Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)
  1. #26
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Értem a helyzetet, de tudnod kell, hogy azért mértem fel rosszul a féktávot, mert hirtelen eltüntél a bal tükörből, ez volt, ami kizökkentett, Remélem lesznek még ennél jobb csatáink is a jövőben"
    Ámen, így legyen !
    Ui: ez volt a cél,hogy meglepjelek

  2. #27
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg kprnks írta Hozzászólás megtekintése
    Értem a helyzetet, de tudnod kell, hogy azért mértem fel rosszul a féktávot, mert hirtelen eltüntél a bal tükörből, ez volt, ami kizökkentett. Ha hamarabb fékezek valószínűleg te löktél volna ki engem, mert épp az ideális fékpontomnál húztál át jobbra mögöttem. Csak így értettem azt, hogy te voltál a kiváltó ok. Olvastam a rajtra, ill az első pár kanyarra vonatkozó szabályokat és ezért próbáltam a T1-ben is óvatosabb lenni, de azért nem akartam emiatt a T2-ben már pozíciót veszteni. Tény, hogy későn fékeztem a fentiek tükrében. Kiss Jánost sajnálom, hogy meglöktem, vele korábban már voltak jó csatáink és remélem még lesznek is !
    Ui: A pályára történő visszatérés nálad is habos picit (beforgatsz ráadásként). Remélem lesznek még ennél jobb csatáink is a jövőben, megpróbálok majd én is jobban figyelni picit !

    "Óra százon, láb a gázon"
    Semmi gond, meg tudtam fogni Annak meg külön örültem, hogy a többiek figyeltek rám,hogy amíg én ott keresztbe csúszkáltam, addig abban a nagy tumultusban nem tol le senki.

  3. #28
    Mezei Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 12.
    Város
    Karancsberény
    Üzenetek
    41
    Tömöl Tomitól szeretnék kérni nagyon nagyon nagy bocsánatot!
    Nagyon sajnálom azt a két kontaktot, de én a verseny alatt meg voltam győződve róla, hogy te jöttél nekem. Aztán most a replayt megnézve látom, hogy mindkétszer én szorítottalak kifele. Tényleg ne haragudj, nem volt szándékos. A másodiknál meg teljesen tönkretettem a versenyedet, nem is tudom, mit mondjak. Tényleg bocs!
    Teljesen jogos az óvásod.
    Pedig annyira vigyázok, hogy nehogy neki menjek valakinek. Nem jött össze, ha vissza tudnám forgatni az időt most megtenném.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •