Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.712

2019.11.17 ACCGT01 - Monza

Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

Kedves Versenyzők. A bajnokság következő fordulóját a Milánótól 15Km-re található Monza 2019-es változatán tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc

Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

Pálya: Monza

Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc

Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 11. 08. 00:40.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.712
    Monza-ban lehetősége van minden versenyzőnek autót változtatni, pontlevonás nélkül.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post270804

Burszky Norbert Szervertag 2020
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    56
    Tegnap még éjfél előtt pár perccel sikerült egy 1.48.6?? valamennyit mennem.Utánanéznétek hogy az érvényes volt e még vagy az kuka
    Előre is köszi

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.712
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap még éjfél előtt pár perccel sikerült egy 1.48.6?? valamennyit mennem.Utánanéznétek hogy az érvényes volt e még vagy az kuka
    Előre is köszi
    Az a köridő ami éjfél után érkezik be a honlapra, nem kerül feldolgozásra. Utólag nem tudjuk ellenőrizni hogy egy kört mikor futottál pontosan, mert erről sajnos nincs információ a log-ban.
    Azt hogy egy konkrét köridő érvényes vagy sem, tudjuk ellenőrizni a log-ban ilyen kérést tudunk teljesíteni.

A késés amíg a szerverről felkerülhet a honlapra egy köridő körülbelül 10 másodperctől - 10 percig terjedhet. Ez a rendszer limitációja, ami mindenkit egyformán érint, evvel kell számolni. Utólagosan ezt korrigálni nem tudjuk.
    Valamint még ismert probléma, ha rögtön a kör megfutása után kilépsz, előfordulhat hogy a szerver nem küldi el a kört, csak akkor amikor valaki ismét belép és elkezd körözni a szerveren. Ezért ha lényeges hogy az időd minél hamarabb felkerüljön, a legjobb kör után még érdemes pár kört futni.

Sziasztok!
    Most először indulnék ebben a bajnokságban nálatok (nevezésemet sikeresen leadtam), viszont hibás jelszót ír ki a szerveretekre való belépésnél. A megadott linken lévő verseny szerver jelszót is és az előkvalin használatos jelszót is megpróbáltam, de nem tudok belépni a szerverre. Hol találhatom meg az aktuális jelszót a versenyszerverre?

Ez az aktuális jelszó

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.712
    Idézet Eredetileg Dencs Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most először indulnék ebben a bajnokságban nálatok (nevezésemet sikeresen leadtam), viszont hibás jelszót ír ki a szerveretekre való belépésnél. A megadott linken lévő verseny szerver jelszót is és az előkvalin használatos jelszót is megpróbáltam, de nem tudok belépni a szerverre. Hol találhatom meg az aktuális jelszót a versenyszerverre?
    Jelszó váltás volt és nem frissítettem a linket.
    Javítottam a linket a jelszóra, most már működnie kell.

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az aktuális jelszó
    Köszi, így most már be tudok lépni

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (2 tag és 1 vendég)

1. Szarka András,
  2. Szemir

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •