Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    ACCGT01 - Monza Büntetések

    Kedves versenyzők.
    A VB minden versenyzőtől elvárja hogy a T1-ben ne kockáztassa a többiek versenyét! Ha feltorlódik a mezőny és kell akkor fékezzen korábban. Ha ő a gyorsabb, vagy tud rövidebbet fékezni mint a többiek, ezt van 30 perce bizonyítani!
    A T1-ben, apró hibák is elegendőek lehetnek ahhoz hogy a mezőny egy jelentős része, törött, sérült autóval kezdje meg a versenyét már a rajtnál.
    Eddig sikerült elkerülni a T1-es tömeg baleseteket, elsősorban nektek az érdeketek hogy ez a jövőben se változzon. Utólag nem lehet helyre hozni.

    Első körös büntetések. (felvezető - T1)
    #A R1 felelős büntetés m Megjegyzés.
    06:13 Deak 28 Lanyi 39 lökés Tamas Lanyi URH 1
    06:14 Poszmik 14 Piski 1 tömegbaleset Gilbert Poszmik BUÁ 1 Az ebből kialakult balesetek verseny baleset.
    #A R2 felelős büntetés m Megjegyzés.
    06:10 Horvath 2 Piski 1 koccanás versenybaleset Az ebből kialakult balesetek verseny baleset.
    06:04 Illes 27 Horvath 129 tömegbaleset Mark Horvath BUÁ 1 Az ebből kialakult balesetek verseny baleset.
    06:09 Bazro 63, Zelfel 720 Baan 7 koccanás versenybaleset
    Óvások.
    #A R1 felelős büntetés m Megjegyzés.
    06:36 Pfennig 26 Pakolicz 11 Előzés, előzési pozíció nélkül. Robert Pakolicz felfüggesztett URH 1
    06:15 Szarka 15, Burszky 23 Horváth A. 2 Szabálytalan visszatérés. Andras Szarka URH 1
    06:40 Piski 1 Horváth A 2 koccanás Tamas Piski figyelmeztetés 1

    Laszlo Bartha a második futamon veszélyesen lagol. Ilyen esetben minden versenyzőtől elvárt, hogy maradjon le a mezőnytől, sem előtte, sem mögötte, nem lehet autó. Ha kell álljon félre, amíg nem javul a kapcsolata. Vagy lépjen ki. Métereket ugráló autóval, tilos a mezőnyben haladni! A VB ilyen esetben büntetést szabhat ki.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A következő futamán Gilbert Poszmik és Mark Horvath köteles büntetést letölteni. (BUÁ)

    A teljes körös felvezető körnél bugos a Boxutcai rajt ezért BUÁ-t (Boxutca áthajtást) szabott ki a VB, amit az alábbiak szerint kell letölteni:
    A versenyző az időmérő edzésen nem vehet részt. (nem hajthat ki a pályára)
    A felvezető kört a mezőnnyel együtt kell teljesítenie és a felvezető végén kell áthajtania a boxutcán.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Leírás a 06:36 Pfennig 26 - Pakolicz 11, óváshoz:

    Pakolicz Róbert, előzési pozíció nélkül kezd előzésbe, Pfennig Kristóf hogy elkerülje az ütközést, feladja az ívét és a pozícióját.
    Mivel még nem volt példa a szituációra és sokaknak új a jelenlegi szabály rendszer, a VB egyszeri alkalommal felfüggesztett URH-t határozott meg.
    A jövőben az ilyen esetekben a VB URH-t szab ki, ahogy az a pozíció vesztéssel járó esetekben meg van határozva. Amennyiben a védő nem veszít pozíciót, nincs büntetés.

  4. #4
    06:15 Szarka 15, Burszky 23 Horváth A. 2 Szabálytalan visszatérés. Andras Szarka URH 1
    Szeretnék fellebezést benyújtani illetve 1 dolgot tisztázni.
    Hogy kaphattam én szabálytalan viszatérésért URH figyelmeztetést amikor az előttem törént kiforgatás miatt fékezésre kényszerülve de két kerékkel a fehér vonalon belül maradva tudok csak ütemet vesztve kigyorsítani. Így az esetenben véleményem szerint nem beszélhetünk visszatérésről se, ezért szabad ívválasztás joga is járt a következő szakaszon.
    Miközben Horváth Attila, teljesen a fűről érkezik mellém és nekem jön, amire esélyem, se időm nem volt reagálni. A pályát elhagyó pilótának kell fokozott figyelemmel lennie.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2019. 11. 24. 19:25.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  5. #5
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Semmi bajom nincs Lányi Tomival, de a lökés és a kiforgatás nálam más fogalom. Buktam a futam második helyét, bajnokság második helyét és a csapapbajnoki első helyet. Ráadásul az engem kerülgető csapattársam is helyeket bukott és figyelmeztetést kapott a versenybalest miatt ! Kicsit kevésnek tűnik az ejnyebejnye ezért !

  6. #6
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    06:15 Szarka 15, Burszky 23 Horváth A. 2 Szabálytalan visszatérés. Andras Szarka URH 1
    Szeretnék fellebezést benyújtani illetve 1 dolgot tisztázni.
    - hogy kaphattam én szabálytalan viszatérésért URH figyelmeztetést ha végig az aszfalton haladtam??

    Horváth Attila volt az aki mellém érkezik vissza a fűről és nekem jön, esélyem, se időm nem volt lereagálni. A pályát elhagyó pilótának kell fokozott figyelemmel lennie.
    Szerintem nem ugyanarra az esetre gondolsz, illetve az általad említett eset előzményét óvtam meg. Elsőre Burszkyt szándékoztam megóvni, miután visszanéztem egyértelművé vált, hogy miért is szorított le a pályáról.
    A lány-Deák ütközést követően keresztbe közlekedtél a pálya bal oldaláról a pálya közepe felé. A mögötted jelentős tempóelőnyben érkező és velem versenyben lévő Burszky, hogy elkerülje a veled való ütközést leszorított engem a pályáról.

  7. #7
    Valóban középfelé kezdtem el húzodni és ott tartottam is az ívet. Én azt mondom hogy mivel előzetesen nem hagytam el a pályát csak a kigyorsításom lett kompromitálva, mindadig amig én vagyok előrébb én választhatok ívet is. Itt szélről lassan bejöttem középre. Erre reagált a Norbi. Fontos hogy én és ő közte nem volt kontakt.
    Itt az a főkérdés hogy pályaelhagyásnak számít ha 2 kerék a fehérvonalon kivőlre kerül. Ha nem akkor teljesen szabályosan húzodtam középfelé. Nem tettem semmi kiszámíthatalant. Egyszer váltottam irányt.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  8. #8
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban középfelé kezdtem el húzodni és ott tartottam is az ívet. Én azt mondom hogy mivel előzetesen nem hagytam el a pályát csak a kigyorsításom lett kompromitálva, mindadig amig én vagyok előrébb én választhatok ívet is. Itt szélről lassan bejöttem középre. Erre reagált a Norbi. Fontos hogy én és ő közte nem volt kontakt.
    Itt az a főkérdés hogy pályaelhagyásnak számít ha 2 kerék a fehérvonalon kivőlre kerül. Ha nem akkor teljesen szabályosan húzodtam középfelé. Nem tettem semmi kiszámíthatalant. Egyszer váltottam irányt.
    A nagy tempókülönbség jelentette a veszélyt. Nem hiszem, hogy az irányváltás jelentett gondot. Az alacsony sebességeddel és keresztbemozgásoddal veszélyeztetted a pályán mögötted haladókat.
    Sajnos pozíciókat buktam az eset miatt és az aerom is sérült.

    Norbi és közted azért nem volt kontakt, mert Norbi "engem választott" ahelyett, hogy beléd hajtott volna.
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 11. 24. 19:41.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Norbi és közted azért nem volt kontakt, mert Norbi "engem választott" ahelyett, hogy beléd hajtott volna.
    nem téged választott hanem jobb szélen volt egy autónyi hely tehát arra ment. Versenyben voltam, előrébb voltam, igaz hogy lassabban mentem nálatok de szabályosan elfoglaltam a pálya közepét. Ketten el is mentek mellettem, balról Horváth Márk, Norbinak meg jobbra volt hely, neked már nem.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  10. #10
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    nem téged választott hanem jobb szélen volt egy autónyi hely tehát arra ment. Versenyben voltam, előrébb voltam, igaz hogy lassabban mentem nálatok de szabályosan elfoglaltam a pálya közepét. Ketten el is mentek mellettem, balról Horváth Márk, Norbinak meg jobbra volt hely, neked már nem.
    Ha valóban lett volna mellette (jobb oldalon) hely, akkor nem szorít le engem a kavicságyba..
    8-9 km/h tempó előnyöm volt (veled szemben ~30+), könnyedén megelőztem volna és előtte fordulok a Roggiában, ehelyett, elment mellettem 3 másik autó és az aerom is megsérült, ne értsd félre, de ezt ti hoztátok össze, hogy a VB melyikőtöket bünteti az számomra lényegtelen.
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 11. 24. 20:14.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valóban lett volna mellette (jobb oldalon) hely, akkor nem szorít le engem a kavicságyba..
    8-9 km/h tempó előnyöm volt (veled szemben ~30+), könnyedén megelőztem volna és előtte fordulok a Roggiában, ehelyett, elment mellettem 3 másik autó és az aerom is megsérült, ne értsd félre, de ezt ti hoztátok össze, hogy a VB melyikőtöket bünteti az számomra lényegtelen.
    Jobb oldalon ott van az egy autónyi hely. 30km/h különbség még nem azt jelenti hogy elkell tünnöm a pályáról. Én voltam az előrébb lévő pozióban amit egy középre tartással probáltam amenyire lehet védeni. Nem blokkoltam senkit, ketten két irányból simán eltudtak menni neked negyedikként nem már nem maradt elég hely a szélen. Egy rajt utáni tömörülésben főleg ahol baleset van ami sebességkülönséget is okoz van hogy négy autó nem fér el. Szerencsétlenül jött ki neked, te se akartál veszteni a tempóból ezért nyomtad neki.

    A lényeg hogy a büntetés szabálytalan visszatéréssér járt, nem leszorításért vagy feltartásért. Szerintem meg nem hagytam el a pályát ezért szabályosan foglaltam el a pályán a helyem. Innentől indiferens hogy kit előztél volna meg könnyedén ha egyszerűen nem volt hozzá elég hely.

    Amenyiben a két kerékkel a fehér vonal átlépése a pálya elhagyását jelenti, (amit kizártnak tartok) abban az esetben valóban bal szélen kellett volna maradnom és jogos a büntetés.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  12. #12
    Szeretnék a versenybiróktól állásfoglalást kérni a pálya határairól mert erről nem találok semmit a szabályzatban.
    Szeretném kérdezni hogy mi alapján minősíteték az esetet szabálytalan visszatérésnek.
    Szeretném kérdezni hogy mi alapján nem minősíteték az első körös büntetéseknél a 6:22-nél történt esetet amikor Horváth Atilla 4 kerékkel a fehér vonalon kivülről a fűről visszatérve ütközik.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2019. 11. 24. 22:55.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  13. #13
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencsétlenül jött ki neked, te se akartál veszteni a tempóból ezért nyomtad neki.
    Elemeltem Van róla telemetriám is.

    A többivel sem értek egyet, reagáltam volna privátban, de teli a postád úgyhogy mindegy.

  14. #14
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Sok minden mellett elmegyek szó nélkül, de ezzel az esettel nem tudok egyet érteni. Szerintem simán egy kifékezős előzés volt ez, amivel csak megleptem a védekezőt, ilyen eset a valóságban már számtalanszor megtörtént. Mivel a kanyart szabályosan bevettem, és nem értem az ellenfélhez, szerintem ez egy szabályos előzés volt. Ha a VB a továbbiakban ilyen szemléletmódban látja a dolgokat, hogy egy ilyen előzésért URH büntetés jár, akkor én a továbbiakban ezzel a felfogással móddal nem tudok azonosulni.
    .

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Leírás a 06:36 Pfennig 26 - Pakolicz 11, óváshoz:

    Pakolicz Róbert, előzési pozíció nélkül kezd előzésbe, Pfennig Kristóf hogy elkerülje az ütközést, feladja az ívét és a pozícióját.
    Mivel még nem volt példa a szituációra és sokaknak új a jelenlegi szabály rendszer, a VB egyszeri alkalommal felfüggesztett URH-t határozott meg.
    A jövőben az ilyen esetekben a VB URH-t szab ki, ahogy az a pozíció vesztéssel járó esetekben meg van határozva. Amennyiben a védő nem veszít pozíciót, nincs büntetés.

  15. #15
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők.
    A VB minden versenyzőtől elvárja hogy a T1-ben ne kockáztassa a többiek versenyét! Ha feltorlódik a mezőny és kell akkor fékezzen korábban. Ha ő a gyorsabb, vagy tud rövidebbet fékezni mint a többiek, ezt van 30 perce bizonyítani!
    A T1-ben, apró hibák is elegendőek lehetnek ahhoz hogy a mezőny egy jelentős része, törött, sérült autóval kezdje meg a versenyét már a rajtnál.
    Eddig sikerült elkerülni a T1-es tömeg baleseteket, elsősorban nektek az érdeketek hogy ez a jövőben se változzon. Utólag nem lehet helyre hozni.

    Első körös büntetések. (felvezető - T1)
    #A R1 felelős büntetés m Megjegyzés.
    06:14 Poszmik 14 Piski 1 tömegbaleset Gilbert Poszmik BUÁ 1 Az ebből kialakult balesetek verseny baleset.
    Már ne is haragudjatok de ti vagy más replayt néztetek vagy nemtudom de ebből engem kihozni hibásnak igencsak érdekes megközelítés....

    A kontaktot nem én idéztem elő, és én voltam a szenvedő fél is, a féktávot teljesen reális helyen vettem simán el is tudtam volna fordulni ha hátulról nem lök meg az Audi-s sporttárs, aki nem mellesleg látva hogy jövök féktáv közepén ívet vált és próbál kiszorítani a pályáról, majd miután ez sikertelen meglöki az autóm hátulját és kiforgat, pedig látható hogy ha ez nincs én simán elfordulok a T1-ben jha hogy több autót megelőzök ....bocs de sztem a verseny erről szól. Totálisan igazságtalannak és megalapozatlannak gondolom az ítéletet.

    https://youtu.be/_vjOoq-cgew
    Utoljára módosította: GilbertP; 2019. 11. 26. 20:11. Indoklás: videó link beszúrása

  16. #16
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Már ne is haragudjatok de ti vagy más replayt néztetek vagy nemtudom de ebből engem kihozni hibásnak igencsak érdekes megközelítés....

    A kontaktot nem én idéztem elő, és én voltam a szenvedő fél is, a féktávot teljesen reális helyen vettem simán el is tudtam volna fordulni ha hátulról nem lök meg az Audi-s sporttárs, aki nem mellesleg látva hogy jövök féktáv közepén ívet vált és próbál kiszorítani a pályáról, majd miután ez sikertelen meglöki az autóm hátulját és kiforgat, pedig látható hogy ha ez nincs én simán elfordulok a T1-ben jha hogy több autót megelőzök ....bocs de sztem a verseny erről szól. Totálisan igazságtalannak és megalapozatlannak gondolom az ítéletet.

    https://youtu.be/_vjOoq-cgew
    Még ennyit tennék hozzá az általatok közölt szabályzatból:
    : Ne légy türelmetlen! Ha a saját autód épségét veszélyezteted az a te bajod. Amennyiben másokat is veszélyeztetsz akkor már büntetésre is számíthatsz. A felelősség 99%-a mindig az előzni kívánó versenyző kezében van. Ha úgy érzed vagy olyan gyors mint a mögötted lévő, nyugodtan küzdj meg vele, természetesen szabályosan. Amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót". A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj. Ha a másik ügyesebb és később fékez, sőt mi több hamarabb éri el a kanyar bejáratát akkor fogadd el hogy vesztettél. A következő kanyarban neked lesz lehetőséged előzésre. A versenyek 1 órásak lesznek, tehát a türelem biztos, hogy meghozza majd a sikert.

    Ha valaki megnézi a videót látja hogy az előzést én befejeztem, az autóm teljes terjedelmével az 1es számú Audi előtt volt annak ellenére hogy az 1es számú Audi pontosan azt tette amit pirossal kiemeltem, ha ezt nem látjátok be akkor felteszem a kérdést hogy minek irtok szabályzatot ha ahhoz a versenybíróság nem tartja magát.


  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék a versenybiróktól állásfoglalást kérni a pálya határairól mert erről nem találok semmit a szabályzatban.
    Szeretném kérdezni hogy mi alapján minősíteték az esetet szabálytalan visszatérésnek.
    Szarka András lassú autóval keresztben visszatér a pálya másik oldalára, ahol a mezőny verseny tempóban érkezik. Ez baleset veszélyes és tilos. Atilla és Norbi szabályosan haladtak, mindkettőjüknek járt a hely, amit nem hagy meg.
    Az hogy 2 vagy 3 kerékkel hagyta el a pályát nem befolyásolja a büntetést. A büntetés oka hogy lassú autóval keresztbe hajt a pályán és balesetet okoz.

    Szeretném kérdezni hogy mi alapján nem minősíteték az első körös büntetéseknél a 6:22-nél történt esetet amikor Horváth Atilla 4 kerékkel a fehér vonalon kivülről a fűről visszatérve ütközik.
    Idézet a szabályzatból: "A versenybíróság a futam felvezető kör kezdetétől a T1-ig automatikusan vizsgálja a replay-t"
    Jelen esetben a sikánt egy kanyarnak tekintettük.

    A VB egyhangú döntése hogy tiéd volt a felelősség a megóvott balesetben.

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Már ne is haragudjatok de ti vagy más replayt néztetek vagy nemtudom de ebből engem kihozni hibásnak igencsak érdekes megközelítés....

    A kontaktot nem én idéztem elő, és én voltam a szenvedő fél is, a féktávot teljesen reális helyen vettem simán el is tudtam volna fordulni ha hátulról nem lök meg az Audi-s sporttárs, aki nem mellesleg látva hogy jövök féktáv közepén ívet vált és próbál kiszorítani a pályáról, majd miután ez sikertelen meglöki az autóm hátulját és kiforgat, pedig látható hogy ha ez nincs én simán elfordulok a T1-ben jha hogy több autót megelőzök ....bocs de sztem a verseny erről szól. Totálisan igazságtalannak és megalapozatlannak gondolom az ítéletet.

    https://youtu.be/_vjOoq-cgew
    Ha átküldöd a replay-t szivesen megnézzük. A miénken valóban más van.

    Piski Tamás irányt vált féktávon és Poszmik Gilbert-et a pálya jobb szélére tereli. Gilbert megelőzi és előtte kezdi meg a T1-et. A jobb hátsó kerekével ráhajt a rázókőre ami az autó hátulját feldobja a levegőbe és kiforog.
    Piski Tamás irányváltása kapcsán történt egy kontakt, erre nem szabható ki büntetés. Gilbert egyedül fordul rá a T1-re, autója hátulját megdobja a rázókő és keresztbe fordul, Piski Tamásnak erre nem kellet számítania nem vonható felelősségre a kiforgásában.

    A VB Poszmik Gilbert számára lehetővé teszi a büntetése letöltésének elhalasztását egy futammal.
    Amennyiben a következő óvás határidőig, (dec 3. kedd éjfél) elküldi a saját replay-ét, az esetét újra megvizsgáljuk. Ellenkező esetben automatikusan a jelenleg kihirdetett büntetése érvényes.

  19. #19
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha átküldöd a replay-t szivesen megnézzük. A miénken valóban más van.

    Piski Tamás irányt vált féktávon és Poszmik Gilbert-et a pálya jobb szélére tereli. Gilbert megelőzi és előtte kezdi meg a T1-et. A jobb hátsó kerekével ráhajt a rázókőre ami az autó hátulját feldobja a levegőbe és kiforog.
    Piski Tamás irányváltása kapcsán történt egy kontakt, erre nem szabható ki büntetés. Gilbert egyedül fordul rá a T1-re, autója hátulját megdobja a rázókő és keresztbe fordul, Piski Tamásnak erre nem kellet számítania nem vonható felelősségre a kiforgásában.

    A VB Poszmik Gilbert számára lehetővé teszi a büntetése letöltésének elhalasztását egy futammal.
    Amennyiben a következő óvás határidőig, (dec 3. kedd éjfél) elküldi a saját replay-ét, az esetét újra megvizsgáljuk. Ellenkező esetben automatikusan a jelenleg kihirdetett büntetése érvényes.

    Sziasztok, mérete miatt csak így tudom megoldani:
    http://gofile.me/3GLms/y6Y9aHEPT

    Üdv:
    Gilbert

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, mérete miatt csak így tudom megoldani:
    http://gofile.me/3GLms/y6Y9aHEPT

    Üdv:
    Gilbert
    Megvizsgáltuk a replay-t. Kisebb eltéréseket találtunk, de nagyjából ugyan azt láttuk rajta.


    A kanyarra egyedül fordulsz rá, szabadon választasz ívet, nincs akadálya hogy elkerüld a rázókövet.
    Megdob a rázókő, hogy ez után Tamás forgat ki nem igazolja a replay. Tekintve a következményeket, a VB döntése hogy az eredeti ítélet marad érvényben.

  21. #21
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Megvizsgáltuk a replay-t. Kisebb eltéréseket találtunk, de nagyjából ugyan azt láttuk rajta.


    A kanyarra egyedül fordulsz rá, szabadon választasz ívet, nincs akadálya hogy elkerüld a rázókövet.
    Megdob a rázókő, hogy ez után Tamás forgat ki nem igazolja a replay. Tekintve a következményeket, a VB döntése hogy az eredeti ítélet marad érvényben.
    Nem értek egyet, de úgysincs mit tennem amit a rázókő dob a kocsin az kontrolálható volt, és muszáj volt a rázókövön mennem mert ha nem teszem akkor a lila mclarent kiteszem a pályáról, továbbra is úgy gondolom ha nem kapom a lökést probléma nélkül elfordulunk.

    Én voltam előrébb az előzést befejeztem majd engem forgatnak ki. Ha magamtól ott megforgok és valaki belém jön is megbüntettek?

    Ezzel szemben a szabályzatban le van írva hogy "amit szigorúan tilos: idióta vonalvezetést használni, cikázni a másik előtt, blokkolni, "bezárni az ajtót". "

    ez nyilvánvalóan megvalósult úgyhogy az lenne a minimum sztem ha Piski urat is elővennétek ezért, mert a féktáv kellős közepén keresztbe áthúzni a pályán pontosan kimeríti a szabályzat ezen passzusát


    Részemről az ügyet lezártnak tekintem és továbbra sem értek egyet vele.
    Utoljára módosította: GilbertP; 2019. 12. 07. 11:43.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •