Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (51 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2019.10.06 ACCGT01 - Hungaroring

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A bajnokság második fordulóját az első lézerszken Hungaroring-en rendezzük.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Hungaroring

    Szabad edzés:
    19:00
    Időmérő:
    20:00
    Verseny:
    20:32
    Futamtáv: 2 x 30 perc

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz

    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A
    (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 10. 05. 14:23.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Sajnos még egy kört sem tudtam gyakorolni, ezért kérdezném hogy kell e törölni a régi időket a Rank oldalról:
    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc/Hun
    Az 5 pontos gumi modell itt is okozott e lassulást.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A szavazás eredményének megfelelően 2x30 perces futamtávval lesz lebonyolítva a bajnokság.
    Az időmérő hosszát ehhez igazítva szintén 30 perc lesz. Tehát 15 perccel előrébb tolódik a rajt. Az eddigi 20:47 helyett 20:32-lesz!

    Futnak a versenyre beállított gyakorló szerverek.
    Jó felkészülést és jó versenyt mindenkinek.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A szavazás eredményének megfelelően 2x30 perces futamtávval lesz lebonyolítva a bajnokság.
    Az időmérő hosszát ehhez igazítva szintén 30 perc lesz. Tehát 15 perccel előrébb tolódik a rajt. Az eddigi 20:47 helyett 20:32-lesz!

    Futnak a versenyre beállított gyakorló szerverek.
    Jó felkészülést és jó versenyt mindenkinek.
    Azt hiszem, valami rendesen el van kurva, ha nagytura, tehat GT autokkal 60 percet megyunk osszesen es az is ket reszre osztva. Ertem en, hogy ez lett megszavazva, de ezeknek a kocsiknak es az egesz versenyzesnek az a lenyege, hogy be kell osztani a kocsit es a tempot. Szerintem ez szomoru...

  5. #5
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem, valami rendesen el van kurva, ha nagytura, tehat GT autokkal 60 percet megyunk osszesen es az is ket reszre osztva. Ertem en, hogy ez lett megszavazva, de ezeknek a kocsiknak es az egesz versenyzesnek az a lenyege, hogy be kell osztani a kocsit es a tempot. Szerintem ez szomoru...

    Majd ha lesz 3, 6, 12, 24 órás akkor ez lesz a lényeg. A Hungaroringen is 1 órát mentek pilótacserével. Ezek a vasak most 2 óra alatt sem eszik meg a gumit és a tempójukból sem sokat veszítenek versenyen. Ha spórolni kéne a gumival és az üzemanyaggal, akkor lenne értelme a hosszabb versenyeknek.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    az egesz versenyzesnek az a lenyege, hogy be kell osztani a kocsit es a tempot.
    Modern F1?

    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Ha spórolni kéne a gumival és az üzemanyaggal
    és itt jön a Pirelli

  7. #7
    Privát véleményem:
    Nyilván ízlések és pofonok, de én is a hosszabb futamtávot preferálnám. Ezekkel a kocsikkal a 2*45 perc is karcsú volt, a 2*30 nekem kicsit már vicc kategória felé megy. Nem a taktikázás miatt, azt a 90 percnél is csak módjával lehetett, de eddig az is egy teljesítmény mutató volt, hogy ki tud hosszabb távon koncentráltan menni, ki a kitartóbb stb.
    Ok, a replay miatt nem tudtunk még 60 percet sem menni, akkor nem lehet 90-et sem, de hogy a 2*45 is hosszú...

    Amúgy hol van a szavazás? nem találom.

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy hol van a szavazás? nem találom.
    Főoldalon is kintvan.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-szavaz%C3%A1s

  9. #9
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ahhha, köszi
    Az ACC bajnokság fórumában kerestem, a szervertagokét nem néztem.

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Modern F1?


    és itt jön a Pirelli
    A modern F1 is masfel oras.

  11. #11
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Amúgy lehet menet közben is menteni replay-t, csak be kell állítani egy gombra és nem el felejteni.

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Majd ha lesz 3, 6, 12, 24 órás akkor ez lesz a lényeg. A Hungaroringen is 1 órát mentek pilótacserével. Ezek a vasak most 2 óra alatt sem eszik meg a gumit és a tempójukból sem sokat veszítenek versenyen. Ha spórolni kéne a gumival és az üzemanyaggal, akkor lenne értelme a hosszabb versenyeknek.
    Ahogy Lanyi Tomi is irta, a versenyzesnek is fokmeroje, hogy valaki mennyire tud koncentralni, vegigbirja-e a masfel-ket orat. Vannak forditott rajtracsos sprintfutamok itt a Mastersen, lasd a WTCR-t es az MX-5-ot. A GT masrol szol. Most gyakorlatilag van harom kulonbozo jatekkal, harom kulonbozo kategoriaban harom teljesen ugyanolyan versreny.

    Akkor mi az ertelme harmat csinalni?

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy Lanyi Tomi is irta, a versenyzesnek is fokmeroje, hogy valaki mennyire tud koncentralni, vegigbirja-e a masfel-ket orat.
    Ezt erre a félévre kénytelen leszel félretenni.
    Hasonlóan érzek, finoman szólva is vicces ezekkel az autókkal 45-30 perces futamokat menni. De abból főzünk amink van.
    Az ACC a jelenlegi állapotában egyáltalán nem támogatja a ligázást, de ha Kunosék túl vannak a tűzoltáson akkor én látok rá esélyt hogy a vágás ellenőrzéshez hasonló minőségben megoldják a felvezető kört és a többi problémát.

  14. #14
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt erre a félévre kénytelen leszel félretenni.
    Hasonlóan érzek, finoman szólva is vicces ezekkel az autókkal 45-30 perces futamokat menni. De abból főzünk amink van.
    Az ACC a jelenlegi állapotában egyáltalán nem támogatja a ligázást, de ha Kunosék túl vannak a tűzoltáson akkor én látok rá esélyt hogy a vágás ellenőrzéshez hasonló minőségben megoldják a felvezető kört és a többi problémát.


    Legyen igy.

  15. #15
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Privát véleményem:
    Nyilván ízlések és pofonok, de én is a hosszabb futamtávot preferálnám. Ezekkel a kocsikkal a 2*45 perc is karcsú volt, a 2*30 nekem kicsit már vicc kategória felé megy. Nem a taktikázás miatt, azt a 90 percnél is csak módjával lehetett, de eddig az is egy teljesítmény mutató volt, hogy ki tud hosszabb távon koncentráltan menni, ki a kitartóbb stb.

    Ok, a replay miatt nem tudtunk még 60 percet sem menni, akkor nem lehet 90-et sem, de hogy a 2*45 is hosszú...
    Szerintem - legalábbis én ezért szavaztam a 30 percre - pont ez a baj, hogy nem lehet EGYBEN hosszabb futamot rendezni. Így teljesen mindegy,hogy 45 vagy 30 perc egy futam, mert egyik sem lesz az igazi. Ha meg már 2 futam, akkor elég a rövidebb.

    szerintem.

    Majd, ha tudunk egyben 90 perces futamot rendezni, akkor arra fogok szavazni.

  16. #16
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem - legalábbis én ezért szavaztam a 30 percre - pont ez a baj, hogy nem lehet EGYBEN hosszabb futamot rendezni. Így teljesen mindegy,hogy 45 vagy 30 perc egy futam, mert egyik sem lesz az igazi. Ha meg már 2 futam, akkor elég a rövidebb.

    szerintem.

    Majd, ha tudunk egyben 90 perces futamot rendezni, akkor arra fogok szavazni.
    Ez is egy nézőpont, én másképp gondolkozok.

    Ennél a kategóriánál egy-egy előzést fel kell építeni, általában nehéz lendületből átmenni a másikon (úgy hogy mindenki épségben maradjon), ezért egy sikeres előzésre simán rámehet 3-4 kör, aztán zárkózhatsz a következőre. Csakhogy 30 percbe ebből nem sok fér bele, ezzel a versenyek élvezeti értéke ilyen téren is romlik szerintem.

  17. #17
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Szerintem ennél tisztábban nem lehetne menedzselni a bajnokság lebonyolítását. Úgy érzem versenyzői oldalról mindenről tájékoztatva vagyunk, ott van minden mögött a részletes magyarázat, úgy, ahogy annak lennie kell. Érthetően le volt írva, hogy a szoftver alkalmatlan az egy órás mentésre, így alternatív megoldást kellett találni, jött a 2x45 perc, majd volt egy szavazás, ahol az az opció "nyert", amelyik több szavazatot kapott. Úgy gondolom ezen nincs mit ragozni.

    Szerintem a 45 és a 30 perc közt semmi taktikai jellegű különbség nem mutatkozik. Ezekkel a gumikkal, ideális körülmények közt, még 80 perc után sem fogsz -jelentős- tempót veszíteni, (ha meg igen, akkor rosszul használod őket).

    ui, a replay gomb-ra való kiosztásával az a baj (nálam), hogy ha például a verseny 26. percében mentek, akkor az meg is lesz, viszont amikor a "második felét" a leintést követően el akarom menteni, akkor a gombot már "nem olvassa", ha a replay menübe megyek és ott kattintok a "save replay" opcióra, akkor pedig kidobja, hogy Error.
    Szóval egy eventről két replay-t nem tudok menteni, ha lehetne, akkor nyilván megoldható volna a 2 órás verseny is.

    +1, találtam három furcsaságot, ha úgy tetszik bugot, az egyik apróság, a másik telemetriával kapcsolatos, de aggasztó, a harmadik már komolyabb.
    Mi a pontos menete a dolog jelentésének? A hivatalos fórumon csak meg kell nyitni egy új fület a troubleshooting téma alatt, majd pedig rádobnak a fejlesztők egy cetlit aszerint, hogy bug/issue/working on it/critical a probléma jellege?

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egy program hiba miatt pénteken éjfél után is mentette a köröket a prekvalifikáció.
    Javítottam a hibát és a péntek éjfél után futott időket utólag töröltem.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    +1, találtam három furcsaságot, ha úgy tetszik bugot, az egyik apróság, a másik telemetriával kapcsolatos, de aggasztó, a harmadik már komolyabb.
    Mi a pontos menete a dolog jelentésének? A hivatalos fórumon csak meg kell nyitni egy új fület a troubleshooting téma alatt, majd pedig rádobnak a fejlesztők egy cetlit aszerint, hogy bug/issue/working on it/critical a probléma jellege?
    Az egyes hibákat érdemes önálló topic-ba tenni, kivéve ha összefüggnek.
    Kiválasztod a témakört ahova passzol. Nyitsz egy topic-ot. Ha jól emlékszem prefix nélkül nem mindenhol enged új témát nyitni. Nagyjából ennyi.

  20. #20
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Sziasztok!

    Nálatok működik a multi. Akármit próbáltam nem talál szervert.
    Globális gond lenne?

    Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről

  21. #21
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sajnos nálam is ez a probléma .. nem talál egy darabb szervert sem

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nálam is ez a probléma .. nem talál egy darabb szervert sem
    Passz, nálam sima liba. Pöccre megy.

  23. #23
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Most már jó

    Tapatalkkal küldve az én BLA-L09 eszközömről

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 25 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 25-ig. Gáspár Gergely - Polgár Balázs

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  25. #25
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84

    Terhes Csaba, ha nem alszol be a rajtnál, akkor nem veszem el a helyedet. Ennyire egyszerű. Így is visszalassítottam, de hiába, mert annyira bealudtál.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •