Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Kedves Versenyzők!

    Az elmaradt futamot 2020. január 22-én tartjuk meg.

  2. #27
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Gondolom lesz majd prequaly reset, mert még a november végi eredmények vannak fent. 🙂
    Köszi.

  3. #28
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondolom lesz majd prequaly reset, mert még a november végi eredmények vannak fent. 🙂
    Köszi.
    Köszi, Dezső Tomi visszaállította.

  4. #29
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Moscow

    Bajnokság ideiglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK



  6. #31
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Mit is mondhatnék...

    SUPERPOLE + R1: csak mentem és mentem, nem nagyon történt semmi.

    QUALY + R2: ua., mint R1.

    R3: a rajt után nem tudtam előre menni, majd komoly csatába keveredtem ifj. Leéb Istvánnal és Pétery Zoltánnal, hosszú körökön keresztül kergettük egymást, majd mentek a próbálkozások, teljesen korrektül. Meg kell mondanom, azok a körök voltak a legintenzívebbek mindent egybe véve, úgyhogy köszönöm Uraim.

    Egyébként nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz előzni ezen a pályán...

    Összegezve az idényt, a tavaly őszi fiaksó után (mikor az utolsó versenyen ledobott a RaceRoom, és emiatt buktam az esélyeimet az első helyért) ez az eredmény most jót tett a lelkemnek, mert ott akkor egy éve az első dolgom a kormány elcsomagolása volt... Köszönöm a versenytársaknak az élvezetes csatákat, a szervezőknek pedig a lebonyolítást.

    U.I: most látom, hogy már kint vannak az ideiglenes eredmények, így akkor Piski Tomi csapattársamnak gratula a harmadik helyhez.
    Utoljára módosította: FuReady; 2020. 01. 22. 23:04.

  7. #32
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Elsősorban Zolinak szeretnék gratulálni, nagyon összeszedetten versenyezte végig ezt a szezont, érinthetetlen volt. Ez rólam már annyira nem mondható el, ismét 30kg súlyt kocsikáztattam egy baki miatt (nem is tudom hányadszor a szezonban) ennek ellenére egész jó tempót tudtam autózni. Mindhárom futamon Ősz Bazsival küzdöttem, sokszor centikre egymástól, de szerintem egyszer sem értünk össze
    R2 rajt után a változatosság kedvéért megint megtaláltam Piski Tomi Audija sarkát, amitől megbicsaklott. Elnézést érte Tomi, nem tudtam már elkerülni, azt éreztem hogy szinte megálltál a pályán a kigyorsításon.

    Köszi srácok a szervezést és gratula mindenkinek az eredményekhez!

  8. #33
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Elsősorban Zolinak szeretnék gratulálni, nagyon összeszedetten versenyezte végig ezt a szezont, érinthetetlen volt. Ez rólam már annyira nem mondható el, ismét 30kg súlyt kocsikáztattam egy baki miatt (nem is tudom hányadszor a szezonban) ennek ellenére egész jó tempót tudtam autózni. Mindhárom futamon Ősz Bazsival küzdöttem, sokszor centikre egymástól, de szerintem egyszer sem értünk össze
    R2 rajt után a változatosság kedvéért megint megtaláltam Piski Tomi Audija sarkát, amitől megbicsaklott. Elnézést érte Tomi, nem tudtam már elkerülni, azt éreztem hogy szinte megálltál a pályán a kigyorsításon.

    Köszi srácok a szervezést és gratula mindenkinek az eredményekhez!
    Köszi Norbi + neked is gratula a második helyhez, a tempód alapján megérdemelten, mert ahogy írtad: versenyen most kevésbé, viszont prequaly-kon párszor engem is próbára tettél, hogy a nyomodba érjek. (pl. igaz, nem indultam Silverstone-ba, de ott kegyetlen gyors voltál)

  9. #34
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Mit is mondhatnék...

    SUPERPOLE + R1: csak mentem és mentem, nem nagyon történt semmi.

    QUALY + R2: ua., mint R1.

    R3: a rajt után nem tudtam előre menni, majd komoly csatába keveredtem ifj. Leéb Istvánnal és Pétery Zoltánnal, hosszú körökön keresztül kergettük egymást, majd mentek a próbálkozások, teljesen korrektül. Meg kell mondanom, azok a körök voltak a legintenzívebbek mindent egybe véve, úgyhogy köszönöm Uraim.

    Egyébként nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz előzni ezen a pályán...

    Összegezve az idényt, a tavaly őszi fiaksó után (mikor az utolsó versenyen ledobott a RaceRoom, és emiatt buktam az esélyeimet az első helyért) ez az eredmény most jót tett a lelkemnek, mert ott akkor egy éve az első dolgom a kormány elcsomagolása volt... Köszönöm a versenytársaknak az élvezetes csatákat, a szervezőknek pedig a lebonyolítást.

    U.I: most látom, hogy már kint vannak az ideiglenes eredmények, így akkor Piski Tomi csapattársamnak gratula a harmadik helyhez.
    Gratulálok én is a bajnoki címhez, és mindenkinek az eredményeihez, illetve a szervezőknek a bajnoksághoz; jó néhányatokkal versenyeztem már máshol, de a Mastersnél először - köszi mindenkinek, ez volt az eddigi legjobb ahol részt vettem!

    Zoli, amit az R3 - ról írtál, azt meg kiteszem valahova bekeretezve... Tényleg igen jó csaták voltak. De másokkal is kifejezetten élvezetes harcot vívhattam (Cseszkó Csabi, Piski Tomi, Ásványi Feri) most, és az utolsó 3 fordulóban úgy általában is, végre kezdtem úgy érezni, hogy ha nem is folyamatosan, de hosszabb - rövidebb ideig fel tudom venni a versenyt a mezőny elülső felével. Jó lenne még találni néhány tizedet körönként, de talán majd a következő szezonban.

    Még egyszer köszi mindenkinek!

  10. #35
    Ez a szezon nekem nagyon úrvezető jelleggel ment le. Leginkább egy etap prekval és egy offline gyakorlóverseny után a szabadedzésen másokhoz beülve próbáltam találni még időt a pályákon. Most is bő egy másodpercet gyorsultam a harmadik versenyre a prekvalhoz képest. Mondjuk a célom főként itt a normális célba érés volt. Pár kellemes küzdés akadt, de igyekeztem nagyon nem feltartani senkit.
    Az R3 végén Szabó Feri elé evickéltem vissza egy pályaelhagyás után, amiért igyekeztem neki a célvonal előtt átadni a pozíciót, de csak nem akart megelőzni, bárhogy lassítottam

    Amúgy egy elég fair szezon volt, kibírható számú ütközéssel. A mezőny valóban az egyik leginkább sportszerű bagázs, ezért is sajnálom, hogy nem vagyunk többen. A folytatásba meg persze, hogy jövök, GT4-re is, WTCR-re is.

  11. #36
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szezon nekem nagyon úrvezető jelleggel ment le. Leginkább egy etap prekval és egy offline gyakorlóverseny után a szabadedzésen másokhoz beülve próbáltam találni még időt a pályákon. Most is bő egy másodpercet gyorsultam a harmadik versenyre a prekvalhoz képest. Mondjuk a célom főként itt a normális célba érés volt. Pár kellemes küzdés akadt, de igyekeztem nagyon nem feltartani senkit.
    Az R3 végén Szabó Feri elé evickéltem vissza egy pályaelhagyás után, amiért igyekeztem neki a célvonal előtt átadni a pozíciót, de csak nem akart megelőzni, bárhogy lassítottam

    Amúgy egy elég fair szezon volt, kibírható számú ütközéssel. A mezőny valóban az egyik leginkább sportszerű bagázs, ezért is sajnálom, hogy nem vagyunk többen. A folytatásba meg persze, hogy jövök, GT4-re is, WTCR-re is.
    Éreztem Erik, hogy el akarsz engedni, de nekem ez csak a 2. futamom volt és nem akartam befolyásolni a bajnokság végeredményét. Amúgy, nagyon sportszerű verseny volt. Gratulálok mindenkinek.

  12. #37
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Éreztem Erik, hogy el akarsz engedni, de nekem ez csak a 2. futamom volt és nem akartam befolyásolni a bajnokság végeredményét. Amúgy, nagyon sportszerű verseny volt. Gratulálok mindenkinek.
    Ugyan, én nem foglalkozom a végeredménnyel, csak néha akarok egy jót versenyezni
    Szerintem ezzel a mezőny nem dobogós helyeken végző része így van, többségükben.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •