Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Most 10.02.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Harmadik helyszínünk a Csehországban található Autodrom Most.



    3. Futam: 10.02. - Szerda Most Autodrom - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 3 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 09. 21. 23:17. Indoklás: plakát

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    Itt nézhető lesz a dodgem-party: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!

    Szerverjelszó ITT található!

  4. #4
    Hali ! Az lenne a kérdésem hogy nekem 100 kg ballastot ír . Valaki tud segíteni hogy miért?

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ma esti futam kommentátor nélküli közvetítése itt lesz majd látható:

  6. #6
    Idézet Eredetileg Sándor Hevesi írta Hozzászólás megtekintése
    Hali ! Az lenne a kérdésem hogy nekem 100 kg ballastot ír . Valaki tud segíteni hogy miért?
    Szia, nem csak +100 kg-od van hanem egy BUÁ-d is. ( szabálytalankodásért kaptad )

  7. #7
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Egy kicsit döcögősen indultak az események számomra.
    Q1: Lassú kör, sok hibával, P6ra volt elég.

    R1: Viszonylag jó rajt a poros oldalról, T1-ben valaki belém robbant, igy nem 100% aeroval folytattam tovább. Előttem Füredi Zoli törte magának az utat, majd feltorlódtunk az utolsó kanyar előtt. 3-man egymás mellett, Zoli előttünk. Én a külső íven próbáltam mélyebbett fékezni, érzésem szerint Zoli túl korán lépett a fékre és elémhúzta az autót a féktávon. Nem tudtam hova menni, így kicsit seggbe billentettem, majd mentem a sóderbe. Ezután elég jó tempóval zárkóztam vissza P10-ről P6 lett a vége.

    Q2: Tiszta kör egy apró gázöblítéssel az egyik kigyorsításon, ami pole-ba került. 11 ezreddel maradtam el Füredi Zoli mögött.

    R2: Tiszta rajt, próbáltam tapadni Zolira, de támadni nem volt esélyem, Ősz Balázs is megérkezett mögém, inkább bekocogtam a biztos P2ben.

    R3: Nagy tumultus volt az első kanyarokban, mindenki lökött mindenkit. Veszítettem is pár pozíciót, mire meglett a ritmus. Zoli fékezte el magát csúnyán a T1ben, miközben Pistivel acsarkodott, hirtelen azt gondoltam, hogy ott vinni fog magával még pár autót. Pistire estem rá nagy tempóval, sikerült is befűzni az utolsó két kanyarban, szép tánc volt
    Majd Ősz Bazsit támadtam, sikerült szélárnyékot fogni, T1 előtt maradt középen, én kihúzódtam balra az ideális ívre. Féktávon elkezdett kicsit balra tartani, nem maradt egy autónyi hely mellette emiatt megcsíptem a füvet. Próbáltam összekaparni az autót, de megbicsaklott és belefordultam a Hunyadiba és összeakadtunk. Sajnálom Bazsi, nézd vissza te is, ha gondolod. Kíváncsi vagyok a véleményedre.

  8. #8
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Majd Ősz Bazsit támadtam, sikerült szélárnyékot fogni, T1 előtt maradt középen, én kihúzódtam balra az ideális ívre. Féktávon elkezdett kicsit balra tartani, nem maradt egy autónyi hely mellette emiatt megcsíptem a füvet. Próbáltam összekaparni az autót, de megbicsaklott és belefordultam a Hunyadiba és összeakadtunk. Sajnálom Bazsi, nézd vissza te is, ha gondolod. Kíváncsi vagyok a véleményedre.
    Semmi gond már csatáztunk eleget és nem volt gond most rosszul jött ki. Igazábból szerintem nem számítottam rá, hogy olyan mélyet fogsz fékezni. Azt viszont elismerem, hogy túlágosan is kihúzódtam. De azt gondoltam hagytam elég helyet, aztán jött a meglepi. Bennem nincs semmilyen harag.
    Ettől függetlenül megóvom, aztán majd a vb eldönti természetesen nélkülem.

    A második futamon a vége felé már elfogytak a gumijaid? Az uccsó két körbe 1 másodpercen belülre tudtam érni, bár amilyenek az én gumijaim voltak már biztos nem támadtalak volna

  9. #9
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond már csatáztunk eleget és nem volt gond most rosszul jött ki. Igazábból szerintem nem számítottam rá, hogy olyan mélyet fogsz fékezni. Azt viszont elismerem, hogy túlágosan is kihúzódtam. De azt gondoltam hagytam elég helyet, aztán jött a meglepi. Bennem nincs semmilyen harag.
    Ettől függetlenül megóvom, aztán majd a vb eldönti természetesen nélkülem.

    A második futamon a vége felé már elfogytak a gumijaid? Az uccsó két körbe 1 másodpercen belülre tudtam érni, bár amilyenek az én gumijaim voltak már biztos nem támadtalak volna
    Igen, előfordul sajnos. Várom a vb döntését, amúgy rosszul írtad a nevem

    Kicsit túlerőltettem, hogy támadási pozícióba kerüljek Zoli ellen, aztán jött pár apróbb hiba. A gumikezelésem nem volt annyira rossz

  10. #10
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, előfordul sajnos. Várom a vb döntését, amúgy rosszul írtad a nevem

    Kicsit túlerőltettem, hogy támadási pozícióba kerüljek Zoli ellen, aztán jött pár apróbb hiba. A gumikezelésem nem volt annyira rossz
    Basszus bocs véletlen elgépeltem

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Most

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

    Közvetítés:

  12. #12
    R1 - Szerencsés első fél kör után előrejöttem 5-6 helyet, majd bő 20 percen át Cseszkó Csabival a nyakamban igyekeztem a 10. helynél hátrébb nem kerülni, ami sikerült, de nem a fordított rajtrácsos verseny jött, így olyan sok jelentősége nem volt Az a bő 20 perc viszont nagyon rendben volt!

    R2 - Az első körben megúsztam ismét a sikánt, aztán a T6-ban Hevesi Sanyival nem értettük meg egymást így mindketten megforogtunk és estünk vissza a mezőny végére. Utána felzárkózás és 12. hely környéke, ami végül is rendben volt.

    R3 - Sok bajom eztán sem volt az első kanyarral, aztán ismét a 10. hely tájékán találtam magam a többiek biliárdozása miatt. A 4. kör kalandos volt Füredi Zolival, akit egy elrontott előzési kísérlete (Leéb Pisti ellen) miatt tudtam T6-ban megelőzni, majd T10-ben kicsit megpöccintett, de ez nem rontott annyit a kigyorsításomon, hogy elém kerüljön, míg végül a T15-ben betolta mellém az Audi-ja orrát, én viszont fordultam a saját ívemen és így elvágtam az útját. Zoli óvott, én meg kíváncsi vagyok a döntésre majd, hogy mennyire lehet ilyen szituban erőszakosan előzni, kikényszeríteni a helyet. Megjegyzem, egy jobb kigyorsítással és a vélhetően alacsonyabb szárnyállás miatt fél körön belül elmehetett volna amúgy is. Ott és akkor nem sok értelmét láttam ennek a manővernek.
    A T10-ben történt pöccintés miatt mondtam a rádióban, hogy nem leszek most udvarias. Nem nagyon szoktam keménykedni és inkább elengedem a jóval gyorsabbakat, ha engem lassítana védekezés, de ez most így nem fért bele nálam. Nem jár alanyi jogon a jobb helyezés senkinek, mert gyorsabb.

  13. #13
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 4. kör kalandos volt Füredi Zolival, akit egy elrontott előzési kísérlete (Leéb Pisti ellen) miatt tudtam T6-ban megelőzni, majd T10-ben kicsit megpöccintett, de ez nem rontott annyit a kigyorsításomon, hogy elém kerüljön, míg végül a T15-ben betolta mellém az Audi-ja orrát, én viszont fordultam a saját ívemen és így elvágtam az útját. Zoli óvott, én meg kíváncsi vagyok a döntésre majd, hogy mennyire lehet ilyen szituban erőszakosan előzni, kikényszeríteni a helyet. Megjegyzem, egy jobb kigyorsítással és a vélhetően alacsonyabb szárnyállás miatt fél körön belül elmehetett volna amúgy is. Ott és akkor nem sok értelmét láttam ennek a manővernek.
    Ami az esetet illeti, ugyanez történt R1-ben is Ősz Balázs és köztem: T13-ból olyan tempókülönbséggel jöttem ki, hogy próbálkoznom kellett, hisz versenyezni jöttünk össze, nem sétakocsikázni. (megjegyzem: egyik esetben sem sikerült a manőver)
    De maga a pálya sem volt előzés barát: ahol gyorsabb voltam, ott nem lehetett előzni, a többi helyen meg csak tartani tudtam az előttem haladót.
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A T10-ben történt pöccintés miatt mondtam a rádióban, hogy nem leszek most udvarias. Nem nagyon szoktam keménykedni és inkább elengedem a jóval gyorsabbakat, ha engem lassítana védekezés, de ez most így nem fért bele nálam. Nem jár alanyi jogon a jobb helyezés senkinek, mert gyorsabb.
    Egyetértek és igazad van, senkit sem kell elengedni, mindenki küzdjön csak meg a maga pozíciójáért.

  14. #14
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Ami az esetet illeti, ugyanez történt R1-ben is Ősz Balázs és köztem: T13-ból olyan tempókülönbséggel jöttem ki, hogy próbálkoznom kellett, hisz versenyezni jöttünk össze, nem sétakocsikázni. (megjegyzem: egyik esetben sem sikerült a manőver)
    De maga a pálya sem volt előzés barát: ahol gyorsabb voltam, ott nem lehetett előzni, a többi helyen meg csak tartani tudtam az előttem haladót.

    Egyetértek és igazad van, senkit sem kell elengedni, mindenki küzdjön csak meg a maga pozíciójáért.
    Az biztos, hogy nem volt könnyű itt előzni, illetve elég jól lehetett tartani a hátulról jövőt. Ott a T15-ben nem is igazán számítottam rá, hogy mellém érsz, illetve a rövidebb fékezés miatt is értél mellém (Hevesi Sanyival hasonló eset volt a T6-ban, amikor megforogtunk), csak akkor meg már én egy nagyobb ívre tettem a kocsit, nem igazán volt módom változtatni, meg nem is láttalak. Ott elég necces volt bepróbálkozni, nem is lett jó vége Ha elmérem a féktávot ott, simán hagyok helyet, de nem tettem, ezért fordultam úgy, ahogy szoktam.
    Mindegy, nyilván nincs ezért semmilyen neheztelés, ennyi kocc megeshet bármilyen versenyen.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •