Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)

Téma: Oscher - NGT

  1. #1
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Captain írta
    A mai Oscher NGT futam a nürbihez hasonlóan indult! Ja és nem volt a verseny előtt információ a hőmérsékletekről, a leintés után meg 0 fokos pályát írt Végig a gumik hőmérsékletével szenvedtem
    Hát igen. 0 fokos pályát, 0 fokos levegőt és 45 körös versenyt írt ki az elején (csak 40-et kellett volna). Ezeken felül még álló rajt is volt. Nem tudom ki vette észre, de onnantól kezdve, hogy elindultunk, az óra is elkezdett visszafelé számolni, tehát a felvezető körünk már vesenykörnek számított. (Ugyebár felvezető autó sem volt.)
    Itt valami gáz van!

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg White írta
    Hát igen. 0 fokos pályát, 0 fokos levegőt és 45 körös versenyt írt ki az elején (csak 40-et kellett volna). Ezeken felül még álló rajt is volt. Nem tudom ki vette észre, de onnantól kezdve, hogy elindultunk, az óra is elkezdett visszafelé számolni, tehát a felvezető körünk már vesenykörnek számított. (Ugyebár felvezető autó sem volt.)
    Itt valami gáz van!
    Én azt hittem ez természetes szokott lenni...
    Így az első hivatalos rajtomnál elgondolkoztam ezen, de gondoltam csak hülye a gép... Az volt!
    Aztán csak mentem, mentem, mendegéltem...
    Az eleje apám...., huhh, hát 8 litert kiizzadtam! Hibázgattam is... (De arutin, meg az évek...)
    Aztán "bemelegedtek" a gumik, majd gyiháááááá odacsaptam a lovak közé!

  3. #3
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Legalább bírták a gumik...
    Egyetlen gondom az volt, hogy senkivel se tudtam versenyezni, Mike kilépése után! Anyira unatkoztam, hogy visszavettem, majd egyszer majdnem belealudtam... Na ekkor volt az, hogy gumifal, majd a kocsi felpattant, és marha nagy szerencsémre 4 kerékre érkeztem vissza, ja meg hogy nem jött ki egyik kerekem sem...
    Na ekkor egyetlen cél volt: minél elöbb pályára érni... Hát..., izé... bocsi Fehér Norbi!!! Bevallom elég lámán jöttem vissza... (bár ez látszott)
    Amúgy jó futam volt! Gratula mindenkinek!

    Mike, mi történt? Megasztán, miért nem tudtad tartani a tempómat?
    Kézifék mi?! (:
    Nem tudtam tartani? : )
    A technika közbeszólt, kivágott desktopra, utána meg újraindult a rendszer. Ennyi volt.

  4. #4
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Nem tudtam tartani? : )
    A technika közbeszólt, kivágott desktopra, utána meg újraindult a rendszer. Ennyi volt.
    Hát...
    Ne vedd zokon, de mikor megelőztelek már a kezemben éreztem a serleget!
    És nézd csak vissza, biza keztél elmaradni...
    És a hibáim után is mindig utolértelek!
    Jó lett volna persze küzdeni...

    De talán még küzdünk máshol is!

  5. #5
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Hát...
    Ne vedd zokon, de mikor megelőztelek már a kezemben éreztem a serleget!
    És nézd csak vissza, biza keztél elmaradni...
    És a hibáim után is mindig utolértelek!
    Jó lett volna persze küzdeni...

    De talán még küzdünk máshol is!
    Áhh, inkább szerkesztem.... : )

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Észrevételek

    Fehér Norbi !

    Megnéztem replayt! Huhh, hát eszméletlenül szépen megfogtad az autódat, mielőtt belémjöttél!!! Gyönyörű volt!!! Le a kalappal!

  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Áhh, inkább szerkesztem.... : )
    Majd megszerkesztelek én.....
    Ne dumálj, inkább készülj GT-re!
    Ottan majdan örülök ha pontot szerzek...

  8. #8
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Fehér Norbi !

    Megnéztem replayt! Huhh, hát eszméletlenül szépen megfogtad az autódat, mielőtt belémjöttél!!! Gyönyörű volt!!! Le a kalappal!
    Kösz!

    Nekem még nem volt időm kielemezni a helyzetet, csak az rémlik, hogy befodultam a kanyarba, és te ott álltál előttem. Fék, szitálás, korigálás, és végül megtámasztottalak hátulról, amitől újra lendületbe jöttél.

  9. #9
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Életkor
    48
    Üzenetek
    39

    Re: Oscher - NGT

    Én meg felrakom a keményebb gumit mert warmup-on 46 fok van...

    Csoda nem fagytam meg a monitor előtt
    -=PG=-

  10. #10
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Oscher - NGT

    Én Antal István elé jöttem vissza botor láma módon, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle ezért. Úgy látom a másodikból harmadik lettél miattam szinte már a legvégén, nagyon sajnálom az esetet. Nem is mentem inkább vissza a pályára ezután. Az a nagy baj velem, hogy nem tudok hibák nélkül menni, és már a verseny eleje felé kihullok a magam számára kítűzött pozíciókból, aztán meg rohanok, hogy utólérjem magam . Ami nagyjából sikerül is, de addigra megen elvérzek és kezdhetem az egészet előlről. Ki kéne ezt már nőnöm, és akkkor nagyon jó versenyeim lennének.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  11. #11
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Oscher - NGT

    Roppantul sajnálom hogy elbaltázva indult a futam (hőmérsékletek, rajt). Szerencsére Mike gyorsan lereagálta a dolgot, és mentünk egy felvezetőkört mintha 'mi sem történt volna. A rajtom jól sikerült, igyekeztem tapadni Zsoltira. Viszonylag hamar a 3. helyen találtam magam a sorozatos kicsúszások miatt, gondolom a nem melegedő gumik miatt lehetett, én is ezzel szenvedtem egész futam alatt. A Soft gumi 60-70 fok fölé az istenért nem akart menni, gondoltam taposom mégjobban hátha... Nem jött be, én is eldobtam a verdát, és utána még vagy 3x. Sajnálom, mert sokat készültem, nagyon jól sikerült belőni a Vertigo-t, 1.28.5-ös köröket kellett volna folyamatosan autóznom és akkor lett volna keresnivalóm az élbolyban, de így sajnos csak szenvedés volt. Kösz mindenkinek, gratulálok a győztesnek! Remélem Kunszabó kolléga úrra nem hoztam nagyon a frászt lekörözéskor, én lepődtem meg a legjobban amikor a T1-2ben hirtelen mögéd kerültem
    Legközelebb a pályára visszatérő versenyzők legyenek sokkal körültekintőbbek! Több keresztben pályára visszahajtó autót láttam a versenyen, egyszer én is majdnem bajba kerültem emiatt.
    Babinszki Gábor

  12. #12
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Én Antal István elé jöttem vissza botor láma módon, ezúton szeretnék elnézést kérni tőle ezért. Úgy látom a másodikból harmadik lettél miattam szinte már a legvégén, nagyon sajnálom az esetet.
    Hát jól bebuktam az biztos.
    Szinte végigmegyek komoly hiba nélkül a sz@rakodó pedálommal, erre úgy jössz vissza, hogy bár óvatosabban közelítettem meg az adott helyet a sárga zászló miatt (nem full gázzal mentem), mégis elkerülhetetlen volt részemről az ütközés. Röpültek is valami alkatrészek szerteszét. Egyből nyomtam a 8-as gombot, hogy lökjék a fülembe a boxból, hogy mi van a kocsival. Nagy szerencsém volt, hogy nem én hagytam el ezt-azt.

    Pedig számomra meglepő időeredménnyel kerültem a 4. helyre az időmérőn (4 tizeddel a PB-n belül). A fennt említett pontig sikerült is megúsznom azt a rengeteg kicsúszó kocsit, amivel a teljes futamon találkoztam. Mondjuk Fehér Norbival volt egy kis kocc a legelején, de egy sima fűnyírással és 1 v. 2 hely bukással túléltem.

    De az hogy szinte a legvégén a fennt említett módon bukjam el a 2. pozícióm az szinte fájt.
    Meg sem kísérlem leírni, mit gondoltam és mondtam abban a pillanatban....
    Szóval az ilyenekre tényleg sokkal a jobben kellene figyelni, aki ilyen helyzetbe kerül, az többet nézzen a tükreibe, mint előre.

    Egyébként a rajtnál nálam sem mutatta a hőmérsékletet és a rajtrácsra kiállva azt mondta a fülembe, hogy hűtsem a fékeket.

  13. #13
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Oscher - NGT

    Érdekes volt ez a tegnapi futam, kezdődőtt azzal hogy nem volt felvezető autó és tény és való, hogy ugyanúgy indult a futam ahogy a Nordschleife-i futamon, valszeg nem lett valami visszaállítva, a serveren azt majd jó lesz megnézni. Mindenesetre a futam: a pálya 0 fokos és én meg hátul med gumival kezdtem ami megbosszúlta magát, pedig igencsak tudtam tartani a Mike-Niebel élbolyt, de aztán csak elcsúsztam és utánna még jöttek hibák úgyhogy csapattársam is megelőzött, aztán jött a box: soft került hátulra is, és igy sikerült gyorsulnom, de a gumik nem érték el az optimális hőmérsékletet. A vége felé elég jól sikerült mennem jöttem is fel Pistire, 6 másodpercre volt amikor bekövetkezett a baleset amiről már szó volt, én is csak épphogy kerültem el az ütközést, és igy feljöttem a 2-ik helyre aztán Niebel Zoli a végén csinálhatott valamit mert a 23 másodperces hátránya 3-ra lecsökkent és igy futottunk át a célvonalon. Pistit sajnálom, hogy megint belekeveredett a balhéba, de végülis számunkra nem volt rossz verseny!

  14. #14
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Oscher - NGT

    Érdekes volt ez a tegnapi futam, kezdődőtt azzal hogy nem volt felvezető autó és tény és való, hogy ugyanúgy indult a futam ahogy a Nordschleife-i futamon, valszeg nem lett valami visszaállítva, a serveren azt majd jó lesz megnézni. Mindenesetre a futam: a pálya 0 fokos és én meg hátul med gumival kezdtem ami megbosszúlta magát, pedig igencsak tudtam tartani a Mike-Niebel élbolyt, de aztán csak elcsúsztam és utánna még jöttek hibák úgyhogy csapattársam is megelőzött, aztán jött a box: soft került hátulra is, és igy sikerült gyorsulnom, de a gumik nem érték el az optimális hőmérsékletet. A vége felé elég jól sikerült mennem jöttem is fel Pistire, 6 másodpercre volt amikor bekövetkezett a baleset amiről már szó volt, én is csak épphogy kerültem el az ütközést, és igy feljöttem a 2-ik helyre aztán Niebel Zoli a végén csinálhatott valamit mert a 23 másodperces hátránya 3-ra lecsökkent és igy futottunk át a célvonalon. Pistit sajnálom, hogy megint belekeveredett a balhéba, de végülis számunkra nem volt rossz verseny!

  15. #15
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Oscher - NGT

    Úgy tűnik nagyon régen rajtoltam boxból. Azt hittem, hogy ha idő nélkül ráklikkelek a gombra, kirak a rajtrácsra, ami nem felelt volna meg büntetésemnek. Viszont amikor elindultatok, klikkeltem volna, már mindenki úton volt, én meg DQ-va lettem. Kissé már kezdek nyűgös lenni, hogy nincs hetek óta egy valamire való futamom

  16. #16
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Oscher - NGT

    Uh, hát mit ne mondjak.. Elég érdekes volt a verseny.


    Valakit véletlen kilöktem a végefelé. Szeretnék tőle élnézést kérni. Úgy gondolom nem az én hibám volt teljesen, mert én csak jöttem a megszokott körömben, ő meg a boxból kijövett ráakart tapadni az elöttem lévőre és igy összekoccoltunk.
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  17. #17
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Oscher - NGT

    Megnéztem a MoTec-et. Tényleg minden körben 0 fokos volt az aszfalt.
    Így már érthető volt az a rengeteg kicsúszás.
    Én meg med-med gumival mentem végig, a kerékcsere után is.
    Szóval a tegnapi futammal sokminden nem volt rendben.

    Még jó, hogy nem fagytam oda az útra, mikor megálltam kereket cserélni.

  18. #18
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Roppantul sajnálom hogy elbaltázva indult a futam (hőmérsékletek, rajt). Szerencsére Mike gyorsan lereagálta a dolgot, és mentünk egy felvezetőkört mintha 'mi sem történt volna. A rajtom jól sikerült, igyekeztem tapadni Zsoltira. Viszonylag hamar a 3. helyen találtam magam a sorozatos kicsúszások miatt, gondolom a nem melegedő gumik miatt lehetett, én is ezzel szenvedtem egész futam alatt. A Soft gumi 60-70 fok fölé az istenért nem akart menni, gondoltam taposom mégjobban hátha... Nem jött be, én is eldobtam a verdát, és utána még vagy 3x. Sajnálom, mert sokat készültem, nagyon jól sikerült belőni a Vertigo-t, 1.28.5-ös köröket kellett volna folyamatosan autóznom és akkor lett volna keresnivalóm az élbolyban, de így sajnos csak szenvedés volt. Kösz mindenkinek, gratulálok a győztesnek! Remélem Kunszabó kolléga úrra nem hoztam nagyon a frászt lekörözéskor, én lepődtem meg a legjobban amikor a T1-2ben hirtelen mögéd kerültem
    Legközelebb a pályára visszatérő versenyzők legyenek sokkal körültekintőbbek! Több keresztben pályára visszahajtó autót láttam a versenyen, egyszer én is majdnem bajba kerültem emiatt.
    "Kicsit" furcsálottam is a dolgot,de nem baj.És nagyon jól toltad a Vertigónak,so absolute gratula,baba setup-od lehetett.Én azt hittem hogy az enyém ölég jól sikerült ,de ezek szerint van még mit finomítani rajta .Versenyen 1.30-as időket sikerült futnom,de hibáztam jó párat,remélem tanultam belőle.És ráadásúl sikerült hamarabb kilépnem "leintés"elött! So maybe next time...

  19. #19
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Oscher - NGT

    egyébként meg amikor ki kell állni a grid re,nem ment a visszaszámlálo sem!
    Ez is érdekes volt!Eddig ez sem volt,mindig visszaszámolt 30 rol....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Érdekes volt ez a tegnapi futam, kezdődőtt azzal hogy nem volt felvezető autó és tény és való, hogy ugyanúgy indult a futam ahogy a Nordschleife-i futamon, valszeg nem lett valami visszaállítva, a serveren azt majd jó lesz megnézni. Mindenesetre a futam: a pálya 0 fokos és én meg hátul med gumival kezdtem ami megbosszúlta magát, pedig igencsak tudtam tartani a Mike-Niebel élbolyt, de aztán csak elcsúsztam és utánna még jöttek hibák úgyhogy csapattársam is megelőzött, aztán jött a box: soft került hátulra is, és igy sikerült gyorsulnom, de a gumik nem érték el az optimális hőmérsékletet. A vége felé elég jól sikerült mennem jöttem is fel Pistire, 6 másodpercre volt amikor bekövetkezett a baleset amiről már szó volt, én is csak épphogy kerültem el az ütközést, és igy feljöttem a 2-ik helyre aztán Niebel Zoli a végén csinálhatott valamit mert a 23 másodperces hátránya 3-ra lecsökkent és igy futottunk át a célvonalon. Pistit sajnálom, hogy megint belekeveredett a balhéba, de végülis számunkra nem volt rossz verseny!
    Hívj csak Nibinek! Köszi!
    Hát igen, "enyhén" megzúztam az autómat (+20mp), ezután már marha óvatosan mentem, mert ott csak a naaaaagyon nagy szerencsén múlott, hogy nem szakadt le semmim! Aztán még óvatosabban mentem, mivel bőven volt még előnyöm! Már minden kanyart +1-2 fokozattal feljebb váltva vettem, és az utolsó kanyarban (amit ajánlok mindenkinek, hogy megnézzen! Vicces volt. ) elfékeztem magam, újból lekoccoltam a falat, de éreztem hogy még ez is belefér! Szerencsére így lett!
    Sokat tanultam ezen a bajnoki futamon!
    A helyezésemnek meg nagyon-nagyon-nagyon örülök!!!
    De szerintem nem volt 0-fokos aszfalt!!! Vagy mégis? Tuti?
    De sebaj, én minden hőmérsékletre készültem taktikával! Na jó, a nulla fokra nem...

  21. #21
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Oscher - NGT

    "...és mégis milyen magasak ezek a fránya kerékvető kövek..."címmel 1675-nél,P13-ban feborultam mint egy büdösbogár a Vertigóval!
    Pedig mentem vagy 2vel...

  22. #22
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg sancyy írta
    "...és mégis milyen magasak ezek a fránya kerékvető kövek..."címmel 1675-nél,P13-ban feborultam mint egy büdösbogár a Vertigóval!
    Pedig mentem vagy 2vel...
    Te jó ég!!!!!!
    Szerintem ha lenne borulási szépségverseny, akkor abban most Te kapnád a 25 pontot!

  23. #23
    Krutsch Roland Regisztrált Roccso logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    33

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Megnéztem a MoTec-et. Tényleg minden körben 0 fokos volt az aszfalt.
    Így már érthető volt az a rengeteg kicsúszás.
    Én meg med-med gumival mentem végig, a kerékcsere után is.
    Szóval a tegnapi futammal sokminden nem volt rendben.

    Még jó, hogy nem fagytam oda az útra, mikor megálltam kereket cserélni.
    akkor gondold el ugyanezt 80L benzinnel +
    agyig tankoltam a gépet, feljöttem a 3.helyre, de egy megcsúszás ,és a gumifal okozta defekt végleg elintézett...

    sancy dijnyertes a szaltód!

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Oscher - NGT

    Idézet Eredetileg Roccso írta
    akkor gondold el ugyanezt 80L benzinnel +
    agyig tankoltam a gépet, feljöttem a 3.helyre, de egy megcsúszás ,és a gumifal okozta defekt végleg elintézett...

    sancy dijnyertes a szaltód!
    Ezzel a "taktikával" csak veszítettél... Kár volt ezt meghúznod!
    A tankolás 6mp-et vesz igénybe, de a plusz súlyod miatt ezt a pályán simán el is dobod! A boxbeállásodról nem is beszélve...

  25. #25
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Huhh, hát eszméletlenül szépen megfogtad az autódat, mielőtt belémjöttél!!! Gyönyörű volt!!! Le a kalappal!

    Ez kb. az év mondata

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •