Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A bajnokság első futama 2 x 45 perces futamtávval lesz megtartva, az ACC szerver alapbeállításainak megfelelő rajt sorrenddel.
    ...
    A második futamnál mit takar a szerver alapbeállításának megfelelő rajtsorrend?
    Időmérő, első futam befutó vagy valami más?
    Replayt a boxból is lehet menteni az első futam után ugye jól emlékszem?

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamnál mit takar a szerver alapbeállításának megfelelő rajtsorrend?
    Időmérő, első futam befutó vagy valami más?
    Replayt a boxból is lehet menteni az első futam után ugye jól emlékszem?
    Azt takarja hogy bármi is legyen, azt fogjuk szeretni, mert nincs más.
    A legutóbbi update-el is változott a szerver kód ezen része. De a tesztünk alapján az időmérő sorrenddel indul a második futam.
    Ha meg így sem működik, akkor rendezünk endurance bajnokságot super mario kart-al, 2h futamok, kötelező 1 kiállás.

  3. #28
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt takarja hogy bármi is legyen, azt fogjuk szeretni, mert nincs más.
    A legutóbbi update-el is változott a szerver kód ezen része. De a tesztünk alapján az időmérő sorrenddel indul a második futam.
    Ha meg így sem működik, akkor rendezünk endurance bajnokságot super mario kart-al, 2h futamok, kötelező 1 kiállás.
    A dupla idömérö szerver beallitásoknál esetleg nincs meg mint opció?

  4. #29
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    A dupla idömérö szerver beallitásoknál esetleg nincs meg mint opció?
    A dupla időmérő tudtommal nem működik. Bár ebben az update-ben ezt a részt is változtatta Minolin, így lehet hogy mégis.

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető lesz tőlem a mai futam: link

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A dupla időmérő tudtommal nem működik. Bár ebben az update-ben ezt a részt is változtatta Minolin, így lehet hogy mégis.

    Köszi,csak érdeklödés jellegü volt a kérdés amúgy,remélhetöleg ezeket a hiányosságokat pótolni fogják mielöbb.próbálgattam a replay opciókat egész héten,lefuttattam 4-5 versenyt különbözö beállitásokkal,de a jó istennek sem képes 1 órát lementeni,free practice-ben megy 55perc,versenyböl 45-50 percre képes.érthetetlen.még esetleg a spectator slot lehetne megoldás(ha egyáltalán müködik)ha valaki aki nem vesz részt a versenyen onnan letudná menteni az elsö 15-20percet,viszont ez már nyüg lenne.ez van jelenleg,elöbb utóbb ezt is kijavítják...reméljük

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi,csak érdeklödés jellegü volt a kérdés amúgy,remélhetöleg ezeket a hiányosságokat pótolni fogják mielöbb.próbálgattam a replay opciókat egész héten,lefuttattam 4-5 versenyt különbözö beállitásokkal,de a jó istennek sem képes 1 órát lementeni,free practice-ben megy 55perc,versenyböl 45-50 percre képes.érthetetlen.még esetleg a spectator slot lehetne megoldás(ha egyáltalán müködik)ha valaki aki nem vesz részt a versenyen onnan letudná menteni az elsö 15-20percet,viszont ez már nyüg lenne.ez van jelenleg,elöbb utóbb ezt is kijavítják...reméljük
    Idővel lesz minden ami a hivatalos szabályzatban benne van, átlagolt kör, super pole, pit window és tárasai.

  8. #33

    Mennyien férünk fel a britt aszfaltcsíkra?

    Előre láthatólag el fogunk férni egy szerveren?

  9. #34
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Hali
    Valaki tudna adni egy setup guide-ot, mert már kb tippem sincs mit kéne csinálni egy kocsival hogy jobb legyen.
    Lehetőleg magyar leírást vagy videót
    Köszi

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Előre láthatólag el fogunk férni egy szerveren?
    Elvileg itt 27-en férünk el egy szerveren, gyakorlatilag nem tudjuk, nincs róla egyértelmű info.
    7 óra előtt csak találgatni lehet.

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Valaki tudna adni egy setup guide-ot, mert már kb tippem sincs mit kéne csinálni egy kocsival hogy jobb legyen.
    Lehetőleg magyar leírást vagy videót
    Köszi
    Mi a problémád, amin javítani kéne, hátha tudja valaki.

  12. #37
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a problémád, amin javítani kéne, hátha tudja valaki.

    Leírni is hosszú lenne.... de a lényeg hogy nem tudom mi micsoda és mit csinál hogy ha állítom... 1-2 dolgot tudom de az nem sok semmi
    úgy hogy nekem a mai verseny ki is marad majd a kövi volt egy "jó" setupe-om erre véletlen rányomtam az alapot hogy mentse el..... és már nem tudok még hasonló köröket sem menni.azt nem tudom hogy az új szerver kavart be vagy valami más de ez már nem az első nekem hogy gyakorlásba faszán haladok nagyon lassan előre aztán az éles szerven meg semmi

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Leírni is hosszú lenne.... de a lényeg hogy nem tudom mi micsoda és mit csinál hogy ha állítom... 1-2 dolgot tudom de az nem sok semmi
    úgy hogy nekem a mai verseny ki is marad majd a kövi volt egy "jó" setupe-om erre véletlen rányomtam az alapot hogy mentse el..... és már nem tudok még hasonló köröket sem menni.azt nem tudom hogy az új szerver kavart be vagy valami más de ez már nem az első nekem hogy gyakorlásba faszán haladok nagyon lassan előre aztán az éles szerven meg semmi
    A prequal szerveren ideális tapadás van, a verseny szerveren pedig Green-ről indul (tehát jóval lassabb) a pálya és ahogy felgumizzátok úgy gyorsul. Valamint a pálya hőmérséklet is változik, az időjárás függvényében.

  14. #39
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Kedves versenyzők, a futamra 30 nevezés érkezett. A futam 2 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 18-ig. Nagy Laci - Juhász Tibi

    GTR-Masters #B
    19 - 30-ig. Zelfel Tamás - Nagy Dávid

    Jó versenyt kívánunk mindenkinek.

  15. #40
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Sziasztok!

    Nem neveztem, mert kérdéses volt, hogy ideérek-e. B szerverre csatlakozhatom még?

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem neveztem, mert kérdéses volt, hogy ideérek-e. B szerverre csatlakozhatom még?
    Szia.

    GTR-Masters #B szerveren indulhatsz.
    Jó versenyt.

  17. #42
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!

    Sajnos nem fogok hazaérni időben így átadnam az A szerveres lehetőséget a b elsőnek.
    Köszönöm

  18. #43
    B szerver első futamról tudna valaki replayt feltölteni? Köszi!

  19. #44
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Szerintem ez elég jól sikerült így elsőre ! Az eső kicsit bekavart, de sikerült pár kilót ledobni.

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13501

    Csapat pontok még nincsenek és a pontozás sem helyes.

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Az eső kicsit ránk ijesztett. Az esős időmérőnek ebben a formában mondjuk elég kevés értelme van. Mivel a pálya száraz állapotról indul így kb 1 körös super pole, az idő hátralévő része meg maximum felkészülés a versenyre. Jelen esetben meg még az sem. Én le sem merem írni mi minden történt. A második futamon, annyi hogy ott már tudtam miért kaptam a kört. Remélem mindenkit sikerült korrekten elengedni. Talán Richter Andrásnak tartozom egy elnézéssel, volt egy elnézett kanyarom és össze is értünk.

  22. #47
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az eső kicsit ránk ijesztett. Az esős időmérőnek ebben a formában mondjuk elég kevés értelme van. Mivel a pálya száraz állapotról indul így kb 1 körös super pole, az idő hátralévő része meg maximum felkészülés a versenyre. Jelen esetben meg még az sem. Én le sem merem írni mi minden történt. A második futamon, annyi hogy ott már tudtam miért kaptam a kört. Remélem mindenkit sikerült korrekten elengedni. Talán Richter Andrásnak tartozom egy elnézéssel, volt egy elnézett kanyarom és össze is értünk.
    Nagyon korrekt voltál! Nem úgy mint a Ferraris srác, akivel mintha versenyezni kellett volna lekörözés közben.. persze lehet rosszul látom és a verseny hevében mondatta velem ezt az adrenalin, de nem úgy tűnt mint aki el akart volna engedni lekörözöttként, se engem se azokat akik körülöttem voltak.


    Egyébként az esős időmérő szerintem jó volt, mert folyamatosan változott a pálya állapota, az elejéhez viszonyítva 4 másodpercet javítottam, úgyhogy hiába a jobb körülmények.. a legelején ember legyen a talpán, aki képes lesz kiautózni 1/1 a tutit.
    Egy "rossz dolog" volt az egészben.. az eső után olyan mértékben megváltozott az FFB, hogy az első kanyarokban borzasztóan könnyűnek éreztem az autót..

    A replayt kiosztottam gombra és azonnal elmentettem amint vége lett a versenynek, hibátlanul működik!

    Egyébként gratulálok Gerinek a dupla győzelemhez a két leggyorsabb körhöz és a polehoz is! GG

    Szarka Andrással és Deák Ferenccel kimondottan jót csatáztunk, nagyon fair meccs volt mindkettő! Köszi! Piszkosul élveztem, borzasztóan elfáradtam
    Piski Tamás, neked meg nagyon szívesen, hogy az első körben a Stowe után a fékbe tapostam, amikor keresztbe a pályán rám húztad a kormányt! Légyszíves legközelebb próbálj meg úgy helyezkedni, hogy tekintettel vagy másokra is, kár lett volna az első körben elrepülni..

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Valaki tudna adni egy setup guide-ot, mert már kb tippem sincs mit kéne csinálni egy kocsival hogy jobb legyen.
    Lehetőleg magyar leírást vagy videót
    Köszi
    Ennek az cikknek a végén van jó néhány setup guide, lehet szemezgetni:
    https://logout.hu/cikk/tippek_trukko...ok/teljes.html

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek az cikknek a végén van jó néhány setup guide, lehet szemezgetni:
    https://logout.hu/cikk/tippek_trukko...ok/teljes.html
    ACC-ben ez már nem segít.
    Vagyis aki az alapokkal nincs tisztában, annak továbbra is hasznos és érdemes elolvasni.
    GTR2, AC-vel egész jól el lehetett boldogulni ennyivel. De ACC-be már kevés.
    Pl az az állítás ami AC-ben működik, itt már nem járható út, mert mondjuk 4mm-el nagyobb billegést enged a kaszninak és romlik a légáramlás, kanyarokban ettől kiszámíthatatlanná válik az autó, tapadást veszítesz, stb.
    Az ACC-hez nem jók a régi setup guide-ok.

  25. #50
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az eső kicsit ránk ijesztett. Az esős időmérőnek ebben a formában mondjuk elég kevés értelme van. Mivel a pálya száraz állapotról indul így kb 1 körös super pole, az idő hátralévő része meg maximum felkészülés a versenyre. Jelen esetben meg még az sem. Én le sem merem írni mi minden történt. A második futamon, annyi hogy ott már tudtam miért kaptam a kört. Remélem mindenkit sikerült korrekten elengedni. Talán Richter Andrásnak tartozom egy elnézéssel, volt egy elnézett kanyarom és össze is értünk.
    Biztosítónál már jelentettem az esetet,kárfelmérés folyamatban van,Bentley-hez nem olcsók az alkatrészek
    Amúgy bevallom nem emlékszem mi történt,idömérön az esöt látva sokkot kaptam, idegállapotba kerültem és slick gumin mentem ki elöször véletlenül,talán az az 1 mért köröm volt összesen.1szett esö gumim volt beállitva(ugye azt is külön kell állitani?) mindenesetre azt sikerült leamortizálni 1 kör alatt,utŕna már csak szenvedtem.
    Versenyen volt minden,de ugye így jár aki a végčre kvalizik,második futamon pár kör után kiléptem,ezért utólagosan is elnézést kérek,elfogyott a türelem és jobbnak láttam kilépni a vérnyomásom érdekében
    Keményen készültem erre a versenyre így összességében csalódott vagyok,de ilyen ez a pop szakma,folyt.köv 2hét múlva.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •