Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 59 (59 összesen)
  1. #51
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Biztosítónál már jelentettem az esetet,kárfelmérés folyamatban van,Bentley-hez nem olcsók az alkatrészek
    Amúgy bevallom nem emlékszem mi történt,idömérön az esöt látva sokkot kaptam, idegállapotba kerültem és slick gumin mentem ki elöször véletlenül,talán az az 1 mért köröm volt összesen.1szett esö gumim volt beállitva(ugye azt is külön kell állitani?) mindenesetre azt sikerült leamortizálni 1 kör alatt,utŕna már csak szenvedtem.
    Versenyen volt minden,de ugye így jár aki a végčre kvalizik,második futamon pár kör után kiléptem,ezért utólagosan is elnézést kérek,elfogyott a türelem és jobbnak láttam kilépni a vérnyomásom érdekében
    Keményen készültem erre a versenyre így összességében csalódott vagyok,de ilyen ez a pop szakma,folyt.köv 2hét múlva.
    Civilben nem szokásom az ékes magyar szólás, de ha fél óra küszködés után egy rossz gázadásra eldobja a fenekét, akkor jobb ha messze van a mikrofon.
    Aki simracing-ben lehúz 2-3 évet, annak az életben biztos nem lesznek stressz kezelési problémái.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    ACC-ben ez már nem segít.
    Vagyis aki az alapokkal nincs tisztában, annak továbbra is hasznos és érdemes elolvasni.
    GTR2, AC-vel egész jól el lehetett boldogulni ennyivel. De ACC-be már kevés.
    Pl az az állítás ami AC-ben működik, itt már nem járható út, mert mondjuk 4mm-el nagyobb billegést enged a kaszninak és romlik a légáramlás, kanyarokban ettől kiszámíthatatlanná válik az autó, tapadást veszítesz, stb.
    Az ACC-hez nem jók a régi setup guide-ok.
    Nyilvánvalóan ezen leírásokból az általános alapelveket és fizikai törvényszerűségeket, összefüggéseket érdemes megérteni, amelyek támpontot adhatnak ahhoz, hogy egy adott probléma megoldására milyen irányba érdemes elindulni.

    A konkrét számokat és érteket viszont nem érdemes készpénznek venni, mert azok nem csak fizikai motoronként, hanem adott szimulátoron belül az egyes autónként is jelentősen eltérhetnek, hogy mikor mely értékek az optimálisak az aktuális körülmények között.
    Utoljára módosította: neilszab; 2019. 09. 23. 17:16.

  3. #53
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver első futamról tudna valaki replayt feltölteni? Köszi!
    A kérés még mindig áll!

    Egyébként ha már a setupolás a téma, ami szerintem még érdekes azon túl, hogy mit merre lehet tekergetni, mégis jóval kevesebbet beszélünk róla, hogy kinél hogyan néz ki maga a setup készítés folyamata? Mert mivel az egyes beállítási opciók egymás működésére is kihatnak, az sem mindegy, hogy először mivel kezd babrálni az ember, szerintem még ez is segíthet a kevesebb tapasztalattal rendelkezőkön (persze nyilván ez is egyénfüggő valamilyen szinten).

  4. #54
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A kérés még mindig áll!

    Egyébként ha már a setupolás a téma, ami szerintem még érdekes azon túl, hogy mit merre lehet tekergetni, mégis jóval kevesebbet beszélünk róla, hogy kinél hogyan néz ki maga a setup készítés folyamata? Mert mivel az egyes beállítási opciók egymás működésére is kihatnak, az sem mindegy, hogy először mivel kezd babrálni az ember, szerintem még ez is segíthet a kevesebb tapasztalattal rendelkezőkön (persze nyilván ez is egyénfüggő valamilyen szinten).
    99%-ban default aggressive setuppal megyek mivel nem sokat tudok setupolásról.viszont úgy gondolom ACC-ben ez egy elég jó kiindulási alap,mindig így kezdem el a gyakorlást,aztán ha már tudásomhoz képest ki maxoltam az adott pályát akkor szoktam guminyomással,camber-el,toe-val illetve anti roll bar-al vacakolni,de legtöbbször valahogy mégis az alap beállitáshoz térek vissza.

  5. #55
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Biztosítónál már jelentettem az esetet,kárfelmérés folyamatban van,Bentley-hez nem olcsók az alkatrészek
    Amúgy bevallom nem emlékszem mi történt,idömérön az esöt látva sokkot kaptam, idegállapotba kerültem és slick gumin mentem ki elöször véletlenül,talán az az 1 mért köröm volt összesen.1szett esö gumim volt beállitva(ugye azt is külön kell állitani?) mindenesetre azt sikerült leamortizálni 1 kör alatt,utŕna már csak szenvedtem.
    Versenyen volt minden,de ugye így jár aki a végčre kvalizik,második futamon pár kör után kiléptem,ezért utólagosan is elnézést kérek,elfogyott a türelem és jobbnak láttam kilépni a vérnyomásom érdekében
    Keményen készültem erre a versenyre így összességében csalódott vagyok,de ilyen ez a pop szakma,folyt.köv 2hét múlva.
    Andris én tartozom egy nagy bocsánat kéréssel feléd.
    Az első futamon a gyors jobb bal kombinációban annyira feltorlódtatok és küzdöttetek egymással, hogy én akartam lenni a lesipuskás, és túlzottan beengedtem mellétek, aminek az lett a vége, hogy kiforgattalak. Nagyon sajnálom! Ezentúl kétszeresen fogok rád figyelni! Természetesen a bünti kijár nekem.

    Az első futam rajtja katasztrófa volt nekem.Az ACC-s megvalósítás még mindig nem az igazi. Valahogy beragadtam indulásnál, így eléggé lemaradtam az előttem indulóktól, a kocsi meg csak dadogott de nem zárkózott, azt hittem be van nbyomva a pit limiter (amúgy miért lenne...), ezért gondoltam rámonyok, hogy tuti nem azzal van a gond, a következő pillanatban el is startolt a mezőny így buktam még néhány helyet. Grat a mögűlem indulóknak, hogy le tudták reagálni. Aztán fél körrel később kapott is a kocsi egy kisebb tömegbalesetben, ezután a tempóm is harmatos volt.

    Második futamon szerencsére sikerült jól eljönnöm, tudtam is menni az elejével. A futam nagy részét Márk audija mögött 1 mp-vel töltöttem. A gyors kanyarokban feljöttem, a lassú kanyarok kigyorsításán viszont mindig elnyúlt, így megelőzni nem tudtam, de nem volt unalmas futam, végig koncentrálni kellett, élveztem nagyon, főleg, hogy közben a tempónk is jó volt. A második futam pozitívba fordította az estét!

  6. #56
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Andris én tartozom egy nagy bocsánat kéréssel feléd.
    Az első futamon a gyors jobb bal kombinációban annyira feltorlódtatok és küzdöttetek egymással, hogy én akartam lenni a lesipuskás, és túlzottan beengedtem mellétek, aminek az lett a vége, hogy kiforgattalak. Nagyon sajnálom! Ezentúl kétszeresen fogok rád figyelni! Természetesen a bünti kijár nekem.

    Az első futam rajtja katasztrófa volt nekem.Az ACC-s megvalósítás még mindig nem az igazi. Valahogy beragadtam indulásnál, így eléggé lemaradtam az előttem indulóktól, a kocsi meg csak dadogott de nem zárkózott, azt hittem be van nbyomva a pit limiter (amúgy miért lenne...), ezért gondoltam rámonyok, hogy tuti nem azzal van a gond, a következő pillanatban el is startolt a mezőny így buktam még néhány helyet. Grat a mögűlem indulóknak, hogy le tudták reagálni. Aztán fél körrel később kapott is a kocsi egy kisebb tömegbalesetben, ezután a tempóm is harmatos volt.

    Második futamon szerencsére sikerült jól eljönnöm, tudtam is menni az elejével. A futam nagy részét Márk audija mögött 1 mp-vel töltöttem. A gyors kanyarokban feljöttem, a lassú kanyarok kigyorsításán viszont mindig elnyúlt, így megelőzni nem tudtam, de nem volt unalmas futam, végig koncentrálni kellett, élveztem nagyon, főleg, hogy közben a tempónk is jó volt. A második futam pozitívba fordította az estét!
    Semmi gond,elöfordul az ilyen néha

  7. #57
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Andris én tartozom egy nagy bocsánat kéréssel feléd.
    Az első futamon a gyors jobb bal kombinációban annyira feltorlódtatok és küzdöttetek egymással, hogy én akartam lenni a lesipuskás, és túlzottan beengedtem mellétek, aminek az lett a vége, hogy kiforgattalak. Nagyon sajnálom! Ezentúl kétszeresen fogok rád figyelni! Természetesen a bünti kijár nekem.

    Az első futam rajtja katasztrófa volt nekem.Az ACC-s megvalósítás még mindig nem az igazi. Valahogy beragadtam indulásnál, így eléggé lemaradtam az előttem indulóktól, a kocsi meg csak dadogott de nem zárkózott, azt hittem be van nbyomva a pit limiter (amúgy miért lenne...), ezért gondoltam rámonyok, hogy tuti nem azzal van a gond, a következő pillanatban el is startolt a mezőny így buktam még néhány helyet. Grat a mögűlem indulóknak, hogy le tudták reagálni. Aztán fél körrel később kapott is a kocsi egy kisebb tömegbalesetben, ezután a tempóm is harmatos volt.

    Második futamon szerencsére sikerült jól eljönnöm, tudtam is menni az elejével. A futam nagy részét Márk audija mögött 1 mp-vel töltöttem. A gyors kanyarokban feljöttem, a lassú kanyarok kigyorsításán viszont mindig elnyúlt, így megelőzni nem tudtam, de nem volt unalmas futam, végig koncentrálni kellett, élveztem nagyon, főleg, hogy közben a tempónk is jó volt. A második futam pozitívba fordította az estét!
    Igen eléggé rossz még az Acc repülőrajtja.
    Esetleg meg lehetne hosszabbítani egy egész körre!
    Competizione szervereken is teljes felvezetőkör van,és noha veszelyesebb a dolog,mégis jobban össze tudja hozni a mezőnyt

  8. #58
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Igen eléggé rossz még az Acc repülőrajtja.
    Esetleg meg lehetne hosszabbítani egy egész körre!
    Competizione szervereken is teljes felvezetőkör van,és noha veszelyesebb a dolog,mégis jobban össze tudja hozni a mezőnyt
    A teljes felvezetőkört én is támogatom! Amúgy meg amennyire én tudom elvileg a szerver admin ki tudja kapcsolni a limitert a felvezetőkörhöz illetve a rajtprocedúrához is.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    A honlapra felkerült a hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/accgt01

    A csapat pontokkal kapcsolatos információkat itt találjátok:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post270145

    Aki szereti a statisztikákat, két dolgot emelnék ki.
    - A felvezetőkör - T1-ben nem történt baleset. (B szerverről sajnos nincs replay-ünk, de ott sem tudunk róla.)
    - 29 indulóból mindenki szerzett pontot, mindössze két versenyző volt aki nem teljesítette mindkét futamát.
    Az első futam után ezek igazán biztató statisztikák.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •