Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Indianapolis 11.13.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Hatodik helyszínünk az Amerikában található Indianapolis Motor Speedway.



    6. Futam: 11.13. - Szerda Indianapolis - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 3 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 11. 03. 13:33.

  2. #2
    Kedves Versenyzők!
    Az első kanyarban fel van festve egy fehér vonal, ami alapesetben a pálya belső határát jelölné, viszont mivel egyrészt bizonyos fényviszonyok mellett nehezen kivehető, másrészt a RaceRoom beépített vágásellenőrzése is megengedőbb, ezért úgy döntöttünk, hogy azon az egy ponton a játék által megengedett határok a mérvadóak, vagyis a pálya a teljes terjedelmében szabadon használható. Emiatt kérjük, hogy a boxból való kihajtáskor fokozottan ügyeljetek a kék zászlójelzésekre és lehetőleg a célegyenesben jobbra húzódva engedjétek el az érkező forgalmat.


  3. #3
    Szerverbeosztás:

    01-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!(TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ma esti futam kommentátor nélküli közvetítése:

  5. #5
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Q1: Végre összejött egy 1 hely

    R1: Hát ezt sajnálom. Végig vezetve a versenyt az utolsó kör 1 kanyarjában sajnos megindult az autó segge. Sajnos össze is értünk Füredi Zolival amit nagyon sajnálok.

    R2-R3: A hibákat kihasználva sikerült mindkét futamot behúzni, aminek nagyon örültem.

    Gratulálok mindenkinek, jó felkészülést a következő fordulóra.

  6. #6
    Nekem egy körig tartott az este A superpole-on valamiért nem lett mért időm, de ahogy láttam, még jó páran voltunk így ezzel. Rajt után aztán a kör végére előrébb jöttem 5-6 helyet, kikerülve az előttem adódó pittyputtyokat. Végül a célegyenesben Zsolt csapattársam valamiért piruettezett egyet, amit épp csak kikerültem, de aztán emiatt én veszítettem el a kocsi egyensúlyát és a falban végeztem. Motor-váltó piros, totálkár... Így nem láttam értelmét folytatni, ez lesz a második nullázós versenyhétvégém.

  7. #7
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Rumlis, majd felzárkózós versenyeim voltak.

    SUPERPOLE: hiába léptem ki a kör kezdetén, minden egyes alkalommal jött a RaceRoom "begöcsölve levezetem a kocsit a pályáról" jelenség, így nem tudtam lendületet venni a gyors körömre, viszont a P3 így is sikerült.

    R1: végig Ősz Balázst kergettem, viszont mikor mögöttem Polgár Balázs szélárnyékot fogott, piszkosul gyors volt... Én nem tudom, mi van mostanában, de az Audi legyengült, utolérni sikerült Balázst is, de mellé szinte esélytelen volt menni, a T1 körbeautózás meg egyszer sem sikerült. Az utolsó körben pedig sajnos összeakadtunk: Balázs T1 féktávján elindult felém (ugye nem voltam mellette, illetve épp alig), majd visszaevickélve hibáztam is, így tulajdonképpen bemenekültem P2-be.

    QUALY: tiszta köröm nem nagyon volt, P2.

    R2: visszanéztem, és Polgár Balázst támadva P1-ért hatalmasat hibáztam T1-be (elmértem a féktávot), majd mentem mindenen át, végül valahogy visszaevickélve-csatázva behoztam P6-ba a kocsit.

    R3: harmadikként haladtam a rajtot követően, majd ifj. Leéb István és Epinger Norbi viaskodását figyeltem, mikor Norbi T6-ba megpöckölte Istvánt, mindketten keresztbe csúsztak, én meg megcéloztam a belső ívet... Igen ám, de pont akkor tapadt be Norbi kocsija és jött vissza az ívre, mikor én is ott voltam, így összeakadtunk... Majd a felocsudás után nagy hirtelen megpöcköltem Szalai Tibort (nem láttam, hogy jön még valaki mellettem, sajnálom ), szóval volt itt minden. Majd felzárkóztam, feljöttem P3-ba, de ugye az Audi gyenge motorereje miatt csak megközelíteni tudtam Magyar Krisztiánt, illetve az utolsó kör utolsó előtti kanyarjába mellémentem, de a Hyundai erőből visszajött elém.
    Utoljára módosította: FuReady; 2019. 11. 13. 23:59.

  8. #8
    Nagyon vártam ezt a fordulót, mert az eddigiek alapján várható volt, hogy ez a pálya igencsak feküdni fog a Cuprának, ennek fényében kicsit vegyes érzéseim vannak, mert ugyan pontok tekintetében erősen zártam, mégis úgy érzem, hogy nem sikerült mindent kihozni a helyzetből.

    A superpole körömön hibáztam az első kanyarban, de az első soros indulást sikerült így is összehozni Ősz Balázs mögött, viszont a poros oldalról rajtolva nem tudtam Füredi Zolit visszatartani, visszaestem harmadiknak. Eléggé túlerőltettem a kanyargós részeken, ezért csak a távolból tudtam figyelni a csatájukat, egy ideig Kenéz Sanyi ellen is kellett védekeznem egy hiba után, az utolsó körben pedig már éppen újra kezdett igazán behúzni a szélárnyék, amikor összeütközött az első kettő, így megörököltem a győzelmet.

    A legjobb prequal időmnél éreztem, hogy egy-két tized van még benne, az időmérőn a második körömön pedig pont sikerült kihoznom magamból, meglett a pole.

    A második versenyen a második körben Füredi Zoli túlvállalta az első kanyart és kicsúszott, ettől egy pillanatra én is megzavarodtam és átvágtam a sikánt, utána Szalai Tibit próbáltam kivédekezni, aki egyszer csak eltűnt . A "másik" Balázs tempója viszont ismét jó volt, picit bosszantó, hogy egy-két perccel a vége előtt hibáztam bele az első féktávba, úgyhogy be kellett érnem a második hellyel, de megérdemelt győzelem volt, megdolgozott érte Balázs.

    A harmadik futamon pedig volt előttem egy baleset, amihez pont rosszkor érkeztem meg és a kerülés miatt buktam pár pozíciót, innen már csak a 4. helyig tudtam előreevickélni, mert elől a két Hunyadi úgy húzta magával az Audit egyenesben, hogy egyszerűen képtelenség volt közeledni rájuk. Ráadásul sokáig úgy tűnt, hogy a harmadik verseny a csapat szempontjából is erős eredmény lehet, de most nem jött össze. Azt mondjuk inkább nem mondom, hogy majd Moszkvában, enyhén szólva sem tartozik a kedvelt helyszíneim közé.

    Grat mindenkinek, aki végigment!
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 11. 14. 00:19.

  9. #9

    Angry

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy körig tartott az este A superpole-on valamiért nem lett mért időm, de ahogy láttam, még jó páran voltunk így ezzel. Rajt után aztán a kör végére előrébb jöttem 5-6 helyet, kikerülve az előttem adódó pittyputtyokat. Végül a célegyenesben Zsolt csapattársam valamiért piruettezett egyet, amit épp csak kikerültem, de aztán emiatt én veszítettem el a kocsi egyensúlyát és a falban végeztem. Motor-váltó piros, totálkár... Így nem láttam értelmét folytatni, ez lesz a második nullázós versenyhétvégém.
    Bocsi Erik! Sajnálom hogy közvetve bár de okozója voltam a kiesésednek. Gyuri Bácsi mögött mentem szélárnyékban ée túl nagy lendülettel húztam ki az autót, ezért kicsit megbillent alattam a gép. Próbáltam összekaparni, de sajnos ez lett belőle. Még egyszer elnézést!!!!

  10. #10
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Erik! Sajnálom hogy közvetve bár de okozója voltam a kiesésednek. Gyuri Bácsi mögött mentem szélárnyékban ée túl nagy lendülettel húztam ki az autót, ezért kicsit megbillent alattam a gép. Próbáltam összekaparni, de sajnos ez lett belőle. Még egyszer elnézést!!!!
    Semmi gond, ez senki hibája nem volt. Én ugyanúgy szélárnyékban voltam mögötted és bár épp ki tudtalak kerülni, ezek a kocsik rosszul viselik a 230-al szlalomozást Már kezdtem örülni, hogy sikerült elkerülnöm az ütközést, amikor egyszer csak a hátulja elkezdett megindulni és nem tudtam már megfogni.

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Indianapolis

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •