Találatok: 1 - 23 (23 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.10.20 ACCGT01 - Brands Hatch

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A bajnokság harmadik fordulójában az angolokhoz látogatunk Brands Hatch-re.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Brands Hatch

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 10. 08. 22:38. Indoklás: plk

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A VI döntése alapján a soron következő Brands Hatch-i versenyen, egy futamra bevezeti a tartalék rajt procedúrát.
    Ennek a részleteit a jövőhét folyamán összeírjuk és a fórumban kihirdetjük.
    A futam után a VI a tapasztalatok alapján eldönti hogy melyiket fogjuk alkalmazni.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    A rövid felvezető körben az idő szűke miatt kevés lehetőség van hibázásra, ami általában a rajtpozíció elvesztését jelenti.
    Az ebből adódó konfliktusok ritkán kerülnek az óvás topikba.

    Ezért a VI döntése hogy egy futamra bevezeti a teljes körös felvezetőt.
    A hosszú felvezető kör megoldja a időhiány problémáját, cserébe lesznek helyette más problémák.
    Attól függően hogy a mezőny melyiket tudja jobban kezelni, a VI eldönti hogy a hátralévő futamokon melyiket fogjuk használni.


    A Brands Hatch-i futam felvezető köre:
    Teljes körös felvezető kör lesz. Amit egyvonalas formációban kell teljesíteni, másik autó mellé bemenni, a legkisebb mértékben sem lehet.
    Az első továbbra is köteles azonnal elindulni és ahol ez biztonságos, limiteren haladva felvezetni a kört. A 3 másodperces büntetés nem él.
    A mögötte haladók szintén kötelesek limiteren haladni, kivéve ha a biztonság, vagy a formáció megtartása érdekében lassításra kényszerülnek.
    A formáció megbontásának továbbra is azt tekinti a VB ha egy autó több mint 3 autó távolságra lemarad a rajtsorrendben előtte lévőtől, vagy 4 kerékkel elhagyja a pályát.
    Elindulás:
    - Egyszerre csak 1 autó indulhat el.
    - Miután elment a mezőny a lefulladt, vagy rajtrácson maradt versenyző mögött 10 másodpercet várakozni kell, mielőtt megelőzhető.

    Amit továbbra is tilos:
    A felvezető körön rángatni a kormányt. Nagy gáz, nagy fékkel melegíteni a féket.

    A program automatikusan tiltja az előzéseket, azt engedi megelőzni aki késve indul vagy lassít a felvezető kör alatt.
    Aki ilyenkor előz, lassítással tudja csak visszaadni a helyet.

    A rövid felvezető körben a kisebb koccanásokat és helycseréket, óvás esetén vizsgálta és büntette a VB.
    A hosszú kör esetében, mivel nincs időkorlát a kisebb koccanásokat is automatikusan vizsgálja és bünteti a VB.

  4. #4

  5. #5
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak Én nem találom a szervert, vagy nincs?
    Én sem találom

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Futott a szerver, nem tudom mi lehetett a probléma. Újra indítottam.

  7. #7
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az első továbbra is köteles azonnal elindulni és ahol ez biztonságos, limiteren haladva felvezetni a kört. A 3 másodperces büntetés nem él.
    A mögötte haladók szintén kötelesek limiteren haladni, kivéve ha a biztonság, vagy a formáció megtartása érdekében lassításra kényszerülnek.
    Én ugyan nem mentem még teljes felvezető körös versenyt, de az elméleti matek és a speed limiter együttes hatása nem engedi, hogy ez jól működjön.
    Az első ugye elindul rendben, mivel senki nem tarjtja fel limiter sebességgel halad folyamatosan. A mögötte lemaradók - és minél hátrébb vagy annál többett kell majd várni - szintén cska a limiter sebességével tudnakl haladni. Így képtelenség utólérni vagy felzárkózni...

    Szerintem.

    Na de meglátjuk hogy működik mindez a gyakorlatban.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan nem mentem még teljes felvezető körös versenyt, de az elméleti matek és a speed limiter együttes hatása nem engedi, hogy ez jól működjön.
    Az első ugye elindul rendben, mivel senki nem tarjtja fel limiter sebességgel halad folyamatosan. A mögötte lemaradók - és minél hátrébb vagy annál többett kell majd várni - szintén cska a limiter sebességével tudnakl haladni. Így képtelenség utólérni vagy felzárkózni...

    Szerintem.

    Na de meglátjuk hogy működik mindez a gyakorlatban.
    Leteszteltük az összes lehetséges rajtprocedúrát a 1.0.6 után és csak két elfogadható forgató könyvet találtunk. Az egyik amit eddig használtunk, a másik ez.
    Az első 90Kmph limitert kap, a mögötte haladók pedig 115-öt ha jól emlékszem. Kb egy 20-30 másodperces lemaradást még be lehet hozni egy átlagos pályán ha végig limiteren mész.

  9. #9
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Leteszteltük az összes lehetséges rajtprocedúrát a 1.0.6 után és csak két elfogadható forgató könyvet találtunk. Az egyik amit eddig használtunk, a másik ez.
    Az első 90Kmph limitert kap, a mögötte haladók pedig 115-öt ha jól emlékszem. Kb egy 20-30 másodperces lemaradást még be lehet hozni egy átlagos pályán ha végig limiteren mész.



    Én sokat mentem teljes felvezető kört competion szerveren,és szépen összeállt a mezőny a kör végére.
    Persze nagyon kell vigyázni egymásra,de ott szokott sikerülni

  10. #10
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A számológép szerint egy 4 Km-es pályán 34 másodperces lemaradást lehet behozni az elsőhöz képest.

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 23 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 23-ig. Gáspár Gergely - Kiss János

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Élő stream itt nézhető tőlem: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Aki még nem tette meg a versenyre érvényes ratj procedúrát olvassa el.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post270481

    A futamra jótanács aki megfogadja:
    Brands Hatch nem sorolható a különösebben nehéz pályák közé egy körön. Versenytávon viszont a nehéz pályák közé tartozik.
    Szinte biztos hogy mindenki fog hibázni. A pálya az aprób hibákat is keményen bünteti és a kiesés sem ritka.
    Aki lassan de biztosan halad, egész biztosan előrébb végez, mint aki 101%-on hajt.

  14. #14
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Szép estét!

    Csatlakozhatom még a futamhoz?

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Szép estét!

    Csatlakozhatom még a futamhoz?
    Indulhatsz a GTR-Masters #A szerveren.

    Jó versenyt.

  16. #16
    Első futam után összeomlot a játék, visszatudtam lépni de a 2. helyett az utolsó rajthelyre rakott be.
    2. futam utolsó elötti kör, szépen eltünik körülöttem mindenki. net nem szakad meg, TS müködik...

    kössz ACC
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  17. #17
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam után összeomlot a játék, visszatudtam lépni de a 2. helyett az utolsó rajthelyre rakott be.
    2. futam utolsó elötti kör, szépen eltünik körülöttem mindenki. net nem szakad meg, TS müködik...

    kössz ACC


    Részvétem.....
    Nekem soha nem csinált ilyet az ACC,viszont a sima AC-val volt egy ugyailyen szitum!
    Majdnem szétvertem a cumót....

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos eredmény.
    http://www.gtr-masters.hu/result/13503

  19. #19
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Első futam után összeomlot a játék, visszatudtam lépni de a 2. helyett az utolsó rajthelyre rakott be.
    2. futam utolsó elötti kör, szépen eltünik körülöttem mindenki. net nem szakad meg, TS müködik...

    kössz ACC
    Bár nyilván a tényeken nem változtat és a helyzeten sem segít, nekem még a nyári felkészülési versenyek során volt 2-szer hasonló. Egyik esetben monzában 4 perccel a verseny vége előtt szállt fel az összes pályán lévő autó az égbe emelkedett. Ekkor már tudtam, hogy leszakadtam a szerverről, pedig hálózat volt.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nyilván a tényeken nem változtat és a helyzeten sem segít, nekem még a nyári felkészülési versenyek során volt 2-szer hasonló. Egyik esetben monzában 4 perccel a verseny vége előtt szállt fel az összes pályán lévő autó az égbe emelkedett. Ekkor már tudtam, hogy leszakadtam a szerverről, pedig hálózat volt.
    Ami még tetézi a dolgot, hogy replay-en úgy láttam, hogy kapásból vagy 3 embert is ledobott. Szarka-Gyetván konkrétan nagyban meccseltek egymással, mikor mindkettő eltűnt a második futam végefele.

    Teljes körös repülőrajt szerintem háromszor jobb, mint a kis kurta.

    A pálya. A pálya azmeg ilyen... Pici, szűk, füves, nempihenős, büntetős. Nehéz előzési pozicióba kerülni. De ha az már ki is van alakítva, akkor a védekező fogadja el a dolgot, és biztosítsunk a másiknak is helyet, legyünk partnerek.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ami még tetézi a dolgot, hogy replay-en úgy láttam, hogy kapásból vagy 3 embert is ledobott. Szarka-Gyetván konkrétan nagyban meccseltek egymással, mikor mindkettő eltűnt a második futam végefele.
    Valami volt a szerverekkel a héten,mert nekem többször is előfordult,hogy nem talált szervereket vagy csak nagyon lassan töltötte be a listát. Tegnap minden flottul ment (látszólag), de hát a második futamon meg bármiféle előjel nélkül ledobott...kár érte...

    Az új repülőrajtról pedig a személyes véleményem csupán annyi, hogy szerintem ez is valamennyire elvesz egy kis izgalmat, hogy egysoros oszlopból indulunk az eredeti kettő helyet. Az okokat természetesen megértem,de én még erőltetném a kétoszlopos repülőrajtot teljes felvezetőkörrel.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Az új repülőrajtról pedig a személyes véleményem csupán annyi, hogy szerintem ez is valamennyire elvesz egy kis izgalmat, hogy egysoros oszlopból indulunk az eredeti kettő helyet. Az okokat természetesen megértem,de én még erőltetném a kétoszlopos repülőrajtot teljes felvezetőkörrel.
    Van benne igazság, de ebben a formában valószínűleg sokkal kevesebb konfliktus adódik a felvezető körön. A tesztek alapján sajnos maga a játék nem enged vissza ilyenkor a másik mellé. De nagyon úgy fest, hogy a következő versenyt már az 1.1-es verzióval fogjuk futni, meglátjuk, hogy változtattak-e ezen a téren.

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Lusti írta Hozzászólás megtekintése
    Az új repülőrajtról pedig a személyes véleményem csupán annyi, hogy szerintem ez is valamennyire elvesz egy kis izgalmat, hogy egysoros oszlopból indulunk az eredeti kettő helyet. Az okokat természetesen megértem,de én még erőltetném a kétoszlopos repülőrajtot teljes felvezetőkörrel.
    Itt is dupla sorból kéne rajtolni ám! Az utolsó kanyar előtt még be is mondja, hogy dupla sorba helyezkedj és ki is írja. Csak sokan tojtak rá nagy ívben.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •