Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (51 összesen)
  1. #26
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Horváth Attila nem ugrok rá az előttem levokre.
    A felvezető kör az nem rajt meg verseny, ott tilos az előzés ennyire egyszerű. Az hogy még ezt ide írd a fórumra nem segít a helyzeteden, csak bizonyítod hogy szándékosan tetted.

    A másik nagyon zavaró dolog a quali és a verseny alatti chat, ha valahogy ki lehet kapcsolni akkor oké de ha nem rettentő zavaró pár tizedembe került a qualin a leggyorsabb körömön és a versenyen is zavaró volt.


    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése

    Terhes Csaba, ha nem alszol be a rajtnál, akkor nem veszem el a helyedet. Ennyire egyszerű. Így is visszalassítottam, de hiába, mert annyira bealudtál.
    Utoljára módosította: T_Cs; 2019. 10. 06. 22:45.

  2. #27
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    ..
    Éppen ellenkezőleg. Hiszen elemeltem a gázt, amivel téged hoztalak kedvezőbb pozícióba annak árán, hogy magamat hátrányba sodortam, mindezt a te hibás rajtodnak köszönhetően tettem. Szívesen.

    Idézek a szabályzatból és itt a rajt utáni kép, szerinted ez a helyes követési távolság?

    "4. Futam.
    A futam repülő rajttal kezdődik. A felvezető kör előtt a képernyő tetején látható a rajtprocedúra kezdéséig hátralévő idő. Amikor ez az idő lejár, a pole pozícióban lévő versenyző köteles azonnal elindulni és megkezdeni a felvezető kört. Amennyiben ezt 3 másodpercen belül nem teszi meg, automatikusan Boxutcai rajt büntetésben részesül. Az elindulást követően, egyenesben köteles a limiter által meghatározott sebességgel haladni. A felvezető körben előzni tilos. Mindenki igyekezzen egyenletes sebességgel, a kormányt nem össze-vissza rángatva, a követési távolságot az előtte haladó autóval megtartva haladni. Ha valaki balesetet okoz a felvezető körben, kiemelt büntetésre számíthat.

    A verseny a "green flag" (zöld zászló) jelzésre indul!"


    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #28
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Tölts fel pls egy replayt mert én úgy emlékeszem szinte azonnal indultam, max egy picit bénáztam, viszont a szabályzatban az van leírva továbbra is hogy tilos előzni.

    Ez a stílust hogy "szívesen" meg "ennyire egyszerű" ereszd már el légyszives ha még hülye is vagy mellé.


    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen ellenkezőleg. Hiszen elemeltem a gázt, amivel téged hoztalak kedvezőbb pozícióba annak árán, hogy magamat hátrányba sodortam, mindezt a te hibás rajtodnak köszönhetően tettem. Szívesen.

    Idézek a szabályzatból és itt a rajt utáni kép, szerinted ez a helyes követési távolság?

    "4. Futam.
    A futam repülő rajttal kezdődik. A felvezető kör előtt a képernyő tetején látható a rajtprocedúra kezdéséig hátralévő idő. Amikor ez az idő lejár, a pole pozícióban lévő versenyző köteles azonnal elindulni és megkezdeni a felvezető kört. Amennyiben ezt 3 másodpercen belül nem teszi meg, automatikusan Boxutcai rajt büntetésben részesül. Az elindulást követően, egyenesben köteles a limiter által meghatározott sebességgel haladni. A felvezető körben előzni tilos. Mindenki igyekezzen egyenletes sebességgel, a kormányt nem össze-vissza rángatva, a követési távolságot az előtte haladó autóval megtartva haladni. Ha valaki balesetet okoz a felvezető körben, kiemelt büntetésre számíthat.

    A verseny a "green flag" (zöld zászló) jelzésre indul!"



  4. #29
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Tölts fel pls egy replayt mert én úgy emlékeszem szinte azonnal indultam, max egy picit bénáztam, viszont a szabályzatban az van leírva továbbra is hogy tilos előzni.

    Ez a stílust hogy "szívesen" meg "ennyire egyszerű" ereszd már el légyszives ha még hülye is vagy mellé.
    Gratulálok

    Egyébként ott a kép, a piros vonal mutatja a közted és Geri közt meglévő különbséget.
    Miként a követési távolság is fel van tüntetve.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Horváth Atilla; 2019. 10. 06. 23:29. Indoklás: csatolt kép

  5. #30
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Már java részt kész van a VI ajánlása, hogy a jelenlegi felvezető kört hogyan érdemes teljesíteni.
    Közzé fogjuk tenni.
    Valamint ha a jelenlegi rendszerben nem sikerül megszüntetni a hasonló konfliktus helyzeteket, akkor a gyári felvezető kört félre tesszük és egy "B" rajt procedúra lesz bevezetve.

  6. #31
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Itt nyilván egy számodra előnyös pillanatot ragadtál ki és színezgetted és kampányolsz, viszont engem nem az elsőhöz hanem a 2. hoz kellene nyilazgatni mivel nekem mögötte kell maradni ,de replay egésze ad valós képet a helyzetről!



    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok

    Egyébként ott a kép, a piros vonal mutatja a közted és Geri közt meglévő különbséget.
    Miként a követési távolság is fel van tüntetve.
    Utoljára módosította: T_Cs; 2019. 10. 06. 23:47.

  7. #32
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274


    Már java részt kész van a VI ajánlása, hogy a jelenlegi felvezető kört hogyan érdemes teljesíteni.
    Közzé fogjuk tenni.
    Valamint ha a jelenlegi rendszerben nem sikerül megszüntetni a hasonló konfliktus helyzeteket, akkor a gyári felvezető kört félre tesszük és egy "B" rajt procedúra lesz bevezetve.

  8. #33
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Itt nyilván egy számodra előnyös pillanatot ragadtál ki és színezgetted és kampányolsz, viszont engem nem az elsőhöz hanem a 2. hoz kellene nyilazgatni mivel nekem mögötte kell maradni ,de replay egésze ad valós képet a helyzetről!
    A telemetria alapján !már az egyenesben haladva! kétszer is 0%-os gázállást tartottam, hogy bevárjalak, először 35, majd pedig 40 méteren keresztül.

  9. #34
    Hmm, nem tudom mi ment most félre, de iszonyat pocsékul futott a játék a korábbiakhoz képest, ahogy néztem a tükörrel volt gond, amint egy közeli modellt kellett megjelenítenie, 45-re feleződött az FPS a headseten, a második futamon már kínomban inkább elengedtem, aki rámesett, szerintem már így is maradandó látáskárosodást szenvedtem.

    Szerk.: Megvan mi volt a gond, 90 Hz-en hagytam az Indexet a korábbi 80 helyett, érdekes módon ez a 10 Hz mínusz pont elég ahhoz, hogy a CPU és a GPU is konzisztensen tudjon dolgozni.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 07. 12:09.

  10. #35
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Miért kaptam 0 pontot? A második futamon rajthoz álltam amit teljesítettem is. Plusz nem is lamborghini-vel mentem, hanem mercedes-el. Valami bug folytán a kiválasztott merci helyett azt adta be még szabad edzés alatt. Majd ezt javítva felléptem a mercedes-el. Utána néznétek, hogy most ilyenkor mi van?

  11. #36
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk itt én vagyok a bénán rajtoló bentlis. Köszönöm is hogy nem furakodott, nem vágott seggen senki, és mintha úgy érzékeltem volna hogy Gáspár is visszavett a tempójából, csakhogy jobban egybemaradjunk. Korrekt.


    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    A másik nagyon zavaró dolog a quali és a verseny alatti chat, ha valahogy ki lehet kapcsolni akkor oké de ha nem rettentő zavaró pár tizedembe került a qualin a leggyorsabb körömön és a versenyen is zavaró volt.
    Sztem nemlehet, nem elég testreszabható (még) az UI.
    Viszont ami most engem is zavart a futam során, az hogy hányas kocsi kapott épp BUA-t, hány köre van hátra, sikeresen letöltötte-e. Elég kicsi a sansz hogy érdekeljen ez az infó (ha épp elöttem lenne az illető). Tetézi hogy ezt az infót pont ugyanazzal a fontmérettel, ugyanabban a pozicióban írja ki mintha én kapnék figyelmeztetést. A szövegben csak az autó rajtszáma a változó. 3mp-ig látni az egészet. Hungaroringen.

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kaptam 0 pontot? A második futamon rajthoz álltam amit teljesítettem is. Plusz nem is lamborghini-vel mentem, hanem mercedes-el. Valami bug folytán a kiválasztott merci helyett azt adta be még szabad edzés alatt. Majd ezt javítva felléptem a mercedes-el. Utána néznétek, hogy most ilyenkor mi van?
    Már a teszt bajnokságban is volt ilyen eset.
    Igyekezzetek nem fellépni több autóval mert előfodulhat belőle ilyesmi.
    Ellenőrzöm, ha lehet javítom.

  13. #38
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sziasztok

    A pontverseny állását hol tudom megnézni?

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    A pontverseny állását hol tudom megnézni?
    Főoldali menü / pontverseny

  15. #40
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Statot tud valaki csinálni?

    Köszi szépen!

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Statot tud valaki csinálni?

    Köszi szépen!
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13502

    ACC-t nem tudja feldolgozni a simresults.

  17. #42
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Köszi!

    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13502

    ACC-t nem tudja feldolgozni a simresults.

  18. #43
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Én elsőként Temesvári Csabának tartozom egy bocsánat kéréssel. Nem számítottam rá hogy onnan még kifelé húzódsz, ettől függetlenül az én hibám volt, sajnálom.
    Az első versenyt kifejezetten élveztem. Amikor utolértem Pákolic Robit, azt hittem könnyű falat lesz, de a legjobb védekezést választotta, gyorsabb volt nálam. A verseny végéig adogattuk egymásnak a tizedeket, éppen ki hibázott, ilyenkor fáj a szíve az embernek hogy nincs még 60 perc.

    A második futamon ismét kaptam egy Lassítsak 50-re táblát. Valószínű azt hitte bementem a boxba.... Ez már a harmadik alkalom ha jól számolom...
    Nekem most kb ennyi volt benne, összességében jó versenyek voltak.

  19. #44
    Temesvári Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2012. 06. 25.
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én elsőként Temesvári Csabának tartozom egy bocsánat kéréssel. Nem számítottam rá hogy onnan még kifelé húzódsz, ettől függetlenül az én hibám volt, sajnálom.
    Azt hittem megbeszéltük, hogy én néztem be Vagy melyik futamra gondolsz? Mert az elsőn is össze akadtunk, ha jól emlékszem utol értél hátulról. Lehet korán fékeztem. Nem tudom hol tudok replay-t nézni.

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tecsa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem megbeszéltük, hogy én néztem be Vagy melyik futamra gondolsz? Mert az elsőn is össze akadtunk, ha jól emlékszem utol értél hátulról. Lehet korán fékeztem. Nem tudom hol tudok replay-t nézni.
    Ez az első futamban volt. Az első körök valamelyikében a T1-ben. Piros Ferrári volt, nem biztos de úgy emlékszem te voltál. Majd mégegyszer vissza nézem a replayt.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 10. 07. 19:49.

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg tecsa írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hol tudok replay-t nézni.
    1. Letöltöd a replay file-t: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7004
    2. Bemásolod ide: "Users\Neved\Documents\Assetto Corsa Competizione\Replay\Saved"
    3. Játékban a gallery-ben betöltöd a visszajátszást

  22. #47
    Temesvári Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2012. 06. 25.
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az első futamban volt. Az első körök valamelyikében a T1-ben. Piros Ferrári volt, nem biztos de úgy emlékszem te voltál.
    Én voltam, a második futamos visszanézve viszont borzalmasan rosszul nézett ki. A futam után nagyon nem így emlékeztem rá. Legközelebb majd jobban figyelek. Én azért kérem elnézésed.

  23. #48
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tecsa írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam, a második futamos visszanézve viszont borzalmasan rosszul nézett ki. A futam után nagyon nem így emlékeztem rá. Legközelebb majd jobban figyelek. Én azért kérem elnézésed.
    Nagy baj nem lett belőle, így le tudjuk zárni annyival hogy ez most így jött ki.

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kaptam 0 pontot? A második futamon rajthoz álltam amit teljesítettem is. Plusz nem is lamborghini-vel mentem, hanem mercedes-el. Valami bug folytán a kiválasztott merci helyett azt adta be még szabad edzés alatt. Majd ezt javítva felléptem a mercedes-el. Utána néznétek, hogy most ilyenkor mi van?
    Javítottam a hibát.
    Valamint Zrubecz Lászlónál is ugyan ez volt.

    A log alapján lehet javítani, de csak akkor derül ki ha jelzitek.

  25. #50
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Lassan az óvás topic-ot átnevezhetnénk! 1. Javaslat : Ki találkozott P Tamással.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •