Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2019 Ősz - Büntetések Mid Ohio

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Mid Ohio - 2019.10.30. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:


    L9, T13, Piski Tamás (leszorítás)
    nem történt szabálytalanság
    L12, T7, Ladányi Peti (lökés) 3 figyelmeztetés
    L15, T7, Piski Tamas (
    lökés, leszorítás) 1 figyelmeztetés
    L15, T8, Epinger Norbert (lökés)
    szóbeli figyelmeztetés
    L15, T11 Epinger Norbert (lökés)
    1 figyelmeztetés

    Race2:

    Nem érkezett óvás

    Race3:

    L1, T3, Piski Tamas (szabálytalan visszatérés)
    szóbeli figyelmeztetés
    L5, T13, Varga Gábor (lökés)
    1 figyelmeztetés
    L5, T13, Mammel Erik (lökés) versenybaleset
    L6, T8, Epinger Norbert (szabálytalan visszatérés)
    1 figyelmeztetés

    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás:
    Schmidt István, Epinger Norbert

    3 Figyelmeztetés:
    Ásványi Ferenc, Füredi Zoltán, Ladányi Péter
    2 Figyelmeztetés:

    1 Figyelmeztetés:
    Mammel Erik, Ősz Balázs, Piski Tamás, Varga Gábor

    Schmidt István és Epinger Norbert esetében összegyűlt 4 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny (R1-R2) 3. és 7. köre között kell letölteniük és a letöltés idejét pedig be kell jelenteniük a meghatározott topikba. (R3E MWTCR 2019 - BUÁ letöltése)

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.


    Büntetősúly:

    Piski Tamás +15 kg

    Varga Gábor +15 kg
    Epinger Norbert +30 kg
    Ladányi Péter
    +45 kg
    Schmidt István +60 kg

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Tisztelt VB!

    Ket kerdesem lenne hozzatok:

    1. Az, hogy valaki meglok es leszorit a palyarol igy megszerezve a gyozelmet az miert csak egy figyelmeztetest er?

    2. Ha az ovasok formatumanal oda van irva, hogy a replay linkelese kovetelmeny, akkor miert vizsgaljatok ki azt, amelyiknel nincs ott? Ha nem kovetelmeny, akkor miert irjatok oda, hogy az?

  3. #3
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Az én meglátásom szerint abban a bizonyos kanyarban már bőven melletted voltam a kanyarbejáraton, szűken fordultam amennyire lehetett, félig a belső kerékvetőn, ergó nem csúsztam le az ívről, de te ott sem hagytál helyet, így összeértünk ami miatt megbicsaklott alattad a kocsi, ezért másodszor is összeértünk. Emiatt csípted meg a füvet...

    A replay feltöltés pedig valamiért nem működik nálam. Többször is megpróbáltam. A másik replay topikba sem tudok feltölteni.
    Legközelebb ha óvsz, akkor nyújts be éjfél előtt 1 perccel és akkor esélyem se lesz reagálni. Valamiért számítottam rá, hogy direkt későn fogsz óvni, ne kérdezd, hogy miért

  4. #4
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt VB!

    Ket kerdesem lenne hozzatok:

    1. Az, hogy valaki meglok es leszorit a palyarol igy megszerezve a gyozelmet az miert csak egy figyelmeztetest er?

    2. Ha az ovasok formatumanal oda van irva, hogy a replay linkelese kovetelmeny, akkor miert vizsgaljatok ki azt, amelyiknel nincs ott? Ha nem kovetelmeny, akkor miert irjatok oda, hogy az?
    1. Azért mert irreleváns az, hogy mikor történik a szabálytalanság. Mindenki megkapja a szabálytalanságért járó büntetést amit a VB kiszab. Csak hogy emlékeztesselek a 15 körben 5 kanyarral korábban Te is szabálytalankodtál Epinger Norbival szemben. Ha Te értél volna be elsőnek akkor Ő is írhatná, hogy megfosztottad a győzelemtől és csak 1 büntetőpontot kaptál érte.

    2. Idézem a szöveget " Óvásokat ide lehet benyújtani bárki által feltöltött replay (!!) alapján "
    abban igazad van, hogy az apró betűs részben benne van, de ez még soha senkinek nem okozott gondot.

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Az én meglátásom szerint abban a bizonyos kanyarban már bőven melletted voltam a kanyarbejáraton, szűken fordultam amennyire lehetett, félig a belső kerékvetőn, ergó nem csúsztam le az ívről, de te ott sem hagytál helyet, így összeértünk ami miatt megbicsaklott alattad a kocsi, ezért másodszor is összeértünk. Emiatt csípted meg a füvet...

    A replay feltöltés pedig valamiért nem működik nálam. Többször is megpróbáltam. A másik replay topikba sem tudok feltölteni.
    Legközelebb ha óvsz, akkor nyújts be éjfél előtt 1 perccel és akkor esélyem se lesz reagálni. Valamiért számítottam rá, hogy direkt későn fogsz óvni, ne kérdezd, hogy miért
    Norbi!

    Nem a te velemenyed kerdeztem, hanem a VB-jet, nekem is megvan a magam meglatasa, arra vagyok kivancsi, hogy ok mit mondanak.

    Az, hogy magadbol kiindulva rosszindulatot feltetelezel a masikrol es keszulsz ra, arrol nem tehetek. Elutaztam a hetvegere, este ertunk haza es nem az ovas volt az elso doglom. De ha a lelkednek ugy jobban esik, direkt keson ovtam.

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    1. Azért mert irreveláns az, hogy mikor történik a szabálytalanság. Mindenki megkapja a szabálytalanságért járó büntetést amit a VB kiszab. Csak hogy emlékeztesselek a 15 körben 5 kanyarral korábban Te is szabálytalankodtál Epinger Norbival szemben. Ha Te értél volna be elsőnek akkor Ő is írhatná, hogy megfosztottad a győzelemtől és csak 1 büntetőpontot kaptál érte.

    2. Idézem a szöveget " Óvásokat ide lehet benyújtani bárki által feltöltött replay (!!) alapján "
    abban igazad van, hogy az apró betűs részben benne van, de ez még soha senkinek nem okozott gondot.
    Kosz a valaszt.

    1. Az en esetemben a szabalytalansag poziciovesztessel jart, az o eseteben nem. A sulyozasra voltam kivancsi, nalam a ketto nem ugyanaz. Ha Norbi irta volna poziciovesztesnel, o is joggal tette volna, ezert voltam kivancsi, ti hogy latjatok.

    2. Nekem sem okozott gondot, csak nem ertettem, nekem ez ellentmondas, gondoltam rakerdezek. Nekem a barki altal feltoltott replay azt jelenti, hogy nem kell, hogy a sajatom legyen, mas linkjet is hasznalhatom.

  7. #7
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Norbi!

    Nem a te velemenyed kerdeztem, hanem a VB-jet, nekem is megvan a magam meglatasa, arra vagyok kivancsi, hogy ok mit mondanak.

    Az, hogy magadbol kiindulva rosszindulatot feltetelezel a masikrol es keszulsz ra, arrol nem tehetek. Elutaztam a hetvegere, este ertunk haza es nem az ovas volt az elso doglom. De ha a lelkednek ugy jobban esik, direkt keson ovtam.
    Nem véleményt kértél, hanem számonkértél.
    A kettő nem ugyan az.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Nem véleményt kértél, hanem számonkértél.
    A kettő nem ugyan az.
    Kerdeztem. Mindenki azt lat bele, amit akar

    Te viszont kotekszel, hiszen senki sem kerdezett, megis rosszindulatu hsz-eket irsz.

  9. #9
    A szájkaratézás helyett koncentráljatok inkább a következő futamra és a tiszta versenyzésre! Köszi!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •