Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.11.17 ACCGT01 - Monza

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A bajnokság következő fordulóját a Milánótól 15Km-re található Monza 2019-es változatán tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Monza

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 11. 08. 00:40.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Monza-ban lehetősége van minden versenyzőnek autót változtatni, pontlevonás nélkül.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post270804

  3. #3
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Tegnap még éjfél előtt pár perccel sikerült egy 1.48.6?? valamennyit mennem.Utánanéznétek hogy az érvényes volt e még vagy az kuka
    Előre is köszi

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap még éjfél előtt pár perccel sikerült egy 1.48.6?? valamennyit mennem.Utánanéznétek hogy az érvényes volt e még vagy az kuka
    Előre is köszi
    Az a köridő ami éjfél után érkezik be a honlapra, nem kerül feldolgozásra. Utólag nem tudjuk ellenőrizni hogy egy kört mikor futottál pontosan, mert erről sajnos nincs információ a log-ban.
    Azt hogy egy konkrét köridő érvényes vagy sem, tudjuk ellenőrizni a log-ban ilyen kérést tudunk teljesíteni.

    A késés amíg a szerverről felkerülhet a honlapra egy köridő körülbelül 10 másodperctől - 10 percig terjedhet. Ez a rendszer limitációja, ami mindenkit egyformán érint, evvel kell számolni. Utólagosan ezt korrigálni nem tudjuk.
    Valamint még ismert probléma, ha rögtön a kör megfutása után kilépsz, előfordulhat hogy a szerver nem küldi el a kört, csak akkor amikor valaki ismét belép és elkezd körözni a szerveren. Ezért ha lényeges hogy az időd minél hamarabb felkerüljön, a legjobb kör után még érdemes pár kört futni.

  5. #5
    Sziasztok!
    Most először indulnék ebben a bajnokságban nálatok (nevezésemet sikeresen leadtam), viszont hibás jelszót ír ki a szerveretekre való belépésnél. A megadott linken lévő verseny szerver jelszót is és az előkvalin használatos jelszót is megpróbáltam, de nem tudok belépni a szerverre. Hol találhatom meg az aktuális jelszót a versenyszerverre?

  6. #6
    Ez az aktuális jelszó

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Dencs Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most először indulnék ebben a bajnokságban nálatok (nevezésemet sikeresen leadtam), viszont hibás jelszót ír ki a szerveretekre való belépésnél. A megadott linken lévő verseny szerver jelszót is és az előkvalin használatos jelszót is megpróbáltam, de nem tudok belépni a szerverre. Hol találhatom meg az aktuális jelszót a versenyszerverre?
    Jelszó váltás volt és nem frissítettem a linket.
    Javítottam a linket a jelszóra, most már működnie kell.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az aktuális jelszó
    Köszi, így most már be tudok lépni

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Elvileg itt nézhető lesz a mezőny hátsó része: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg itt nézhető lesz a mezőny hátsó része: link
    Én csak rögzítek sztem de majd a felvételt feltolom és linkelem ide

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 22-ig. Dencs Attila - Pfennig Kristóf

  12. #12
    Bocs, most látom csak, hogy egyetlen szerver lesz. Felférek még?

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, most látom csak, hogy egyetlen szerver lesz. Felférek még?
    GTR-Masters #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.

  14. #14
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Bocsánat a T1-ért R2-ben,jaj mit fogok kapni...

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A kb 3 futamos pech széria után megtörni látszik a sorozatom.
    Az első futamon "hibátlanul" sikerült. Remek kis kergetőzésekkel, hamar el szaladt a félóra.
    A második futamon nem sikerült kimaradnom a T1 balesetből, valószínű kaphattam egy aero-t, mert 1:50 alá utána esélytelen volt bemenni.
    A körülményekhez képest itt is sikerült azért helyt állni.

  16. #16
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Köszönöm Lányi Tominak, hogy ki............ .................................................. .

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamon nem sikerült kimaradnom a T1 balesetből, valószínű kaphattam egy aero-t, mert 1:50 alá utána esélytelen volt bemenni.
    Amúgy a törés mértéket most lehet valahol látni?
    Tökjó lett volna tudni, hogy most mi a rosseb ment gajra a kocsiban, hogy egy kicsit legalább megismerjem, megtudjam hogy miért akart megölni minden kanyarban. A végén az 5-öst is alig tudta kiforgatni
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 11. 17. 23:28.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Lányi Tominak, hogy ki............ .................................................. .
    Még egyszer bocsánat Feri, szarul jött ki nagyon, ne haragudj!
    De a második futamon azért törlesztettem kicsit, hogy lefoglaltam Andrist.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13505

  20. #20
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Nagyon jó futamom volt az első,nagyon élveztem.
    Viszont nem fér a fejembe hogy noha mindenki pontosan tudja hogy mennyire veszelyes az eső kanyar Monzaban,és mindenkinek1000 negatív élménye van ezzel kapcsolatban,mégis belerongyol 5 kocsiba...
    Elgondolkodtató minden esetre...

  21. #21
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak rögzítek sztem de majd a felvételt feltolom és linkelem ide

    https://www.youtube.com/watch?v=39Mu55mH5dw

    Az én szemszögemből R1 felvezetőjén jutott eszembe hogy nem indítottam el

    Számomra kellemes csalódás az ACC jók voltak a futamok kisebb-nagyobb hibákkal de sikerült végigérni mindkét versenyen, volt 1-2 koccanásom akiket ez érint azoktól elnézést. Volt pár szép előzésem is azoknak nagyon örültem jó ez a verda, már várom a következő futamot Addigra már többet fogok tudni a játékról is a tegnap versennyel együtt van benne össz 13 órám eddig

  22. #22
    Meglepett, hogy a ferrarival ennyire versenyképesek voltunk a csapattal, főleg a prekval után. Nyoma sem volt a sok lambónak (szerencsére). Szombaton mentem néhány futamot publikon, még a reiter engineering gt3 is ugy lépett el mintha más kategória lenne, pedig szélárnyékban követtem. Lexus egy fokkal jobb volt, azt legalább nagyjából lehetett tartani.

    A futamok izgalmasak voltak. Ferit továbbra is sajnálom. Utána Gáspár Gerivel harcoltunk nagyot, a futam nagy részét 1 mp-n belül töltöttük mindkét felallásban. Ő bírta jobban, sajnos hibáztam. P3 így is várakozáson felüli volt.

    R2-n már 3-an mentünk tizedekre egymástól. Sajnos itt is hibáztam, kicsit benéztem a parabolica féktávját, átadtam a 3. helyet Szarka Andrisnak. Ez nagy hiba volt, mert nem is tudtam visszaszerezni. Ismét tizedekre autóztam a fenekében, de hiába voltam picit jobb a kanyarokban, az egyenesekben kevés a ferka. Mondjuk biztos jól jött neki Feri szélárnyéka is. Parabolicábol kijövet 2 tizedes távbol nem tudtam támadni. Néhányszor sikerült 1 tizedes távból megkezdeni a célegyenesre rágyorsítást, de úgy éreztem magam, mint Hamilton braziliában, szélárnyékból kibújva elfogyott a lendület
    A befutónk is szoros lett
    Igy is nagyon jó futamok voltak, várom a következőt!
    Grat a gyöztesnek és köszi az élményt a versenyzőtársaknak!
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 11. 18. 23:53.

  23. #23
    Az első kanyaros baleseteket kell külön jelenteni? Mind a két T1-es balesetben érintett voltam ""szerencsére""....

  24. #24
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Az első kanyaros baleseteket kell külön jelenteni? Mind a két T1-es balesetben érintett voltam ""szerencsére""....
    A felvezető kör kezdetétől a T1-ig automatikusan átnézésre kerülnek a replayek, az ezt követően történt eseteket viszont az óvások alapján nézzük.

  25. #25
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Meglepett, hogy a ferrarival ennyire versenyképesek voltunk a csapattal, főleg a prekval után. Nyoma sem volt a sok lambónak (szerencsére). Szombaton mentem néhány futamot publikon, még a reiter engineering gt3 is ugy lépett el mintha más kategória lenne, pedig szélárnyékban követtem. Lexus egy fokkal jobb volt, azt legalább nagyjából lehetett tartani.

    A futamok izgalmasak voltak. Ferit továbbra is sajnálom. Utána Gáspár Gerivel harcoltunk nagyot, a futam nagy részét 1 mp-n belül töltöttük mindkét felallásban. Ő bírta jobban, sajnos hibáztam. P3 így is várakozáson felüli volt.

    R2-n már 3-an mentünk tizedekre egymástól. Sajnos itt is hibáztam, kicsit benéztem a parabolica féktávját, átadtam a 3. helyet Szarka Andrisnak. Ez nagy hiba volt, mert nem is tudtam visszaszerezni. Ismét tizedekre autóztam a fenekében, de hiába voltam picit jobb a kanyarokban, az egyenesekben kevés a ferka. Mondjuk biztos jól jött neki Feri szélárnyéka is. Parabolicábol kijövet 2 tizedes távbol nem tudtam támadni. Néhányszor sikerült 1 tizedes távból megkezdeni a célegyenesre rágyorsítást, de úgy éreztem magam, mint Hamilton braziliában, szélárnyékból kibújva elfogyott a lendület
    A befutónk is szoros lett
    Igy is nagyon jó futamok voltak, várom a következőt!
    Grat a gyöztesnek és köszi az élményt a versenyzőtársaknak!
    Én végignéztem a te szemszögedből a 2.futamot!
    Hatalmas csata volt hármotok között!
    Izgalmasabb volt mint sok élő közvetítés

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •