkal tisztában lenni,körülbelül be lehet lőni milyen gumi kellhet.
    Most viszont nagyon nehéz dolgunk volt kitalálni,mert kb.mindkettő(inkább egyik sem )jó volt.
    Én elfőztem az esőgumit,mert az ikonokból ítélve nagyobb esőre számítottam,de az jóval lassabban érkezett meg a vártnál!
    De szerintem ettől izgalmas a verseny,hogy vannak ilyenek

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Nemhivatalos simresults eredmény: https://simresults.net/191218-yY3
    Elég "alfa" még.

    Két érdekességet találtam:
    - Időmérőn első két szektorban én voltam a leggyorsabb, mégis 4. helyről indultam.
    - Gáspár 2. futamos 99,73%-os konzija elég rekordgyanus.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 12. 18. 17:26.

  25. #25
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemhivatalos simresults eredmény: https://simresults.net/191218-yY3
    Elég "alfa" még.

    Két érdekességet találtam:
    - Időmérőn első két szektorban én voltam a leggyorsabb, mégis 4. helyről indultam.
    - Gáspár 2. futamos 99,73%-os konzija elég rekordgyanus.
    Jó konzisztencia ide vagy oda , Ákos úgy pakolta rám a másodperceket hogy szégyenletes

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •