Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)
  1. #26
    Mezei Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 12.
    Város
    Karancsberény
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ne haragudj, de csak a beérkezett utalások után tudjuk aktiválni a tagságod.
    Köszönjük a megértést, és várunk a következő futamon!
    Sajnos én is csak pénteken éjjel utaltam el a tagdíjat, ugyanis nem voltam elég figyelmes az indulási feltételeket tekintve.
    Az nem lenne működő képes megoldás, ha az utalásról készült fotót bemutatnánk? Ezzel tudnánk igazolni a befizetést. 🙂

  2. #27
    Idézet Eredetileg orszagosbalhe írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én is csak pénteken éjjel utaltam el a tagdíjat, ugyanis nem voltam elég figyelmes az indulási feltételeket tekintve.
    Az nem lenne működő képes megoldás, ha az utalásról készült fotót bemutatnánk? Ezzel tudnánk igazolni a befizetést. 🙂
    Ne haragudj, de a szabályzatunk szerint csak a beérkezett utalásokat tudjuk elfogadni.
    De semmi vész, mert a bajnokságban csak legjobb 7 futam eredményét vesszük figyelembe, úgyhogy nem lesztek hátrányban a többiekkel szemben.
    Várunk a következő futamra!

  3. #28
    Megyeri István Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Ne haragudj, de csak a beérkezett utalások után tudjuk aktiválni a tagságod.
    Köszönjük a megértést, és várunk a következő futamon!
    Oksa köszi.

    Amúgy hozzáértőktől kérdezném, gázfröccs tudás hiánya mennyit számíthat (mp-ben kb)?

    István

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Élő onboard stream itt lesz tőlem: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    Mindenki jöhet az "A" szerverre!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    1-26. helyezett: GTR-Masters.hu - MX5 cup #A - Nagy Laci -> Kiss Béla

    Teszt szerver megy belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:40-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  7. #32
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Élő onboard stream itt lesz: https://www.twitch.tv/bazsi_tv

  8. #33
    Éles szerver megy

  9. #34
    Simresults (nem hivatalos végeredmény)

  10. #35
    Mezei Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 12.
    Város
    Karancsberény
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de a szabályzatunk szerint csak a beérkezett utalásokat tudjuk elfogadni.
    De semmi vész, mert a bajnokságban csak legjobb 7 futam eredményét vesszük figyelembe, úgyhogy nem lesztek hátrányban a többiekkel szemben.
    Várunk a következő futamra!
    Semmi probléma. A szabály, az szabály. :-)
    Legközelebb jobban odafigyelek, hogy mi kell a részvételhez. :-)

  11. #36
    fuuu hát nem hittem volna hogy egyszer ez a pillanat is eljön de megvan !!
    biztos senkit nem érdekel de le kell írnom :P
    az utolsó percekben sikerült megérkeznem a szeróra aztán egy elcseszett qualy után 20. helyről rajtolva némi szerencsével sikerült p10 be feljönni aztán a 2. futamot p1 ből viszonylag simán el tutam jönni de Piski elég hamar lenyomott de aztán megint némi szerencse után újra p1 be voltam de a közepétől eléggé megszorongattak de 49 ezreddel sikerült megszereznem a GTR-Masters-es első győzelmemet
    Szűcs Tomi ( asszem te voltál uccsó körben mögöttem ) bocsi ha kicsit erőszakosabban védekeztem de eléggé meg akartam tartani ezt a poziciót remélem még belefért

  12. #37
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Persze, jó volt ez, gratula!

  13. #38
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Az első futamgyőzelem nagy élmény!
    Teljesen leizzadva szálltam ki én is fél éve az elsőnél,és remegve tüdőztem le 2 üveg sört húzóra!
    Grat!

  14. #39
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamgyőzelem nagy élmény!
    Teljesen leizzadva szálltam ki én is fél éve az elsőnél,és remegve tüdőztem le 2 üveg sört húzóra!
    Grat!
    Ezt sosem felejtem el.. a csapatrádióban hallgattam az örömöt a hockenheimi stadionrészben, a nyakamon fél másodpercre mögöttem a már bajnok Nagy Lacival egyrészt jó volt hallani, másrészt viszont én is leizzadtam, hogy a dolgomra koncentráljak és ne az utolsó kanyarokban dobjam el a pozícióm.

  15. #40
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Grat a győzteseknek!
    Elég indiszponalt voltam tegnap és elég Sok mindenbe belekeveredtem
    Adtam is kaptam is
    Balogh Andrastol elnézést amiért kiforgattam az első futamon.
    Meg persze sorry ha mást is, nem emlékszem mindenre
    Elég roncsderbi feelingje volt a nyitofutamoknak, és ez szerintem maradni is fog, mert sietni kell és nincs semmi ereje a kocsinak és vagy észreveszik h már belog a kocsi vagy nem...

  16. #41
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Az időmérő részemről azt hozta amire számítottam, az eleje piszok gyors volt a 8. hely OK.
    Az első versenyen jól jöttünk el a csapattársaimmal egymás mögött mentünk, így tudtuk egymást védeni is.
    Sajna a 2. körben Laci beugrott mellém a dombra felvezető kanyarba ahol hagytam egy autónyi helyet de eltalált és megfogatott.

    A 2. versenyen jól jöttem el és a 2. körben már harmadik voltam.Piski Tomi az élről szintén a második körben megcsúszott a kerékvetőn és a falhoz csapta az autót, ez nem lett volna nagy gond de olyan Vettelesen Monzásan jött vissza elém kanyarodva akkor már a gázon állva és én már nem tudtam elkerülni az ütközést.Az autó eleje sérült és lassultam is 2-3 tizedet, viszont feljöttem a második helyre.
    Hajtottam is Mihájlovics Mátét az első helyért, úgy éreztem elkaphatom de hiába kerültem többször is 0,5mp-re hozzá nem tudtam vele mit kezdeni.
    Az utolsó két körre megérkezett Szűcs Tomi is mögém aki jóval gyorsabb volt így visszavettem a gázból és elengedtem hátha ő meg tudja fogni Mátét.(legközelebb majd TS-en is szólok, hogy egyértelmű legyen)Ez majdnem sikerült is de Máté ezen a versenyen megfoghatatlan volt, grat.

    A csapat szempontjából remek kezdés

  17. #42
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat a győzteseknek!
    Elég indiszponalt voltam tegnap és elég Sok mindenbe belekeveredtem
    Adtam is kaptam is
    Balogh Andrastol elnézést amiért kiforgattam az első futamon.
    Meg persze sorry ha mást is, nem emlékszem mindenre
    Elég roncsderbi feelingje volt a nyitofutamoknak, és ez szerintem maradni is fog, mert sietni kell és nincs semmi ereje a kocsinak és vagy észreveszik h már belog a kocsi vagy nem...
    Hátigen, főleg a második futamon, a sok pályaszéli sebesült világháborús hangulatot idézett fel bennem.

    Nagyon rövid féktávokat tudtál venni, mögöttem jőve is azt hittem lefejeled a csomagtartómat, még engem is váratlanul ért.

    Amúgy oké hogy rövid futam, de a helyzeteket ki kell alakítani, dolgozni. Semmi sem 5-10cm-en fog múlni, nincs értelme se védőként, se támadóként kockáztatni. Inkább bukj 1 helyet, mintsemhogy balesetezz. 6m széles a pálya, és 4km hosszú. Tudomásul kell venni -pláne ennél a kis tempónál-, hogy egy előzés nem biztos hogy megvan egyetlen kanyar alatt, hanem több kanyaron keresztűl kell azt kisajtolni, letudni. Igaz ez a védekezére is. Mi van ha beér melléd valaki? Semmi, csak melletted van oszt kész. Attól még aláfodrulhatsz, körbeautózhatod, elrugaszkodhatsz róla, belassíthatod a csúcson, stb.

  18. #43
    Kivételesen most izgultam a második futam rajtjánál, diplomatikusan fogalmazzunk úgy, hogy nem úgy készültem fel, mint aki az elejével fog csatázni, csak valahogy túlságosan előre keveredtem. Mivel a tempóm egyébként sem volt túl jó, igyekeztem megtalálni az arany középutat a pofátlan feltartás és a mezei elengedés között, úgyhogy alapvetően szórakoztató volt, csak ezzel a kocsival ahogy rákényszerülsz, hogy szűkebb íveken fordulj, folyamatosan lendületet veszítesz, ezért ahogy valaki megelőzött, már jött is lendületből a következő ember, szinte az egész futamon volt mellettem valaki.

    Egyszer Heimler Tamást nem vettem észre a sikánban és ráhúztam a balosban, azért elnézést. Viszont volt néhány érdekes eset is, ami nem mondom, hogy echte szabálytalanság, de nekem kellett engedni annak érdekében, hogy ne legyen belőle baleset, pedig a szabályzat alapján az adott helyzetben nem lettem volna erre köteles (legalábbis szerintem), de majd ezt esetleg magánban megbeszélem az érintettekkel.

  19. #44
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    [..]Egyszer Heimler Tamást nem vettem észre a sikánban és ráhúztam a balosban, azért elnézést. [..]
    Semmi gond, ez megesik, én is elnézést szeretnék kérni Demeter Tamástól, az első futam legvégén történtek miatt.

    Egyékbént mindenki nagyon küzdeni akart, ezekkel az autókkal lehetett is, mert viszonylag stabilak, de nem túl gyorsak. Így sok remek csatám volt, sokszor több kanyaron kanyaron keresztül is ment a harc, én nagyon élveztem. Persze benne vannak a balesetek, amit előttem is írtak, hogy egy 4 km széles pályán, 26 indulóval úgy, hogy azért olyan óriási nagy különbségek nem voltak szerintem (pl. quali után első 12 1 másodpercen belül, ha jól emlékszem).

  20. #45
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Én kiütöttem Pétert (nekem legalábbis úgy rémlik, hogy te voltál) a második futam első körében. Elnézést érte, eléggé betömörültünk ott a kanyar előtt, el is sikerült néznem a féktávot, nem tudtalak kikerülni.
    Jó kis mozgalmas versenyek voltak, tumultus, daráló, random végigdriftelt kanyarok, komoly csaták... izgi, na jó lesz ez, tényleg

  21. #46
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, ez megesik, én is elnézést szeretnék kérni Demeter Tamástól, az első futam legvégén történtek miatt.
    Na igen, az azért fájt egy kicsit.... De nem baj, köszi, hogy írtál!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  22. #47
    Géczi Péter Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 03. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    75
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Én kiütöttem Pétert (nekem legalábbis úgy rémlik, hogy te voltál) a második futam első körében. Elnézést érte, eléggé betömörültünk ott a kanyar előtt, el is sikerült néznem a féktávot, nem tudtalak kikerülni.
    Jó kis mozgalmas versenyek voltak, tumultus, daráló, random végigdriftelt kanyarok, komoly csaták... izgi, na jó lesz ez, tényleg
    Nem tudtam eldönteni a replay alapján, hogy én húztam-e nagyon befelé, vagy te fékeztél későn, majd az illetékesek eldöntik. De ez benne van, főleg még így a verseny elején, de nincs harag.
    Tényleg izgalmas volt végig, támadtak engem is hátulról is, de sikerült azért fölfelé is kapaszkodni közben.

  23. #48
    Sziasztok!

    Hoztam pár képet az első fordulóról. Ha szoktatok olyat, akkor felőlem Fb-ra is mehet belőle.
    Galéria

  24. #49
    Mezei Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 12.
    Város
    Karancsberény
    Üzenetek
    41
    Sziasztok!
    Először is gratulálok a győzteseknek! Néztem a közvetítést, volt ezen a versenyen minden. Sajnálom, hogy nem lehettem részese a pályán a versenynek.
    Még kezdő játékos vagyok és örülök, hogy találtam egy olyan helyet, ahol szervezett körülmények között lehet versenyezni és remélhetőleg fejlődni. Azt hiszem mindenki nevében megköszönhetem a szervezőknek, akik idejüket nem sajnálva teszik bele a munkájukat napról-napra, hogy nekünk szervezzék a versenyeket. Köszi.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •