Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    A replayben az látszik, hogy kanyarbejárat előtt fékezek és ott ahol már gyorsítani kellene ott is fékezek minimum 2x ahol az eset történt egész pontosan.
    A replay-ben az látszik, hogy 3:43-nál öklelsz fel és a féklámpád ekkor még nem világít... csak 3:45-nél kezd el világítani, amikor én már teljesen keresztben állok... Úgy tudom, hogy mindenki ugyanazt a replay-t látja, nincs különbség (pl. az időkben, mint régebben), de persze meglehet, hogy tévedek és a te replay-eden az látszik, hogy az ütközés pillanatában világít a féklámpád...

  2. #27
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A replay-ben az látszik, hogy 3:43-nál öklelsz fel és a féklámpád ekkor még nem világít... csak 3:45-nél kezd el világítani, amikor én már teljesen keresztben állok... Úgy tudom, hogy mindenki ugyanazt a replay-t látja, nincs különbség (pl. az időkben, mint régebben), de persze meglehet, hogy tévedek és a te replay-eden az látszik, hogy az ütközés pillanatában világít a féklámpád...
    Nem hiszem, hogy más replayt látunk de megeshet.
    kanyarbejárat előtti fékezésem: 3,40-től 3,41-ig, ennek elégnek kellet volna lennie, hogy a kigyorsítással ne sodródjak ki balra a pályán kívülre.
    ezután jönnek a vészfékezéseim, mert látom, hogy nem sikerül a kigyorsítás az első 3,42, majd 3,43-3,44-ig amíg beléd nem csúszok, közben a gázra nem lépek csak akkor már amikor elindult az autód kisodródása, hogy a sajátomat meg tudjam fogni. ez külső, felső nézetből

    valaki megnézné, mert ha más sem ezt látja akkor feltöltöm a saját replayom.
    Utoljára módosította: Balogh András; 2019. 11. 14. 09:03.

  3. #28
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy más replayt látunk de megeshet.
    kanyarbejárat előtti fékezésem: 3,40-től 3,41-ig, ennek elégnek kellet volna lennie, hogy a kigyorsítással ne sodródjak ki balra a pályán kívülre.
    ezután jönnek a vészfékezéseim, mert látom, hogy nem sikerül a kigyorsítás az első 3,42, majd 3,43-3,44-ig amíg beléd nem csúszok, közben a gázra nem lépek csak akkor már amikor elindult az autód kisodródása, hogy a sajátomat meg tudjam fogni. ez külső, felső nézetből

    valaki megnézné, mert ha más sem ezt látja akkor feltöltöm a saját replayom.
    Nincs féklámpád közvetlen az ütközés előtt. Van 3.40-nél és a kiforgatás után amikor újra eléd forog TT 3:45-nél. Közvetlen az ütközés előtt csak a gázról vettel el a lábad. Saját és a Géczi Péter által feltöltött replay-t is megnéztem.
    Ha eddig csak a féklámpát figyelted, akkor esetleg tedd ki a pedal app-ot a replay-re és úgy is nézd meg az esetet. Pontosan mutatja, hogy mit csináltál a pedálokkal.

  4. #29
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy más replayt látunk de megeshet.
    kanyarbejárat előtti fékezésem: 3,40-től 3,41-ig, ennek elégnek kellet volna lennie, hogy a kigyorsítással ne sodródjak ki balra a pályán kívülre.
    ezután jönnek a vészfékezéseim, mert látom, hogy nem sikerül a kigyorsítás az első 3,42, majd 3,43-3,44-ig amíg beléd nem csúszok, közben a gázra nem lépek csak akkor már amikor elindult az autód kisodródása, hogy a sajátomat meg tudjam fogni. ez külső, felső nézetből

    valaki megnézné, mert ha más sem ezt látja akkor feltöltöm a saját replayom.
    Én ezt láttam, hibáztam, elnézést kértem de fékeztem is,

    https://youtu.be/4He1PUpYMoE

  5. #30
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt láttam, hibáztam, elnézést kértem de fékeztem is,

    https://youtu.be/4He1PUpYMoE
    Úgy tűnik akkor, hogy nem ugyanazt a replay-t látjuk. Feltételezem a recording quality beállításokkal függhet össze a dolog. Mindenesetre értékelem, hogy utánajártál...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •