Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 38 (38 összesen)
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is! Van még bug rendesen. A sérülés az katasztrófa: rámész egy nagyobb hurkára és már sérül a suspension és elfordul a kormány vagy 15 fokot.
    Én mondjuk most direkt pár körön keresztül a hurkákon át közlekedtem, de alacsony sebességnél nem sérül, csak ha elég durván átugratsz rajta.

Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is! Van még bug rendesen. A sérülés az katasztrófa: rámész egy nagyobb hurkára és már sérül a suspension és elfordul a kormány vagy 15 fokot.
    sérülést visszavettem "limitedre" bár lehet hagyni kellett volna fullon

Mammel Erik Szervertag 2020 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    sérülést visszavettem "limitedre" bár lehet hagyni kellett volna fullon
    Jogos elég a sok NFS-ezésből

Tényleg elég sok mindent meg lehetett úszni eddig sérülés nélkül, de most kicsit újragondoljuk ilyen sérülések mellett, hogyan is közlekedjünk a pályán. Ha már szimulátor és valósághű versenyzés, akkor ez is a része. Már csak a galamb hiányzik Monza-ban

Füredi Zoltán Szervertag 2020 FuReady logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    39
    Bár nem leszek érintett a jövő heti versenyben, de le kell írnom a tapasztalataimat, mert mintha a RaceRoom egy teljesen más játék lenne, mint amit eddig megszoktam.

Először is: a kocsim olyan, mintha sínen menne... Annyira stabil és annyira tapad, hogy nehéz kizökkenteni.
    Bevallom őszintén, én plusz 5-ös hátsó szárnnyal készültem a tegnapi versenyre, mert a Maggotts-Becketts-Chapel kanyarkombinációk nem nagyon mentek, így is úgy ahogy átvergődtem. Most -10-essel is simán abszolválom.

Viszont közelében sem vagyok az eddigi időmhöz: véleményem szerint reset-elni kéne a prekvali eredményeket, mert olyan az egész, mintha két különböző játékban jöttek volna létre.

A régi setup-ok mehetnek a kukába (ahogy az a betöltés közben is olvasható), és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    Viszont hamár setup: nekem nagyon úgy tűnik, hogy tök lényegtelen, milyen setup-al mész, mert mintha semmilyen hatással nem lenne az autóra.

Irigyellek benneteket, hogy ezzel az új RaceRoom-al fogtok versenyezni a jövő héten, mert kell a tapasztalat.

Füredi Zoltán Szervertag 2020 FuReady logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    ...és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    Egy kis update: a játék hivatalos fóruma szerint bug-os a játék setup betöltő része, remélhetőleg hamarosan javítják.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    ...és még arra sem jöttem eddig rá, hogy egyáltalán hogyan kell setup-ot betölteni.
    A setup menü képernyőn a bal felső sarokban a vissza nyíl meleltt van egy mappa ikon. Arra rákattintasz és bejutsz a setup-raktárba

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A setup menü képernyőn a bal felső sarokban a vissza nyíl meleltt van egy mappa ikon. Arra rákattintasz és bejutsz a setup-raktárba
    Na igen, de a WTCR kocsiknál nem jelenik meg semmi az alap setupon kívül, épp az előbb teszteltem. Más autóknál megjelennek a mentett setupok.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, de a WTCR kocsiknál nem jelenik meg semmi az alap setupon kívül, épp az előbb teszteltem. Más autóknál megjelennek a mentett setupok.
    Ööö, szerintem nálam igen. Legalábbis ott beléptem és középen ott volt bazi sok setup, nyilván a régen mentettek.

Javították a setup képernyőt és a sérülést is.

Kedves Versenyzők!
    A szerdai változások miatt a prequalon már csak a frissítés után futott idők látszanak, a dec 18-ra halasztott futamon való részvételhez ismételten szükséges érvényes kört futni és leadni a nevezést!

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Kedves Versenyzők!
    A szerdai változások miatt a prequalon már csak a frissítés után futott idők látszanak, a dec 18-ra halasztott futamon való részvételhez ismételten szükséges érvényes kört futni és leadni a nevezést!
    A ping limittel baj lehet, mert engem tegnap 3-szor vágott ki a szerverről. Nem tudom, más tapasztal-e ilyet rajtam kívül?

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A ping limittel baj lehet, mert engem tegnap 3-szor vágott ki a szerverről. Nem tudom, más tapasztal-e ilyet rajtam kívül?
    Csekkoltam, a limit a beállítható maximumra van téve (500 ms), az már egy olyan magas érték, hogy ha tényleg amiatt vág le, akkor ott valóban komolyabb hálózati probléma lehet.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Csekkoltam, a limit a beállítható maximumra van téve (500 ms), az már egy olyan magas érték, hogy ha tényleg amiatt vág le, akkor ott valóban komolyabb hálózati probléma lehet.
    Próbálom majd újra és mondom. Futtattam a kivágás után ping teszteket, de nem voltak magas értékek.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •