Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: Nürbi - GT

  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Nürbi - GT

    Futambeszámolók jöhetnek ide, majd írok én is

  2. #2
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Nürbi - GT

    Nekem másfél körig tartott a verseny Először qual legvégén szakadtam le, utána meg egy jó kis trió közepéről... Haldoklik az alaplapi hálókártyám.

    Mondjatok valami jobbat
    Babinszki Gábor

  3. #3

    Re: Nürbi - GT

    Huu de jó kis verseny volt márakinek. Nekem kész szenvedés volt a második felétől főleg. Na ezt hamar elkell, hogy felejtsem. Csak kóvályogtam a pályán sokszor.

  4. #4
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: Nürbi - GT

    Szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűű volt ...mindegy, kipipálva. Azt hiszem, nem tudtam kipróbálni, mennyit megy a Bömös sérülésmentesen, de a végén már csak 240 körül vánszorgott. Egy körrel a vége előtt a windows asztalon találtam magam és a Norton vidáman közölte, hogy frissítette a mittudoménmit. Alt+Tab és vissza a kocsiba. Az utolsó körben meg a hátsó hosszú egyenesben elfogyott a benzinem...Sándor kolléga nézett nagyon, amikor megörökölte az előkelő 10. helyet.
    Gratulálok a srácoknak ott elöl, komoly időket autóztak!
    Balikó Attila

  5. #5
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Nürbi - GT

    Most már tuti,hogy GT ben is benyeltem egy figyelmeztetést!
    A Zurich táblátol toltam neki,majd hátranéztem,hogy mi az ábra mögöttem,hova tegyem be a verdát,beférek-e jobbra.Közben meg eljött a kéktáv,és mire feleszméltem már késő volt...Szerencsére más is láthatta a gebaszt,és hagyta,hogy jol felmenjek a nyuldombra vakondot ásni.
    Gondoltam,elendedem a mezőnyt,hogy igy is enyhitsek a rémületen.
    Volt egy nagyon jo egyenes,mikor négyen vonatoztunk,de Babinszki Gábor sajna disconnectált...Kár érte,ott azért lett volna mesélni valo!
    Összességében elégedett vagyok a versennyel,sikerült a kvalifikáciohoz képest egy pozicciot javitanom.
    Külön köszönet LEHR ATTILA (Honk) edzőnek,aki cirka 15-20 mp et segitett lefaragni az időmön vasárnap,hogy meglegyen a 107%!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #6
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Nürbi - GT

    Az én szemszögemből sem volt valami izgi verseny.
    Egyéni legjobbal quali-ztam, ami nem volt nehéz, mert előtte nem tudtam valami sokat gyúrni a BMW-re sajna.
    Tegnap kicsit fáradtabban ültem le a versenyre a gép elé, ami az utolsó körökben jött ki igazán.
    Én med-med gumival mentem, de a jelek szerint az élmezőny soft-soft-al megoldotta a kérdést, sztem tegnap nekem az sem jelentett volna egy pozícióval sem jobbat.
    Igazából az elején próbáltam tapadni az előttem lévőkre, ami nem nagyon sikerült, mert egy-két apró megforgásom mindíg volt az első etapig.
    A kerékcsere után szinte csak azzal küzdöttem, hogy ne follyon ki a szemem, meg azzal, hogy az utolsó két körben nagyon ne veszítsek az engem követőkhöz képest.

    Ha már kicsit jobban ismeri az ember ezt a pályát, akkor nagyon lehet élvezni a vonalvezetését.

  7. #7
    Miklán Csaba Regisztrált Juan G logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 25.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    28

    Re: Nürbi - GT

    nagyon jó futam volt, köszönöm az összes résztvevőnek, legfőképp Pál Ferinek és Abay Lászlónak, akikkel végig majdnem együtt mentünk ...bár nord az egyik kedvencem, úgy látszik mégse vagyok rajta olyan gyors, de elégedett vagyok az eredménnyel, pláne hogy nekem ez az orrtúrós M3-as nem a kedvencem...sikerült egy aránylag jó setupot belőnöm versenyre, az első boxkiállásnál túlmentem kicsit a helyemen, így visszaestem Pál Feri mögé, akivel aztán nagyokat csatáztam...aztán egyszer mindketten elcsesztünk egy gyors kanyart, szerencsére én kevésbé így el tudtam menni, ő sajna homokágyat fogott...

    aztán még a végére egy apropó: pont úgy jött ki időben a verseny, hogy kérdéses lett a benzin mennyiség a végére, ezért az uccsó körben kockáztatva, végig alacsony fordulaton mentem...a célvonal után a benzinmennyiség 0 volt ...

    GRATULA Mike-nak, aki nem hibázott, és amúgy mindenkinek aki részt vett!!!

    MÉÉÉG ILYET!!!

  8. #8
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Nürbi - GT

    A 9. helyem ellenére ény nagyon élveztem a futamot. Ferenc Gáborral szerintem nagyon jókat csatázgattunk volna, de volt sajnos egy hibám a felüljáró előtti jobbosba blokkoló kerekekkel érkeztem, aminek kavicságy lett a vége és majdnem itt végződött a versenyem is, mert kb. 20 mp-ig túrtam a port mire valahogy kimászott az egyébként sérülésmentes Bömös. Végül sikerült két helyet veszítve továbbmennem, és fokozatosan ledolgozva a hátrányom kezdtem megérkezni Rezsesz mögé (Nincs mit Rezső, szívesen segítettem, végre én is hozzá tudtam tenni valami jót más versenyéhez), de hát elfogyott a verszeny a fene vigye el, még egy kör hiányzott nekem nagyon. Hiányzott?! Úgy el voltam fáradva, hogy azt el sem hiszem, folyt rólam a víz. Szóval igazi versenyélmény volt! Kéne ezen a pályán egy rendes GT (GT autós) futam is. Bár a hátsó része a pályának inkább a RBR-ba illik
    Ja és Gratulálok mindenkinek, úgy látszik ez a pálya többeket idecsábított.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  9. #9
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Én med-med gumival mentem, de a jelek szerint az élmezőny soft-soft-al megoldotta a kérdést, sztem tegnap nekem az sem jelentett volna egy pozícióval sem jobbat.
    Nálam is med-med volt felrakva. : )
    Én is grat mindenkinek, aki úgy gondolta, hogy hétfő este szeretne másfél órát szenvedni. : )
    A qual jó volt, bár bennem volt még 3-4 mp, de sajnos nem tudtam kifutni magamból.
    A verseny első 2-3köre szoros volt, Tomi rendesen tapadt, sőt el is ment az első körben de nem hagytam magam és a 2.-ban vissza. : )
    Onnantól kezdve a boxig igen egyenletes köröket futottam, ami egy ilyen hosszú pályán sztem jó performansz. : )) Amikor 28mp-es előnyt észleltem onnantól jöttek a 8min-es köridők.
    Összességében jó verseny volt, sok koncentrációt igényelt amit élveztem.
    És akkor azt hiszem a hgtrr-esek kiegyenlítették a számlát Le Mans után.
    Szóval 1-1. Várjuk a folytatást. : )))

  10. #10
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Nürbi - GT

    Jó kis futam volt, nagyon jó pálya ez csak kellő gyakorlást igényel, a verseny feléig nagyon nagy csata volt Pál Feri, Miklán Csaba és közöttem, azok az előzések és próbálkozások a hosszú egyesenben! ( hát igen ilyet nem sok pálya tud! ) sajnálom P.Tomit hogy nem tudta megvédeni a Liga győzelmet! Gratulálok Myke-nak hibátlanul és gyorsan autózott! és GRAT mindenkinek aki végigment!

  11. #11
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Nürbi - GT

    Nekem nem volt a legjobb futamom...

    Az időmérőn nem sikerült poleba kerülnöm, mert eldobáltam, ha a sebességben nem is, de a konzisztenciában mindenképp kijön ha nem készül az ember.

    A rajt izgalmasra sikerült, megpróbáltam bebújni Mikenak, nem sikerült, de nem értem rá bosszankodni, mert Pál Feri már mellettem is volt.Visszavertem a támadást és üldözőbe vettem Mikeot.Az első fél körben keményen támadtam, sikerült hibára kényszerítenem és megelőznöm, de sajnos utána megzúztam kicsit a gépet és nem ment úgy ahogy kéne.Így a 2, kör elején újra második lettem.A boxkiállásig tartottam a távot, de a kiállásom valamiért hosszabbra sikerült.Mindenképp nyerni akartam, ezért keményen hajtottam, ez meg is bosszulta magát, mert kiraktam a kocsit, jól össze is tört, plusz egy stop&go, tahát mikor kiálltam, meg sem tudták javítani a gépet.Innentől kezdve szenvedtem, 5. helyen értem célba.

    1:1 az állás.De a következőn biztos nem marad így:P

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Nürbi - GT

    Tényleg, jössz a következő futamra is Mike?

  13. #13
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Tényleg, jössz a következő futamra is Mike?
    Ha közös futamra gondolsz akkor mindenképp, ott a helyem, ha az ngt-s oschersleben-i futamra gondolsz... az már nem olyan biztos, de megpróbálok indulni.

  14. #14
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Nürbi - GT

    Nem az én napom volt. A qual jó volt, sikerült a 3-ik hely.
    A futamra viszont merészem bepróbálkoztam az elöl soft hátul med gumi párossal ami elöl 2 kör után elfogyott. Abay Laci rendületlen próbálkozott a lehetetlenebbnél lehetetlenebb helyeken előzni, de én azt "csakis a biztonság érdekében" zártam
    Mivel az autó elejében egyáltalán semmi tapadás nem volt már a 4-ik körben, előrébb hoztam egy körrel a kerékcserémet, és már az 5-ik kör végén kimentem a boxba. Rögtön változtattam is a gumin és előre is med került. A tankolás viszont az eredeti 6-6 körszámra volt állítva, és elfelejtettem +1 körre még tankolni Gondoltam sebaj, majd az uccsó körben kockáztatok és hátha.
    Kiállás után Juan végig mögöttem próbálkozott , aztán a 10. körben a Flugplatz után a hosszú gyors balost elrontottam, és a úgy kicsúsztam a kavicságyba, hogy alig bírtam visszajönni, 3-ik helyem dobtam el. Itt az autó már sérült, de láttam, hogy 1 percre van mögöttem a következő, így a kör végén kimentem a boxba, hogy megjavítsák és a tankolást is betudom, sőt a helyem is megmarad. Rátankoltam 2 körre, soft-soft, gyakorlatilag qual setup-al nyomtam az uccsó 2 kört. Piski Tomi volt mögöttem, aki épp hogy pár mp-vel mégis megelőzött mikor kijöttem a boxból, de mivel sérült volt az autója könnyű volt utolérni, és el is engedett.
    Jó verseny volt, a pályát is szeretem, de ha őszinte akarok lenni, akkor igazából szerintem nem volt jó, előzni nem lehet tisztán, stb.

    Az autó élvezetes, de nekem 3 kör után elment belőle minden power, még az utolsó két köröm, ami gyakorlatilag a qual setup-al soft gumival volt, abban sem ment már úgy mint az időmérőn. Nem csak végsebessége nem volt (274 helyett 255), de minden erő elillant belőle. Nem tudom miért, bár az olaj 106 fokos volt (ami nem jó).

  15. #15
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Nürbi - GT

    Közös futam téma.

    Nem akarok ünneprontó lenni, de ezt senki nem hirdette mint közös futam. Ez egy normál bajnoki futamunk volt, amire éppen kettőtöknek kedvetek szottyant és benéztetek.

    Természetesen szívesen látunk benneteket a többi futamon is, így van esélyetek a bajnokságban is.


    UI: Azon a LeMans-i számlán meg volna még mit dolgozni rendesen :-)
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 04. 04. 22:14.

  16. #16
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Közös futam téma.

    Nem akarok ünneprontó lenni, de ezt senki nem hirdette mint közös futam. Ez egy normál bajnoki futamunk volt, amire éppen kettőtöknek kedvetek szottyant és benéztetek.

    Természetesen szívesen látunk benneteket a többi futamon is, így van esélyetek a bajnokságban is.


    UI: Azon a LeMans-i számlán meg volna még mit dolgozni rendesen :-)
    Persze, egyértelmű, hogy nem volt olyan közös futam... mondjuk úgy, hogy megmutattuk magunkat. : ))
    De ismét lehetne még egy le mans-ihoz hasonló esemény, talán majd ha ez a bajnokság is befejeződött vagy akár még közben is.
    Szívesen résztvennék rajta és akkor már 2-1 lenne...ide. : ))))

  17. #17
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Nürbi - GT

    [QUOTE=Pál Ferenc]Nem az én napom volt. A qual jó volt, sikerült a 3-ik hely.
    A futamra viszont merészem bepróbálkoztam az elöl soft hátul med gumi párossal ami elöl 2 kör után elfogyott. Abay Laci rendületlen próbálkozott a lehetetlenebbnél lehetetlenebb helyeken előzni, de én azt "csakis a biztonság érdekében" zártam

    Feri nekem az autóm végig gyors volt az egyenesekben, tudtam hogy nem igazán lehet előzni de próbáltalak bosszantani, hátha hibázol féktávon vagy valahol, pedig nekem is soft-med gumik voltak fent és birta végig! Amúgy szerintem a sok kis kocc befolyásolhatja a végsebességet rendesen, és ezen a pályán nagyon kijött a különbség!

  18. #18
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Nürbi - GT

    Lehet hogy ez a BMW tartalmaz egy "Merkúr" opciót, ami esetlegessé teszi a kocsi tartósan jó működését! mindenesetre nekem is elment az ereje, és volt is koccolás kettő-három, ami okozhatta ezt.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  19. #19
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Persze, egyértelmű, hogy nem volt olyan közös futam... mondjuk úgy, hogy megmutattuk magunkat. : ))
    De ismét lehetne még egy le mans-ihoz hasonló esemény, talán majd ha ez a bajnokság is befejeződött vagy akár még közben is.
    Szívesen résztvennék rajta és akkor már 2-1 lenne...ide. : ))))
    Szerintem is csinálhatnánk megint közös futamot, de én a stability help mellőzésére szavazok egyértelműen, nem hiszem hogy létezik olyan autó a földön akár közúton akár versenyszériában amelyikkel úgy lehet bemenni egy kanyarba hogy padlóféken állva közben kanyarodni is lehet.
    Ami meg az összecsapások állását illeti lehet vitatkozni hogy ki vezet meg ki nem, de eddig hivatalosan 1 közös futam volt, és ahogy Te most nyertél a HGTRM-ben futamot úgy Piski Tomi is nyert már a HGTRR-ben anno, de szerintem nem ez a lényeg hanem a jó versenyek!
    Utoljára módosította: Csiki Péter; 2006. 04. 05. 09:52.

  20. #20

    Re: Nürbi - GT

    Esetleg valami jó pályát tudtok ajánlani a közös futamra? Meg egy hozzávetőleges időpontot, hogy mikor kerülhet megrendezésre.

  21. #21
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Szerintem is csinálhatnánk megint közös futamot, de én a stability help mellőzésére szavazok egyértelműen, nem hiszem hogy létezik olyan autó a földön akár közúton akár versenyszériában amelyikkel úgy lehet bemenni egy kanyarba hogy padlóféken állva közben kanyarodni is lehet.
    Ami meg az összecsapások állását illeti lehet vitatkozni hogy ki vezet meg ki nem, de eddig hivatalosan 1 közös futam volt, és ahogy Te most nyertél a HGTRM-ben futamot úgy Piski Tomi is nyert már a HGTRR-ben anno, de szerintem nem ez a lényeg hanem a jó versenyek!
    Tökéletesen egyetértek. Egy oda. Ez csak egy kis piszkálódás volt a részemről. : )
    Megfelelő helyszínt és autókat is kellene találni, amit szerintem már nem ártana most elkezdeni keresni.

  22. #22
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Nürbi - GT

    Szezonvégi ünnepélyes GTR búcsúztató Spa-ban?
    Babinszki Gábor

  23. #23
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Szezonvégi ünnepélyes GTR búcsúztató Spa-ban?
    Én nem tudok kimenni Spa ba...Nem maradhatnánk a Budai Gold Crown pizzériában?
    Az jol bevállt!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Nürbi - GT

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Én nem tudok kimenni Spa ba...Nem maradhatnánk a Budai Gold Crown pizzériában?
    Az jol bevállt!
    Ez 10 pontos volt!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Nürbi - GT

    Benne lennék, érdekes lenne.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •